مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید یخچال بر اساس فوت(28-30 foot)

0 1,382
زمان مطالعه : 8 دقیقه

ساید بای ساید 28 تا 30 فوت ؛ برای خرید بهترین یخچال از برندهای مختلف گزینه های زیادی پیشنهاد می شود. برخی از افراد خود را در گیر برندها می کنند، چون می دانند یخچالی که آن برند خاص عرضه می کند ، کیفیت بالایی دارد. اما برخی دیگر مشخصه ای خاص را در نظر می گیرند و بر اساس آن گزینه های موجود را بررسی می کنند و از میانشان بهترین را انتخاب می نمایند. میزان قیمت یخچال نیز برای بسیاری اهمیت دارد و برخی نیز یخچال ساید بای ساید می خواهند. ما در این پست می خواهیم برای افرادی که می خواهند بهترین یخچال های ساید بای سایدی با میزان گنجایش 28 تا 30 فوت را معرفی کنیم. مطمئناً ساید بای سایدهایی با میزان گنجایش زیر 28 فوت و بالای 30 فوت هم موجودند، که افراد با توجه به تعداد افراد خانواده و میزانی که می خواهند مواد غذایی را ذخیره نمایند ، می توانند بهترین یخچال را خریداری کنند. با تا خرید باشید با راهنمای خرید بهترین یخچال .

GR-B404ESN تولید شده در ال جی

یخچال های بزرگ برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب هستند، اما ممکن است خانواده ای دارای افراد زیادی نباشد و فقط بخواهند مواد غذایی بیشتری را در یخچالشان قرار دهند. برای این دست افراد انتخاب یخچالی 28 فوتی مناسب خواهد بود. GR-B404ESN که ال جی آن را تولید کرده است ، یکی از گزینه های موجود است. شرکت ال جی با عایق نازکی که در این محصول قرار داده، بیشترین میزان ظرفیت را به محصولش بخشیده است. بر روی درب این محصول آبسرد کن تعبیه شده است. همچنین بر روی درش دارای دو پنل می باشد، یکی از این پنل ها برای یخچال و یکی دیگر برای فریزر. برای کسانی که مانند ال جی به محیط زیستشان علاقه دارند، انتخاب GR-B404ESN بسیار مناسب است، زیرا این محصول سالانه 60 کیلوگرم کمتر گاز CO2 تولید می کند و همچنین با بهره گیری از کمپرسو خطی توانسته از کلاس انرژی A به کلاس A+ برود و انرژی کمتری را مصرف کند. میزان سرما و رطوبتی که این محصول تولید می کند بسیار مناسب است. مواد غذایی در داخل آن منجمد نخواهند شد، بلکه با میزان دمای مناسب سالم و تازه خواهند ماند و با سرمایی که به آنها داده می شود فاسد نخواهند شد. میزان سرما و رطوبتی که این محصول تولید می کند بسیار مناسب است. این محصول بدونه برفک است و لازم نیست در فاصله های زمانی کوتاه تمیز گردد. وجود قفسه های مشبک برای نگهداری میوه از امکاناتی است که نباید نادیده گرفته شود. با وجود حالتی مشبک که این قفسه ها دارند هوا به راحتی در آنها جریان خواهد داشت و میوه و سبزی ها با داشتن رطوبت کافی در مدت زمان طولانی تری ماندگاری خواهند داشت. با وجود لامپهای ال ای دی در داخل این یخچال ، علاوه بر روشنایی مناسب و طول عمر بیشتر، انرژی کمتری هم مصرف خواهد شد. با وجود روشنایی بالای این لامپ ممکن است به این فکر کنید که گرمای زیادی مصرف خواهد شد و برای سرد کردن داخل یخچال به انرژی بیشتری نیاز خواهد بود، اما در واقع چنین نیست و گرمای این لامپ ها بسیار پایین است.در تا خرید اطلاعات کاملتر این محصول را بخوانید.

مشخصات فنی کلیدی

 • گنجایش 28 فوت
 • در رده انرژی A+ و سازگار با محیط زیست
 • مجهز به آب سردکن
 • بهره گیری از کمپرسور خطی

GR-B404ESN تولید شده در ال جی

HITACHI SIDE BY SIDE R-W660PUQ3

یخچال های تولید شده در شرکت هیتاچی کیفیت مطلوبی دارند و تنوع محصولات در این برند بسیار بالاست . برای کسانی که به دنبا یخچال ساید بای ساید با ظرفیت بالا و قیمت مناسب هستند و می خواهند یخچالی که خریداری می کنند دارای کیفیت مناسبی باشد، انتخاب یخچال ساید بای ساید W660PUQ3 هیتاچی انتخاب مناسبی است . این یخچال با ظرفیتی 28 فوتی میزان ظرفیت مناسبی را برای مصرف کننده فراهم خواهد کرد و افراد می توانند مواد غذایی زیادی را در آن نگهداری نمایند. این محصول 4 درب هیتاچی دارای آبسرد کن بر روی یکی از دربهایش می باشد. بکارگیری فیلتر Nano Titanium در این محصول ، تمامی باکتری های موجود در یخچال را می گیرد و اجازه نخواهد داد بوی نامطبوعی در یخچال باقی بماند. در نتیجه مواد غذایی با کیفیت و تازگی بالا در یخچال نگهداری خواهند شد. با استفاده از آبسرد کن تعبیه شده در این محصول می توانید علاوه بر آب سرد ، قطعات یخ را نیز در اختیار داشته باشید. با بهره گیری از پنلی که بالای آبسرد کن موجود است می توانید انتخاب کنید که یخ می خواهید یا آب. این پنل لمسی می باشد و می توانید برای تنظیم دمای داخل W660PUQ3 نیز از آن استفاده کنید. از موارد دیگری که در W660PUQ3 مورد توجه قرار گرافته است، میزان مصرف انرژی می باشد. سه ویژگی گنجانده شده در آن این امکان را فراهم کرده اند. وجود کمپرسور اینورتر در محصول نام برده سهم بالایی در صرفه جویی دارد. همچنین کنترل دو فن خنک کننده نیز در این امر کمک خواهد کرد. به کار گیری لامپ های ال ای دی در این محصول سومین ویژگی است که باعث می شود لقب کم مصرف به این محصول داده شود. رطوبت مناسبی که در یخچال قرار گرفته به تازه ماندن و ماندگاری بالای میوه و سبزی جات کمک خواهد کرد.
HITACHI SIDE BY SIDE R-W660PUQ3

SAMSUNG RS554

یخچال ساید بای ساید ساخته شده در سامسونگ کیفیت بالایی دارند . یکی از مدل هایی که با بدنه خوش تراش و سفید رنگش کاربر را مجذوب خود خواهد کرد مدل SAMSUNG RS554 می باشد. این یخچال دارای ظرفیت 28 فوت می باشد و برای خانوانده های پرجمیت مناسب می باشد. سیستم خنک کنندگی دوگانه این محصول برای قسمت یخچال رطوبت کافی را فراهم خواهد کرد، تا میوه و سبزی ها تازه بمانند و همچنین برای فریزر هوایی خنک را حاصل خواهد کرد. به کارگیری فناوری No-forst این محصول را ضد یخ و ضد برفک کرده است، این ویژگی نیز طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ خواهد کرد. RS554 مجهز به فیلتر بوگیر داخل یخچال است، با این امکان بوی نامطبوعی در یخچال پدید نخواهد آمد و کیفیت مواد غذایی حفظ خواهد شد. اگر مدتی چند دقیقه ای درب یخچال باز بماند زنگ هشدار یخچال به صدا در خواهد آمد تا شما را از این قضیه مطلع سازد. این امر به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک خواهد کرد . از موارد دیگری که باعث این کار می شود ، عایق سیکلوپنتان است که از هدر رفت انرژی هوا داخلی یخچال صرفه جویی می کند. لامپ ال ای دی نیز از مواردی است که در صرفه جویی کمک خواهد کرد. به کار گیری گاز مبرد  R600a در ساخت این محصول حداکثر سازگاری را با محیط زیست ایجاد خواهد کرد، زیرا آلاینده و مواد مضری برای محیط ایجاد نخواهد کرد.

مشخصات فنی کلیدی

 • به کارگیری پنل بر روی دستیگره
 • تعبیه سازی مینی بار روی درب
 • ضد برفک بودن با به کارگیری فناوری No-forst
 • ظرفیت 28 فوت

SAMSUNG RS554

ساید بای ساید BEKO GNE V420 B

ساید بای ساید BEKO GNE V420 Bیخچال های 29 فوتی طرفداران بسیاری دارند زیرا ظرفیت ذخیره سازی بالایی دارند و مصرف کننده می تواند مواد غذایی زیادی را در آنها ذخیره نماید. از ساید بای سایدهای با این میزان ظرفیت می توان به مدل BEKO GNE V420 B اشاره کرد. شرکت سازنده بکو یخچالی با مصرف انرژی پایین و در کلا س A+ تولید کرده است. این محصول 446 کیلووات ساعت در سال انرژی مصرف خواهد کرد. میزان صدایی که این محصول تولید خواهد کرد برابر 43 دسیبل می باشد. بر روی درب این محصول آبسرد کن و هوم بار قرار گرفته اند و پنل نیز در همین قسمت موجود است ، که شما می توانید تمامی تنظیمات یخچال را بر روی این پنل انجام دهید و مشخص کنید که می خواهید از آبسردکن آب  خارج شود یا یخ. گردش هوای چندگانه اجازه نخواهد داد هیچ نقطه ای از یخچال از  هواز یک دست سرد سود نبرد. به کار گیری ویژگی No forst این محصول را ضد برفک ساخته است. فیلترهای تصفیه کننده ی آب و هوا بر روی این محصول محیطی عاری از باکتری و بوی بد و همچنین آبی سالم را در یخچال پدید خواهد آورد. اگر مدت درب یخچال باز بماند، سیستم اخطار به صدا در خواهد آمد و شما را مطلع خواهد ساخت. قسمت فریزر این محصول به جنراتور خودکار یخ مجهز شده است.

مشخصات فنی کلیدی

 • گنجایش 29 فوت
 • ضد برفک با بهره گیری از قابلیت No forst
 • دارای سیستم هوای چندگانه
 • کم مصرف ، با قرار گیری در کلاس A+
 • بهره گیری از فیلتر تفیه کننده آب و هوا

SAMSUNG SERIES RS21HFLMR

اگر در هنگام خرید علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا میزان فوت آن هم برایتان مهم است ، از پشنهادات خاص و زیبایی که می توان عنوان کرد مدل RS21HFLMR تولید شده در شرکت معتبر سامسونگ است. این یخچال 29 فوتی فضای زیادی را برای ذخیره سازی مواد غذایی در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد. از امکانات خاص این محصول که می توان نام برد، سیستم بدون برفک ، وجود آبسرد کن و امکان استفاده از آب سرد و یخ بر روی آن ، بهره گیری از پنل هوشمند و دسترسی به تنظیمات از طریق آن، گنجاندن فیلتر تصفیه آب و هوا ، جریان چندگانه هوا و ایجاد هوای کاملا سرد در سراسر محفظه، وجود نور اتوماتیک برای روشنایی داخلی و … هستند. این محصول با تمامی این ویژگی ها محصولی با کیفیت بالا خواهد بود.

مشخصات فنی کلیدی

 • گنجایش 29 فوت
 • مجهز به سیستم هوای دوگانه و جریان هوای چندگانه
 • مجهز به قفل کودک و هشدار دهنده باز ماندن درب
 • استفاده از گاز مبرد  R610a و عدم تولید آلاینده توسط آن
 • مجهز به کشو Cool Select و تنظیم دمای آن به صورت مستقل

SAMSUNG SERIES RS21HFLMR

مدل HITACHI R-M700E

R-M700Eشرکت هیتاچی جزو برندهای مطرح سازنده یخچال های ساید بای ساید است. از مدل های تولید شده در این شرکت می توان HITACHI R-M700E را گل چین کرد. از امکانات و قابلیتهای ویژه ی این محول می توان به مجهز بودن به فیلتر نانو تیتانیوم ، قفل کودک بر روی درب، وجود زنگ هشدار، به کارگیری واشر Moldproof بر روی درب محصول، استفاده از لامپ زنون، سیستم دوگانه هوا جهت کنترل میزان رطوبت و مواردی از این دست اشاره کرد. این محصول دارای سه درب است و با این وجود از اتلاف انرژی صرفه جویی خواهد شد. با استفاده از پنل به کار رفته بر روی درب می توان کنترل دما و رطوبت داخلی یخچال را کنترل کرد. با قابلیت ضد برفک بودن R-M700E که با استفاده از فناوری No forst امکان پذیر شده است، مواد غذایی در مدت طولانی تری تازه خواهند ماند. در این محصول هیتاچی مانند اکثر یخچال هایش از گاز  CFC استفاده نشده است و این یعنی طرفداری از محیط زیست.

مشخصات فنی کلیدی

 • گنجایش 29 فوت ( البته 27 فوتی آن نیز موجود است)
 • رفع بوی بد و باکتری ها با بهره گیری از فیلتر نانو تیتانیوم
 • هشدار دهنده باز بودن در
 • سازگار بامحیط زیست و عدم استفاده از گاز CFC

ساید بای ساید LG J317

اگر خانواده ای پرجمعیت هستید و می خواهید همیشه در منزل مواد غذایی زیادی داشته باشید و به صورت سالم نگهداری نمایید، لازم است یخچال 30 فوتی تهیه کنید. LG J317 دارای ظرفیتی برابر 30 فوت می باشد. ویژگی های برجسته ای در این محصول یافت می شوند که شانس خرید را بالا خواهند برد و مصرف کنندگان از خرید آن رضایت خواهند داشت. این ساید بای ساید خوش ساخت، دارای طراحی به سبک آینه است و DOOR IN DOOR می باشد. بر روی درب آن آبسردکن با طراحی خاص قرار گرفته است ، از یخ و آب این آبسردکن می توان استفاده کرد. با استفاده از پنل لمسی به کار رفته بالای آبسردکن علاوه بر کنترل دما و رطوبت داخلی یخچال ، می توان مشخص کرد که به آب نیاز است یا یخ.  در این قسمت فیلتر تصفیه آب قرار گرفته است و آب را تصفیه خواهد کرد. همچنین سیستم تصفیه هوا در این محصول به میزان 99.99٪ هوا را پاک خواهد کرد. رو شنایی داخلی LG J317 را لامپ ال ای دی کم مصرف برعهده دارد. از قابلیت های دیگر این محصول می توان به HDL و انجماد اکسپرس اشاره کرد. مصرف انرژی این محصول با وجود استفاده از کمپرسور خطی پایین است. LG J317 سالانه 317 کیلووات/ سال برق مصرف خواهد کرد.

مشخصات فنی کلیدی

 • گنجایش 30 فوت
 • پاک سازی به میزان 99.99%
 • به کارگیری کمپرسور اینورتر خطی و صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان 30%
 • انجماد سریع از طریق انجماد اکسپرس
 • به کارگیری قابلیت زیبای DOOR IN DOOR

ساید بای ساید 28 تا 30 فوت ساید بای ساید LG J317

« حتما بخوانید  معرفی انواع مختلف یخچال فریزر ساید ، درب فرانسوی، توکار و بررسی آنها
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .