مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

AllShare سامسونگ چیست ؟ آموزش اتصال گوشی به تلویزیون

0 11,425
زمان مطالعه : 9 دقیقه

AllShare سامسونگ چیست ؟ آموزش اتصال گوشی به تلویزیون

AllShare سامسونگ چیست ؟ قطعا مشاهده‌ی فایل‌ و محتوا و ویدیو و فیلم‌های ذخیره شده بر روی حافظه‌ی گوشی های همراه، رایانه‌های شخصی، لپ تاپ بر روی صفحه ی نمایشگر بزرگتر، دلنشین تر و جذاب تر خواهد بود. فناوری برنامه allshare سامسونگ یک راه حل آسان و بدون دردسر است که از این طریق می توانید همگام سازی بی سیم، با تلویزیون سامسونگ را فراهم سازید. در ادامه با کاربردهای این اپلیکیشن آشنایی پیدا خواهید نمود.

اپلیکیشن Samsung AllShare

AllShare سامسونگ چیست ؟ در واقع برنامه ی Samsung AllShare از سرویسهای پیشرفته ای است. که از طریق آن می توانید فایل های رسانه ای را میان گوشی های هوشمند و تبلت های سامسونگ تلویزیون هوشمند سامسونگ و همچنین سایر دستگاه های سامسونگ به اشتراک بگذارید‌.
گفتنی است که Samsung AllShare all share تلویزیون سامسونگ از محبوب ترین و کامل ترین سرویس‌های پیشرفته است. که عملکردی همچون AirPlay دارد. این فناوری به طور گسترده تبادل بی سیم محتواهای چند رسانه ای را میان دستگاه ها را انجام داده . و با افتخار آرم غول مشهور کره ای سامسونگ را به دوش خواهد کشید.

all share تلویزیون سامسونگ

عملیاتی که اپلیکیشن Samsung Allshare اجازه ی آن را صادر می کند :

1. ذخیره و انتقال محتوای چند رسانه ای مشترک از رایانه و سایر وسایل جانبی
2. محتوای چند رسانه ای را از رایانه و یا دستگاه های دیگر را اشتراک گذاری می کند.
3. محتوای چند رسانه‌ای ذخیره شده در رایانه را به صورت مجدد مرور و اشتراک گذاری می نماید.
4. می توانید محتوای اشتراک گذاری شده را در دستگاه های متصل جمع آوری کرده و سپس مرور و به اشتراک بگذارید‌.

 

برنامه Allshare سامسونگ چیست ؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تماشای فیلم و سریال و عکس‌های خانوادگی را در صفحه ی نمایشگر باشکوه ، به صفحه ی کوچک گوشی‌های همراه و رایانه ترجیح می‌‌دهید . تبریک می گم سامسونگ جهت لذت بردن شما از محتواها اپلیکیشن All Share را به شما هدیه می‌دهد.
شایان ذکر است که این شاخصه به صورت بالقوه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی تبادل فایل‌ها را میان رایانه‌های رومیزی، گوشی‌های هوشمند، تلویزیون های هوشمند و تبلت ها را انجام‌ دهید. این روش را می توان به عنوان ساده ترین راه برای ایمن ساختن تماس ها میان تلفن های هوشمند Galaxy به ویژه( S ll یا Slll) تلقی نمود. توجه داشته نرم افزار All Share از قبل در بسیاری از گوشی و تلویزیون های سامسونگ قرار دارد . در این صورت امکان تبادل محتوا رسانه ای بدون هیچ گونه دخالت سخت افزار اضافی و نصب افزار خاص صورت پذیر است.

all share تلویزیون سامسونگ

برنامه ی Allshare در گوشی های هوشمند

AllShare سامسونگ چیست ؟ همانطور که در قسمت بالا بیان شد برنامه ی Allshare از گسترده ترین راه ها برای مشاهده ی چند رسانه ای در صفحه نمایش‌های بزرگ است‌. جهت دسترسی به کاربرد و کارایی و انتقال پایدارداده‌ها کافی است که در هر دو دستگاه اتصال میان آن ها یعنی Wi-Fi را ایمن سازید. برای مشاهده بیشتر تلویزیونهای Samsung در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید و روی اولین نتیجه کلیک کنید : خرید تلویزیون سامسونگ بانه دات کام

حال اگر می‌خواهید محتوای چندرسانه‌ای را از گوشی هوشمند سامسونگ به تلویزیون هوشمند ارسال نمایید. ابتدا باید یک ویدیو یا کلیپ صوتی، تم موسیقی یا عکس خاصی را در گوشی هوشمند خود فعال نمایید. در صفحه نمایش در سمت راست، یک نماد ویژه در نزدیکی نماد مانیتور ظاهر شده و به آن ها سیگنال می دهد که فایل انتخاب شده را در Priy قدیمی ویرایش نمایید. سپس بر روی آیکون کلیک کنید تا فایل به صورت خودکار ترجمه شود.

برنامه allshare سامسونگ

 

اما این نکته را به یاد داشته باشید که در لحظه‌ی نمایش محتوا، می توانید گوشی هوشمند خود را از دورترین نقاط نیز کنترل کنید. به عنوان مثال حرکت صاف ویدیو را آغاز نمایید و حجم صدا را کم و زیاد کنید و یا تصویر را گسترش دهید. شایان به ذکر است که اگر تلویزیون سامسونگ تان هوشمند نیست، اشکالی ندارد چون می توانید عملیات را نیز از طریق LCD ساده بر روی یک گیرنده ی گلکسی (Galaxy) از طریق گوشی هوشمند و AllShare انجام دهید. برای درک بیشتر برنامه Allshare سامسونگ و همچنین نحوه استفاده از آن تا پایان این مطلب همراه مان باشید .

برنامه allshare سامسونگ

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون وصل کنیم ؟ آموزش

جهت همگام سازی باید ابتدا به کمک یک وای فای داخلی تلویزیون سامسونگ Smart را پیدا نمایید و سپس در این مرحله‌ می‌توانید زمینه‌ی اتصال دو وسیله را فراهم سازید. گفتنی است برای همگام سازی افزونه‌ها باید برنامه‌ی AllShare را در دو طرف فعال نمایید. تلویزیون را روشن کنید و نام تلفن را از لیست تماس های تلفنی انتخاب نمایید.سپس دکمه ی اینتر Enter را لمس کرده تا عملکرد پخش رسانه‌ای که شامل Video ،Photo ، Music و Recorded TV Programs بر روی صفحه نمایشگر پدیدار شوند و با توجه به نیاز خود گزینه ی مد نظر را انتخاب کنید.

جهت استفاده از آل شیر (All Share) باید اپلیکیشن ذکر شده را بر روی تمامی دستگاه‌هایی که نام برده شد. و می خواهید که اشتراک گذاری محتوا را میان آنها ایجاد نمایید نصب و راه اندازی و همچنین فعال نمایید.
در ابتدا باید بررسی شود که هر دو وسیله یعنی تلویزیون هوشمند سامسونگ و گوشی اندرویدتان به یک شبکه اینترنتی متصل شده باشد. مد نظرتان به یک شبکه اینترنتی متصل باشند.
همچنین شما می توانید گوشی خود را بچرخانید تا از این طریق فایل‌های رسانه‌ای را که بر روی هارد و حافظه ذخیره شده را بر روی صفحه نمایشگر تلویزیون به اجرا درآورید. جهت اعمال این کار، در منوی All Share گوشی تان وسیله مورد نظر را انتخاب نمایید. تا امکان دسترسی به محتوا و همچنین اشتراک گذاری برایتان مهیا باشد

نحوه استفاده از برنامه ال شیر

مراحل نصب و نحوه استفاده از برنامه allshare سامسونگ

AllShare سامسونگ چیست و نحوه استفاده از برنامه allshare سامسونگ ؛ در ابتدا برنامه ی گوگل اپ استور را بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید تا از این طریق بتوانید اپلیکیشن آپدیت شده ی Samsung All Shear ، All Shear را نصب و راه اندازی کنید. بعد از دانلود بر روی گزینه ی تنظیمات Settings کلیک کنید. پس از آن گزینه ی Nearby Devices را انتخاب کنید.
در این حالت دستگاه های نزدیک را از حالت Nearby Devices به حالت فعال مبدل سازید. یک لیست از دستگاه های مجاوز بر روی گوشی هوشمندتان پدیدار می شود. که در این حالت شما باید تلویزیون را از لیست پیشنهاد شده با دقت انتخاب کنید.
در این مرحله باید کنار تلویزیون سامسونگ مد نظر تیک بزنید. تا به صورت بی سیم ارتباط را برقرار سازید.
از این پس دکمه ی اسمارت Smart را برگزینید و به قسمت آل شیر All Shear بروید. و گزینه ی Next را لمس کرده تا از این طریق ارتباط دستگاه را برقرار سازید. از طریق دکمه های Up و Down که بر روی ریموت کنترل می توانید به فایل های موسیقی، ویدیو و تصاویر ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. حالا شما به تمامی فایل و محتواها دسترسی پیدا کرده و از دیدن آن ها در صقحه ی بزرگ نهایت لذت را کسب نمایید.

مراحل نصباپلیکیشن Allshare بر روی گوشی
مرحله 1نصب برنامه ی Google Play Store
مرحله 2بعد از دانلود بر روی گزینه ی تنظیمات Settings کلیک کنید
مرحله 3گزینه ی Nearby Devices را فعال کنید
مرحله 4سپس دکمه ی اسمارت Smart را برگزینید
مرحله 5به قسمت آل شیر All Shear بروید و گزینه ی Next را لمس کنید تا از این طریق ارتباط دستگاه را برقرار سازید
در تلویزیون های جدیدتر سامسونگ SmartThings را جایگزین برنامه allshare سامسونگ کرده است . به همین دلیل دیدیم خالی از لطف نیست ان را نیز در ادامه برای شما توضیح دهیم.

اتصال از طریق Samsung SmartThings

سامسونگ با SmartThings حرکتی بزرگ به سوی یک خانه ی هوشمند را برداشت و کنترل و مدیریت راحت را برای کاربران مهیا ساخت‌. در واقع اسمارت سینگس یک برنامه ی جهانی است که بر روی اندروید و آیفون، برای کنترل سخت افزارها و دستگاه هایی که با این اپلیکیشن سازگار هستند می باشد. نسخه ی آبدیت شده ی قابلیت مذکور را سامسونگ با قابلیت های دیگری در حوزه ی اینترنت اشیا همچون مانند Samsung Connect Smart Home و Smart View . همراه و ترکیب ساخته تا تجربه ای یکپارچه از تمامی دستگاه های سازگار را با SmartThings ایجاد سازد. اگر به نیز انواع تلویزیون های سامسونگ علاقه مند هستید میتوانید بر روی خرید تلویزیون سامسونگ بانه دات کام کلیک کرده و وارد نتیجه اول شوید .

تلویزیون سامسونگ
« حتما بخوانید  آموزش فعال سازی بلوتوث تلویزیون سامسونگ ، ترفند تنظیمات

اتصال تلویزیون هوشمند از طریق SmartThings

پس از بررسی مطلب اینکه AllShare سامسونگ چیست ؛ برای اسمارت سینگ در گام اول بررسی کنید که دستگاه‌های سامسونگ شما هر دو به یک شبکه ی بی سیم وای فای متصل هستند. چون Smart Things در صورتی عملکرد خود را عالی انجام می‌دهد که گوشی و تلویزیون به یک شبکه متصل باشند. اما این نکته را به یاد داشته باشید که قابلیت مذکور یعنی Smart Things فقط مخصوص تلویزیون‌های سامسونگ می باشد، در غیر این صورت اگر تلویزیون شما از برند دیگری است لازم است به فروشگاه گوگل پلی سر بزنید و بررسی کنید و برنامه ی جداگانه و مخصوصی را برای تلویزیون خود انتخاب نمایید.

در مرحله ی دوم تلویزیون سامسونگ خود را روشن نمایید. از طریق دکمه های کنترل و یا پنل جهت روشن کردن تلویزیون هوشمند سامسونگ اقدام نمایید. اما اطمینان حاصل کنید که به شبکه ی بی سیم متصل است. تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید. برنامه SmartThings از پیش روی اکثر گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های سامسونگ نصب شده است. دارای یک نماد با 6 دایره آبی به شکل ستاره است. روی نماد در منوی برنامه‌ها ضربه بزنید تا برنامه SmartThings باز شود.

SmartThings سامسونگ و AllShare سامسونگ چیست ؟

با ارائه توضیحاتی در مورد اینکه AllShare سامسونگ چیست حال در این قسمت به اتصال از طریق اسمارت سینگ می پردازیم . خوب حالا در مرحله ی سوم برنامه ی SmartThings را در تلویزیون هوشمند خود فعال و باز نمایید‌. گفتنی است که این قابلیت ذکر شده از قبل در گوشی و تبلت های اندروید سامسونگ حضور پیدا کرده است. این برنامه یک نماد با 6 دایره ی آبی رنگ به شکل ستاره دارد، بر روی آن یک ضربه بزنید تا باز شود. یک حساب کاربری جدید سامسونگ ایجاد کنید. حال اگر برنامه ی SmartThings را ندارید آن را از فروشگاه گوگل پلی Google play ویا اپ استور App store دانلود و نصب و راه اندازی نمایید.

نماد مثبت (+) در سمت راست امکان اضافه کردن دستگاه ها و سرویس های مختلف و‌ جدید را به SmartThings می دهد. با ضربه زدن بر روی گزینه ی Devices یک دستگاه جدید را به گوشی سامسونگ اضافه نمایید. در مرحله ی بعد بر روی آیکونی که شبیه صفحه ی تلویزیون است ضربه بزنید. این نکته را به یاد داشته باشید که اسمارت سینگ Smart Things علاوه بر تلویزیون زمینه ی اتصال با دیگر وسایل هوشمند آشپزخانه برایتان فراهم می کند‌.

سامسونگ Samsung و Kiot از برندهای است که از قابلیت Smart Things پشتیبانی می کنند. تلویزیون تان هر کدام از این مارک ها می باشد بر روی قابلیت مذکور ضربه بزنید. همچنین لیستی از تلویزیون های پشتیبانی شده ی سامسونگ مدل مد نظر را انتخاب کنید و بر روی دکمه ی استارت ضربه بزنید. سپس یک مکان را انتخاب و بر روی آن ضربه بزنید.

SmartThings

جهت انتخاب مکان و تغییر آن مراحل زیر را دنبال کنید.

در گام اول بر روی منوی کشویی در سمت راست ضربه بزنید . همچنین گزینه افزودن مکان جدید را برگزینید‌. نام مکان خود را تایپ و بر روی Done ضربه بزنید. همچنین بر روی ذخیره و گزینه ی Next ضربه بزنید. اگر تلویزیون شما به شبکه بی سیم متصل باشد نام آن بر روی لیست دستگاه های موجود نمایان خواهد شد.

بعد از بروزرسانی ویژگی ها از شما درخواست وارد ساختن کد پین را دارد. کد پین مدنظر را وارد سازید. رمز وای فای را وارد سازید. شرایط و نکاتی را که بر روی صفحه نمایش داده میشود قبول کنید. و گزینه من با همه موافقم را لمس و در پایان اوکی OK را بزنید. در نهایت مدل تلویزیون را به درستی وارد سازید و گزینه ی Next را ضربه بزنید. حال اگر می خواهید تنظیمات تلویزیون را در فضای ابری پشتیبانی کنید. بر روی گزینه ی پشتیبانی گیری از داده های من ضربه بزنید.

در اخر سر به گزینه های کنترل از راه دور دسترسی پیدا خواهید کرد. و امکان کنترل از راه دور برایتان فراهم می شود‌. در نهایت می توان بیان کرد که به تازگی به تازگی این قابلیت جایگزین شده و هر دو مورد کارایی کاملا شبیه به همی دارند‌.

ذخیره سازی در فضای ابری
ذخیره محتوا در وب از موسیقی،فیلم و عکس و… در فضای ابری کاملا محافظت می کند. از این رو همیشه شما می توانید به راحتی در هر زمان به آن ها دسترسی داشته باشید . و در محیطی ایمن از آن ها نگهداری نمایید.

 

جمع بندی ؛ برنامه AllShare سامسونگ چیست ؟ 

با توجه به نقد و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که All Share براحتی و بدون دردسر امکان اشتراک گذاری را مهیا می کند . اشتراک گذاری اطلاعات عکس ویدیو و موزیک با دیگر وسایل  از جمله گوشی های هوشمند، تلویزیون هوشمند و رایانه های شخصی و تبلت را فراهم می نماید. هر آنچه که بر روی گوشی های خود دارید به راحتی از طریق آل شیر به صفحه ی نمایشگر انتقال دهید. یا انها را در فضای ابری سامسونگ ذخیره کنید و با اینترنت به انها دسترسی پیدا کنید. امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را در مورد برنامه AllShare سامسونگ چیست ؟ گرفته باشید .

در صورتی که مایل به خرید تلویزیون سامسونگ اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید. به سایت baneeh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید . اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید. و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود ان را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند. اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

 

مطالب مرتبط :

تلویزیون کریستال سامسونگ چیست ؟ مقایسه تلویزیون نانوسل با Crystal

راهنمای خرید تلویزیون جدید 2022 ویدیویی

مقایسه تلویزیون شیائومی با سامسونگ کدام بهتر است ؟ تفاوت

مقایسه تلویزیون سونی با سامسونگ ، تفاوت سونی و سامسونگ کدام بهتر ؟

ريست كردن تلويزيون سامسونگ ، آموزش ریست فکتوری تنظیمات کارخانه


سوالات متداول

چگونه گوشی سامسونگ را به تلویزیون وصل کنیم ؟

در گوشی موبایلتان در Google Play Store برنامه Samsung AllShare را سرچ کنید. پس از نصب بر روی گزینه " Settings " کلیک کنید و " Nearby Devices " را انتخاب نمایید. وضعیت دستگاه های نزدیک " Nearby Devices " را به فعال تغییر دهید. هم اکنون گوشی تان یک لیست از دستگاه های موجود را نمایش می دهد. مدل تلویزیون تان را پیدا کرده و تیک بزنید .

Allshare در تلویزیون سامسونگ چگونه کار می کند ؟

برای استفاده از قابلیتAllShare باید اپلیکیشن AllShare سامسونگ را بر روی گجت هایی که می خواهید اشتراک گذاری را در آنها فعال کنید دانلود و نصب کنید . همچنین . AllShare تنها با دستگاه های متصل به یک شبکه اینترنتی کار خواهد کرد .

از طريق راهنمای قیمت خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .