مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

انواع دوربین خودرو ؛ دنده عقب ، جعبه سیاه DVR و سنسور عقب

0 222
زمان مطالعه : 4 دقیقه

انواع دوربین خودرو ؛ دنده عقب ، جعبه سیاه DVR و سنسور عقب ؛ در گرمای لحظه ای ، حتی وقتی فکر می کنید دید کاملی از جاده داشته اید ، هنوز مواقعی وجود دارد که دلمان برای آنچه که در یک تصادف اتفاق افتاده است ، از دست می دهیم. دوربین باتلاق می تواند پاسخی برای حل اختلافات و مطالبات بیمه ای باشد.

 

انواع دوربین خودرو  : دوربین دی وی آر رکورد با لرزش چیست؟

دی وی آر رکورد با لرزش دوربین کوچک است که بر روی داشبورد یا شیشه جلو اتومبیل شما ، روبروی جاده نصب شده است. « بادامک نیز گفته می شود » همچنین می توانید یک دوربین دی وی آر لرزشی عقب نیز داشته باشید. هنگام راه اندازی موتور روشن می شود و کل سفر را ثبت می کنید.

فیلم های دی وی آر لرزشی می توانند به گونه ای محکم شوند که خلاف واقع باشد و آنها را به منبع خوبی برای هر نوع حوادث جاده ای تبدیل کند.
برخی از دوربین های کش دار حتی شامل یک حالت پارکینگ نیز می شوند که در صورت مشاهده ضربه ، ضبط شروع می شود. اگر کسی در پارکینگ یک آینه بال را بکشد یا در اتومبیل شما برخورد کند و یادداشتی نگذاشته باشد ، شانس بهتری برای فهمیدن اینکه چه کسی مسئول آسیب است ، می باشد.

چشمی دوربین های زیر دوربین هایی هستند که به دوربین دنده عقب نصب می شوند و می توان در جاهای دیگر ماشین نیز نصب کنید. مثلا روی پلاک یا اینه بغل روی داشبرد یا …. برای اتصال به پخش ها و دی وی از هایی که قابلیت نصب دارند.

 

 

انواع دوربین خودرو  : 3 نوع اصلی دوربین دی وی آر رکورد با لرزش وجود دارد

از انواع دوربین خودرو می توان به دوربین های جلو نمایشگر اشاره کرد. این دوربین ها جلویی همه چیز را در جلوی شما ، از جمله ترافیکی که دنبال می کنید ، ضبط می کنند. آنها ارزان ترین هستند ، اما توانایی دیدن اتفاقاتی که در پشت سر شما وجود دارد را ندارند.

نمایشگرهای جلو و عقب (یا جلو و عقب) دوربین های دیداری را در قسمت جلوی و پشت ماشین خود ضبط می کنند. بسیاری از تصادفات در جاده با سرعت کم اتفاق می افتد و شامل تصادفات عقب است. اگر در یک تصادف درگیر شوید ، سرمایه گذاری در دوربینی که هر دو نمایش را ارائه می دهد ، می تواند برای هزینه اضافی ارزش داشته باشد.

دوربین های مشاهده کابین ، چشم پرنده را از آنچه در داخل اتومبیل شما اتفاق افتاده است ، فراهم می کنند. اگر بیشتر در تاکسی ها و خدمات اتومبیل استفاده می شود ، در صورت به اشتراک گذاشتن ماشین یا شاید مایل باشید عادت های رانندگی خود را بررسی کنید ، ممکن است مفید باشد.

« حتما بخوانید  معرفی انواع مانیتور ماشین پشت سری و آینه ای و داشبوردی خودرو

 

چرا یک دوربین دی وی آر رکورد با لرزش نصب کنید؟

شما آنها را در اخبار ، برنامه های جنایت دیده اید و برخی از فیلم ها حتی در رسانه های اجتماعی ویروسی می شوند. و آنها به طور فزاینده ای در بین رانندگان انگلستان محبوب می شوند. تحقیقات ما نشان می دهد که مالکیت دوربین دی وی آر رکورد با لرزش از 1٪ به 15٪ فقط در 4 سال گذشته است.

آنها روشی مؤثر برای دیدن نحوه رانندگی ما و دیگران هستند و برای فهمیدن اینکه چه کسی در یک تصادف رانندگی مقصر بوده است ، مفید هستند. اگر یکبار خراب شوید ، بعضی از دوربین دی وی آر رکورد با لرزش « بادامک نیز گفته می شود » می تواند به عنوان یک ردیاب GPS عمل کند که می تواند به خدمات اضطراری در یافتن شما کمک کند.

و اگر گمان می کنید که به دلیل کلاهبرداری نقدی قربانی تصادف شده باشید . ارائه مدارک دوربین کاملاً ضرب و شتم می تواند به شما در جبران صحیح جبران و جلوگیری از وقوع آن برای دیگران کمک کند.
پلیس از قبل از فیلمبرداری دی وی آر رکورد با لرزش در اتومبیل های خود استفاده می کند . و فیلم هایی که ضبط می کنند اغلب هنگام محاکمه رانندگان بد یا خطرناک به عنوان مدرک گرفته می شوند.

 

دوربین سه طرفه و چهار طرفه یا 3لنزه

دوربین های 4 طرفه یا سه طرفه درون کابین نصب می شوند که 3 یا 4 طرف را فیلمبرداری می کنند این دوربین ها که به دوربین های 3یا4 لنزه نیز مشهور هستند بسیار پر طرفدار هستند.

 

چرا باید یک دوربین کامپکت نصب کنید

آیا دوربین های کاملاً قانونی هستند؟

بله ، آنها در جاده های انگلستان قانونی هستند. برای استفاده از یک دوربین دوچرخه نیازی به مجوز یا هرگونه نیاز دیگر ندارید. با این حال ، شما نباید دوربین درام را در جایی نصب کنید که نمای شما را مسدود کند. اگر تصادف کردید و معلوم شد که دوربین دی وی آر رکورد با لرزش شما را منحرف کرده یا بینایی شما را تحت تأثیر قرار داده است ، می توانید مقصر این تصادف باشید.

همچنین ، شما وظیفه قانونی دارید که به مسافران اطلاع دهید. که آیا وسیله نقلیه تجاری شما مجهز به دوربین دید کابین است یا خیر. به عنوان مثال اگر راننده تاکسی هستید یا یک ماشین شرکت را به اشتراک می گذارید و از ماشین خود برای کارهای خانوادگی استفاده می کنید.

 

به علاوه اکثر دوربین های ضخیم صدا ضبط می کنند و برخی از آنها می توانند داخل خودرو را ضبط کنند. اگر به شخص دیگری که از اتومبیل شما استفاده می کند نگوید که ضبط شده است . شما نقض قوانین حفظ حریم خصوصی هستید.

 

بیشتر بخوانید:

مزایای دوربین دنده عقب ماشین چیست ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .