مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

حل مشکل قطع صدای تلویزیون ال جی ، آموزش تنظیمات

0 1,240
زمان مطالعه : 13 دقیقه

حل مشکل قطع صدای تلویزیون ال جی ، آموزش تنظیمات

حل مشکل قطع صدای تلویزیون ال جی ، آموزش تنظیمات ؛ صدا نیز همانند تصویر در تلویزیون یکی از ویژگی‌های اصلی به شمار می رود. پس برای به دست آوردن اطلاعات کافی در مورد قسمت تنظیم صدای تلویزیون ال جی به طور کامل این مقاله را بررسی کنید. ما در این مطلب سعی کرده ایم در مورد علت قطع شدن صدای تلویزیون ال جی و همچنین نحوه کار با اسپیکر و باند و بلندگو تلویزیون ال جی و تنظیمات آن ، نکات لازم را ارائه دهیم .

تنظیمات صدای تلویزیون ال جی

شما ابتدا برای وارد شدن به قسمت تنظیم صدای تلویزیون ال جی دو مسیر را پیش رو دارید . می‌توانید با زدن دکمه Setting وارد بخش تنظیمات صدا شوید، یا از طریق منوی Quick Setting اقدام کنید.

روش Quick Setting

با باز کردن منوی Quick Setting گزینه‌ایی به نام Mode Sound را مشاهده خواهید کرد که مربوط به حالت‌های صدا مختلف متناسب با هر نوع محتوا در تلویزیون الجی می‌باشد. حالت های تنظیم صدای تلویزیون ال جی عبارتند از :

 • حالت Standard که همان استاندارد می باشد و مناسب انواع محتواها می‌باشد.

افزایش صدای تلویزیون ال جی

 • حالت Cinema: این حالت متناسب برای تماشا فیلم و سریال قرار داده شده است.
 • حالت Clear Voice: از این حالت می‌توانید برای شنیدن صدا به طور واضح کمک بگیرید.

کیفیت صدای تلویزیون ال جی

 • حالت Sport: این حالت متناسب تماشا مسابقات ورزشی می‌باشد، موجب می‌شود هیجان بازی برایتان چند برابر شود.
 • حالت Music: حالت موسیقی برایتان لذت گوش دادن به موسیقی را بالا خواهد برد.
 • حالا Game: حالت گیم نیز برای مواقعی که بازی می‌کنید تعبیه شده است.

بلندگو تلویزیون ال جیروش Sound Setting

روش نام برده شده نه تنها دسترسی شما را به حالت‌های صدا امکان پذیر خواهد کرد بلکه امکانات بیشتری در مورد تنظیمات صدا در اختیار شما قرار خواهد داد.

 • قابلیت Dolby Atmos در این قسمت مشاهده می‌شود. شما مطابق میل خود می‌توانید آن را روشن یا خاموش کنید. کاربرد این‌قابلیت در همه جانبه و فراگیر کردن صدا می‌باشد.

افزایش صدای تلویزیون ال جی

 • بخش One Touch Sound Tuning به شما امکان تنظیم صدا متناسب محیط را می‌دهد، این عمل با روشن کردن میکروفن روی ریموت کنترل تلویزیون امکان پذیر می‌باشد.

کیفیت صدای تلویزیون ال جی

 • قسمت Sound Mode تنها مختص تعین حالت‌های صدا نمی‌باشد بلکه شما می‌توانید در این قسمت صدا هر کدام از بلندگوها را متعادل کنید.

افزایش صدای تلویزیون ال جی

 • یکی دیگر از قسمت‌هایی که در این بخش مشاهده خواهید کرد Equalizer می‌باشد که در تنظیم حجم فرکانس متناسب با میل خود به شما کمک خواهد کرد.

تنظيمات صداي تلويزيون ال جي

علت قطع شدن صدای تلویزیون ال جی ؛ آموزش حل مشکل

در بسیاری از مواقع علت قطع شدن صدا در تلویزیون به دلایل بسیار ساده‌ایی مربوط می‌شود که شما خودتان می‌توانید اقدام به حل کردن آن ها کنید. در ابتدا ما به شما روش‌های ابتدایی و ساده را آموزش می‌دهیم تا اخر این مطلب با ما همراه باشید تا تمام دلایل به همراه راه‌حل‌ها را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

 • ابتدا وارد قسمت تنظیمات صدای تلویزیون شوید و از میزان درجه صدا مطمن شوید که درجه آن کم نباشد.
 • از فعال نبودن دکمه Mute که بر روی ریموت کنترل تلویزیون قرار دارد مطمن شوید.
 • وارد قسمت تنظیمات تلویزیون شوید سپس خروجی صدا را بر روی بلندگوها تنظیم کنید.
 • قسمت هدفون تلوزیون را بررسی کنید و از وصل نبودن هدفون اطمینان پیدا کنید.
 • کابل‌‌های انتقال صدا را بررسی کنید و مطمن شوید که سالم هستند.

اگر از طرفداران جدیدترین تلویزیون های LG هستید. می توانید در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید سپس بر روی اولین نتیجه کلیک نمایید ؛ خرید جدیدترین تلویزیون LG بانه دات کام

علت قطع شدن صدای تلويزيون ال جي

حل مشکل قطع صدای تلويزيون ال جي ، آموزش تنظیمات

حال اگر با بررسی کردن این روش‌ها باز هم مشکل قطعی صدا رفع نشد اقدامات زیر را انجام دهید.

 • عوض کردن بلندگو‌ها: زیرا صدا از طریق اسپیکر و بلندگو در محیط پخش خواهد شد پس اگر این قسمت خراب شود باید آن را تعویض کنید. برای تشخیص دادن و مطمن شدن از خرابی اسپیکرها ابتدا بلندگو‌های جانبی را به قسمت تلویزیون وصل کنید، اگر صدا قابل دریافت بود پس مطمن خواهید شد که اشکال از طرف اسپیکرهای تلویزیون می‌باشد که وظیفه انتقال صدا را به درستی انجام نمی‌دهند. در این حالت باید تعمیرکار متخصص بلدگوها را برایتان عوض کند.

 

 • بررسی کردن آنتن تلویزیون : در بسیاری از مواقع خرابی انتن موجب انتقال صدا نخواهد شد .برای تشخیص از یک DVD استفاده کنید. اگر پخش صدا مشکل نداشته باشد پس مطمئن خواهید شد که آنتن خراب شده است.

 

 • بررسی کردن گیرنده‌های دیجیتالی : اگر برای مشاهده ی شبکه‌های استانی از گیرنده دیجیتالی استفاده می‌کنید ممکن است علت پخش نشدن صدا ایراد‌هایی باشد که گیرنده‌های دیجیتالی دارند، برای تشخیص از گیرنده دیجیتالی جدید استفاده کنید تا بتوانید به راحتی تشخیص دهید.

 

 • بروز رسانی: یکی از دلایل شایع قطع صدا بروز نبودن تلویزیون می‌باشد. برای این کار دکمه Home را فشار دهید از قسمت All settings وارد قسمتی به General Menu شوید گزینه About this TV و سپس گزینه آپدیت شدن را بزنید.

 

سایر دلایل قطع صدای تلويزيون ال جي

اشکال از برد اصلی ؛ به دلیل اینکه صدا از طریق برد اصلی به اسپیکرها منتقل می‌شوند اگر این قسمت حاوی مشکلی باشد انتقال صدا نیز با مشکل روبرو خواهد شد، برای تعمیر و تشخیص ایراد در این‌قسمت نیاز به یک تعمیرکار متخصص دارید.

درپایان بهتر است ریموت کنترل را نیز بررسی کنید. ابتدا از خراب نشدن باتری‌های اطمینان پیدا کنید، سپس دکمه اضافه کردن صدا را بزنید اگر بر روی صفحه نمایشگر بالا رفتن صدا را مشاهده کنید اما باز هم صدایی نشوید پس در این شرایط از سالم بودن ریموت کنترل مطمئن خواهید شد.

 

خروجي صداي تلويزيون ال جي

رفع مشکل قطع صدای تلویزیون ال جی

برای رفع مشکل و علت قطع شدن صدای تلویزیون ال جی به قسمت تست صدا Sound Test بروید .

 1. برای این کار ابتدا دکمه Menu را بزنید.
 2. در این قسمت Sound Test را انتخاب کرده و بررسی کنید که آیا مشکل صدا حل شده یا نه.
 3. اگر برطرف نشده باشد تنظیمات را ریست Reset کنید.

خوب است بدانید که بیشتر مطالب بالا خصوصا تنظیم صدای تلویزیون ال جی نیز در سایت اصلی LG بررسی شده .

تنظيمات صداي تلويزيون ال جي

 برای ریست کردن تنظیمات صدا ابتدا :

 • دکمه میوت Mute ریموت کنترل را سه بار پشت سر هم فشار دهید.
 • در صفحه ای که باز می شود Confirm را بزنید.

در جدول پایین می توانید مراحل تست صدا را در چند مرحله به سادگی انجام دهید :

مراحلانجام تست صدا
1ابتدا به تنظیمات (Settings) بروید
2به قسمت پشتیبانی Support - تنظیمات اضافی Additional Settings بروید.
3تست صدا Sound test را انتخاب کنید.
4اکنون صدا به طور خودکار روی 20 تنظیم شده.

خروجی صدای تلویزیون ال جی

اگر از صدای کم بلندگوهایی 10 یا 16 واتی ناراضی هستید شما می‌توانید برای بالابردن صدای تلویزیون کارهای زیر را انجام دهید.
 1. قرار دادن بلندگوهای جانبی
 2. استفاده از بلندگوهای HI_FI مخفف High Fidelity است. این بلندگوها صداهای زیر و بم و بیس را طوری تغییر می دهد که صدایی صاف و حرفه ای از تلویزیون پخش شود .و موجب واضح‌تر شدن صدا می‌شوند .
 3. بلندگوهای بلوتوثی به جای بلندگو کابل دار
 4. تهیه ساندبار

در مورد audio only در تلویزیون ال جی خوب است بدانید که این اصطلاح زمانی به کار می رود که تلویزیون صدا دارد اما تصویر ندارد که یکی از دلایل بروز این مشکل خرابی بکلایت می باشد . برای درک بهتر می توانید به این مطلب علت روشن خاموش شدن تلویزیون ال جی ، دلیل مشکل و عیب یابی مراجعه فرمایید .

کیفیت صدای تلویزیون ال جی

کیفیت صدا در تلویزیون الجی به وسیله فناوری‌های جدید و پیشرفته تا حد باورنکردنی ارتقا یافته است. همه جانبه بودن صدا موجب درک بیشتر محتوا خواهد شد. همچنین دارابودن حالت های مختلف صدا به لذت و هیجان شما هنگام تماشا خواهد افزود. وجود فناوری Clear Voice در تلویزیون‌های الجی به رفع نویزها هنگام پخش صدا کمک خواهد کرد. همچنین داشتن فناوری Al Sound در بهتر شدن کیفیت و واضح بودن صدا نقش موثری را ایفا خواهد کرد. پس با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید تلویزیون الجی بگیرد، به هیچ عنوان لازم نیست نگران کیفیت آن باشید.

جدا از مشکلاتی مانند اینکه صدای تلویزیون ال جی قطع شده ، بسیاری از از کاربران از علت ایجاد صدای تق تق تلویزیون ال جی سخن می‌گویند. در این مورد باید بگوییم جای نگرانی نیست زیرا این صداهایی که گاهی اوقات شنیده می‌شوند به دلیل انقباض و انبساط یک سری از قطعات داخلی می‌باشد. که در بسیار از مکان‌ها آن را به سرمایش و گرمایش مکانی ربط داده‌اند؛ که تلویزیون در آنجا قرار دارد.

برای داشتن میزان صدا با قدرت بیشتر نیازمند تهیه ساندبار، اسپیکر و یا بلندگو هستید که برای اتصال هر کدام از انها روش‌های متفاوتی وجود دارد که ما سعی در بررسی آنها داریم. گفتنی است که این کمپانی تلویزیون های باکیفیتش را که از فناوری اولد و نانوسل برخوردارند را با بالاترین کیفیت صدا همراه ساخته . در نتیجه اگر خواهان این نوع از تلویزیونها هستید بر روی خرید ال ای دی الجی بانه دات کام کلیک کرده و وارد نتیجه اول شوید .

صداي تلويزيون ال جي قطع شده

روش اتصال ساندبار و اسپیکر تلویزیون ال جی

 • کابل را به تلویزیون وصل کنید.
 • کابل را متناسب با نوع نیازتان تهیه کنید اگر سعی در ایجاد یک سینما در داخل خانه تان دارید کابل‌های HDMI را تهیه کنید.
 • مطمن شوید که تلویزیون از این نوع کابل پشتیبانی می‌کند یا خیر.
 • حتما از HDMI -ARC یا HDMI Out استفاده کنید.

با اتصال ساندبار و هرگونه سیستم صوتی و اسپیکرهای جانبی می توانید تا حد زیادی به افزایش صدای تلویزیون ال جی کمک کنید .

اتصال اسپیکر به تلويزيون الجی

اسپیکرهای موجود در بازار به طور معمول دو نوع هستند سیمی و بی سیم. قبل از هر کاری شما ابتدا دفترچه راهنمایی که همراه تلویزیون قرار دارد را کامل مشاهده کنید. تا اطلاعات کافی را در مورد تلویزیون‌تان به دست بیاورید. اگر شما فقط دنبال صدای بلند هستید بهتر است از کابل‌های RCA استفاده کنید. اما یکی از نکات منفی که این کابل دارد این است که تنها توانایی انتقال صدای زیاد را دارد. یعنی صدا به صورت فراگیر پخش نخواهد شد. در صورتی که تلویزیون‌تان از کابل RCA پشتیبانی نمی‌کند می‌توانید از کابل‌های آنالوگ استفاده کنید. این نوع کابل توانایی انتقال صدا به صورت فراگیر را نیز دارند. شما می‌توانید از طریق درگاه هدفون نسبت به اتصال اسپیکر به تلویزیون ال جی اقدام کنید.

استفاده از کابل‌های HDMI این نوع کابل هیچ نوع افت کیفیتی هنگام پخش و انتقال صدا ایجاد نخواهند کرد با اتصال به این نوع کابل، صدا به صورت همه جانبه در محیط پخش خواهد شد. اتصال از طریق کابل نوری: کابل‌های نوری به طور میانگین کمتر کسی از آن برای اتصال اسپیکر استفاده می‌کند. اما اگر تلویزیون شما دارای کابل نوری می‌باشد می‌توانید از آن برای تقویت صدا به همراه داشتن صدای فراگیر استفاده کنید.

« حتما بخوانید  تفاوت تلویزیون سامسونگ QLED با OLED مقایسه QD OLED و Neo QLED

اتصال اسپیکر با بلوتوث

امروزه به دلیل هوشمند بودن تلویزیون‌ها اتصال از طریق بلوتوث موجب رهایی از سیم کابل‌های مزاحم و اضافی خواهد شد. برای اتصال مراحل زیر را انجام دهید.

 1. ابتدا دکمه منو را بزنید .
 2. انتخاب گزینه بلوتوث
 3. وارد شدن به قسمت Audio Devices
 4. گزینه Sound Output را انتخاب کنید.
 5. در مرحله بعد قسمتی باز خواهد شد در صورت مشاهده هر کدام از گزینه‌های Audio Devices Bluetooth یا Bluetooth SpeakerList آن را انتخاب کنید.
 6. در مرحله پایانی نام دستگاه مد نظر را که می‌خواهید به آن وصل شوید را انتخاب کنید سپس منتظر وصل شدنشان بمانید.

انجام مراحل نام برده شده بسیار سریع می‌توانید اتصال از طریق بلوتوث را انجام دهید.

اتصال ساندبارهای سیمی : برای این نوع اتصال فقط کافیست کابل HDMI را به تلویزیون وصل کنید سپس طرف دیگر کابل را به قسمت ARC ساندبار متصل کنید. در پایان نیز لازم است تا کابل نوری صوتی تلویزیون را به قسمت Optical In متصل کنید. اگر نوع اتصال کابل نوری را انجام دهید صدای تلویزیون از طریق ساندبار شنیده نخواهد شد.

اتصال ساندبار بلوتوثی : وارد صفحه اصلی تلویزیون خود شوید . سپس بعد از انتخاب قسمت تنظیمات صدا گزینه مربوط به آیتم صدا را انتخاب کنید. در نهایت بلندگو‌های صوتی قابل اتصال را برایتان نمایش خواهد داد. شما نیز ساندبار را انتخاب کنید بعد از آن پیامی با عنوان Need Pairing یا Paired را دریافت خواهید کرد که به معنای اتصال ساندبار با تلویزیون شما می‌باشد.

قطع صدای تی وی الجي

 

کیفیت صدای تلویزیون ال جی قدرت صوتی توان و خروجی صدا خرید و قیمت

بهترین کیفیت صدای تلویزیون ال جی قدرت صوتی توان و خروجی صدا خرید و قیمت ؛ توسط بلندگو و اسپیکر تلویزیون ال جی در محیط پخش می شود. توان صدا و خروجی صدای تلویزیون ال جی سری 5، سری 6، سری 7 و سری 8 معمولا 10 وات و 20 وات است. البته این میزان در مدل های بالارده و پر امکانات به 60 وات نیز می رسد. اکثر مدل های الجی با اسپیکرهای دو کاناله همراه شده اند. ناگفته نماند در مدل های بالا رده شاهد حضور سیستم صوتی 4.2 کاناله نیز هستیم.

چگونه صدای تلویزیون ال جی را تنظیم کنیم؟ افزایش صدای تلویزیون ال جی 55 اینچ، 32 اینچ، 43 اینچ، 49 اینچ، 60، 65 اینچ، 70، 75 و 86 اینچ با استفاده از ریموت کنترل فراهم شده است. البته تنظیم صدای تلویزیون ال جی و تغییر صدای فیلم در تلویزیون ال جی با استفاده از دکمه های روی بدنه نیز در دسترس است. تنظیمات صدا تلویزیون ال جی از طریق دو روش قابل تغییر است ، یکی با استفاده از منوری کامل « Quick Settings » و دیگری بخش تنظیمات « Settings » هست .

 

تقویت صدای تلویزیون

کمپانی ال جی تقویت صدای تلویزیون را با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های صوتی فراهم کرده است. کیفیت صدای تلویزیون ال جی با استفاده از قابلیت clear voice و پخش همه جانبه فراگیر چند جهته Ultra Surround بیشتر می شود. کاهش نویز یا همان clear voice با حذف صداهای اضافی، کیفیت بهتری از صدا را ارائه می دهد. شما می توانید clear voice را فعال کنید و از شنیدن صدای با کیفیت فیلم ها و گوش دادن به موسیقی بدون اصوات مزاحم و نویز لذت ببرید. سوراند اولترا نیز صدای همه جانبه و عالی را پخش خواهند، آنچنان که درون محتوا غوطه ور شده اید. در برخی از مدل ها حالت های سوراند از جمله Dolby Surround/OLED Surround در دسترس هستند.
یکی دیگر از فناوری های صدا می توان به دالبی اتموس (DOLBY ATMOS) اشاره کرد. دالبی اتموس یکی دیگر از دستاوردهای شرکت دالبی است که برای افزایش وضوح و حذف نویز و صوتهای اضافی کاربرد دارد. انتقال صدای اسمارت تی وی به موبایل با استفاده از اتصالات بی سیم و همچنین کابل ممکن شده. شما می توانید با استفاده از بلوتوث هدفون و یا هدست خود را به تلویزیون متصل کنید و از طریق آن ها صدا را بشنوید.

کنترل صدای تلویزیون ال جی

قطع شدن صدای تلویزیون ال جی و کم و زیاد شدن صدای تلویزیون ال جي و سایر تنظیمات دیگر با استفاده از دستیار صوتی یا کنترل با صدا در دسترس است. دستیار صوتی در تلویزیون اسمارت ال جی و تلویزیون هوشمند الجی در دسترس است. از دستیارهای صوتی تلویزیون الجی ال ای دی فورکی oled و نانوسل nanocell می توان به Google Assistant (گوگل اسیسنت) و الکسا Alexa اشاره کرد.
دستیار صوتی چیست؟ دستیار صوتی در تلویزیون ها به معنای کنترل تلویزیون با استفاده از فرمان های صوتی است. فرمان های صوتی با استفاده از میکروفون موجود بر روی ریموت کنترل اجرا خواهند شد. شما کافی است درخواست خود را به زبان آورید، دستیار صوتی آن را انجام خواهد داد. با استفاده از دستیار صوتی می توانید حجم صوت را کم و یا زیاد کنید، فیلم پخش کنید و یا محتوا را سرچ کنید. پس تنظیمات صدای تلویزیون ال جی 4k هوشمند را با دستیار صوتی انجام دهید. قیمت تلویزیون و کیفیت صدای تلویزیون ال جی با توجه به فناوری ها و میزان خروجی صدای تلویزیون ال جی تعیین می شود.

مشخصات تلویزیون ال جی کیفیت صدا

حالت و افکت صدای تلویزیون ال ای دی را می توانید با توجه به نوع محتوایی که پخش می شود تنظیم کنید. برای مثال برای مشاهده فیلم می توانید حالت فیلم را در منو انتخاب کنید تا نویز گرفته شود. با فعال کردن این حالت، صدای کاراکترهای داخل فیلم، بهتر به گوش می رسد. برای گوش دادن به موسیقی هم حالت صدای موسیقی را انتخب کنید تا از شنیدن آن لذت ببرید. پخش صدای تلویزیون ال جی از سینمای خانگی، ساندبار و اسپیکر و بلندگو خارجی نیز امکان پذیر است.
همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، مدل های مختلف با توان صوتی متفاوت و ویژگی ها و تکنولوژی های مختلف صوتی تولید شده اند که بر روی کیفیت صدای تلویزیون ال جی تاثیر دارد. شاید وجود این فناوری ها و کیفیت صدای تلویزیون ال جی و قدرت صدا در قیمت تلویزیون ال جی چندان تاثیری نداشته باشد، اما حتما لازم است در هنگام خرید تلویزیون ال جی این مشخصات و قابلیت ها را در نظر بگیرید. بی شک حضور این فناوری های صوتی، بر کیفیت صدای خروجی اضافه خواهد کرد. از ویژگی های دیگر می توان به قابلیت ضبط اشاره کرد. شما می توانید به سادگی صوت و تصویر در حال پخش بر روی نمایشگر را بر روی فلش USB ضبط کنید.

حالت ها و افکت های صوتی

حالت ها و افکت های صوتی تلویزیون انواع مختلفی دارد ؛ حالت استاندارد مناسب انواع محتوا بوده ، حالت سینما برای فیلم دیدن طراحی شده ، حالت ورزشی شبیه سازی برای هیجان بیشتر ، حالت موسیقی برای شنیدن موسیقی و.. که هر کدام تاثیر به سزایی در کیفیت صدا دارد. برای بیشتر کاربران پیش آمده که چرا تلویزیون صدا ندارد ؟ یکی از اولین کارهایی که باید انجام داد ، بررسی صدای تلویزیون بر روی « Mute » ، دوم در بخش صوتی تنظیمات تلویزیون ال جی تغییری صورت نگرفته و خروجی صدا بر روی بلندگو قرار گرفته شده باشد.
تکنسین و تعمیرکاران می توانند از طریق منوی مخفی تلویزیون ال جی ، به طور دلخواه به تنظیم صدا ، رنگ و تست پیکسل تلویزیون ال جی اقدام کنند. امروزه روش های زیادی برای ارتقای صدا وجود دارد و اینکه چگونه صدای تلویزیون ال جی را درست کنیم. برای انتقال صدا به سینما خانگی و ساندبار از کابل « HDMI » ، «Optical » ، « Simplink » استفاده می شود که همگی تاثیر به سزایی در کیفیت و وضوح صدا دارد. در این مطلب شما با راهنمای تلویزیون ال جی در بخش صدا بیشتر آشنا شده اید و با استفاده از اطلاعات جزئی زمینه انتخاب خرید تلویزیون آسان تر خواهد بود. انجام کار تنظیمات صدا در تلویزیون ال جی بسیار ساده است و نیاری به فن و حرفه خاصی ندارد. بعد از تنظیمات تصویر تلویزیون ال جی باید تنظیمات لازم را در بخش صدا انجام داد ، تا صدای رسا و فراگیر ، لذت فیلم دیدن را چند برابر کند.

سخن پایانی

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را گرفته باشید. در صورتی که مایل به خرید تلویزیون ال جی الترا اچ دی اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید به سایت بانه دات کام baneh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید. و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود ان را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند. اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط :

روش تشخیص تلویزیون ال جی اصل از تقلبی

غیر فعال کردن حالت مغازه تلویزیون سامسونگ ترفند حذف تبلیغات

علت روشن خاموش شدن تلویزیون ال جی ، دلیل مشکل و عیب یابی

تنظیم تلویزیون ال جی به زبان ساده ، آموزش تنظیمات رنگ

نحوه کانال یابی تلویزیون ال جی ، آموزش نصب و راه اندازی


سوالات متداول

مراحل ريست كردن تلويزيون ال جي کدامند ؟

ابتدا بر روی ریموت کنترل، دکمه setting را فشار دهید. در این مرحله لازم است تا آخرین گزینه نمایش داده شده در این منو (گزینه سه نقطه) را انتخاب کنید. برای ریست کردن تلویزیون LG گزینه Reset to initial setting را بزنید .

تنظیمات صدا تلویزیون ال جی چگونه انجام می شود ؟

در مطالب بالا به طور مفصل در مورد تنظیمات صدای تلویزیون ال جی شرح داده ایم . لطفا به این مطالب مراجعه نمایید .

چرا باید تنظیمات صدا تلویزیون ال جی را انجام بدهیم وقتی که به صورت پیش فرض طراحی شده ؟

گاهی مواقع امکان دارد که صدای تلویزیون قطع یا ضعیف باشد.

چگونه منوی مخفی تلویزیون ال جی را برای تنظیم صدا استفاده کنیم ؟

به مدت 5 الی 15 ثانیه با فشار دادن همزمان دکمه های OK در کنترل و پنل تلویزیون یا دکمه کاهش صدا دسترسی به منوی مخفی تلویزیون ال جی وجود دارد.

از طريق راهنمای قیمت خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .