مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

غیر فعال کردن حالت مغازه تلویزیون سامسونگ ترفند حذف تبلیغات

0 11,944
زمان مطالعه : 5 دقیقه

غیر فعال کردن حالت مغازه تلویزیون سامسونگ ترفند حذف تبلیغات

غیر فعال کردن حالت مغازه تلویزیون سامسونگ ؛ اگر تلویزیون سامسونگ شما اغلب در حال پخش ویدیوی تبلیغاتی می باشد. یا که تنظیمات آن به حالت پیش فرض باز می گردد. احتمال دارد که مشکل آن از حالت نمایشی استور یا شاپ مود باشد. حال برای آنکه تلویزیونتان به صورت منظم کار کند. و نیز برای حذف تبلیغات و نمایش مغازه در تلویزیون سامسونگ ( حذف shop mode تلویزیون سامسونگ ) مراحل زیر را انجام دهید .

 

مراحل غیرفعال سازیحذف نمایش مغازه تلویزیون سامسونگ
مرحله 1وارد تنظیمات (Settings) شوید
مرحله 2 General را انتخاب کنید.
مرحله 3System Manager را بزنید
مرحله 4و سپس Usage Mode
مرحله 5پین دستگاه خود را که پیش فرض 0000 است را وارد نمایید

1  در ابتدا به قسمت تنظیمات عمومی بروید و بر روی گزینه ی General ضربه بزنید و سپس Setting را انتخاب کنید.

2 به تنظیمات حالت استفاده رجوع کنید و بعد از انتخاب Usage گزینه ی System Manager Mode  را لمس کنید.

3 پس از طی مراحل ذکر شده در صورت نیاز کد پین یعنی 0000 را وارد کرده و سپس حالت Home را انتخاب نمایید.

 

بدون شک زمانی که از کنار فروشگاه و مغازه ها رد شده اید از ویترین با تلویزیون هایی مواجه شده اید که تمامی آن‌ها تصاویری را نمایش می‌دهند. اما در کنار اجرای تصاویر ، امکانات و آپشن‌های دستگاه نیز به صورت مختصر بر روی صفحه نمایش آن ها پدیدار می شود. حالت مد (Mode) بدان صورت که از نامش پیداست فروشندگان برای ایجاد جلب توجه عابران پیاده فعال خواهد کرد. قطعا فعال کردن این قابلیت برای خانه جالب نیست.

اگر بعد از خرید تلویزیون متوجه شدید که این قابلیت ذکر شده هنوز بر روی تلویزیون باقی مانده است. یا به به صورت اتفاقی آن را لمس کرده اید نگران نباشید چون به راحتی بعد از طی مراحلی می‌توانید از حالت مغازه Store Mode خارج سازید.

حذف shop mode تلویزیون سامسونگ

حذف نمایش مغازه در تلویزیون سامسونگ Store Mode

اغلب اوقات پیش می‌آید که تلویزیون شما به صورت پیوسته یک فیلم تبلیغاتی را نمایش می دهد‌. یا که تنظیمات آن دوباره به قسمت پیش فرض برگردانده خواهد شد. آیا می دانید مشکل از کجاست؟ احتمالا در این جا حالت DEMO shop Mode یا که Retal Mode فعال شده است. معمولا این قابلیت ها را در فروشگاه های خرده فروشی فعال خواهند کرد. اکنون برای خارج ساختن از آن باید تلویزیون سامسونگ را بر روی حالت Home Mode تنظیم نمایید.

ابتدا برای غیر فعال کردن حالت مغازه Store Mode به قسمت تنظیمات Settings سر بزنید و بر روی گزینه ی Genral کلیک کنید.
در مرحله ی بعد گزینه ی System Mabager و سپس USage Mode را بر گزینید. در صورت درخواست کد پین که معمولا 0000 است را وارد سازید. و بر روی Home mode ضربه بزنید.

شایان به ذکر است که مطالب ذکر شده در مورد حذف حالت مغازه تلویزیون سامسونگ مختص به تلویزیون های هوشمند و پیشرفته ی سامسونگ است. اگر مدل شما قدیمی تر است و موارد را پیدا نمی کنید به دفترچه ی راهنما تلویزیون تان مراجعه کنید.

shop mode تلویزیون سامسونگ

در کل دو حالت مغازه تلویزیون سامسونگ وجود دارد 

  1. حالت استفاده در منزل( Home USE)
  2. حالت مغازه( Store Mode)

حالت استفاده در منزل( Home USE) : در حالت استفاده در منزل تلویزیون سامسونگ ، معمولا تنظیمات تلویزیون توسط کاربر انجام شده است. بنابراین تا تنظیمات و رسیت شدن و تغییرات بعدی پایدار خواهد بود.
حالت مغازه( shop Mode) : این حالت ذکر شده مخصوص زمانی است که تلویزیون در ویترین مغازه ها حضور دارد. معمولاً در این حالت تمامی مشخصات فنی و قابلیت های دستگاه در کنار تصویر ارائه داده میشود. ناگفته نماند که در این حالت کیفیت تصویر و صدای تلویزیون در بهترین حالت ممکن می باشد. چون در حالت Shop Mode رنگ و تصویر تلویزیون را هر چند دقیقه یک بار برای اگاهی و تبلیغ به مقادیر اولیه تنظیم خواهند نمود. رای مشاهده بیشتر تلویزیون سامسونگ در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید. و روی اولین نتیجه کلیک کنید : خرید تلویزیون سامسونگ بانه دات کام

حذف shop mode تلویزیون سامسونگ

حذف حالت Shop mode و تبلیغات تلویزیون سامسونگ

همانطور که مستحضرید حالت Shop mode برای تلویزیون سامسونگ مضر می باشد. چون قرار گرفتن در این حالت ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد. گفتنی است که در این حالت تلویزیون با تمامی توانایی های خود به فعالیت می پردازد. که این امر عمر مفید دستگاه را تحث تاثیر قرار داده و آن را کاهش می دهد. همچنین مصرف کننده نیز نمی تواند تنظیمات لازم را اعمال نماید. شیوه حذف shop mode سایت تلویزیون سامسونگ Samsung باید برای همه واضح باشد و روش انجام آن را بدانند .

مطالب مرتبط
« حتما بخوانید  راهنمای صوتی تلویزیون سامسونگ ، دستیارهای صوتی

به راحتی میتوانید تلویزیون را از این حالت خارج سازید. چندین روش و راه های گوناگون برای غیر فعال کردن آن وجود دارد. ساده ترین روش آن است که به قسمت تنظیمات رجوع کنید و گزینه ی Shop mode را خاموش و یا به حالت استفاده ی خانهHome USE برگردانید. اگر گزینه ی مد نظر را پیدا نکردید ریست کردن را انتخاب نمایید. گزینه ی سوم و آخرین پیشنهاد، مراجعه کردن ‌به قسمت Hidden Menu و آف Of و 0 کردن گزینه‌ی Shop mode می‌باشد. ‌این حالت را برای تغییر حالات تلویزیون تان مورد استفاده قرار دهید.

حذف تبلیغات تلویزیون سامسونگ

 

راهنمای استفاده از تلویزیون هوشمند سامسونگ

در این قسمت استفاده از تلویزیون های هوشمند سامسونگ را در مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. گفتنی است که راه اندازی اولیه تلویزیون های هوشمند برای هر برندی متفاوت می باشد. اما در ابتدا زبان،اتصال به وای فای و انتخاب چند مرحله و حفظ حریم خصوصی، برای هر تلویزیونی باید اعمال شود‌. بعد از روشن کردن تلویزیون سامسونگ با Welcome روبرو می شوید. نکات و دستورالعمل های ظاهر شده بر روی صفحه نمایش جهت تنظیمات دستگاه را دنبال کنید. تا تنظیمات اولیه ی تلویزیون اعم از انتخاب زبان،اتصال به شبکه و..‌.را انجام پذیرد. معمولا زمانی که تلویزیون هوشمند را روشن می کنید، به محض روشن شدن به صورت خودکار به کنترل از راه دور متصل می شود.

پس از نصب و راه اندازی دستگاه نخست باید صفحه ی اصلی تلویزیون هوشمند را بیابید. قطعا تلویزیون های هوشمند از پلتفرم و بستر متفاوتی برخوردارند. لذا زمانی را برای آشنایی با آن صرف کنید. تمامی برنامه و امکانات و… بر روی منو پدیدار می شود. بنا به نیاز خود هر کدام را که می خواهید برگزینید. اگر طرفدار تلویزیون سامسونگ هستید میتوانید بر روی خرید تلویزیون سامسونگ بانه دات کام کلیک کرده و وارد نتیجه اول شوید .

برای دوستانی که در مورد نصب و راه اندازی تلویزیون سامسونگ اسمارت و راهنمای نصب تلویزیون سامسونگ سوال دارند. می توانند بر روی راه اندازی اولیه تلویزیون سامسونگ کلیک کرده و پاسخ سوال خود را دریافت کنند .

سخن پایانی ؛ حذف نمایش مغازه در تلویزیون سامسونگ 

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را در مورد حذف تبلیغات تلویزیون سامسونگ یا حذف shop mode تلویزیون سامسونگ گرفته باشید. در صورتی که مایل به خرید تلویزیون سامسونگ اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید. به سایت baneeh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید. لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود ان را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند. اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید. می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

 

مطالب مرتبط :

مقایسه تلویزیون سونی با سامسونگ ، تفاوت سونی و سامسونگ کدام بهتر ؟

راه اندازی اولیه تلویزیون سامسونگ ؛ نحوه آموزش نصب و تنظیمات

آموزش فعال سازی بلوتوث تلویزیون سامسونگ ، ترفند تنظیمات

ريست كردن تلويزيون سامسونگ ، آموزش ریست فکتوری تنظیمات کارخانه

تلویزیون کریستال سامسونگ چیست ؟ مقایسه تلویزیون نانوسل با Crystal

اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت ، راهنمای رفع مشکل


سوالات متداول

چگونه تلویزیون سامسونگ را از حالت مغازه خارج کنیم ؟

برای غیر فعال کردن حالت مغازه (Store Mode) در تلویزیون سامسونگ ابتدا وارد تنظیمات (Settings) شوید و General را انتخاب کنید. سپس System Manager و پس از آن Usage Mode را انتخاب نمایید. در صورت نیاز پین دستگاه خود را که معمولا 0000 است را وارد کنید و Home mode را بزنید.

حالت فروشگاهی تلویزیون سامسونگ چیست ؟

دو حالت کلی برای استفاده تلویزیون سامسونگ وجود دارد که یکی حالت استفاده در منزل (home use) و دیگری حالت مغازه (shop mode) است . در حالتhome use ، تلویزیون در حالت عادی بوده و تنظیمات انجام شده توسط کاربر تا تغییر بعدی و یا ریست شدن تی وی پایدار است. اما حالت shop mode تلویزیون سامسونگ مختص زمانی است که تلویزیون در ویترین مغازه برای فروش قرار داده شده است. در این حالت مشخصات فنی تلویزیون سامسونگ مشابه تبلیغات در حاشیه تصویر نمایش داده میشود. همچنین در حالت مغازه تلویزیون سامسونگ تنظیمات تصویر و صدا در که بالاترین سطح دریافت می شود.

از طريق راهنمای قیمت خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .