مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید ریش تراش ؛ چگونه بهترین ماشین اصلاح را انتخاب کنیم؟

0 219
زمان مطالعه : 8 دقیقه

راهنمای خرید ریش تراش ؛ چگونه بهترین ماشین اصلاح را انتخاب کنیم؟ ریش خوش فرم و اصلاح شده ، نه تنها ظاهری زیبا می بخشد ، بلکه نشان هنده شخصیت افراد است. باید حداقل چند بار در هفته چند دقیقه وقت خود را صرف اصلاح و مدل دهی به موهای صورت خود کنید. فرقی نمی کند که شما ریش کامل داشته باشید یا فقط یک ته ریش زیبا می خواهید ، یک ماشین اصلاح خوب می تواند به شما کمک کند . ما می دانیم که انتخاب یک ریش تراش مخصوصاً با طیف وسیعی از ویژگی ها و مارک های مختلف می تواند کمی دردسر باشد. به خواندن ادامه دهید و ما به شما کمک می کنیم تا تصمیمی را بگیرید که برای شما مناسب باشد.

راهنمای خرید ریش تراش : چرخشی یا فویلی

آیا می خواهید روزانه مو های صورتتان را اصلاح کنید تا صورت خود را بدون مو و صاف نگه دارد؟ یا فقط می خواهید موهای صورت خود را کوتاه کنید تا بیش از حد رشد نکنند؟ هدف اصلاح خود را مشخص کنید و سپس از بین ریش تراش های فویل و  چرخشی یکی را انتخاب کنید. ریش تراش های فویلی همراه با یک فویل فلزی نازک که از تماس مستقیم تیغ با پوست شما جلوگیری می کند برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند و پوست حساسی دارند مناسب است.

این نوع تیغه ، از تحریک پوست شما جلوگیری می کند. با این حال ، برای اصلاح موهای بلند ایده آل نیست. از طرف دیگر ، ماشین های ریش تراش چرخشی دارای دیسک های چرخشی با سرهای شناور هستند که برای سازگاری با خطوط صورت طراحی شده اند و بدین ترتیب نتایج عالی در اصلاح موها در قسمت های دشوار برای شما به ارمغان می آورد. این نوع ریش تراش می تواند موهای بلند و صورت را که در جهات مختلف رشد می کند ، به طور موثری کوتاه کند. ریش تراش های چرخشی و فویل به ترتیب به تعداد سر و فویل تغییر می کنند.

راهنمای خرید ریش تراش
راهنمای خرید ریش تراش

قابلیت ضد آب

در راهنمای خرید ریش تراش باید به ویژگی ها و امکانات آن توجه کنید. ریش تراش های برقی قدیمی تراش های خشک بودند به این معنی است که باید از استفاده هرگونه آب ، کف یا مایعات همراه با آن ها خودداری کنید. اخیرا بسیاری از مدل های فروخته شده در بازار ضد آب هستند. این بدان معنی است که شما می توانید از کرم ها و فوم های اصلاح به همراه ماشین استفاده کنید. با این حال ، بهتر است قبل از خرید این مورد را تأیید کنید. نگهداری از ریش تراش های ضد آب معمولاً آسان تر و بهتر است.

بسته به مدل ، باید بتوانید تیغه ها را تعویض کنید یا آن ها را از واحد اصلی جدا کنید و زیر شیر آب کاملا تمیز کنید. بسته به این که دوست دارید قبل ، هنگام دوش گرفتن یا بعد از آن موهای خود را اصلاح کنید ، باید بررسی کنید که آیا مدلی که انتخاب می کنید ضد آب است یا خیر .

انتخاب بین مدل های شارژی و سیمی در راهنمای خرید ریش تراش

درست مانند ریش تراش های ضد آب ، اکثر ریش تراش های امروزی بی سیم هستند. مدل های سیم دار سنتی تر هستند و می توانند آزاردهنده باشند ، هنگامی که مشغول تراشیدن یا کف گرفتن روی صورت خود هستید ، یک سیم برق در همه جا تاب می خورد. تا زمانی که اختلاف زیادی در قیمت وجود نداشته باشد ، همیشه ترجیح داده می شود مدل بی سیم را انتخاب کنید. انتخاب مدل هایی که از باتری استفاده می کنند یا دارای باتری قابل شارژ هستند.

آنچه باید توجه داشته باشید این است که آیا ریش تراش مورد نظر شما از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کند یا باتری های قابل تعویض AA. ریش تراش هایی که از باتری های داخلی استفاده می کنند کمی سبک تر و راحت تر هستند ، زیرا شما فقط باید کابل برق را برای 8 تا 10 ساعت وصل کنید و برای یکی دو هفته آینده مرتب می شوید. باتری های قابل تعویض مقرون به صرفه هستند ، اما می توانند ریش تراش را کمی سنگین کنند و شما هر چند وقت یک بار باید آنها را تعویض کنید. در صورت تمایل می توانید باتری قابل شارژ را انتخاب کنید.

راحتی آرگونومیک

راهنمای خرید ریش تراش ؛ بسته به نوع مدلی که انتخاب می کنید ، اصلاح کننده ها ممکن است دارای باتری های بزرگ باشند یا از باتری های سنگین تر AA استفاده کنند. قبل از انتخاب مدل ، وزن محصول را بررسی کنید. علاوه بر وزن ، اندازه و خوش دست بودن محصول از دیگر فاکتورهای مهمی است که باید در نظر گرفته شود. اگر خیلی خاص باشد ، دسترسی به کنترل ها ، فشردن آن ها از موارد دیگری است که باید درنظر بگیرید.

برخی از مدل های دیگر ممکن است دارای یک حالت تقویت عملکرد باشند که باعث سرعت بیشتر پره ها می شود ، در حالی که برخی از مدل ها دارای شاخص های واضحی از وضعیت باتری هستند. اگر پیشنهاد هایی در مورد ریش تراش دارید و اگر فکر می کنید چیزی را از دست داده ایم ، با ارسال پیام از طریق بخش سوالات با ما درمیان بگذارید.

انتخاب مدل هایی که از باتری استفاده می کنند یا دارای باتری قابل شارژ هستند

آنچه باید توجه داشته باشید این است که آیا ریش تراش مورد نظر شما از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کند یا باتری های قابل تعویض AA. ریش تراش هایی که از باتری های داخلی استفاده می کنند کمی سبک تر و راحت تر هستند ، زیرا شما فقط باید کابل برق را برای 8 تا 10 ساعت وصل کنید و برای یکی دو هفته آینده مرتب می شوید. باتری های قابل تعویض مقرون به صرفه هستند ، اما می توانند ریش تراش را کمی سنگین کنند و شما هر چند وقت یک بار باید آنها را تعویض کنید. در صورت تمایل می توانید باتری قابل شارژ را انتخاب کنید.

« حتما بخوانید  انواع رایحه یا نت عطر و معرفی نت های بویایی

قابلیت استفاده از سیم برق و شارژ سریع (Quick charge)

سهولت تمیز کردن

اصلاح خط ریش با خط زن یا تریمر

بهترین برند های ماشین اصلاح صورت در راهنمای خرید ریش تراش کدامند؟

ماشین های ریش تراش با تیغه های قابل تعویض

چگونه بهترین ماشین اصلاح ریش را برای خود انتخاب کنیم ؟

نام تجاری

چندین بازیکن بزرگ در بازار تراش برقی وجود دارد. فیلیپس ، براون ، پاناسونیک و رمینگتون از معروف ترین آنها نام می برند. وقتی صحبت از اصلاح چیزی به ارزش صورت شما می شود ، ما همیشه انتخاب یک مارک معتبر و معتبر را توصیه می کنیم  . مارک های زیادی برای انتخاب وجود دارد . به عنوان یک قاعده کلی ، وقتی صحبت از ریش تراش چرخشی می شود ، فیلیپس رهبر بازار است در حالی که براون بازیگر اصلی ریش تراش های فویل است. هنگام انتخاب مارک ماشین اصلاح باید مراقب چه مواردی بود

کیفیت

شما باید یک ماشین اصلاح داشته باشید که دوام داشته باشد و یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که باید مراقبت آن باشید مدل های ساخته شده با تیغه های فولاد ضد زنگ است. برای جلوگیری از هرگونه لغزش تصادفی باید ماشین اصلاحی را در نظر بگیرید که چسبندگی خوبی داشته باشد. این که ماشین اصلاح سیمی باشد یا شارژی به اولویت شما بستگی دارد و این که آیا شما در سرویس بهداشتی خود پریز برق دارید یا نه. اگر همیشه در حال جابجایی هستید یا غالباً مسافرت می کنید ، ممکن است گزینه بی سیم مناسب تر باشد.

شانه

اکثر ماشین های اصلاح ریش دارای شانه های قابل تنظیم هستند که به خود ماشین اصلاح متصل می شوند تا طول های مختلف برش را فراهم کنند. اگر می خواهید اصلاح کنید و یا مدل دهید ، یک ماشین اصلاح انتخاب کنید که گزینه های مختلفی دارد.

مقایسه ریش تراش سیمی و شارژی
مقایسه ریش تراش سیمی و شارژی

بودجه

ماشین های اصلاح ریش بر اساس ویژگی هایشان از نظر قیمت محدود هستند. ماشین های اصلاحی وجود دارند که می توانند روی بدن و همچنین صورت استفاده شوند و بعضی از آن ها برای دقت یا خرد شدن ساخته می شوند. یک دستگاه اصلاح خوب می تواند قیمتی حدود 30 تا 100 پوند باشد.

به دنبال بهترین ماشین اصلاح متناسب با بودجه خود هستید ؟ ما لیستی از پرفروش ترین ماشین های اصلاح خود را تهیه کرده ایم. صرف نظر از بودجه ، می توانید اطمینان حاصل کنید که دستگاه اصلاح مناسب برای شما پیدا می شود.

انتخاب مدل هایی که برای اصلاح موسر نیز مناسب اند

برخی از مدل های برتر اصلاح تراش نیز دارای یک پیوست جداگانه هستند که به شما امکان می دهد آن را به عنوان برش دهنده اصلاح کنید. اگر می خواهید با ظاهری متفاوت متفاوت وارد شوید این بسیار مفید است. از این طریق نیازی به خرید دستگاه برش اختصاصی ندارید ، همانطور که در ابتدای ویژگی در مورد آن صحبت کردیم.

راهنمای خرید ریش تراش
راهنمای خرید ریش تراش

درست مثل یک موبر خوب ، خرید موبر ارزان اقتصادی غلط است. مطمئناً می توانید فقط با چند دلار یکی از فروشگاه ها را تحویل بگیرید. حتی یک و نیم مناسب برای 20-30 دلار. با این حال ، این مدل ها به یک دلیل ارزان هستند. آنها از پلاستیک ارزان ساخته شده اند ، از تیغه های ارزان قیمت استفاده می کنند و (در بهترین حالت) موتور متوسطی دارند. دستگاه اصلاح نه تنها برش نخورد ، بلکه احتمالاً کسری از وقت شما را نیز دوام خواهد آورد.

تیغه

بله ، قطعاً به تیغه احتیاج خواهد داشت! یک تیغه ارزان قیمت به همان اندازه تیز نخواهد بود و از فلز محکمی ساخته نخواهد شد. این می تواند شما را با سوختگی و بثورات روبرو کند ، زیرا تیغه پوست را بجای برش زدن از طریق قسمت پایین مو ، به پوست می کشد. تا زمانی که حداقل از فولاد ضد زنگ باشد ، نمی توانید خیلی اشتباه کنید. فولاد ضد زنگ زنگ نمی زند و مدت زیادی دوام خواهد آورد. پره های تیتانیوم نیز در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب هستند. مانند فولاد ضد زنگ ، تیغه های تیتانیوم زنگ نمی زنند و بسیار سخت پوش می شوند.

راهنمای خرید ریش تراش : موتور

ضروری است که موتور نه تنها قدرت خوبی به تیغه اصلاح کننده می دهد بلکه افت عملکردی ندارد. شما نباید با هیچ یک از بالای موهای کوتاه کننده ریش مشکلی داشته باشید. موتورهای آنها بیش از “قدرتمندترین” باید “قابل اعتماد” باشند.

کیفیت ساخت

هر دستگاه اصلاح کمی متفاوت است و کیفیت آن نیز متفاوت است. شما باید در مورد مواردی مانند:

محفظه اصلاح کننده از چه چیزی ساخته شده است. پلاستیک ارزان است یا از والوکس ساخته شده است؟ (یک رزین پلاستیکی سخت پوش)

آیا تیز و محکم بودن تیغه ها تضمین شده است؟

از نظر قابلیت اطمینان شناخته شده است؟

آیا شما از موبر به صورت روزانه یا روزانه استفاده می کنید؟

لوازم جانبی / ویژگی ها در راهنمای خرید ریش تراش

لوازم جانبی یا ویژگی های اضافی موبر ریش معمولاً مواردی است که مدل های ارزان قیمت را از مدل های گران قیمت جدا می کند.

اکنون می توانید تریمرهای هدایت شده لیزری تهیه کنید تا در برش دقیق واقعی به شما کمک کنند.

ماشین های اصلاح کننده می توانند جارو برقی داشته باشند ، به طوری که موهای صورت در اطراف سینک دستشویی شما باقی نماند.

آنها می توانند سیم دار یا بی سیم باشند.

آنها ممکن است در یک جای خوب قرار بگیرند که به عنوان شارژر نیز عمل می کند.

ممکن است کیف حمل یا کیف داشته باشند.

موبرها می توانند پیوستهایی داشته باشند که آنها را به موهای ابرو یا موهای گوش و بینی تبدیل کند.

این لیست ادامه دارد و با هر مدل جدیدی به رشد خود ادامه می دهد.

شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مهم است.

شما ممکن است تمام این ویژگی های اضافی را بخواهید ، یا فقط یک اصلاح کننده ساده و قابل اعتماد و بدون هیچ گونه اضافی یا حقه بازی بخواهید.


انواع ماشین اصلاح مو ؛ اپیلاتور، تریمر، ریش تراش، موزن بینی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .