مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

0 586
زمان مطالعه : 4 دقیقه

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس؛ لوازم خانگی زندگی را آسان می کنند . در هیچ کجا این امر آشکارتر از آشپزخانه نیست . جایی که وسایل کوچک و بزرگ هر روز در وقت و تلاش مردم صرفه جویی می کند . اگرچه وسایل بزرگ مانند یخچال ، فر و ماشین ظرفشویی برای آشپزخانه بسیار مهم و کاربردی هستند . اما لوازم کوچک تنوع راحتی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد . هر آشپزخانه ای باید از این 10 وسیله کوچک برتر برخوردار باشد.

 

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

 • قهوه ساز ؛ لوازم کوچک آشپزخانه

  قهوه سازها یک وسیله کوچک ضروری هستند . برخلاف بسیاری از وسایل کوچک دیگر ، دستگاه های قهوه ساز در خارج از آشپزخانه یافت می شوند . این لوازم را می توانید در دفاتر و اتاق های هتل مشاهده کنید زیرا تقریباً همه در ابتدای روز یک فنجان قهوه داغ را دوست دارند.

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

 • تستر و آون تستر

  توستر و آون توستر در بسیاری از آشپزخانه ها یک نیاز اساسی است . توسترها نان را به سرعت و با كیفیت ترد می كنند . در حالی كه آون توستر ها برای ذوب كردن پنیر و گرم كردن غذاها بسیار مناسب هستند.

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

 • مخلوط کن

  مخلوط کن ها وسیله مهمی برای کسانی هستند که باید سس ، آب میوه یا سوپ را مخلوط کنند . مزیت اصلی مخلوط کن این است که با غذاسازها اشتباه گرفته نمی شود . توانایی “ترکیب” دو یا چند ماده با هم است . موتور آن به طور کلی از قدرت کمتری نسبت به غذاساز برخوردار است و تیغه های آن نیز کمتر تیز هستند . بنابراین بهتر است از مخلوط کن برای مایعات استفاده شود.

مخلوط کن

 • لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه ؛ غذاساز

  اگر شما نیاز به خرد کردن بسیاری از سبزیجات در مدت زمان کوتاه دارید ، یک غذاساز بهترین دوست شما است. بسیاری از واحدها دارای انواع تیغه هستند تا بتوانید تیغه ای را که برای نیازهای شما بهتر کار می کند انتخاب و استفاده کنید.

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

 • میکسر

  هر نانوایی می داند که هم زدن خمیر نان یا خمیر کیک چقدر کار سختی است . میکسرها ترکیب مواد مرطوب و خشک مانند آرد و تخم مرغ را آسان می کنند . برخی از میکسرها دارای خمیرزن برای ورز دادن خمیر هستند.

میکسر

 • گریل

 این روزها انواع گریل های برقی در آشپزخانه مورد استقبال قرار می گیرد. گریل های برقی کوچک ، عاری از دود هستند و به آسانی تمیز می شوند . غذای کباب شده روی گریل برقی مزه عالی دارد و می تواند بسیار سالم تر از غذای سرخ شده باشد.

لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه و لوازم خانگی جهیزیه عروس

 • « لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه » آرام پز

آرام پز ها به خصوص برای مادر های کارمند که بیرون از خانه کار می کنند بسیار مفید هستند . زیرا شما می توانید قبل از بیرون رفتن از خانه غذا را در آرام پز بریزید و تا زمان رسیدن به خانه غذا آماده باشد . آرام پز ها اجازه می دهد تا غذا در تمام شبانه روز بپزد و یک وعده غذایی خوشمزه و خانگی برای خانواده شما فراهم کند.

آرام پز

 • مایکروویو

  هیچ وسیله کوچکی محبوبتر از مایکروویو نیست . در واقع ، برای بسیاری از افراد ، مایکروویو کل تجربه آشپزخانه است . مایکروویو در کمتر از نیمی از زمان اجاق گاز معمولی غذا را گرم می کند . کار با مایکروویو بسیار آسان است و بسیار با دوام است.

وسایل خرده آشپزخانه ؛ معرفی 10 لوازم ضروری کوچک آشپزخانه

 • سرخ کن

  سیب زمینی سرخ کرده و مرغ سوخاری همه توسط دستگاه سرخ کن ساخته می شوند . سرخ کن های درجه یک خانگی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند . زیرا طعم رستوران را به میز شام شما می آورند.

وسایل خرده آشپزخانه ؛ معرفی 10 لوازم ضروری کوچک آشپزخانه

 • پلوپز « لیست خرید وسایل ضروری آشپزخانه »

  به حدس زدن در مورد خوب درآمدن برنج پایان دهید و  نتایج مداوم بگیرید. پلوپز ها با فشار دادن یک دکمه به شما کمک می کنند تا همیشه برنج را به بهترین نحو درست کنید.

پلوپز


بیشتر بخوانید :

« حتما بخوانید  تاثیر تماشای تلویزیون روی مغز ؛ آیا تماشای تلویزیون ذهن را کند می کند ؟
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .