مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

انواع ماشین اصلاح مو ؛ اپیلاتور، تریمر، ریش تراش، موزن بینی

0 174
زمان مطالعه : 6 دقیقه

انواع ماشین اصلاح مو ؛ اپیلاتور، تریمر، ریش تراش، موزن بینی

انواع ماشین اصلاح مو ؛ اپیلاتور، تریمر، ریش تراش، موزن بینی ؛ بسیاری از مردم واقعاً نمی توانند تفاوت بین ماشین اصلاح و ریش تراش را تشخیص دهند. شما احتمالاً در این مقاله تصادف کرده اید زیرا یکی از آنها هستید و اشتباه نکنید ، هیچ مشکلی وجود ندارد. به هر حال ، در این مقاله ، قصد دارم چند نکته را ذکر کنم که امیدوارم به شما کمک کند تفاوت بین اصلاح و اصلاح را تشخیص دهید. هدف استفاده از ماشین اصلاح در مقابل ریش تراش چیست:

ماشین اصلاح در مقابل ریش تراش

اول از همه ، بگذارید این یک نکته را از بین ببریم ، هم از ریش تراش ها و هم از اصلاح کننده ها برای کوتاه کردن مو استفاده می شود. اما مانند اسامی که در حال حاضر نشان داده شده است ، یکی برای تراشیدن ساخته شده و دیگری برای پیرایش است. برخی از مردان اصلاح تراشیدن را برای تحقق خواسته های محل کار یا صرفاً برای جلب رضایت عزیزان یا خانواده خود ترجیح می دهند. بنابراین ، آنها به طور منظم از ریش تراش استفاده می کنند تا چهره خود را تمیز و منظم نگه دارند. اما اگر شما مردی هستید که هدفش رشد موهای صورت است و باید به طور مداوم آن را به شکل و فرم مناسب درآورد ، پس موبر مناسب شماست.

بسیاری از انواع اصلاح و اصلاح در بازار موجود است ، و در این مقاله ، من در مورد مزایا و معایب استفاده از هر یک از این دو بحث خواهم کرد و در پایان روز شما تصمیم می گیرید که کدام یک را انتخاب کنید برای بدست آوردن (یا می توانید هر دو را بدست آورید ، می دانید) همچنین نگاه کنید به: Rotary vs Foil Shavers بنابراین ، در ماشین اصلاح یا ریش تراش به دنبال چه چیزی هستید؟

آنچه من و بسیاری از مردان به عنوان چهار ستون ریش تراش یا اصلاح کننده خوب می دانیم: باید پوست پسند باشد ، دارای مکانیزمی باشد که از بریدگی های تصادفی و غیره جلوگیری می کند باید مقرون به صرفه باشد باید از کیفیت مناسب برای سهمیه قیمت برخوردار باشد باید بسیار قابل حمل و ذخیره سازی باشد بنابراین بله ، تا زمانی که یک ریش تراش یا موبر تمام نکات بالا را برآورده کند ، احتمالاً در نهایت کالایی را می ارزد که ارزش خرید آن را دارد. رفتن به شرح مفصل هر دو نوع:

موبرها:

موبر یکی از انواع ماشین اصلاح مو است و ابزاری است برای کوتاه کردن موهای موجود وجود داشته باشد ، نه با هدف خلاص شدن از آن ، بلکه به راحتی موهای خود را به روش های خاص خود اصلاح کنید. بیشتر موبرها کوچک و راحت هستند که ابزارهایی را می گیرند که به شما امکان می دهند ریش مناسبی درست کنید. علاوه بر فرم دادن به موهای صورت ، می توان از موهای کوتاه برای اصلاح موهای زیر بغل ، سینه و عانه نیز استفاده کرد.

انواع دستگاه های برش: در زیر توضیح مختصری از اشکال و پیکربندی های مختلفی که یک دستگاه برش می تواند ارائه دهد وجود دارد:

موبر مو:

این موبرها به طور کلی استفاده می شوند ، می توان آنها را برای اصلاح مو به معنای واقعی کل قسمت بدن خود استفاده کرد و هم مردان و هم زنان می توانند از آنها استفاده کنند.

انواع ماشین اصلاح مو های بینی و گوش:

این موبرها معمولاً در اندازه های کوچک ارائه می شوند تا تجربه بهتری برای بریدن موهای داخل بینی یا گوش شما فراهم کنند. اگر بخواهید یکی از اینها را بخرید ، متوجه خواهید شد که اکثر آنها موبرهای نامی “بینی و گوش” هستند ، این بدان دلیل است که از زمان حفره های بینی و گوش ها از نظر اندازه و عمق آنقدرها متفاوت نیستند.

اصلاح کننده ریش:

احتمالاً مشهورترین و محبوب ترین نوع ، اصلاح کننده های مو ریش همیشه مفید مردی است که به ریشی صاف و مرتب نیاز دارد. اکثر آقایان (و خانم ها نیز) موافقند که ریش خوش چهره از ریش نداشتن بهتر است ، به همین دلیل بسیاری از مردان ترجیح می دهند موبر ریش را بر روی ریش تراش بگذارند ، اما این هنوز موضوع ما نیست. اصلاح کننده ریش ، مانند همتای خود ، دارای نکات مثبت و منفی است.

 

انواع ماشین اصلاح

طرفداران:

توانایی شکل دادن ریش شما به هر روشی که صلاح می دانید یک اصلاح کلی بدون درد و راحت تیغه هایی که برای پوست شما بسیار دوستانه هستند و از لحاظ ایمنی نسبت به تیغ های اصلاح کننده ایمن تر هستند

« حتما بخوانید  مونوپاد ؛ راهنمای خرید monopod « خویش انداز»

موارد منفی:

اگر می خواهید اصلاح تمیز داشته باشید ، مدتی طول می کشد تا به خواسته خود برسید. همچنین نیاز به تغییر مداوم شانه ها و تیغه ها بسته به طول مو وجود دارد. در زیر لیست کوتاهی از اصلاح کننده های ریش موجود در بازار وجود دارد که قطعاً ارزش پول شما را دارند:

  • ریش تراش ریش فیلیپس Norelco 7200
  • موبر اندیس T-Outliner
  • ریش و سر اصلاح کننده فیلیپس Norelco سری 5100
  • اصلاح کننده BeardScape.
  • اصلاح کننده مو و ریش پاناسونیک ER-GB40-S.

 

انواع ماشین اصلاح و موبرهای بیکینی:

همانطور که احتمالاً نام آن را می بخشد ، این نوع موبرها فقط برای اصلاح موهای شرمگاهی زنان ساخته شده است. اصلاح کننده ها ، در این حالت ، یک روش سریع و بدون درد را در مقایسه با اپیلاسیون و موارد دیگر ارائه می دهند ، با نتایج عالی برای یک منطقه بیکینی فوق العاده زیبا و تمیز.

کلیپرز:

کلیپر به طور کلی وسیله ای است که برای تراشیدن موهای سر شما ساخته می شود. کلیپرها با تنظیمات ، رنگ ، اندازه و موارد مختلفی ارائه می شوند. اینها همانهایی است که آرایشگر همسایگی دوستانه شما را برای کوتاه کردن موهای خود استفاده می کند. اکنون که به آرایشگاه ها اشاره کردم و گفتم تهیه موبر برای خانه شما هر از گاهی نیاز به آرایشگاه را از بین می برد و از نظر من این یک سرمایه گذاری طولانی مدت است.

علاوه بر قیچی های استاندارد ، قیچی های ” Pet ” نیز وجود دارد ، این قیچی ها ، همانطور که از نام آن مشخص است ، برای نظافت موی حیوانات خانگی شما هستند (در این مورد عمدتا سگ ها).

انواع ماشین اصلاح : اپیلاتور:

تا حدودی شبیه اپیلاسیون ، اپیلاتورها وسایل الکتریکی هستند که به طور مکانیکی چندین مو را همزمان می گیرند و آنها را بیرون می کشند. اپیلاسیون مشهور است از بین بردن سلول ها از اپیتلیوم پوست اپیلاتورها مانند اپیلاسیون عمل می کنند اما هیچ سلولی را از بین نمی برند که این امر باعث انتخاب عالی آنها به ویژه برای خانم ها می شود.

اپیلاتور

 

 

ریش تراش در دسته انواع ماشین اصلاح :

ماشین ریش تراش را می توان به راحتی در 2 کلمه ، تیغ برقی توضیح داد. ریش تراش معمولاً در دو نوع مشخص وجود دارد: ریش تراش دارای سر دارای چندین تیغه و ریش تراش با 3 تا 4 سر دایره ای شکل که دارای تیغه های چرخان است. (این نوع معمولاً از اثربخشی بیشتری برخوردار است زیرا در مقایسه با تراش های دارای سر ثابت ، مساحت بیشتری را پوشش می دهد.

ریش تراش های برقی اصلاح صاف و سریعی ارائه می دهند. و هر چقدر هم که طولانی باشند می توانند با موها سر و کار داشته باشند . اما از نظر برخی افراد گران است اما با تمام صداقت ، من شخصاً آنها را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت می بینم. بنابراین من تهیه آن را به شدت توصیه می کنید. همچنین باید از این به بعد تیغه ها را تغییر داد ، اما این بسیار دردسر ساز است.

علاوه بر این ، ریش تراش های برقی دارای موتوری هستند. که ظاهراً از یک تراش دستی قدرتمندتر و کاراتر است. بنابراین ، ریش تراش های برقی یک انتخاب عالی برای خانم ها است.

انواع ماشین اصلاح

کلمات نهایی:

امیدوارم که این مقاله ، اگرچه مختصر باشد . اما یک ایده کلی در مورد تفاوت اصلاح کننده ها و اصلاح کننده ها و اینکه کدام یک را باید خریداری کنید ، به شما ارائه دهد. من هنوز اصرار دارم که هر چه زودتر آنرا بگیرم . زیرا تا زمانی که نیاز به تراشیدن مو از روی هر قسمت از بدن خود داری ، انجام خودت همیشه بهتر است.

کدام یک را بخرم؟

هنگامی که شما باید ریش و موهای خود را به شکل دیگری اصلاح کنید و نیازی به اصلاح کوتاه در مدت زمان کوتاه نیست. پس باید یک موبر بخرید. اگر شما نیاز به اصلاح کوتاه در مدت زمان کوتاه دارید. و نیازی به فرم دادن و حالت دادن اضافی به مو و ریش خود ندارید ، باید یک ریش تراش بخرید.


بیشتر بخوانید:
ریش تراش چرخشی یا فویلی کدام بهتر است؟ مقایسه

منبع trimshaver
از طريق تا خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .