مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

آموزش تنظیم پروکسی تلویزیون سونی ، نصب فیلترشکن و VPN

5 33,732
زمان مطالعه : 7 دقیقه

آموزش تنظیم پروکسی تلویزیون سونی ، نصب فیلترشکن و VPN

تلویزیون یکی از محبوب ترین وسایل در محیط تلقی می شود. افراد خانواده اغلب اوقات فراغت خود را با دیدن محتواها و برنامه های تلویزیونی سپری می کنند. اما تغییرات مداوم و مدرن بودن زندگی های امروزی سبب شده تا کاربران امکانات قدیمی را به پخش آنلاین ترجیح دهند. به طور کلی حتی محبوب تر نیز شده است. اما استریم و دیدن برنامه های انلاین محدودیت های خود را نیز دارد. به زبانی ساده بیان کنم به عنوان مثال شما یک مهاجر هستید و در خارج از کشور زندگی می کنید و قطعا این نکته را می دانید که به دلیل محدودیت های جغرافیایی نمی توانید به کانال های مورد علاقه ی تلویزیونی خود در خانه نگاه کنید! تنظیم کد پروکسی برای تلویزیون سونی و سایر تلویزیون های هوشمند این محدودیت ها را از میان می دارد .

در این جا حضور VPN ها پر رنگ تر بوده و صد البته مورد توجه و محبوبیت نیز قرار گرفته اند. در واقع وی پی ان ها قادرند محتوای محدود شده را از سراسر جهان رفع انسداد کنند. ما در این مطلب قصد داریم نگاهی به بهترین وی پی ان برای تلویزیون های هوشمند سونی بپردازیم.

 

پروکسی برای تلویزیون سونی

آموزش تنظیم کد پروکسی برای تلویزیون سونی

همانطور که مستحضرید و شنیده اید تلويزيون های هوشمند ال اي دي سوني در جهان از محبوبیت و موفقیت های چشمگیری برخوردار می باشند. و با مجهز ساختن آن ها به امکانات فوق العاده چیزهای زیادی برای ارائه دارند. اما این نکته را به یاد داشته باشید که برای رفع انسداد کامل کانال ها از چه ابزاری استفاده کنید؟ چون تمامی وی پی ان VPN ها توانایی رفع انسداد کانال های تلویزیون سونی را ندارند.

اما قبل از آنکه به تجزیه و تحلیل وی پی ان ها بپردازیم باید به این نکته اشاره کنم که تلویزیون های سونی دو سیستم عامل متفاوت دارند. تلویزیون های اینترنتی سونی نسخه ی قدیمی تری دارند اما تلویزیون های جدید سونی براویا به سیستم عامل اندروید که از پیش بر روی آن نصب شده اند مهجز می باشند.

بر روی تلویزیون هوشمند سونی چگونه VPN نصب کنیم؟

جدا از امکان تنظیم پروکسی برای تلویزیون سونی ، قطعا روش های مختلفی برای راه اندازی و نصب وی پی ان بر روی تلویزیون های سونی وجود دارد. که می توانید برای راه اندازی از آن استفاده نمایید. اما باید روشی را انتخاب کنید که با سیستم عامل تلویزیون شما همخوانی داشته باشد.

اکنون شما می توانید از طریق فروشگاه گوگل پلی تلویزیون سونی خود VPN مخصوصی را دانلود و نصب کنید. اما عنصر کلیدی اینجاست که برنامه هایی را که VPN ها ارائه می دهند با تلویزیون های هوشمند سونی سازگار باشند. برای طرفداران تلویزیون سونی هوشمند پیشنهاد ما این است که در گوگل این جمله را سرچ کرده و روی اولین نتیجه کلیک نمایید : خرید تلویزیون هوشمند سونی بانه دات کام

پروکسی تلویزیون سونی

بهترین vpn برای تلویزیون سونی

پیرو مطلب تنظیم کد پروکسی برای تلویزیون سونی می رسیم به Vpn هایی همچون Bullet VPN EXpreess VPN IPVanish Nord VPN که بهترین گزینه برای تلویزیون های سونی براویا تلقی می شوند.

برای دسترسی به این وی پی ان ها باید یک سری عوامل را اعمال کنید تا به خواسته ی خود برسید:

 1. ابتدا باید در رایانه و یا تلفن همراه خود از وب سایت VPN بازدید کنید و یک حساب Express VPN ایجاد نمایید.
 2. تلویزیون سونی خود را روشن کنید.
 3. فروشگاه گوگل پلی را باز کنید.
 4. تابع مورد نیاز را جستجو کنید.
 5. اکنون Express VPN را وارد نمایید.
 6. حال بر روی برنامه ی مد نظر کلیک کنید و گزینه ی نصب را انتخاب نمایید.
 7. برای دانلود و نصب Express VPN منتظر بمانید.
 8. بعد از اتمام دانلود و نصب، برنامه Express VPN را باز کنید.
 9. در این مرحله باید با حساب کاربری که جدیدا باز کرده اید وارد شوید.
 10. سپس باید سرور مورد نیاز را که می خواهید به آن متصل شوید را انتخاب نمایید اکنون کارتان با موفقیت انجام شد.

یکی از بهترین نوع VPN رایگان پاندا وی پی ان PandaVPN نام دارد که می توانید از طریق این لینک دانلود کنید . البته پایان ماجرا به اینجا ختم نمی شود برای راحتتر خرید کردن جدیدترین تلویزیون های Sony اولد پیشنهاد ما این است که روی خرید جدیدترین تلویزیون سونی OLED کلیک کرده و وارد نتیجه اول شوید .

مراحل پیکر بندی و اتصال به پروکسی

برای تنظیم کد پروکسی برای تلویزیون سونی در ابتدا باید به صفحه ی اصلی رجوع کنید و گزینه ی تنظیمات را انتخاب کنید سپس تنظیم شبکه را برگزینید.
با توجه به نوع اتصال خود گزینه ی wireless یا wired را انتخاب نمایید. اما این نکته را به یاد داشته باشید که اگر از اتصال بی سیم استفاده می نمایید، باید شبکه ی بی سیم را برگزینید.
حال به قسمت تنظیمات IP سر بزنید و سپس انتخاب نحوه ی پیکربندی آدرس پروکسی سفارشی را لمس نمایید.
در IPصفحه ی بعدی تنظیمات آدرس به صورت خودکار یا دستی را نمایش می دهد شما خودکار را نیاز دارید در این صورت آن را انتخاب کنید.
سپس گزینه ی Next را نمایش می دهد که باید آن را انتخاب کنید.
حال در صفحه ی بعدی گزینه ی آیا می خواهید از پروکسی استفاده کنید را به نمایش می گذارد! اکنون شما باید گزینه ی بله را انتخاب نمایید.
اگر شما در IP ها به کانال های بریتانیا نیاز دارید باید گزینه ی Uk0.tellypass. comرا وارد کنید. حال پورت 443 را نیز وارد نمایید. در غیر این صورت، برای دسترسی به کانال های ایالت متحده باید 161. 129.153.101 و سپس پورت 443 را وارد کنید.
همچنین گزینه ی Next را انتخاب کنید. در ادامه برایتان صفحه ای از تنظیمات خلاصه وار نمایش داده می شود که بعد از مرور آن ها باید گزینه ی Next را فشار دهید.
اکنون گزینه ی ذخیره و اتصال را انتخاب نمایید.
پس از آنکه تنظیمات شبکه و راه اندازی آن تمام شد گزینه ی ok را فشار دهید با موفقیت تلویزیون تان به شبکه متصل شد. اکنون برای دریافت کانال های جدید، به قسمت Network بروید و گزینه ی setup و Internet Content را انتخاب کنید. خوب حالا پروکسی تلویزیون سونی فعال است .

« حتما بخوانید  ریست تنظیمات کارخانه تلویزیون ال جی ، بازگردانی رمز و پسورد
مراحل تنظیمتنظیم کد پروکسی تلویزیون سونی
مرحله 1به صفحه اصلی Home > تنظیمات Settings > شبکه Network > تنظیم شبکه Network Set Up بروید.
مرحله 2بسته به نوع اتصال خود Wireless یا Wired را انتخاب کنید . اگر از اتصال بی سیم استفاده می کنید، شبکه بی سیم خود را انتخاب کنید
مرحله 3در « انتخاب نحوه پیکربندی آدرس IP و تنظیمات پروکسی »، سفارشی Custom را انتخاب کنید
مرحله 4صفحه بعدی " تنظیمات آدرس IP، خودکار یا دستی " Auto or Manual را نشان می دهد - خودکار را انتخاب کنید
مرحله 5Next را فشار دهید
مرحله 6صفحه نمایش بعدی " آیا می خواهید از پروکسی استفاده کنید؟ " بله را انتخاب کنید

از راه های دیگر اتصال به پروکسی تلویزیون سونی 

بعد از آنکه گزینه ی Setup را انتخاب کردید و به سراغ Network رفتید؛ گزینه هایی متنوع و اطلاعات زیادی جلوی چشمان شما پدیدار می شود. با انتخاب این موارد شما نظاره گر اطلاعات زیادی از جمله IP Address و subnet Mask و Default Gateway … بر روی تلویزیون هوشمند سونی خواهید بود. شما باید آن ها را یاداشت نمایید یا که از آن ها عکس بگیرید.
اکنون بعد از یاداشت کردن اطلاعات باید به مرحله ی قبل با زدن دکمه ی Back بروید.
سپس زمانی که وارد مرحله ی قبل شدید گزینه ی Network Setup را بر گزینید و جستجوگر گزینه ی setup up network connection باشید و آن را لمس کنید.
حال باید گزینه ی custom setup را انتخاب نمایید از این طریق شما می توانید یک اتصال اینترنتی برای خود فراهم سازید. اما این نکته را به یاد داشته باشید که اتصال را از طریق وایرلس و یا کابل می توانید اعمال نمایید. برای راهنمایی شما این گزینه را در زیر عنوان setup up network connectionپیدا نمایید.
اکنون باید گزینه ی DNS یا که AUTO را انتخاب کنید.
حال در بخش پروکسی سرور گزینه ی Yes را برگزینید.
بعد از این مراحل گزینه هایی تحت عنوان IP، Portنمایان خواهد شد. حال باید در قسمت معین شده گزینه ی Address uk.tiknet.me را و 443 را در قسمت پورت یادداشت نمایید.

برای امتحان و مطمئن شدن از اتصال از طریق گوگل پلی گزینه ی مورد نیاز را سرچ کنید. اگر اتصالات لازم همانطور که انتظار دارید پیش برود تلویزیون تان از شما یوزر نیم و پسورد می خواهد. شما باید برای اعمال سازی و همچنین تکمیل فرایند مورد نیاز باید اطلاعات موجود در بخش TIKNET ، را در بخش یوزر نیم وارد سازید. در آخر سر گزینه ی SAVE و سپس گزینه ی OK را فشار دهید. با این روش پروکسی تلویزیون سونی به خوبی نصب خواهد شد .

 

اگر وی پی ان مد نظر را از فروشگاه گوگل پلی نتوانیم پیدا نکنیم چه کار باید کرد؟

در فروشگاه گوگل پلی اجازه ی دانلود وی پی ان مد نظر خود را ندارید اما نگران نباشید چون شما می توانید به راحتی با تنظیمات مورد نظر به خواسته ی خود برسید.

 • ابتدا تلویزیون سونی خود را روشن کنید، سپس دکمه ی هوم را فشار دهید و به قسمت تنظیمات بروید و دکمه ی Security & Restrictions را انتخاب و منابع ناشناس را فعال نمایید.

پروکسی تلویزیون سونی

 • پس از انجام این کار با پیام هشدار مواجه می شوید که باید ok را فشار دهید. اکنون می توانید گوگل پلی را راه اندازی نمایید و برنامه ی Downloader sont را در تلویزیون سونی خود نصب کنید. برای درک بهتر مطالب بالا می توانید از وبسایت اصلی Sony دیدن نمایید .

Proxy code for Sony TV

 • پس از اتمام مراحل نصب دانلودر آن را لمس کنید تا برنامه اجرا شود. اکنون باید لینک http://bit.ly/bavapk. را وارد کنید و در بر روی گزینه ی URL کلیک کنید و GO را لمس کنید.

Proxy code for Sony TV

 • دانلود که تمام شد چند لحظه صبر کنید تا نهایی شود. اکنون باید فایل APK IPVanish را بر روی تلویزیون سونی نصب کنید و گزینه ی open file را فشار دهید و برنامه را راه اندازی کنید. اکنون به برنامه ی Bullet vpn با اطلاعات کاربری وارد شوید و به هر سروری که می خواهید متصل شوید. حال شما به راحتی می توانید به تمامی برنامه و کانال های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

سخن پایانی 

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را در مورد تنظیم پروکسی تلویزیون سونی گرفته باشید . در صورتی که مایل به خرید تلویزیون سونی اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید. به سایت بانه دات کام baneeh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید . و اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط :

آموزش تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون سونی ، کاربرد دکمه ها

مقایسه تلویزیون شیائومی با سونی ، کدام بهتر است ؟ تفاوت ها

مقایسه تلویزیون سونی با سامسونگ ، تفاوت سونی و سامسونگ کدام بهتر ؟

مقایسه تلویزیون شیائومی با سونی ، کدام بهتر است ؟ تفاوت ها

تلویزیون ردمی چیست ؟ بررسی تلویزیون شیائومی Redmi


سوالات متداول

بهترین vpn رایگان برای تلویزیون اندروید سونی کدام است ؟

بهترین vpn رایگان برای تلویزیون اندروید سونی پاندا وی پی ان PandaVPN نام دارد که در مطالب بالا لینک دانلود آن را درج کرده ایم .

چگونه با فیلتر شکن به تلویزیون وصل شویم ؟

ابتدا فیلتر شکن مورد نظر خود را که از قبل بر روی تلویزیون نصب کرده اید پیدا کرده و پیدا کرده و بر روی «Connect» کلیک کنید و به یک سرور در کشور مورد نظرتان متصل شوید.

از طريق راهنمای قیمت خرید
5 نظرات
 1. امیر می گوید

  با سلام
  با توجه به اینکه گوگل استور فیلتر شده چطور‌ میشه روی تلویزیون سونی وی پی ان‌نصب کرد ؟ فایل روی فلش را تشخیص نمیدهد ! راهکارش چیه ؟

  1. تا خرید می گوید

   سلام امیر عزیز
   اگر گوگل استور در تلویزیون سونی شما فیلتر شده است و نمی‌توانید به طور مستقیم آن را نصب کنید، می‌توانید از روش‌های دیگری برای نصب اپلیکیشن‌ها استفاده کنید. یکی از راه‌های متداول نصب اپلیکیشن‌ها در تلویزیون‌های اندرویدی، استفاده از فایل APK است. در اینجا چند مرحله برای نصب اپلیکیشن با استفاده از فایل APK بر روی تلویزیون سونی را توضیح می‌دهم:
   1. ابتدا فایل APK مورد نظر را دریافت کنید و آن را روی یک فلش انتقال دهید.
   2. فلش را به پورت USB تلویزیون وصل کنید.
   3. روی تلویزیون سونی خود به منوی تنظیمات بروید. این منو ممکن است با نام‌هایی مانند “تنظیمات” یا “Settings” شناخته شود.
   4. در منوی تنظیمات، به بخش “امنیت و محتوا” یا “Security & Restrictions” بروید.
   5. در این بخش، باید گزینه “نصب از منبع‌های ناشناخته” یا “Unknown Sources” را پیدا کنید و آن را فعال کنید. این گزینه به شما اجازه می‌دهد فایل‌های APK را نصب کنید.
   6. حالا به منوی فایل‌ها یا برنامه‌ها بروید و به فلش متصل شده در پورت USB دسترسی پیدا کنید.
   7. فایل APK را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا فرآیند نصب آغاز شود.
   8. پس از اتمام نصب، می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر را در منوی برنامه‌ها یا صفحه اصلی تلویزیون خود پیدا کنید و استفاده کنید.

 2. افسون می گوید

  سلام ،اینترنت بروزر تلویزیون سونی ما بازنمیشه
  قبلا کارمیکردولی مدتیه فقط یه صفحه سیاه بالا میاره
  اکه بخوایم از گوگل پلی استفاده کنیم ،اونم به خاطر فیلترینگ بازنمیسه ،چجوری میتونیم vpnنصب کنیم ؟

 3. مهدی ۰۰۷ می گوید

  درود بر شما من تازه یه مدل ۷۵کا ۵۵اینچ گرفتم ولی هرکار میکنم گوگل پلی برای من باز نمیشه تا بتونم برنامه دانلود کنم همه مدل تنظیمات پروسکی هم رفتم حتی فایل نرم افزار هم داخل فلاش ریختم ولی تلویزیون فایلو نمیشناسه ممنون میشم راهنمای کنید هرجور آموزش توی سایتا هم بوده خوندم ولی فایده نداشت

  1. تا خرید می گوید

   سلام مهدی عزیز در صورتی که نرم افزار گوگل پلی در تلویزیون سونی X75K باز نمی‌شود، علت‌های مختلفی ممکن است وجود داشته باشد. برخی از احتمالات عبارتند از:
   1. نسخه نرم افزار: اگر تلویزیون شما از نسخه قدیمی‌تری از سیستم عامل Android TV استفاده می‌کند، ممکن است نرم افزار گوگل پلی در دسترس نباشد یا نسخه‌ای قدیمی از آن را نصب کرده باشید. در این صورت، بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون ممکن است این مشکل را حل کند.
   2. مشکل اتصال اینترنت: برای استفاده از گوگل پلی، نیاز به اتصال اینترنت پایدار دارید. اگر اتصال اینترنت در تلویزیون شما مشکل دارد یا ضعیف است، ممکن است نرم افزار گوگل پلی به درستی بارگیری نشود. بررسی اتصال اینترنت و اطمینان حاصل کنید که سرعت و پایداری آن مناسب باشد.
   3. مشکل در حساب گوگل: برای استفاده از گوگل پلی، نیاز به یک حساب گوگل (Google Account) دارید. مطمئن شوید که در تلویزیون سونی X75K با یک حساب گوگل وارد شده‌اید و آن را به درستی پیکربندی کرده‌اید.
   4. محدودیت‌های منطقه‌ای: بعضی از نرم افزارها و سرویس‌های گوگل به دلیل محدودیت‌های منطقه‌ای، در برخی مناطق قابل دسترسی نیستند. اگر در منطقه‌ای هستید که این محدودیت‌ها وجود دارد، ممکن است نرم افزار گوگل پلی در تلویزیون شما قابل دسترسی نباشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .