مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ رفع مشکل و تنظیم صدا

0 27
زمان مطالعه : 12 دقیقه

علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ رفع مشکل و تنظیم صدا

علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ رفع مشکل و تنظیم صدا . برند معتبر سامسونگ یک شرکت کره ای چند ملیتی است که در طول ۸۴ سال خدمات زیادی برای پیشرفت دنیا انجام داده است. صدای تلویزیون یکی از پارامترهای مهم هر محصولی است و همیشه مورد توجه کاربران قرار می گیرد پس با وجود آن که می دانیم صدا از ویژگی هایی است که کاربر بیشتر با آن ها ارتباط برقرار می کند و نبود آن در هر تلویزیونی، استفاده از محصول را بی معنا می کند. نبود صدای واضح و رسا در هر تلویزیونی، محصول را به یک قاب صامت تبدیل می کند.

ممکن است بعضی اوقات خرابی های صوتی و صدای های گوش خراش به گوش کاربر برسد و آنها را اذیت کند و در مقابل آن بیشتر آنها  سعی می کنند صدای تلویزیون را تا حد امکان زیاد کنند تا صدای خروجی بهتری بشنوند. این راه حل کار گشا نیست تنها حجم صوت های آزار دهنده مثل تصادفات، انفجار…. به گوش می رسد. در هر تلویزیونی مجموعه ای از مشکلات صدا وجود دارد که می خواهیم یک تعریف مختصر از آن و علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ baneh.com رفع مشکل و تنظیم صدا را بفهمیم.

-علت قطع شدنتنظیم صدای تلویزیون سامسونگ
1خش خش کردن صدای تلویزیون سامسونگاستفاده از حالت های صدا
2پیدا شدن نویزهای اضافی در صدای تلویزیون سامسونگتنظیمات پیشرفته
3قطع صوت تلویزیون هنگام وصل کردن پورت HDMIاتصال بلندگوی خارجی یا ساند بار با sound output
  • ۱_ خش خش کردن صدای تلویزیون سامسونگ

علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ رفع مشکل و تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ ؛ خش خش کردن صدا که یکی از مشکلات رایج هر تلویزیونی است و هنگام تماشای محتوای مورد علاقه، کاربر را از دیدن ادامه برنامه باز می دارد و در بعضی مواقع آنها را عصبی می کند. دلیل خش خش کردن تلویزیون دلایل زیادی از جمله بهم ریختگی تنظیمات ، وجود مشکل در آنتن دهی ، خرابی اتصالات است. این صدای گوش خراش کیفیت بالای تلویزیون را از بین می برد. اگر صدای تلویزیون سامسونگ قطع شده با ما همراه باشید تا راهکارهای مختلفی را به شما بگوییم.

 

  • ۲_پیدا شدن نویزهای اضافی در صدای تلویزیون سامسونگ

ایا برایتان پیش امده که تلویزیون دارای نویزهای اضافی باشد و اوقات شما را تلخ کند. دلایلی که باعث ایجاد نویز در تلویزیون سامسونگ می شود محدود هستند و از آنها  می توان به اختلالات موجود در پردازنده گرافیکی و در بعض مواقع به وجود مشکلات در آنتن دهی تلویزیون اشاره کرد.

 

  •  3_ قطع صوت تلویزیون هنگام وصل کردن پورت HDMI

کم شدن صدای تلویزیون سامسونگ یا قطع صوت. اگر در اوج تماشای برنامه های مورد علاقه ، ناگهان صدا قطع شود و صدایی از تلویزیون خارج نشود. قطعی صدا ممکن است دلایل متعددی داشته باشد که می توان به وصل کردن کابل HDMI  به هنگام تلویزیون  و همچنین خرابی دستگاه خروجی صدا اشاره کرد.

 

تنظیمات مربوط به علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ

ممکن است در بعضی مواقع تلویزیون دارای صدا نباشد و کاربر آگاهی کامل را نداشته باشد. تنها با چند راه حل ساده تنظیمات دقیقی انجام دهید.

۱_ ابتدا مطمئن شوید که حالت Mute  روشن نباشد و با فشار دادن کلمه mute  روی ریموت کنترل از روشن یا خاموش بودن آن مطمئن شوید.

۲_سپس با استفاده از ریموت کنترل مطمئن شوید که درجه صدا در چه اندازه است .

۳_ در صورتی که صدایی واضح به گوش نرسید، تست تشخیص صدا را انجام دهید. تست تشخیص صدا شامل موارد زیر را انجام دهید.

  1.  دکمه menu  روی ریموت کنترل را فشار دهید.
  2.  وارد تنظیمات و سپس وارد قسمت support شوید.
  3.  گزینه diagnosis self  و بعد Start sound test  را انتخاب کنید و صدای خروجی را بهبود بخشید.

 

برای مشاهده بیشتر این تنظیمات در سایت سامسونگ و samsung ببینید.

 

 

یکی از فاکتورهای اصلی هر تلویزیونی که بیننده را ترغیب به تماشای بیشتر می کند، صدای خروجی تلویزیون است. برند بالا رده سامسونگ همواره تلاش خود را کرده است که از بهترین فناوری ها برای افزایش کیفیت صدا استفاده کند و صدای گوش نواز را به شما برساند. شاید بعضی از مشتریان ادعا داشته باشند که تنظیم صدای تلویزیون مهم نیست ولی باید بدانیم که تنظیم صدای تلویزیون به اندازه تنظیمات صفحه نمایش و تصاویر اهمیت دارد. هماهنگی کیفیت صدا همراه با تصاویر خیره کننده، لذت تماشا کردن را چند برابر می کند  و در بعضی مواقع ممکن است دست کشیدن از تلویزیون کار آسانی نباشد.

ممکن است بسیاری از کاربران بهترین تلویزیون را در خانه خود داشته باشند اما با تنظیمات درست آن آشنا نباشند .در این مقاله سعی داریم نحوه تنظیمات صدای تلویزیون سامسونگ را برای شما توضیح دهیم تا استفاده سودمند و بهینه از آن داشته باشید.

 

تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ

  • 1_ استفاده از حالت های صدا

این راه حل که از راه حل های ساده و کارآمد است می تواند در کم ترین تایم بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند.

تلویزیون سامسونگ که دارای 3 حالت از پیش تنظیم شده صدا است، که شامل استاندارد (تنظیم پیش فرض)، بهینه سازی شده ( Optimized), تقویت شده ( Amplify) به طوری که کار با آن ها بسیار آسان بوده و تنها با فشار دادن چند دکمه تنظیم صدا را انجام دهید.

۱-ریموت کنترل هوشمند سامسونگ شامل دکمه ی Home  است که آن را فشار دهید.

۲- وارد منوی Quick Settings  شوید.

۳- سپس sound mode  را انتخاب کنید، گزینه های استاندارد (صدای متعادل، که صدایی بدون هیچ تن مخصوص و ملایم را خارج می سازد) ، بهینه optimal   ( صدایی با حالت قوی تر و حجیم تر برای موسیقی ها و افکت ها را فراهم می کند) تقویت Amplify( هنگامی که شنیدن صدای واضح ممکن است در بعضی موقعیت ها دشوار باشد، با تنظیم صدای تلویزیون در این حالت ، فرکانس های میانی و متوسط افزایش داده می شود و صدا با کیفیت بهتر شنیده می شود)

 

 

  • ۲_تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ با تنظیمات پیشرفته

ممکن است کاربران عزیز بخواهند باس بیشتری از صدا را دریافت کنند و صدای خروجی با درجه بالاتر و بهتری بشنوند، تلویزیون سامسونگ دارای دیگر قابلیت های هوشمند است که صدای خروجی را به طور بی نظیری افزایش می دهد. تنها با چند راه حل ساده ، خروجی صدا را افزایش دهید.

۱_ دکمه ی Home  را فشار دهید و سپس به تنظیمات setting  بروید.

۲_ گزینه ی sound   سپس Expert settings  را انتخاب کنید. مواردی از تنظیمات زیر را برای شما می آورد که می توانید آن را در منوی گزینه های پیشرفته مشاهده کنید و متناسب با نیاز خود بهترین مورد را انتخاب کنید.

۱-Balance

تعادل بین  صدای پخش بین بلند گوهای راست و چپ را برعهده دارد.

۲_Equalizer

تنظیم حرفه ای باندهای کم و زیاد

۳_Reset sound

قابلیت برگرداندن صدا فعلی به تنظیمات اولیه کارخانه

۴_ sound feedback

این قابلیت که مخصوص افراد نابینا است این امکان را فراهم می آورد که هنگام تغییر گزینه ها و تنظیمات، راهنمای صوتی پخش می شود.

۵_Auto volume

این امکانات که قابلیت خودکار را دارد، به صورت اتوماتیک و خودکار حجم صدا مورد نظر شما را تنظیم می کند.

۶_ Dolby Atmos input

بلند گوهای دالبی اتموس که در این تلویزیون وجود دارد با قرار دادن روی حالت on، از بلند گوهای خارجی دالبی اتموس پشتیبانی می کند.

۷_ Digital output Audio format

این امکان را برای شما فراهم می کند که فرمت دیجیتالی خروجی را انتخاب کنید.

۸_HDMI input Audio format

ارائه دادن فرمت صوتی ورودی HDMI

تنظیم صدا با تنظیمات پیشرفته

  • ۳_ اتصال بلندگوی خارجی یا ساند بار با sound output

ساندبار که مدل پیشرفته تر سیستم های صوتی قدیمی است این امکان را برای کاربران فراهم می کند که کیفیت صدای خروجی تلویزیون را افزایش دهند. تلویزیون های سامسونگ قابلیت وصل کردن بلند گوهای بی سیم، اسپیکر بلوتوثی .. را به خود دارند. برای خرید تلویزیون سامسونگ روی لینک قیمت تلویزیون سامسونگ کلیک کنید.

توجه: هنگامی که خروجی صدا فقط روی بلندگوهای خارجی تنظیم شده است، دکمه‌های ولوم و بیصدا روی کنترل از راه دور و برخی از عملکردهای صدا غیرفعال می‌شوند.

اتصال بلندگوی خارجی یا ساند بار با sound output

راه حل های ساده ای برای تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ وجود دارد:

۱_ تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ با Compression

اکثر برندهای معتبر جهان ، دارای حالت فشرده سازی صدا هستند که این قابلیت هنگام تماشای تلویزیون در شب بسیار کاربردی است. قابلیت فشرده سازی باعث می شود که دامنه دینامیکی بین صدای های بلند و کم ، متعادل شود.

۲_ تنظیم اکولایزر تلویزیون

اکولایزر که یک دامنه  ثابت از فرکانس هاست که می تواند صدای دریافتی شما را تغییر دهد. با استفاده از این قابلیت برنامه ها و محتواهای مورد علاقه خود را با وضوح بالا تماشا کنید.

۳_ متصل کردن تلویزیون به سیستم های صوتی یا سند بار

یکی از گزینه های مهم برای افزایش صدای خروجی ، استفاده از سند بار یا سیستم صوتی است که با استفاده از پورت HDMI cable آن را به تلویزیون خود وصل کنید و صدایی با بیس بالاتری گوش کنید.

 

برای مشاهده این تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ در سایت سامسونگ کلیک کنید

 

افزایش صدا : مشکل صدا در تلویزیون سامسونگ

پخش صدا در تلویزیون از قسمت های مهم دستگاه به حساب می آید که در مرکز توجه زیادی قرار دارد و مخاطب بیشتر با آن ارتباط برقرار می‌کند. گاهی پیش می آید که از پخش صدای تلویزیون راضی نیستید یا کیفیت و حجم صدا جوابگوی نیاز شما نیست بنابراین راهکار هایی برای تقویت صدای تلویزیون سامسونگ وجود دارد. یکی از راه ها برای افزایش صدای تلویزیون سامسونگ استفاده از بلندگو های جانبی در کنار تلویزیون سامسونگ یا محیط اطراف است که پخش صدا را بهبود می‌بخشد و صوت کاملی را در همه ی محیط به جریان می اندازد. استفاده از بلندگو های بلوتوثی با اتصال وایرلس گزینه مناسبی برای بالا بردن صدای تلویزیون سامسونگ می باشد. در صورت نبود فضای کافی برای قرار دادن بلندگو و سیستم های صوتی دیگر استفاده از ساندبار گزینه مناسبی است.

« حتما بخوانید  راهنمای ورود به منوی مخفی تلویزیون سامسونگ ؛روش دسترسی به تنظیمات

ساندبار بلند گوی است که با تلویزیون همخوانی دارد و می تواند به حالت خوابیده در قسمت زیرین قرار گیرد و یا می توان آن را به دیوار نصب کرد. با نصب کردن ساندبار بر روی دیوار صدای عالی به سمت مخاطب پرتاب می شود. یکی از  راهکارهای بیشتر شدن صدا و ایجاد صدای فراگیر توسط نمایشگر سامسونگ دستکاری تنظیمات مربوط به صدا است که می توانید سینما خانگی تان را از این طریق با تلویزیون هماهنگ کنید. جهت مشاهده قیمت تلویزیون سامسونگ 2022 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://baneeh.com/video-audio-devices/tv-brands/samsung?dir=desc&order=created_at

  • تنظیم اکولایزر

مشکل صدا در تلویزیون سامسونگ. تنظیم اکولایزر ها در حالت مطلوب بیس صدا را پرقدرت تر کرده است. اکولایزر گسترده از نوسانات صدا و فرکانس ها را نمایش می دهند. از اکولایزر ها برای تعادل و توازن صدا با دامنه های مختلف استفاده می کنند. افزایش و کاهش دامنه اکولایزر ها و زیاد شدن فرکانس یا برش آن ها صدا را با کیفیت بالا تری ارائه می دهد. قابلیت اتصال سیستم های صوتی به تلویزیون سامسونگ از راه ورودی HDMI IN ARC قدرت پخش صدا را بالا می برد و صدای با کیفیت را از بلندگو های خارجی پخش می کند. تنظیم و سامان دهی کانال مرکزی و گزینه های مربوط به آن و تغییر آن ها به صورت دستی در افزایش میزان صدا بسیار موثر است.

برای خرید تلویزیون سامسونگ در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید و روی اولین نتیجه کلیک کنید = قیمت تلویزیون سامسونگ خرید از بانه دات کام

 

در تلویزیون های سامسونگ از چندین حالت برای صدای حرفه ای رو نمایی شده است: حالت Amplify یا تقویت صدا، صدای تلویزیون را کاملاً وسعت و تقویت می دهد و کیفیت صوتی را ارتقا می دهد. همچنین حالت Optimized صدای خروجی از دستگاه تلویزیون را در بهینه ترین کیفیت صوتی قرار می دهد و صدا را پربارتر و پرحجم تر می کند.

علت صدای خش خش تلویزیون سامسونگ و قطع شدن

به وجود آمدن خش خش در صدای تلویزیون یکی از مشکلات رایج می باشد که امروزه کاربران زیاد با آن روبه رو می شوند، وجود چنین مشکلاتی حس تماشا کردن محتوای مورد نظر شان را از بین می برد و تمایلی به تماشا کردن نخواهند داشت. بروز مشکل صدا در تلویزیون سامسونگ مانند صدای وز وز یا زمزمه و یا صدای ترک خوردن ممکن است به عنوان دغدغه اصلی کاربران باشد؛

قبل از هر چیزی در صورتی که صدای تلویزیون دچار قطع شدن شد و شما را اذیت کرد، دقت کنید که صدای ان بسته نشده باشد! و متصل شده به فیش هدفون نباشد! در این صورت با انتخاب بلند گوی تلویزیون اگر باز در صدای تلویزیون مشکل وجود داشت، باید سراغ مین برد های تلویزیون بروید. مین برد قطعه های داخلی تلویزیون است که دستورات لازم برای اجرای صدا از این قسمت فرستاده می شود. مین برد ها سیگنال های صوتی و ویدیویی را دریافت میکنند و سیگنالهای انالوگ را به دیجیتالی تبدیل می نمایند. وجود این قطعه در تلویزیون بسیار مهم است و به صورت کلی صدای تلویزیون را به بلندگو ها منتقل می کند.

اگر مشکلی برای مین برد ها به وجود بیاید سیستم صوتی دستگاه نیز از کار میافتد در این صورت باید به تعمیر کردن و یا تعویض آن بپردازید. اکنون دیگر مشکل صدا در تلویزیون سامسونگ ممکن است رخ بدهد و شما را با خش خش کردن صدای آن مواجه کند. یکی دیگر از علت های بروز، می‌توان به بلند گوهای تلویزیون اشاره کرد. حالا به هر دلیلی اعم از کثیف بودن بلندگو ها و وجود گرد و غبار داخل ان ها نیز صدا دچار قطعی خواهد شد.

علت صدای خش خش تلویزیون سامسونگ

علت صدای خش خش تلویزیون سامسونگ یا نویز صدا یا وزوز

از جمله اصلی ترین ایراد هایی که ممکن است در صدای تلویزیون به وجود بیاید، نیز مربوط به کابل HDMI می باشد. مخاطبانی که از این کابل ها استفاده می کنند، ممکن است باعث مشکلاتی نظیر پوسیدگی، پاره شدن و یا عدم توانایی انتقال صدا روبه‌رو شوند. گاهی اوقات نیز در اثر استفاده از کابل های بی کیفیت در تنظیمات مربوط به صدای تلویزیون اختلال به وجود می آید، در نتیجه صدا قطع میشود. بنابراین برای جلوگیری از چنین مشکلاتی باید فوراً خرابی به وجود آمده را تشخیص دهید و از تعمیرکار تلویزیون کمک بگیرید. وجود چنین مشکلاتی تنها برای یک برند خاص نیست بلکه در تمام برندها دیده می شود. شما باید بر اساس تمامی مواردی که به ذکر کردیم مشکل به وجود آمده را تشخیص داده و توسط تعمیرکار و متخصصان آن را برطرف کنید.

از این گذشته ممکن است بعضی اوقات در اجزای ان ها اختلال به وجود بیاید،  یکی از رایج ترین مشکلاتی که کاربران تلویزیون های هوشمند گزارش می کنند این است که صدای آنها به طور خودکار کاهش می یابد. اگر برای شما هم این سوال پیش می آید که «چرا صدای تلویزیون من مدام پایین می آید؟»، پیشنهاد می کنیم این مقاله را  دنبال کنید. اگر صدای شما به طور خودکار کاهش می یابد، ممکن است مشکل در تنظیمات تلویزیون شما باشد. شما می توانید بررسی کنید و مشکل به وجود امده را برطرف نمایید. کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات بروید و از آنجا به قسمت صدا و سپس تنظیمات متخصص بروید. فرمت صوتی ورودی HDMI را پیدا کنید و بیت استریم خود را به PCM تغییر دهید. امیدواریم این روش همانند بسیاری از کاربران تلویزیون های هوشمند برای شما مفید باشد.

 

مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

برای جویا شدن علت بی صدا شدن تلویزیون سامسونگ تان شما را راهنمایی می کنیم تا در کمترین زمان ان را برطرف کنید و دوباره مشغول تماشا شوید.

به صورت کلی اگر به اینگونه مشکلات اشاره کنیم ممکن است؛

1.تلویزیون 4k شما خاموش باشد.

2.میزان صدای بلندگو های شما روی صفر تنظیم شده باشد.

3.تلویزیون شما متصل شده به یک بلند گوی خارجی باشد.
4.بلند گوی داخلی تلویزیون غیر فعال شده باشد.
5.اتصالات شل می تواند بر خروجی صدای تلویزیون شما تاثیر داشته باشد به همین خاطر اگر اتصالی سست توسط دستگاه خارجی داشته باشید، چنین مشکلاتی نیز پیش خواهد آمد.
6.ممکن است با استفاده از کابل HDMI معیوب شده، تلویزیون شما بی صدا شود. یا اینکه مشکل از پورت HDMI باشد.
7.مشکلات نرم افزاری نیز یکی دیگر از علت های بی صدا شدن تلویزیون هوشمند شما است که بر روی تنظیمات تلویزیون تاثیر می گذارند. اتصال تلویزیون شما را مختل خواهند کرد در این صورت ممکن است دستورات پاسخ داده نشوند و عملکردهای خاصی را فعال نماید.
8.اگر تمام کابل ها و مواردی که به شما ذکر کردیم را بررسی کردید ولی باز تلویزیون شما بی صدا است. ممکن است نرم افزار تلویزیون شما قدیمی باشد.

9.بعضی از شما نیز ممکن است بگویید که نرم افزار تلویزیون من کاملاً به روز رسانی شده است ولی چرا چنین مشکلی به وجود آمده است. در این صورت احتمال می دهیم که نرم افزار دستگاه متصل شما قدیمی باشد، چون نوع نرم افزار دستگاه خارجی روی صدای تلویزیون نیز بسیار تاثیر می گذارد در این صورت خطا های متعددی به وجود خواهد آمد.

جمع بندی : مشکلات صدا در تلویزیون سامسونگ

مطمئن باشید که ایراد تلویزیون در بخش نرم افزاری تلویزیون نیست. اگر مشکل تلویزیون شما سخت افزاری بود بدون هیچ اقدام حل مشکل را به کارشناسان واگذار کنید. در صورتی که در تشخیص مشکلات به وجود آمده موفق نبودید از مشاورین این کار می‌توانید مشاوره دریافت کنید. کلام آخر به شما تذکر خواهیم داد که از لوازم منزل به خوبی نگه داری کنید و از ان ها استفاده درست ببرید. پس در این صورت بسیار کمتر با چنین مشکلاتی روبرو خواهید شد و برای جلوگیری از خرابی بیشتر در صدای تلویزیون سامسونگ بسیار دقت کنید در ابتدا باید دلیل اصلی بروز مشکل را پیدا کرده و سپس نسبت به برآورد هزینه و تصمیم گیری برای تعمیر آن اقدام نمایید.

امیدواریم مطلب « علت قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ رفع مشکل و تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ »‌ پاسخگوی سوالاتتان شده باشد. اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود ان را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند.

 

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را گرفته باشید در صورتی که مایل به خرید تلویزیون سامسونگ اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید به سایت baneeh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

 

 

مطالب مرتبط:

آموزش رفع مشکل پخش فیلم و برنامه ها در تلویزیون

علت سیاه شدن تصویر تلویزیون

چگونگی اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون سامسونگ

اتصال گوشی به تلویزیون سامسونگ آموزش اسمارت ویو

قابلیت Auto Volume در تلویزیون چیست ؟ آموزش تنظیم صدای خودکار

 


 

سوالات متداول

علت صدای خش خش تلویزیون سامسونگ چیست ؟

6 دلیلی که باعث ایجاد صدای خش خش در تلویزیون می شود : 1) خراب شدن بلندگوها 2) کثیف بودن بلندگوی تلویزیون ها 3) تنظیم نبودن صدای تی وی 4‌) خرابی در اتصالات دستگاه 5) اشکال در کابل اچ دی ام ای 6) خراب شدن مین برد

نحوه تنظیم اکولایزر تلویزیون سامسونگ چگونه است ؟

به دامنه ای از فرکانس های گوناگون صدا اکولایزر می گویند. این بخش به صورت دستی قابل تنظیم بوده. با افزایش فرکانس های بالا ، صدای واضح تری می شنوید و با افزایش فرکانس های پایین بیس صدا افزایش پیدا می کند.

نحوه تنظیم صدای تلویزیون سامسونگ چگونه است ؟

تنظیم صدا از 3 طریق منوی Quick Settings ، تنظیمات پیشرفته در قسمت Expert settings و تنظیم صدای تلویزیون با Compression صورت می گیرد. که در این متن به صورت مفصل و مرحله به مرحله برایتان توضیح داده ایم.

از طريق راهنمای قیمت خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .