مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

قابلیت Auto volume در تلویزیون چیست ؟ آموزش تنظیم صدای خودکار

0 493
زمان مطالعه : 2 دقیقه

قابلیت Auto volume در تلویزیون چیست ؟ آموزش تنظیم صدای خودکار ؛ در گذشته ، تبلیغات تلویزیونی فقط روی صفحه نمایش نمی افتادند ، آن ها با صدای بسیار بلند می توانستند تحت هر شرایطی به گوش های شما برسند. در حالی که مقررات کمیسیون ارتباطات فدرال مدرن ، تجارت ها را مجبور به داشتن همان میزان متوسط حجم صدا مانند سایر برنامه ها می کند ، اما صدای جسورانه و همه جانبه ای که در بسیاری از تبلیغات ارائه می شود ، هنوز هم می تواند فضای اتاق را پر کند. هنگامی که صدای تبلیغات خیلی بلند است ، مشکلات مربوط به تنظیمات تلویزیون خود را برطرف کنید یا با سرمایه گذاری در یک ابزار صوتی جدید ، به خود کمک کنید .

قابلیت Auto volume در تلویزیون چیست ؟

( Auto Volume ) یک ویژگی در تلویزیون های هوشمند است که به شما کمک می کند تا هنگام تغییر بین کانال ها ، از نوسان صدا جلوگیری کنید . این برنامه برای جلوگیری از افزایش یا کاهش چشم گیر صدا از بلندگو های تلویزیون طراحی شده است. Auto Volume  می تواند میزان صدا را تا 12 dB برابر کند . همچنین یک حالت ( Night ) وجود دارد که باعث می شود میزان صدا برای تماشای تلویزیون در اواخر شب کاهش یابد. اگر می خواهید میزان صدای تلویزیون خود را از طریق یک نوار صوتی یا بلندگو های خارجی کنترل کنید ، باید Auto Volume را خاموش کنید . اگر از عملکرد Auto Volume  با بلندگوهای خارجی استفاده می کنید ، ممکن است کنترل میزان صدای گوینده به درستی کار نکند.

بسیاری از افراد فعال کردن Volume Leveling را به صورت تمام وقت ، به عنوان روشی برای به حداقل رساندن نیاز به تنظیم دستی حجم صدا ، انتخاب کرده اند . برخی دیگر فقط از آن برای مهمانی ها ، رادیو یا لیست های پخش ترکیبی استفاده می کنند. که اختلاف سطح صدا از آهنگ تا آهنگ دیگری ، شدیدتر است.

قابلیت Auto volume در تلویزیون خود را فعال کنید

auto volume

خیلی باید خوش شانس باشید که تلویزیون شما به همان اندازه که می خواهید ، بتواند صداهای آزار دهنده را تا حد ممکن ، کاهش دهد. بسیاری از مدل های تلویزیون که به تازگی تولید می شوند. از ویژگی های تراز صدا در داخل آن ها استفاده می شود تا به کمک آن ، از حجم نوسانات آزار دهنده جلوگیری شود.
برای فعال سازی قابلیت Auto volume ، اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل تلویزیون هوشمند شما به روز باشد . سپس پخش صدا یا ( sound ) را در فهرست تنظیمات تلویزیون بررسی کنید . این تنظیم ممکن است زیر تنظیمات پیشرفته باشد .

به دنبال گزینه هایی مانند حجم خودکار  ( Auto Volume ) ، تراز کردن صدای خودکار ( Auto volume Leveling )  ، یا تراز خودکار  (Level Auto ) در تلویزیون خود بگردید . این ویژگی را فعال کنید و تلویزیون به طور خودکار سطح دسی بل را از نظر محتوا حفظ و تنظیم می کند.

بیشتر بخوانید:

« حتما بخوانید  مقایسه تلویزیون ال جی C1 و C2 ، بررسی تفاوت ها
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .