مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

چگونگی اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون سامسونگ ؛ آموزش

0 2,805
زمان مطالعه : 3 دقیقه

چگونگی اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون سامسونگ ؛ آموزش

با ظهور تلویزیون های هوشمند و انواع مختلف دستگاه های هوشمند ، زندگی ما بسیار آسان و ساده شده است.
با یک فرمان واحد ، چراغ ها خاموش می شوند و با یک فرمان واحد ، چراغ ها دوباره روشن می شوند. در حالی که بسیاری از تجملات اتوماتیک وجود دارد ، اتصال هدفون بلوتوث شما یکی از بهترین تجربه ها است. اگر نمی دانید چگونه هدفون بلوتوث خود را وصل کنید ، در اینجا یک راهنمای سریع برای انجام آن وجود دارد.

اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون

  • یافتن منوی بلوتوث

تلویزیون های هوشمند دارای فناوری اتصال بلوتوث هستند.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که منوی Smart TV را باز کنید. در منو بگردید و گزینه Bluetooth را پیدا کنید.
با کلیک بر روی (Bluetooth ) ، منوی گزینه های اتصال Bluetooth شما باز خواهد شد.

  • حالت اتصال

با باز کردن منوی بلوتوث ، گزینه دستگاه های صوتی بلوتوث ( Bluetooth audio devices ) را پیدا خواهید کرد.
کلیک بر روی این گزینه به شما امکان می دهد هدفون خود را  در تلویزیون بپذیرید.

  • هدفون خود را روشن کنید

اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون

پس از پایان تنظیم  Smart TV خود ، گزینه اتصال Bluetooth را در هدفون بلوتوث خود روشن کنید. پس از انجام این کار ، می توانید هدفون یا نام دستگاه را در صفحه تلویزیون مشاهده کنید. با این کار می توانید هدفون خود را به تلویزیون وصل کنید. پس از روشن کردن حالت اتصال بلوتوث در هر دو دستگاه ، می توانید اتصال دستگاه های خود را شروع کنید. تلویزیون نام هدفون را به شما نشان می دهد و با کلیک بر روی آن از طریق ریموت کنترل ، تلویزیون به شما امکان اتصال آن را می دهد. با برقراری اتصال ، اعلان اتصال به هدفون نشان داده می شود. بعد از آن می توانید کار با هدفون خود را شروع کنید.

آموزش اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون

خوب است بدانید

در صورت روشن بودن هر دو دستگاه و در حالت بلوتوث ، پس از انجام جفت شدن دستگاه ها ، هر دو دستگاه به طور خودکار متصل می شوند. اتصال هدفون بلوتوث و تلویزیون هوشمند به شما امکان می دهد تلویزیون را به راحتی تماشا کنید. شما قادر خواهید بود با هدفون خود صدا را به صورت واضح تری بشنوید. بهترین قسمت اتصال هدفون به تلویزیون آن قسمتی است که شما می توانید تماشای تلویزیون را به یکی از  فعالیت های بی سر و صدا تبدیل کنید. تلویزیون را اواخر شب یا در طول روز تماشا کنید بدون این که صدایی بلند با هدفون بلوتوث پخش شود!

چگونه بدانیم تلویزیون ما از بلوتوث پشتیبانی می کند؟

اگر تلویزیون شما با یک ( Smart Remote ) همراه بود ، از بلوتوث پشتیبانی می کند .
با این وجود می توانید با جست جو در منوی تنظیمات خود بررسی کنید که آیا این دستگاه با Bluetooth سازگار است یا خیر. از تنظیمات ، صدا ( Sound ) را انتخاب کنید ، و سپس Sound Output را انتخاب کنید. اگر گزینه بلندگو بلوتوث ( Bluetooth Speakers ) ظاهر شود ، تلویزیون شما از بلوتوث پشتیبانی می کند. اگر این مراحل با تلویزیون شما مطابقت ندارد و هنوز از داشتن بلوتوث در تلویزیون خود مطمئن نیستید ، می توانید از کتابچه راهنمای کاربر خود در ( New Window ) استفاده کنید.

اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون ؛ نکات پایانی

هدفون بلوتوث می تواند صداهای ناخواسته را مسدود کند و به شما امکان می دهد بدون ایجاد مزاحمت در اطراف خود ، از برنامه لذت ببرید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه صوتی شما در حالت جفت شدن روشن و فعال است. در صورت لزوم ، کتابچه راهنمای دستگاه را بررسی کنید. در تلویزیون خود ، به تنظیمات بروید و Sound را انتخاب کنید. سپس ، Sound Output را انتخاب کنید ، و بسته به مدل تلویزیون خود ، یکی از گزینه های بلندگوهای بلوتوث ( Bluetooth Speakers ) یا دستگاه صوتی بلوتوث ( Bluetooth audio devices ) را انتخاب کنید. دستگاه صوتی بلوتوث را که می خواهید به تلویزیون خود وصل کنید ، انتخاب کنید و سپس Pair و Connect را انتخاب کنید. وقتی دستگاه ها با هم جفت شدند ، OK را انتخاب کنید.

 

« حتما بخوانید  برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟

توجه: اگر تلویزیون شما راهنمای اتصال را به عنوان یک گزینه دارد ، به Source بروید و سپس راهنمای اتصال ( Connection Guide ) را انتخاب کنید. نوع دستگاه مورد نظر برای جفت کردن را انتخاب کنید و برای اتصال آن از طریق بلوتوث ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

آموزش اتصال هدفون بلوتوث به تلویزیون


بیشتر بخوانید :

 آموزش اتصال هدفون بلوتوثی به دستگاه های مختلف
راهنمای خرید بهترین هدفون بی سیم و سیمی
کیت آپدیت تلویزیون های سامسونگ Samsung Evolution Kit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .