مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

کاربرد و مزایای دوربین دنده عقب خودرو ؛ چرا بهتره بخرید؟

0 153
زمان مطالعه : 3 دقیقه

کاربرد و مزایای دوربین دنده عقب خودرو ؛ دوربین دنده عقب ، در طی چند سال گذشته به دلیل مزایای بیشمار آن ، به طور فزاینده ای محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. به عبارت ساده تر ، نوعی دوربین است که روی داشبورد اتومبیل شما نصب می شود و به منظور ضبط صدا و تصویر در حین رانندگی طراحی شده است. دوربین های دنده عقب دیگر برای راننده ها جدید نیست. اکنون مردم اهمیت دوربین های داشبورد را تشخیص می دهند و تقریباً هر اتومبیلی امروز دارای یک دوربین است.

 

اگر تاکنون آن را برای اتومبیل خود خریداری نکرده اید ، وقت آن است که تصمیم بگیرید بهترین دوربین را برای اتومبیل خود بخرید . با مراجعه به به سایت از خرید می توانید خریدی آسان و مطمئن داشته باشید .


کاربرد و مزایای دوربین دنده عقب خودرو ؛ چرا بهتره بخرید؟

به عبارت ساده و مختصر ، یک دوربین دنده عقب انواع داده ها را ثبت می کند و آن را برای مدت زمانی ذخیره می کند که در صورت بروز حادثه ، می توان بعداً از آن ها استفاده کرد تا ثابت کند که شما مقصر نیستید ( ما فرض می کنیم که شما مقصر نیستید ). دوربین کاملاً واضح فیلم را ضبط می کند ، اما اکثر آن ها صوتی را نیز ضبط می کنند. بسیاری از واحد های پیشرفته تر دارای GPS هم هستند که می توانند برای تعیین سرعت خودرو از آن استفاده کنند ، برخی از آن ها دارای شتاب سنج هستند که می توانند تصادف را حس کنند و فیلم های گرفته شده قبل از تصادف را حفظ کنند. برخی از دلایل خرید دوربین دنده عقب در اینجا آورده شده است :

 

چرا باید دوربین دنده عقب خودرو بخرید
چرا باید دوربین دنده عقب خودرو بخرید

 

پارک آسان

یكی از اصلی ترین کاربرد و مزایای دوربین دنده عقب خودرو دلایل خرید دوربین دنده عقب ، پارک کردن آسان ماشین است.
خرید دوربین دنده عقب به شما این امکان را می دهد که قسمت عقب خودرو را به خصوص هنگام پارک مشاهده کنید. لازم نیست صبر کنید تا شخصی در مورد چگونگی پارک کردن شما را راهنمایی کند. دوربین ها به شما کمک می کنند تا در هنگام پارک کردن در وقت خود صرفه جویی کنید و در عین حال از تصادفات جزئی که هنگام پارک کردن تجربه می شوند جلوگیری کنید. اگر شما یکی از افراد زیادی هستید که در پارک ماشین خود مشکل دارید ، یک دوربین دنده عقب بهترین راه حل برای شما است.

 

از تصادفات جلوگیری خواهد شد

دوربین دنده عقب به شما در جلوگیری از تصادفات هنگام رانندگی کمک می کند.
با داشتن دوربین دنده عقب می توانید جاده را ببینید و می توان از بروز حوادث جلوگیری کرد.
این دوربینی است که به عنوان چشم در پشت ماشین شما عمل می کند و می توان از بروز حوادث جلوگیری کرد.

« حتما بخوانید  اپل کارپلی Apple CarPlay چیست ؟ تنظیمات، راه اندازی و کاربرد

 

ویژگی های ضبط « کاربرد و مزایای دوربین دنده عقب خودرو »

با داشتن دوربین دنده عقب امکان ثبت تمام سفر ها با دوربین وجود دارد.
ضبط را می توان برای مصارف شخصی و به خصوص هنگام مسافرت در جاده استفاده کرد و می توانید اتفاقات ویژه روز را ضبط کنید . از طرفی ، در صورت بروز حادثه می توانید از ضبط به عنوان مدرک استفاده کنید. پلیس و بیمه از ضبط ویدئو به عنوان اثبات آنچه در این حادثه رخ داده استفاده خواهند کرد.

 

ویژگی های دیگر

بیشتر دوربین های دنده عقب دارای ویژگی های اضافی هستند و در هزینه خرید تجهیزات دیگر برای شما صرفه جویی می کنند. به عنوان مثال ، برخی از دوربین ها با یک ردیاب GPS همراه خواهند بود . دوربین های داشبورد اغلب ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند.

 

دوربین کاملاً مناسب برای مربیان رانندگی و والدین نگران است

آیا نگران این هستید که کودک شما حتی اگر بار ها و بار ها او را از این کار ممنوع کرده باشید ، ممکن است با ماشین شما رانندگی کند ؟ آیا شما صاحب یک شرکت تاکسی رانی هستید و گمان می کنید که رانندگان شما ممکن است چندین مایل اضافی را به نفع شخصی خود استفاده کنند ، یا شاید شما شرکتی از هر نوع دیگری دارید و می خواهید مصرف سوخت را محدود کنید ؟ اگر اینگونه باشد ، مطمئناً دوربین دنده عقب بهترین راه حل برای شماست. از طرف دیگر ، اگر دائماً اتومبیل خود را به دوستان یا اقوام خود قرض می دهید ، یا می خواهید ببینید هر زمان که وسیله نقلیه خود را در مکانیکی رها کنید چه اتفاقی می افتد. ماشین شما ممکن است یکی از با ارزش ترین دارایی های شما باشد

 

به طور خلاصه ، دوربین دنده عقب یک سرمایه گذاری عالی است ، به خصوص که بسیار مقرون به صرفه است و طراحی بسیار ساده ای دارد که به طور معمول از یک میکروفون و یک دوربین دیجیتال با لنز ثابت تشکیل شده است. این دوربین های ساده می توانند ظرف چند ثانیه روی داشبورد یا شیشه جلوی اتومبیل شما نصب شوند.

 

بیشتر بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .