مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

پرفروش ترین ماشین ظرفشویی

0 90
زمان مطالعه : 6 دقیقه

ماشین ظرفشویی ؛ خرید ماشین ظرفشویی که در حال جزو لوازم خانگی اصلی و ضروری منزل محسوب خواهد شد، باید با وسواس بالاتری صورت گیرد. زیرا اگر این وسیله ضروری کارایی مناسبی نداشته باشد پس از شستشوی ظروف با ظرف های تمیز و براق روبه رو نخواهید شد و در این حالت علاوه بر کاهش زیبایی آشپزخانه یتان سلامتی نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. در انتخاب این وسیله گزینه ها را بررسی کرده و با توجه به ویژگی هایی که انتظار دارید ، آنچرا که می خواهید خریداری کنید. اما این را نیز در نظر داشته باشید که اگر تعداد افرادی که محصولی را خریداری کنند حتما کیفیت را در این محصول یافته اند و کیفیت و امکاناتی موجود را بررسی کرده اند. در برخی موارد می توان به انتخاب دیگران نیز توجه کرد و انتخاب را از روی آن انجام دهید. تا خرید محصولات باکیفیت بالا را ارائه می کند و شما می توانید در میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ظرفشویی 69P28EU

در میان ماشین ظرفشویی های با کیفیت که تمیزی ویژه ای به ظروف می بخشند می توان به ظرفشویی های بوش اشاره کرد. 69P28EU با ظرفیت شستشوی ظروف 14 نفر برای خانواده های پر جمعیت مناسب خواهد بود. این ظرفشویی با دارا بودن 6 برنامه جهت شستشو تمامی ظروف مناسب خواهد بود. میزان صدای 44 دسیبلی 69P28EU مزاحمتی برای افراد ایجاد نخواهد کرد. سیستم Aqua Stop اجازه نشت آب را نخواهعد داد. فیلتر سه لایه به کار برده شده در ساخت این محصول به طور خودکار تمیزکاری را انجام خواهد داد. امکاناتی از قبیل ActiveWater جهت صرفه جویی در مصرف آب، قرارگیری در کلاس انرژی A++  ، کنترل مواد شوینده به صورت هوشمند مطابق با میزان و درصد کثیفی ظروف ، سبدهای تاشو جهت قرار گیری قاشق و چنگال، قابلیت تنظیم دمای آب و میزان زمان شستشوی ظروف و تنظیم زمان تاخیر به میزان 24 ساعت ویژگی هایی هستند که 69P28EU را از گزینه های مناسب برای خرید قرار می دهند.

ظرفشویی 69P28EU

SMS69N72 بوش

با خریداری و در اختیار داشتن SMS69N72 تولید شده در بوش می توانید برای خانواده پر جمیتتان و یا مهمانی 14 نفره ی خود از آن استفاده کرد و تمامی ظروف را پاکیزه تحویل بگیرید. قرار گیری SMS69N72 در کلاس انرژی A+++ مصرف این محصول را به میزان قابل ملاحظه ای پایین آورده است. میزان صدای 42 دسیبلی این محصول هیچگاه مزاحمتی برای افراد ایجاد نخواهد کرد. از طریق Vario Flex می توانید قفسه ها را با توجه به نیازتان و ظروفی که در اختیار دارید، تنظیم نمایید. با به کارگیری Load Sensor تعداد ظروف را تشخیص خواهد داد و میزان آب مصرفی و میزان مواد شوینده مورد نیاز برای شستشوی ظروف را با توجه به آن و سایر سنسورها تعیین خواهد کرد. فناوری Aqua Stop به کار رفته در این محصول مانع از نشت آب خواهد شد. قرار گرفتن سه قفسه متفاوت شما را از قرار گیری قاشق ، بشقاب و لیوان و سایر ظروف را در آن قرار دهید و تمامی آن ها را یکجا تمیز کنید. نمایشگر به کار رفته بر روی این محصول ظاهری شیک و زیبا به SMS69N72 بخشیده است.

SMS69N72 بوش

ماشین ظرفشویی SMS88TW05 بوش

ظرفشویی با کیفیت بوش به چند مدل محدود نمی شوند و این برای اکثر مصرف کنندگان ثابت شده است. اگر می خواهید در مهمانی هایتان وقت بیشتری برای هم صحبتی داشته باشید، انتخاب ماشین ظرفشویی 14 نفره SMS88TW05 بوش ، این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد. با توجه به ظرف هایی که قرار است در ظرفشویی قرار گیرند و اندازه آنها می توانید قفسه ها را تنظیم کرده و با استفاده از 8 برنامه موجود ، نسبت به شستشو و راه اندازی نمایید. Aqua Stop از نشت آب جلوگیری خواهد کرد. نمایشگر این ظرفشویی با کلیدهای لمسی قابلیت استفاده راحت تر است و زیبایی ویژه ای به ظاهر محصول بخشیده اند. سنسور تشخیص میزان ظروف و میزان مواد شوینده و آب مصرفی در کم مصرف بودن این محصول کمک کرده اند. همچنین این محصول با قرار گیری در کلاس A++ ، انرژی بسیار پایینی را مصرف خواهد کرد. با تنظیم برنامه شروع با تاخیر می توانید شروع برنامه شستشو را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید.

SMS88TW05 بوش

ماشین ظرفشویی ال جی D1452

برای مصرف کنندگانی که می خواهند ماشین ظرفشویی با کیفیت ، گنجایش بالا و قیمت مناسب را در اختیار داشته باشند ، انتخاب D1452 تولید شده در ال جی انتظاراتشان را برآورد خواهد کرد. این ظرفشویی 14 نفره با رنگ نقره ای لوکسش زیبایی خاصی را به آشپزخانه خواهد بخشید. استفاده از 5 برنامه متفاوت ، قابلیت شستشوی هر نوع ظرفی را برایتان فراهم خواهد کرد. سیستم شستشوی دوگانه قابلیت دیگریست که پاکتر شدن ظروف موثر است. بهره گیری از موتور دایرکت درایو اینورتر در جلب رضایت کاربران و کارایی بهتر محصول کمک خواهد کرد. با استفاده از قابلیت SmartDiagnosis به طور هوشمند و تنها از طریق موبایلتان عیب ظرفشوییتان را یافته و برطرف نمایید. میزان صدای 45 دسیبل محیطی آرام را برایتان ایجاد خواهد کرد. می توانید برنامه را آنگونه که دوست دارید تنظیم کنید ، اما تا 19 ساعت و با تاخیر خودکار آن را راه اندازی کنید.  میزان مصرف انرژی پایینی دارد و دارای برچسب انرژی A++ می باشد.

 

« حتما بخوانید  پر فروش ترین ماشین لباسشویی

D1452 ال جی
D1444 ال جی

ماشین ظرفشویی 14 نفره D1444 از گزینه های دیگری است که اگر خریداری شوند ، رضایت بالایی را به همراه خواهد آورد. این محصول قابلیت شستشو با بخار را دارد و از طریق این قابلیت شاهد تمیزی بیشتری در ظروف خواهید بود. موتور اینوتر عملکرد مطلوبتر ، صدای کمتر ، مصرف انرژی پایین تر و عمر بالاتری را برای دستگاه به ارمغان خواهد آورد. سیستم خشک کردن ترکیبی جدید و فیلتر سه گانه و شستشو VARIO ، D1444 را کاربر پسندتر کرده اند. D1444 تنها 41 دسیبل صدا تولید خواهد کرد و سروصدای اضافی در حین شستشو ایجاد نخواهد کرد. در این محصول تولید شده در ال جی، به محیط زیست نیز توجه شده و سازگار با محیط زیست می باشد. برخورداری از زمان تاخیر تا 19 ساعت استفاده را برای کاربران راحت تر کرده است. D1444 دارای 7 برنامه متنوع برای شستشو است و بنا به ظروفی که قرار است شسته شوند، می توان برنامه را تنظیم کرد.D1444 ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی D1464

اگر دنبال ماشین ظرفشویی 14 نفره ای از ال جی هستید که شستشو را با کیفیت بالا انجام دهد و علاوه بر آن هیچ میکروبی بر روی ظروف باقی نگذارد، D1464CF از پیشنهادات ماست. این ماشین ظرفشویی با لامپ UV تمامی میکروب ها را بر روی ظروف از بین خواهد برد. برنامه بخار شوی این لباسشویی تمیزی بیشتری را به همراه خواهد آورد و هیچ لکه ای باقی نخواهد ماند. با استفاده از 3 برنامه موجود بر روی این ماشین ظرفشویی می توانید با توجه به ظرفهایتان هر کدام را انتخاب کرد و نسبت به شستشو اقدام نمایید. با وجود سیستم عیب یاب هوشمند تعبیه شده بر روی D1464 عیب یابی سریعتر صورت خواهد گرفت و می توان عیب ظرفشویی را زودتر برطرف نمود. امکان سازگاری با محیط زیست، قفل کودک، سبد مخصوص کارد وچنگال ، میزان صدای 41 دسیبلی و برچسب انرژی  A++ از امکانات و ویژگی های ویژه ی این محصول هستند.

D1464CF LG ال جی

ماشین ظرفشویی DW60H6050 سامسونگ

ماشین ظرفشویی های سامسونگ مانند هر برند دیگر دارای امکانات و قابلت های مخصوص به خود است و در جلب رضایت کاربران تلاش خواهد کرد. مدل تولید شده ی DW60H6050 دارای گنجایش 14نفر می باشد . طراحی چشم نواز و زیبای این محصول به همراه رنگ نقره ای آن در زیبایی آشپزخانه یتان موثر خواهد بود. استفاده کنندگان می توانند از همه گنجایش این محصول استفاده کنند و یا اینکه نمی از آن را پر نموده و برنامه را برای نصب گنجایش تنظیم نمایند. استفاده از 7 برنامه متنوع گنجانده شده در این محصول ، امکان شستن هر ظرفی را فراهم خواهد کرد. سیستم تصفیه کننده آب تعبیه شده در این محصول مانع از جرم گرفتن ظروف و دیواره های محصول خواهد شد. میزان صدایی که این محصول تولید خواهد کرد برابر 46 دسیبل خواهد بود و صدایی آزاردهنده در محیط نخواهد بود. مصرف پایین DW60H6050 ، این محصول را در کلاس A+ قرار داده است. تنها با مصرف 12 لیتر آب و مدت زمانی تقریبا یک ساعته ( این مدت با توجه به برنامه ای که تنظیم می کنید تغییر خواهد کرد.)، تمامی ظروف به صورت پاکیزه و براق در اختیارتان خواهد بود.

DW60H6050 سامسونگ ماشین ظرفشویی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .