مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

روش بهداشت ماشین ظرفشویی و فواید ؛ مواد شوینده و دمای بالا

0 313
زمان مطالعه : 3 دقیقه

روش بهداشت ماشین ظرفشویی و فواید ؛ مواد شوینده و دمای بالا

روش بهداشت ماشین ظرفشویی و فواید ؛ مواد شوینده و دمای بالا ؛ تنظیم کامل مکان با کارد و چنگال این ممکن است یک فکر ترسناک باشد ، زیرا جایی است که غذای خود را تهیه می کنید ، اما آیا می دانید که آشپزخانه بیش از هر اتاق در خانه ، از جمله حمام ، باکتری دارد؟
میکروب های مضر می توانند روی پارچه های آشپزخانه شما بمانند ، زیرا اسفنج منبع شماره یک میکروب در خانه شما است . میکروب ها در محیط های مرطوب و گرم رشد می کنند و این بدان معنی است که اسفنج آشپزخانه شما یک محل مناسب برای رشد آن ها است.

حوله ها نیز به همان اندازه وظیفه تبدیل شدن به یک محل تولید میکروب در صورت استفاده برای خشک کردن ظروف ، دست ها است. بنابراین ، اگر در حال شستن و خشک کردن ظروف خود با وسایلی هستید که به طور بالقوه می تواند محل زندگی باکتری ها باشد ، آیا واقعاً ظروف شما به همان اندازه تمیز هستند که فکر می کنید؟

روش بهداشت ماشین ظرفشویی با دمای بالا که میکروب ها را از بین می برد

آیا دستان شما می توانند در دمای تقریبی 60 درجه سانتیگراد یا گرمتر مقاومت کنند ؟ آب موجود در ماشین های ظرفشویی تا دمای بالا گرم می شود تا به از بین بردن باکتری ها کمک کند . کارد و چنگال ، ظروف و لیوان های شما از نظر بهداشتی تمیز و آماده استفاده مجدد است. با شستن آن ها با دست ، هیچ تضمینی برای خلاص شدن از شر میکروب های موجود در کارد و چنگال و ظروف خود ندارید.

اگر کودک خردسالی دارید ، باید بطری های آن ها را به طور منظم ضدعفونی کنید. و یک دستگاه ضدعفونی کننده بطری می تواند فضای ارزشمندی را در آشپزخانه شما اشغال کند. خوشبختانه به محض رسیدن دمای آب ماشین ظرفشویی به 60 درجه سانتیگراد ، بطری های کودک شما تمیز شده و آماده استفاده می شوند . حتی در یک چرخه کوتاه ماشین ظرفشویی شما قادر به رسیدن به دمای گرمتر از آن است که دستان شما در حوضه شستشو تحمل کنند ، بنابراین به از بین بردن میکروب هایی که خانواده و فرزندان شما را به خطر می اندازد کمک می کند.

« حتما بخوانید  عیب یابی ماشین لباسشویی و راهنمای رفع مشکلات آن

 

بهداشت ماشین ظرفشویی

 

چه چیزی ماشین ظرفشویی را بسیار موثر می کند؟

روش بهداشت ماشین ظرفشویی بسیار حائز اهمیت است. به طور خلاصه ، آب گرمتر و شوینده های قوی در مقدار غلیظ آب ( تقریباً 10.5 لیتر در هر بار بارگیری) به ضد عفونی و تمیزی حرارتی کمک می کند. هنگام شستن دستی ظروف ، تمرکز شما بین دستان شما تقسیم شده و شسته می شود. به عنوان مثال ، شما باید از آبی استفاده کنید که گرم باش.د اما برای تحمل دستان آنقدر گرم نیست و مایع لباسشویی شما باید روی ظروف م butثر باشد اما روی دستان شما ملایم باشد.

وقتی ماشین ظرفشویی دارید ، دما نگران کننده نیست . این بزرگترین متحد شما در برابر آلودگی ها و باکتری های ساخته شده روی ظروف شما است. چربی جامد بهتر از روغنهای مایع که فقط تمایل به پخت دارند به سطح می چسبد . بنابراین درجه حرارت بالا که چربی ها را به روغن تبدیل می کند برای تمیز کردن چسبناک ترین و چربترین ظروف ضروری است.

محصولات تمیز کننده ماشین ظرفشویی ، مانند Finish Quantum ، حاوی طیف متنوعی از مواد شیمیایی است . که هرکدام نقش مشخص خود را در نظافت ظروف دارند ، اما مشکل این است که همه اینها با هم کار کنند ، درصورتی که از شرایط مطلوب متفاوتی برخوردار باشند.

از ماشین ظرفشویی گرفته تا نحوه پاشش آب درون دستگاه ، ماشین های ظرفشویی مدرن غالباً دارای ویژگی هایی هستند. که به طور کلی آنها را از شستشوی دستی بهتر می کند [3]. در محیط بسته ای که ماشین ظرفشویی فراهم می کند . Finish Powerball می تواند به کار بپردازد بنابراین نیازی به صرف وقت برای شستن ظرف ها نیست. به سادگی آنها را درون ماشین ظرفشویی خود قرار دهید . و بگذارید دستگاه و شوینده شما بقیه کارها را برای شما انجام دهد!


بیشتر بخوانید:

چرا باید ماشین ظرفشویی بخریم؟ مزایای استفاده از ماشین ظرفشویی

منبع finish
از طريق تا خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .