مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید عطر و ادکلن ؛ نکات انتخاب بهترین عطر

0 51
زمان مطالعه : 4 دقیقه

راهنمای خرید عطر و ادکلن ؛ نکات انتخاب بهترین عطر ؛ نت های تند یا شیرین ، مرکبات یا شکلات ، زنانه یا مردانه ، انتخاب یک عطر مناسب برای شما و شخصیت شما کار آسانی نیست و از آنجا که عطر شما ذات شخصیت شما را بیان می کند ، باید آن را با دقت انتخاب کنید. اول ، اجازه دهید روشن کنیم که وقتی می گوییم ” عطر ” منظور ما چیست. هر عطر ممکن است در محصولات متنوعی عرضه شود. نوع محصول با غلظت ماده معطر موجود در آن تعیین می شود. در یک عطر ، جوهر معطر بیش از 15٪ از محتویات را تشکیل می دهد. در حقیقت ، می تواند تا 30٪ هم باشد. ادو پرفیوم غلظت حدود 15٪  ، در ادو توالت ، حدود 10٪ و در ادکلن ، 5٪ است.

عطر می تواند باعث ایجاد روابط عاطفی عمیق تر با افراد شود. حس بویایی قدرتمندترین حس است. در واقع 150،000 برابر حساسیت بیشتری نسبت به بینایی شما دارد و قادر به کشف بیش از یک تریلیون بوی بی نظیر است. بو همچنین باعث می شود خاطرات بهتر از هر حس دیگری یادآور شوند ، زیرا لامپ بویایی به طور مستقیم به سیستم لیمبیک متصل است ، که بعضاً ” مغز عاطفی ” نامیده می شود. رایحه های قدرتمند و منحصر به فرد برابر اند با ارتباط عمیق و عاطفی. 

در حالی که بعضی از افراد در تمام سال از یک عطر خاص استفاده می کنند ، برخی دیگر عطر را متناسب با شرایط ، یا روحیه خود تغییر می دهند. بسیاری نیز متناسب با فصل عطر و بوی خود را انتخاب می کنند. به طور سنتی ، تابستان زمانی است که ما به عطر های سبک و ملایم می پردازیم ، از جمله عطرهایی با رایحه مرکبات و در پاییز و زمستان ، عطرهای تند بیشتر محبوب هستند. عطر شما در مورد شما چیزهای زیادی می گوید ، بنابراین حتماً انتخاب صحیحی را انجام دهید. 

راهنمای خرید عطر و ادکلن ؛ نکات انتخاب بهترین عطر


راهنمای خرید عطر و ادکلن : چگونگی انتخاب عطر

قانون اول ، خرید عطر خود را در صبح انجام دهید ، زیرا حس بویایی شما تازه است و هنوز توسط طیف گسترده ای از بوها به چالش کشیده نشده است. نکته دیگری که هنگام خرید عطر باید رعایت کنید ، این است که هنگام خرید ، عطر نزنید . با یک دوست یا بهتر این که با همسر خود خرید کنید ، زیرا حتی اگر می خواهید رایحه ای که دوست دارید را انتخاب کنید ، مهم است شخصی که دوستش دارید هم آن را بپسندد.

همیشه عطر هایی را انتخاب کنید که باعث لبخند زدن ، انرژی و شادابی شما شود. عطر هایی که باعث ایجاد این احساسات مثبت می شوند متناسب با شخصیت شما هستند. صبح ها این عطرهای ” پر انرژی ” را بزنید تا احساس کنید آماده هستید تا با جهان روبرو شوید. هنگامی که همه چیز در طول روز به خوبی پیش نمی رود ، می توانید غم و اندوه زندگی خود را با یک بار دیگر عطر زدن از بین ببرید.

تست عطرها به روشی درست

مهمترین شیوه برای یافتن رایحه جدید مورد علاقه شما ، امتحان کردن آن است. آن را روی نقطه نبض اسپری کنید که پوست شما به طور طبیعی گرم باشد ، مانند مچ یا آرنج شما ، بنابراین عطر گرم می شود و به مرور زمان خود را نشان می دهد.
نکات خرید و انتخاب عطر و ادکلن

عطر های زیادی را امتحان نکنید

شما به مرکز خرید می روید و انواع مختلف عطر را یکی پس از دیگری امتحان می کنید. صبر کنید ! حس بویایی بسیار حساس است. شما نمی توانید بیش از 3 عطر را امتحان کنید زیرا مغز شما هنگام پردازش عطرها کار سختی انجام خواهد داد . اما اگر مجبور هستید چندین عطر را امتحان کنید ، باید مقداری دانه قهوه را با خود ببرید . قهوه رشته های بینی را تمیز می کند و به شما کمک می کند تا حس بویایی خود را بازیابی کنید.

تست حداقل بعد از 4 ساعت

وقتی برای اولین بار  یک عطر را بو می کنید ، فقط نت های برتر را بو می کنید. هرگز عطری را روی نت های برتر قضاوت نکنید ، همیشه اجازه دهید حداقل 4 ساعت رایحه بماند.

راهنمای خرید عطر و ادکلن : نوع پوست خود را بشناسید

عط نسبت به نوع پوستی که دارید واکنش خواهد داشت. بنابراین ممکن است یک عطر خاص هنگام اسپری روی افراد مختلف بوی مختلفی بدهد . فقط به این دلیل که عطر روی مچ دست بهترین دوستتان را می پسندید ، آن را نخرید . به یاد داشته باشید این یک آزمایش شیمی است !

مراقب مقدار عطری میزنید باشید. اگر به مرور زمان به عطر خود عادت کنیم ، ممکن است تمایل به اسپری بیشتر داشته باشیم. از زدن عطر زیاد برای محل کار خودداری کنید ، زیرا عطر بیش از حد می تواند فضای شخصی دیگران را مورد هجوم قرار دهد. لمس پشت گوش یا پایه گلو کافی است.

سایت از خرید ، عطر های متنوعی را برای مشتری های گرامی خود قرار داده تا متناسب با هر سبک و سلیقه ای باشند . اگر تمایل به خرید دارید بهترین ها را از ما خریداری کنید .

بیشتر بخوانید :

مایع خوشبو کننده طبیعی خانگی اتو بخار
« حتما بخوانید  کاهش مصرف اینترنت آیفون ؛ 5 روش کاهش داده تلفن همراه
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .