مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

تاریخچه ی شرکت ام اس ای ؛ تولیدات بزرگ msi

0 292
زمان مطالعه : 7 دقیقه

تاریخچه ی شرکت ام اس ای   ؛ تولیدات بزرگ msi : در سال 1986 شرکت msi در تایوان توسط 5 شریک ره اندازی شد. Msi مخفف Micro-Star International  « ستاره کوچک بین المللی » است. این شرکت در زمینه تولید لوازم دیجیتال فعالیت می کند . از جمله مهمترین محصولات این شرکت کارت گرافیک ، نوت بوک ، All In One ، سرور ، مادربورد و محصولات جانبی دیگر هستند .

شرکت ام اس آی تنها در زمینه تولید و طراحی انواع کامپیوتر و دستگاه های دیجیتال کار می کند و تمام توجه خود را برای پیشرفت همین محصولات به کار برده است ، پس دلیل موفقیت شرکت در این زمینه این است که خود را درگیر توسعه محصولات مختلف نکرده است. همراه ما « تا خرید » باشید با تاریخچه ی شرکت ام اس ای .

all-in-one

هر محصولی که توسط ام اس آی تولید شده ، در زمینه خود جزو برترین ها بوده است و این مهر تایید بر کیفیت بالای محصولات این امپراطوری عظیم است.

ینه خود جزو برترین ها بوده است و این مهر تایید بر کیفیت بالای محصولات این امپراطوری عظیم است.

تاریخچه ی شرکت بزرگ ام اس ای ؛ تولیدات msi و نحوه پایه گذاری MSI

در سال 1986 ، « جوزف هسو» Joseph Hsu تصمیم گرفت شرکتی را در زمینه IT تولید نماید . در ابتدای راه از 4 نفر از دوستانش تقاضا کرد که در ساخت این شرک او را یاری دهند ، پس از رضایت این افراد برای همکاری اقدامات اولیه پایه گذاری شرکت انجام گرفت . دوستان و شرکای دیگر آقای هسو ، « جینز هوانگ» Jeans Huang ، «فرانک لین» Frank Lin ، « کنی یو» Kenny Yu و « هنری لو» Henry Lu بودند. این افراد تحقیقات بسیاری انجام دادند و سرانجام در شرکت مشغول به کار شدند .

شرکت ام اس آی با شروع فعالیت خود از سال 1986 تلاش های فراوانی برای تولید محصولاتش کرده است ، این تلاش باعث شده محصولات بی نظیری در حوزه فعالیتش تولید نماید و رتبه های بسیار خوبی کسب کرده است. از زمانی که شروع به تولید هر کدام از محصولاتش کرده قرار گیری در رتبه برتر نیز برایش امکان پذیر شده است. در طول سالهای عمرش ، جزو سه برند اول در زمینه تولید مادر بورد و کارت گرافیک ، جزو پنج برند اول AIO و در رده 10 برند برتر ساخت نوت بوک قرار داشته است.

 

msi

آغاز تولیدات با مادربورد 

اولین مادربورد در سال 1987 در شرکت ام اس آی تولید شد. این مادربورد دارای فرکانس عملیاتی مافوق ساعت بود ، که برای اولین بار از این تکنولوژی استفاده می شد. در سال 1997 اولین کارت گرافیکی تولید شد . همراه با آن مادربورد دیگری نیز توسط شرکت معرفی گردید ، روی این مادربورد پردازشگری از شرکت اینتل نصب شده بود. سال بعد اولین مادربورد صنعت توسط شرکت عرضه شد ، طراحی این مادربورد به خاطر پردازنده سوکت 7 صورت گرفته بود و سرعتی برابر صد مگاهرتز داشت. بعد از تولید مادربورد شرکت وارد بورس تایپه گردید.

 

 

آغاز تولیدات با مادربورد
آغاز تولیدات با مادربورد

 

 

شرکت ام اس ای و شرکت کامپیوتری و الکترونیکی

در سال 2000 نیز سرور و ستاپ باکس وارد سبد تولیدات msi شدند.  همین سال و سال بعد ، دو شرکت به نام های computer MSI  و Electronic MSI «شرکت کامپیوتری و شرکت الکترونیکی ام اس آی » توسط msi تاسیس گردیدند . سال 2002 نیز باز مادربوردهای شرکت توسعه یافت و با نام PC2PC WLAN عرضه گردید.

شرکت تازه تاسیس شده الکترونیکی ، سال بعد از تاسیس اولین تبلت نوری را ایجاد کرد . سال 2004 شرکت تصمیم گرفت نوت بوک و دستگاه پخش MP3 خورشیدی را تولید نماید ، که با کار بسیار و تلاش زیاد کارکنان این محصول در سال 2006 به اتمام رسید و در همان سال عرضه گردید. نخستین دستگاه « پخش چند رسانه ای » Multimedia Player  در شرکت تولید گردید که این قابلیت را داشت .

که کاربر آن را همراه خود حمل کند. سال 2008 شرکت باز هم توسط شرکت ام اس آی شرکتی دیگر بنیان نهاد ، هدف این زیر مجموعه msi تولید وسایل ناوبری خودرو و لوازم صوتی و تصویری بود و با نام «فونترو»  Funtoro کارش را آغاز کرد. در هنگام تهیه نوت بوک های شرکت ام اس آی شاید کاربران فکر کنند که شرکت در این زمینه کم تجربه است، اما در واقع چنین نیست شرکت خود قبلا بسیاری از قطعات موجود در نوت بوک ها را طراحی و تولید می کرد و در شرکت های دیگر به فروش می رساند ، تا اینکه در سال 2006  تصمیم گرفت لپ تاپهایش را تولید کند.

ربات هدایت شونده تعاملی اولین رباتی بود که در سال 2007 در شرکت MSI تولید شد.

نخستین ربات در شرکت ام اس ای

اولین ربات هدایت شونده تعاملی در سال 2007 در شرکت MSI تولید شد ، این ربات، موزیک و ویدئو پخش می کرد. در همین سال ام اس آی محصولات دیگری نیز تولید کرد که از جمله مهمترین آنها می توان به اولین نوت بوك مفهومي با نام  HATO و اولین نوت بوکی که قابلیت اوركلاك شدن را داشت اشاره کرد. در همین سال شرکت نوت بوک جدیدی با نام Gaming تولید کرد که مادربورد استفاده شده در آن ، در نمایشگاه COMPUTEX مورد توجه قرار گرفت و موفق به دریافت جایزه شد.

« حتما بخوانید  شرکت هیولت پاکارد HP ؛ تاریخچه ی شرکت اچ پی

 

تاریخچه ی شرکت ام اس ای
تاریخچه ی شرکت ام اس ای

 

شرکت ام اس ای یکی از نخستین ها در زمینه فناوری 

كامپيوترهای All-in-One را می توان در ردیف تولیدات شگفت انگیز شرکت ام اس آی قرار داد.

تاریخچه ی شرکت ام اس ای در  سال 2009 با پیشرفت های فراوان شرکت ، در رتبه بندی که  در مجله CommomWealth صورت گرفت . msi  یکی از 50 شرکت نخست در زمینه فناوری انتخاب گردید.  شرکت msi نوت بوک و وسایل سرگرمی را با کیفیت بالا تولید می کرد . این محصولات در نمایشگاه COMPUTEX TAIPEI در سال 2009 در ردیف برترین محصولات برندها قرار گرفتند . هیمن سال شرکت از محصولات بی نظیر دیگر رونمایی کرد . اولین نوت بوک کم مصرف جهان در این سال در ام اس آی تولید گردید . كامپيوتر All-in-One و اولین نوت بوک فوق باریک نیز در msi  تولید شد .مادر بورد شرکت ام اس آی در سال 2010 ابداعات زیادی از شرکت عرضه گردید که هرکدام در رتبه های برتر قرار گرفت . از مهمترین این محصولات تولید شده در این سال لپ‌تاپ ايكس اسليم ايكس 340 ، مادربرد Big Bang-Fuzion و فناوري سرگرمي آموزشي  Telematics Box بودند که در ردیف بهترین ها قرار گرفتند.

« تاریخچه ی شرکت ام اس ای » محصولات جدید شرکت ام اس ای

در شرکت msi در سال 2011 محصولات جدید باز هم با کیفیت عالی تولید شدند . 23 محصول جدید شرکت در این سال جایزه کسب کردند ، بین مهمترین محصولی که تولید شد کامپیوتر یک پارچه سه بعدی بود . که همگان را به شگفت آورد و جایزه طلا کسب کرد . سال 2012 مادربوردهای سری MSI X79 تولید شدند . این مادربورد پرسرعت ترین مادربورد تولید شده در جهان بود .

در این سال توسط Computex 2012 فقط مک بوک MSI GT70  به عنوان بهترین محصولات شرکت ها از ام اس آی انتخاب کرد . اما در نمایشگاه Taiwan Excellence محصولات برتر شرکت بیشتر بودند؛ دو محصول دیگر شرکت از طرف CES 2012 به عنوان محصولات برتر برگزیده شدند.در سال 2013 نیز محصولات شرکت ارتقاء یافتند و بر روی آنها تغییرات اعمال شد تا به کیفیتشان اضافه شود. بیشترین تغییر در محصولات مربوط به سخت افزارهای گیمینگ بود، در همین سال نیز مادربرد Motherboard- MSI Z87-GD65 برای ارتقاء گیمینگ ها تولید گردید.

 

تاریخچه ی شرکت ام اس ای
تاریخچه ی شرکت ام اس ای

 

ساخت قطعات الکترونیکی « تاریخچه ی شرکت ام اس ای »

برای تحقق این هدف که اوج رضایت مندی مشتریان فراهم شود ، 4000 نفر در گروه های R&D مشغول فعالیت هستند.

در طول 30 سال تجربه شرکت msi ، تولید محصولات و نو آوری های کامپیوتری بی نظر بوده است. در زمینه ساخت قطعات الکترونیکی این محصولات تلاش زیادی کرده است، تا جایی که در حال حاضر این محصولاتش جزو بهترین برندها هستند. مادر بورد تولید شده در این شرکت بهترین مادربورد تولید شده در بین سایر برندهاست.

این محصولات msi در محصولات شرکت های DELL ، HP ، ACER و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات به صورت OEM برایشان تولید شده ، یعنی با مارک و برند شرکت های دیگر به آنها تحویل داده می شوند نه شرکت MSI . افتخارات شرکت بسیار زیاد است تا جایی که در 3500 رسانه دنیا در 50 کشور  ، بیش از 8000 جایزه گرفته است. در این شرکت تیم 4000 نفره مشغول تحقیق و توسعه هستند .

کار این تیم به نحوی است که نیاز کاربران را بررسی می کند . با توجه به این انتقادات و پیشنهادها  مشکل محصولات را رفع می کنند . در واقع این افراد نیازهای کاربران را به شرکت اطلاع رسانی می کنند . در اول راه این کار توسط بنیان گذاران اصلی شرکت انجام می گرفت . البته در ابتدا در این گروه تحقیق و بررسی بر روی تولید . بازاریابی ، خدمات .  بسته بندی و حمل و نقل معطوف شده بود .

درآمد 

این شرکت در حال حاضر درآمدی سالانه در حدود 2.7 میلیارد دلار دارد؛ 13500 نفر در شرکت MSI مشغول به فعالیت هستند که این افراد در تمامی شعبه ها و کارخانجات شرکت حضور دارند. در حال حاضر ساختمان مرکزی این شرکت در تایپه در کشور تایوان واقع شده است. به عقیده این شرکت، فناوری دیجیتال خوب می تواند زنگی را بهبود ببخشد ، ام اسآی نیز در همین راستا مشغول فعالیت است.

 

امیدواریم با مطالعه مطلب «تاریخچه ی شرکت ام اس ای ؛ تولیدات بزرگ msi» آشنایی بیشتری با کمپانی msi داشته باشید . اگر نظری داشتید می توانید آن را در قسمت نظرات درج کنید.

بیشتر بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .