مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نصب کد پروکسی برای تلویزیون ال جی ،استفاده از فیلترشکنVPN

1 10,247
زمان مطالعه : 7 دقیقه

نصب کد پروکسی برای تلویزیون ال جی ، استفاده از فیلترشکن VPN

نصب کد پروکسی برای تلویزیون ال جی ، استفاده از فیلترشکن VPN ؛ امروزه هنگام استفاده از تلویزیون های ال جی برای دسترسی به سایتهایی که به دلیل محدودیت های جغرافیایی غیر قابل دسترس هستند؛ کاربران از smart DNS proxy server استفاده میکنند. به صورت کلی برای استفاده از چنین سایت هایی کارکرد شما باید به صورتی باشد که به نظر برسد که شما به صورت واقعی در آن منطقه قرار دارید و دسترسی شما به آن صفحه مجاز می باشد. پس باید داده های اصلی تان از طریق سرور پروکسی هوشمند تغییر مسیر بدهد. پس با استفاده از سرور پروکسی های DNS که در سرتاسر جهان پراکنده می باشند، می توانید بهترین استفاده را ببرید.
لازم است بدانید که برای راه اندازی کردن کد پروکسی برای تلویزیون ال جی و استفاده از دستورالعمل های تنظیمات وی پی ان تنها یک بار می توانید استفاده کنید و بعد از آن که تنظیمات اولیه را به اتمام رسانید، نیازی به انجام دادن مراحل آن نخواهید داشت. یعنی بعد از آن به صورت خودکار اتصال شما انجام می شود. وقتی که مطمئن شدید جدیدترین سیستم عامل تلویزیون ال جی را دارید این دستورالعمل‌ها را پیاده کنید:

در جدول زیر می توانید بهترین VPN برای تلویزیون ال جی را ببینید.
انواع VPNبهترین VPN تلویزیون LGمشخصات
1ExpressVPNبهترین VPN برای تلویزیون های هوشمند ال جی. این VPN سریع می تواند تقریباً هر چیزی را رفع انسداد و پخش کند
2NordVPN حفاظت از حریم خصوصی کاربران و امنیتی عالی و همچنین ناوگان عظیمی از سرورها است.
3Surfsharkبا DNS هوشمند و اتصالات همزمان نامحدود امنیت را به خطر نمی اندازد!
4PrivateVPN رمزگذاری قوی، دسترسی به سایت های استریم مورد تقاضا و سرورهایی که به آنها نیاز دارید.

استفاده از پروکسی در تلویزیون ال جی

پیش از همه چیز وارد حساب کاربری خود شوید و به فعال کردن آدرس IP بپردازید. بعد از فعال کردن یک آدرس smart DNS دریافت می نمایید که برای تکمیل تنظیمات باید مراحل زیر را انجام دهید.

لیست آدرس های IP سرورهای DNS (کد پروکسی برای تلویزیون الجی) را نیز می‌توانید در فهرست سرور DNS زیر دنبال کنید.

ردیفکشور سرورIP آدرس
1Australia, Sydney54.66.128.66
2Australia, Melbourne118.127.62.179
3Brazil, Sao Paulo54.94.226.225
4Canada, Montreal169.54.78.85
5Canada, Montreal 2104.152.211.99
6Canada, Toronto169.53.182.120
7Canada, Vancouver67.231.17.253
8Denmark, Copenhagen82.103.129.72
9Germany, Frankfurt54.93.173.153
10France, Paris45.77.61.165
11India, Chennai169.38.73.5
12India, Mumbai35.154.249.83
13Ireland, Dublin54.229.171.243
14Italy, Milan 95.141.39.236
15Japan, Tokyo54.64.107.105
16Singapore54.255.130.140

در این مرحله بایستی تنظیمات DNS اصلی را ذخیره کنید چون ممکن است برای بازگشت به تنظیمات اصلی به آن نیاز داشته باشید. حالا وارد تنظیمات تلویزیون الجی شوید و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. به صورتی که به شما کمک خواهد کرد پروکسی (VPN Proxy master smartDNS) را بر روی تلویزیون الجی خود اعمال نمایید. البته در سایت اصلی LG می توانید تنظیمات DNS را مشاهده نمایید .

 • مرحله اول: بر روی کنترل از راه دور تلویزیون ال جی دکمه home/smart را فشار دهید. با انتخاب آن نوار راه انداز برای شما نمایان میشود که بایستی وارد حساب کاربری خود شوید.

کد تلویزیون ال جی کجاست

 • مرحله دوم: بر روی لیست گزینه ها تنظیمات را انتخاب کنید و وارد بخش Network شوید و ادرس IP را فعال نمایید.

استفاده از پروکسی در تلویزیون ال جی

 • مرحله سوم: در مرحله بعدی اتصال وای فای را برگزینید و همان وای‌فای ای که تلویزیون ال جی به آن متصل است، باید علامت تیک داشته باشد. سپس روی تنظیمات کلیک نمایید.

کد تلویزیون ال جی کجاست

 • مرحله چهارم: تنظیمات مربوط به وای فای پیشرفته را در مرحله بعدی انتخاب نمایید.

استفاده از پروکسی در تلويزيون الجی

سایر مراحل استفاده از پروکسی در تلویزیون ال جی 

 • مرحله پنجم: در این قسمت مطمئن باشید که IPv6 غیر فعال میباشد.

کد پروکسی برای تلویزیون ال جی

 • مرحله‌ ششم: تیک مربوط به «تنظیم خودکار» را غیر فعال نمایید و این نوعی تغییر سرور DNS است.

کد پروکسی برای تلویزیون ال جی

 • مرحله هفتم: سپس در قسمت سرور DNS آدرس DNS را وارد کنید این همان موردی است که در داشبورد حساب اصلی پروکسی فهرست گردیده است.
 • مرحله هشتم: حالا بایستی اتصال را با Connect تایید کنید.

کد پروکسی برای تلويزيون ال جي

کد تلویزیون الجی کجاست ؟

در پاسخ به سوال کد تلویزیون ال جی کجاست ؟ باید برچسب مدل و شماره سریال که هر تلویزیون ال جی دارد؛ و روی بسته بندی جعبه در قسمت پشت تلویزیون قرار دارد را مشاهده فرمایید. بعد به سیستم منوی روی صفحه دسترسی پیدا کنید تا آن را پیدا نمایید. برای خرید تلویزیون ال جی اصل کره در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید و روی اولین نتیجه کلیک کنید : قیمت تلویزیون ال جی خرید بانه دات کام

بارکد تلویزیون ال جی

هنگام خرید تلویزیون الجی دقت کنید که مدلی که خریداری کرده‌اید با کد محصول روی بسته‌بندی مطابقت داشته باشد. در این صورت مدل تلویزیون را از طریق تنظیمات کنترل کرده و از اصلی بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. به زبان ساده تر وارد قسمت General شوید . و بعد از آن داخل بخش About This TV گزینه Information TV را بزنید. و تمام اطلاعات تلویزیون را مشاهده بفرمایید. بارکد تلویزیون ال جی مهمترین قسمت جهت تشخیص تلویزیون اصلی از تقلبی میباشد. چون تمام اطلاعات مربوط به سال عرضه، کشور ساخت، طراحی و تیونر، سری ساخت، نوع نمایشگر و همچنین سایز آن را در اختیار مخاطبان می گذارد.‌

بارکد تلويزيون ال جي

استعلام شماره سریال تلويزيون LG

برای پیدا کردن شماره سریال تلویزیون ال جی می توانید به بررسی بسته بندی تلویزیون ال جی مراجعه کنید که به عنوان روش های استعلام شماره سریال تلویزیون ال جی مناسب میباشد. شماره سریال، رشته‌ای از حروف و اعداد می باشد که مدل تلویزیون را برای شما مشخص می نماید و در اهداف گارانتی و تعمیر تلویزیون فوق العاده مهم میباشد. اکنون برای استعلام سریال تلویزیون ال جی اطلاعات منوی تلویزیون زیر را دنبال کنید:

« حتما بخوانید  قیمت تلویزیون هوشمند شیائومی اسمارت خرید ⭐️ ویژه

در ابتدا با روشن کردن تلویزیون، دکمه «منو» را بر روی کنترل از راه دور انتخاب کنید. سپس وارد گزینه «تنظیمات Settings » و «پشتیبانی Support » شوید بعد از آن اطلاعات محصول و یا گزینه مشابه این مورد را برگزینید به صورتی که شماره سریال تلویزیون بر روی نمایشگر تی وی نمایش داده می شود.
در صورتی که تلویزیون ال جی شما به اینترنت متصل باشد می توانید شماره سریال را در تنظیمات برنامه Lg smart thinQ و یا از طریق وب سایت ال جی بیابید.

کمپانی ال جی مدل های تلویزیون بسیار زیادی تولید می‌کند و هر یک از این مدل ها از شماره سریال مشخص برخوردار می باشند. این شماره سریال اطلاعاتی را در زمینه زمان تولید و همچنین قابلیت های داخل تلویزیون و کارخانه تولید کننده آن را در اختیار شما عزیزان میگذارد. برای آنکه بتوانید شماره سریال تلویزیون تان را ثبت کنید و مکان قرارگیری آن را بدانید در ادامه این مطالب، با ما همراه باشید.

ثبت شماره سریال تلويزيون ال جي

ثبت شماره سریال تلويزيون ال جي

ثبت شماره سریال تلویزیون ال جی که در قسمت پشت آن قرار گرفته است و به صورت برچسب می باشد. شماره سریال ها اغلب دارای کادر مستطیلی شکل میباشند که به صورت انگلیسی دیده می شود. ولی به صورت کلی برای پیدا کردن انواع مدل های تلویزیون ال جی دو راه وجود دارد:
1) اول آنکه دکمه Menu سه بار پشت سر هم کلیک کنید و اطلاعات مربوط به مدل تلویزیون را به راحتی روی صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد. این کار به سرعت اطلاعات مربوطه را در دسترس شما قرار می دهد.

2) روش دوم به شما کمک می کند که از طریق منوی تلویزیون شماره سریال را پیدا نمایید. ابتدا دکمه Menu را کلیک نمایید. سپس گزینه Support را انتخاب کنید. در این صورت اطلاعات لازم روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. در مرحله‌ی بعدی قسمت مربوط به اطلاعات تلويزيون Tv Information را انتخاب نمایید، در این صورت Serial Number مشاهده می شود.

به صورت کلی جستجو کردن شماره سریال تلويزيون ال جی به نسخه سیستم عامل آن بستگی دارد و متفاوت تر خواهد بود اما این روش آخر روشی درست و صحیح است و اطلاعات مورد نیاز تان را به راحتی پیدا خواهید کرد. اگر از طرفداران تلویزیون های جدید ال جی هستید بر روی خرید تلویزیون ال جی 2022 کلیک کنید و وارد اولین مورد شوید.

استعلام شماره سریال lg tv

سایر ویژگی های شماره سریال تلویزیون ال جی

مشاهده شماره سریال تلویزیون ال جی هوشمند جهت تشخیص کالاهای اصلی از تقلبی هم کاربرد دارد. به بیان دیگر بعضی مواقع برای پیدا کردن باگ نرم افزار تلویزیون و تعمیر تلویزیون بعد از تماس با مرکز خدمات مطمئناً شماره سریال را از شما درخواست می کند. مهمتر از آن توسط شماره سریال میتوانید تلویزیون خود را در وبسایت الجی مثلاً در ایالات متحده و بریتانیا ثبت کنید. اکنون برای ثبت تلویزیونتان در سایت ال جی پس از تماس با بخش خدمات مشتری زمان شناسایی تلویزیون ال جی کم می گردد.

آنها به راحتی می توانند به ایمیل شما آدرس و محل سکونت شماره تلفن دسترسی داشته باشند و اطلاعات لازم را نیز در اختیارتان قرار می دهند تا آمار را نگه داشته و از اطلاعاتی که به دست می آورید برای بازاریابی استفاده نمایید. برای ثبت کردن تلویزیون ال جی در سایت الجی بلافاصله در هنگام انجام آن، جستجو جهت سریال نامبر داخل دیتابیس و همچنین پایگاه داده ال جی شروع خواهد شد که با پیدا شدن آن تلویزیون ال جی شما ثبت می گردد.

کد بیس تلویزیون ال جی چیست ؟

کد بیس (Base Code) تلویزیون ال جی (LG TV) به مجموعه کد هایی گفته می‌شود که در ابتدای ساخت تلویزیون ال جی قرار گرفته و به عنوان اساس برای اجرای سیستم عامل و نرم‌افزارهای مختلف تلویزیون ال جی استفاده می‌شود. این کد بیس شامل مجموعه کدهایی است که کارایی های متنوعی را برای کاربر فراهم می‌کنند.

از جمله رابط کاربری، پخش کننده ویدئو، صدا و بسیاری از ویژگی های دیگر. این کدها به طور مداوم به روزرسانی می‌شوند تا بهبودهای جدیدی را به تلویزیون ال جی بیاورند.

به دلیل محرمانگی اطلاعات و محافظت از حقوق مالکیت معنوی، کد بیس تلویزیون ال جی برای عموم قابل دسترسی نیست و تنها توسط تیم توسعه ال جی و تولیدکنندگان نرم‌افزار در اختیار دارند.

 

سخن پایانی

امیدواریم که با مطالعه این صفحه پاسخ سوال خود را در مورد کد پروکسی برای تلویزیون ال جی گرفته باشید. در صورتی که مایل به خرید تلویزیون ال جی اصل کره با قیمت ویژه تخفیفدار هستید. به سایت baneh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

اگر هنوز سوالی مانده که پاسخ ان را نیافتید لطفا در بخش سوالات ان را از ما و دیگران بپرسید. و در صورتی که موضوعی در متن درج نشده بود آن را برای ما بنویسید تا دیگران هم از ان بهره ببرند. اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت ، مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط :

راهنمای کنترل جادویی تلویزیون ال جی ، آموزش استفاده

تفاوت سری های تلویزیون ال جی ، مقایسه مشخصات و امکانات

نحوه وصل کردن گوشی به تلویزیون ال جی ، آموزش ویدیویی

ریست تنظیمات کارخانه تلویزیون ال جی ، بازگردانی رمز و پسورد

علت روشن خاموش شدن تلویزیون ال جی ، دلیل مشکل و عیب یابی


سوالات متداول

پروکسی رایگان برای تلویزیون ال جی کدامند ؟

وی پی ان VPN و پروکسی رایگان برای تلویزیون ال جی anyconnect ، open VPN و سایفون هستند .

فیلتر شکن برای سیستم عامل webos کدام است ؟

بهترین وی پی ان برای تلویزیون WebOS ال جی شامل NordVPN و PureVPN و تعدادی از آنها را در مطالب بالا در یک جدول برایتان درج کرده ایم.

از طريق راهنمای قیمت خرید
1 نظر
 1. مجتبی مهدوی می گوید

  من تلویزیون ال جی C1 رو امسال گرفتم کیفیت تصویر خیلی خوبی داره. حتی باتغییر زاویه تا 60درجه کیفیت تغییر نمیکنه. تنها مشکلی که هست دیر VPN وصل میشه و فک کنم به دلیل اینکه زمین و زمان رو فیلتر کردن حتی سایفون هم یه ساعت طول میکشه. اما از نظر امکانات و تکنولوژی بسیار کامله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .