مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه استفاده از ریش تراش فویلی

0 534
زمان مطالعه : 4 دقیقه

نحوه استفاده از ریش تراش فویلی. ریش تراش های برقی فویلی کوتاه ترین مدل اصلاح را ارائه می دهند . نگهداری آن ها راحت تر است و اغلب با سیستم های خود تمیزکننده برای صرفه جویی در وقت در طول دوره نظافت شما همراه هستند.


نحوه استفاده از ریش تراش فویلی

ریش تراش های فویل در هنگام اصلاح ، در مقایسه با تراش های برقی چرخشی ، به حرکت کمی متفاوت نیاز دارند. ما چهار مرحله برای دستیابی به یک اصلاح صاف با ریش تراش فویل و تکنیک انجام آن را جمع آوری کرده ایم.

ریش تراش برقی فویلی چیست؟

ریش تراش های برقی فویلی دارای سرهای مستقیم هستند که از تیغه های نوسانی ، که به آن ها کاتر نیز گفته می شود ، در زیر فویل برای کوتاه کردن مو استفاده می شود. فویل به لایه نازکی از فلز گفته می شود که برای ایجاد یک الگوی مش خاص ساخته شده و تیغه ها را می پوشاند. فویل ، مو را با سوراخ های خود گرفته ، آن را نزدیک به پوست بریده و اصلاح می کند.

 

ریش تراش های فویلی به دلیل داشتن میکرو فویل ها صاف ترین اصلاح را ارائه می دهد . فویل خود به عنوان سدی برای پوست عمل می کند و وقتی با روغن یا پودر قبل از اصلاح همراه شود ، به از بین بردن هرگونه ناراحتی یا تحریک پوست پس از اصلاح کمک می کند.

مرحله اول – آماده سازی

از روغن یاپودر مخصوص اصلاح استفاده کنید . روغن اصلاح از پوست در برابر تیغه محافظت می کند و اجازه می دهد تا ریش تراش به راحتی روی صورت شما سر بخورد و از تحریک پوست و سوختگی تیغ جلوگیری کند. این مرحله برای استفاده از ریش تراش برقی ضروری نیست اما می تواند راحتی و کیفیت اصلاح را افزایش دهد ، به خصوص اگر پوست حساسی دارید.

نحوه استفاده از ریش تراش فویلی

مرحله دوم – اصلاح

ریش تراش را با ضربات آهسته کوتاه حرکت دهید. حرکت باید به صورت مستقیم بالا و پایین یا چپ به راست باشد. برخلاف اصلاح با ژیلت ، می توانید بر خلاف جهت رشد مو اصلاح کنید ، در واقع این کمک می کند تا ریش تراش بهترین عملکرد را داشته و صاف ترین نتیجه را به شما بدهد. ابتدا با حساس ترین قسمت ها مانند گردن شروع کنید ، نگه داشتن ریش تراش برقی در زاویه درست با پوست ، به حداکثر رساندن تماس بین سطح فویل و پوست کمک می کند .

با ریش تراش فویلی حرکت دایره ای را امتحان نکنید زیرا فقط ریش تراش های چرخشی می توانند به صورت دایره ای در سراسر صورت اصلاح کنند . ما به طور معمول توصیه می کنیم پوست را به آرامی بکشید تا سطح صاف تری ایجاد شود و ریش تراش روی آن بلغزد. این کمک می کند موهای کوتاه یا خوابیده بلند شوند و برش راحت تر شود.

مرحله سوم – مراقبت های بعد از اصلاح

باز هم باید گفت که این مورد ضروری نیست اما می تواند کیفیت اصلاح و وضعیت پوست را تا حد زیادی بهبود بخشد. بعد از اتمام کار ، صورت خود را با آب سرد بشویید تا منافذ و فولیکول های مو سفت شود. برای آبرسانی به پوست ، از مقدار کمی مرطوب کننده یا آبرسان پوست استفاده کنید و پوست را تازه و سالم نگه دارید. از افترشیو های مبتنی بر الکل صرف نظر کنید زیرا باعث خشک شدن پوست شما شده و منجر به پوسته پوسته شدن و تحریک می شوند.

مرحله چهارم – تمیز کردن

سر فویل خود را تمیز بشویید یا ریش تراش برقی خود را در سیستم خود تمیز کننده آن قرار دهید. همیشه بعد از هر اصلاح ریش تراش خود را تمیز کنید. تا در عملکرد بهینه و عاری از باکتری کار کند و سر فویل را برای مدت طولانی تری حفظ کنید. اگر ریش تراش شما قابل شستشو است . قبل از قرار دادن مجدد آن در کیسه یا یک مکان بسته ، حتماً ماشین اصلاح را در معرض هوا بگذارید تا کاملا خشک شود. این به شما کمک می کند تا ریش تراش بد بو نشود و اجازه می دهد تا آب باقیمانده از قسمت داخلی پوشش تخلیه شود.

چه زمانی باید فویل های ریش تراش خود را تعویض کنید

در حالی که اکثر مردان هر روز اصلاح می کنند ، در نهایت تیغه ها و فویل ها کند می شود. فویل های کند به همان کوتاهی قبلی دست نخواهند یافت و ممکن است دریابید که هنگام اصلاح ، از همان مناطق چند بار عبور می کنید و به همان صافی قبلی دست پیدا نمی کنید. اکثر مارک ها توصیه می کنند که برای حفظ عملکرد مطلوب ، فویل باید هر 12-18 ماه تغییر کند. برخی از مردان با موهای ضخیم تر ممکن است متوجه شوند که باید مرتب تیغه های خود را عوض کنند.

نتیجه 
در نتیجه تمام مواردی که در بالا ذکر شد ، برای عملکرد بهتر ریش تراش باید آن را به صورت دوره ای تمیز کنید . همچنین برای جلوگیری از ایجاد حساسیت و اصلاح بهتر می توانید از رو؛ن ها و پودر های اصلاح استفاه کید.

بیشتر بخوانید :

« حتما بخوانید  تشخیص عطر اصل از تقلبی ؛ 5 روش ساده برای تشخیص اصل بودن ادکلن
منبع shavers
از طريق تا خرید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .