مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید بهترین اتو مو با توجه به جنس مو

0 76
زمان مطالعه : 8 دقیقه

راهنمای خرید بهترین اتو مو با توجه به جنس مو

 

راهنمای خرید بهترین اتو مو با توجه به جنس مو : هر زنی دوست دارد موهایش صاف ، براق و سالم باشد. محصولات زیادی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند موهای براق ، براق و سالمی را که می خواهید داشته باشید . با اتوهای مو می توانید به سرعت موهای خود را برای مهمانی یا مجالس آماده کنید. اما مارک ها و انواع مختلفی از اتو مو ها در بازار وجود دارد ، بنابراین این سوال این است که کدام یک از آن ها برای شما مناسب تر است.

در این مقاله در مورد انواع اتو مو ها با توجه به مواد آن ، موارد استفاده آن ها و اینکه کدام یک با توجه به نوع موی شما بهترین خواهد بود صحبت می کنیم.
شرکت های تولید اتو مو ، محصولات خود را با انواع مختلفی از مواد و فن آوری ها تولید می کنند که برای موهای مختلف مناسب هستند. عمدتا 3 نوع ماده وجود دارد که در بازار پیدا می کنید : اتو مو های تیتانیوم ، تورمالین و سرامیک. مواد دیگری نیز وجود دارد مانند اتو مو های یونی ، حرفه ای و خشک کن . ما به طور خلاصه همه آن ها را در زیر پوشش خواهیم داد.

 

راهنمای خرید بهترین اتو مو با توجه به جنس مو

بهترین اتو مو و راهنمای خرید

  • اتو مو تیتانیوم
  • اتومو تورمالین
  • اتو مو سرامیکی
  • اتوی مو یونیک
  • اتو مو خشک کن
  • اتومو حرفه ای

اتو مو تیتانیوم

تیتانیوم یک فلز بادوام است که در زمین یافت می شود و اکنون به طور گسترده ای در اتو مو های استفاده می شود. اتو مو تیتانیوم به دلیل سیستم انتقال حرارت برای موهای ضخیم یا درشت بسیار مفید است. این می تواند گرما را به سرعت و به طور یکنواخت منتقل کند. بنابراین ، اگر از اتلاف وقت خود در اتو کشیدن مو خسته شده اید ، باید یکی از این موارد را تهیه کنید. اتو مو تیتانیوم نه تنها گرما را با تولید یون های منفی تولید می کند. یون های منفی و فناوری مادون قرمز می تواند موهای وز شما را به خوبی مهار کند. نه تنها موها را مهار می کند بلکه موها را براق و صاف نشان می دهد.

از طرف دیگر ، کسانی که موهای ضخیمی دارند صاف کردن موها وقت زیادی را از آن ها می گیرد. اتو مو ساخته شده از تیتانیوم دارای فرآیند مدرن انتقال حرارت است که می تواند گرما را از اتو به سرعت و یکنواخت به مو منتقل کند. بنابراین زمان صافی موها کمتر می شود. ممنون که با مقاله ” راهنمای خرید بهترین اتو مو ” تا اینجا همراه ما بودید. ادامه ی مطلب را از دست ندهید. تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای موهای نازک چه اتو مویی پیشنهاد میشود؟

 

اما کسانی که موهای نازکی دارند نیز می توانند بدون هیچ گونه تردیدی از آن ها استفاده کنند. اتو مو های تیتانیوم به طور کلی طیف وسیعی از تنظیمات گرما را دارند. دما را می توان در صورت نیاز کنترل کرد. بنابراین ، همیشه می توانید از آسیب دیدن مو با آن جلوگیری کنید. به علاوه تیتانیوم اتو مو شناخته شده ای است که حداقل آسیب احتمالی به موهای شما وارد می کند. این یک سرمایه گذاری طولانی مدت برای مراقبت از موهای شما است. علاوه بر این ، تیتانیوم یکی از بادوام ترین اتو مو ها است ، بنابراین مجبور نیستید سریع آن را تعویض کنید. گرچه اتو مو تیتانیوم با کیفیت خوب می تواند کمی گران تر از اتو مو های دیگر باشد ، اما کاملاً ارزش خرید را دارد.

اتو مو تورمالین : راهنمای خرید بهترین اتو مو

در مورد یون های منفی که در بالا برای اتو مو های تیتانیوم صحبت کردیم ، شما همچنین آن را در اتو مو تورمالین دریافت خواهید کرد. بنابراین اگر موهای شما وز است ، آسیب دیده یا ناسالم است ، این اتوی مو بیشتر مناسب شما خواهد بود. زیرا این نوع موها غنی از یون های مثبت هستند و یون های منفی می توانند آن را کاملاً رام کنند. با ایجاد رطوبت در مو حالت براق و سالمی به موهای شما می بخشد. از طرف دیگر اتو مو تورمالین برای صاف کردن مو به گرمای کمتری نیاز دارد بنابراین احتمال آسیب دیدن موهای شما کمتر است.

یکی از دلایل زیادی که اتو مو به مو ها آسیب می رساند ، عدم صاف بودن سطح اتو مو است. از آنجا که تورمالین یک فلز نیست ، نمی توان از آن به عنوان یک ماده واحد استفاده کرد. به طور کلی ، از آن به عنوان لایه ای روی سطح سرامیک استفاده می شود. همه ما تاکنون می دانیم که سرامیک یکی از سطوح صاف است که می توان از آن در اتو مو ها استفاده کرد. بنابراین سطح اتو مو تورمالین به قدری صاف است که آسیبی به موهای شما وارد نمی کند.

 

برای موهای وز چه اتو مویی مناسب است؟ 

 

اتو مو تورمالین گرما را به طور مساوی بر روی موهای شما پخش می کند به طوری که برای صاف کردن یک قسمت از مو به بیش از چند ثانیه زمان احتیاج ندارد. این زمان اتو کردن مو های شما را به نصف کاهش می دهد. علاوه بر این ، تورمالین همچنین به ترمیم آسیب های مو کمک می کند و از آسیب بیشتر جلوگیری می کند زیرا لایه تورمالین از مو در برابر گرمای بیش از حد محافظت می کند. راهنمای خرید بهترین اتو مو برای موهای آسیب دیده؛ اتو مو تورمالین است.


یکی دیگر از دلایل آسیب رساندن و گاز گرفتن مو ، کمبود رطوبت موهای ما است. اتو مو به طور کلی تمام رطوبت مو را ازبین می برد و باعث خشک شدن آن می شود. اما آهن مسطح تورمالین از این روند جلوگیری می کند و رطوبت های موجود در مو را نگه میدارد بنابراین باعث سلامت و براق شدن مو می شود.

اتو مو سرامیکی

اول از همه ، اتو مو های سرامیکی از سرامیک ساخته می شوند. بنابراین ، سرامیک چیست ؟ این یک ماده غیر فلزی و غیر آلی است که در اثر حرارت بسیار سخت می شود. همچنین در برابر زنگ زدگی مقاوم است. دلیل اصلی اینکه سرامیک در اتو مو ها استفاده می شود ، توزیع یکنواخت گرما و قیمت ارزانتر آن است. صفحات اتو مو ساخته شده با سرامیک دارای سطحی صاف هستند ، بنابراین برای موهای ظریف و نازک مناسب است. این یکی دیگر از دلایل اصلی این است که امروزه این صفحات در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند. با پایان فوق العاده صاف ، هنگام صاف کردن یا حالت دادن به موهای خود با اتو مو سرامیکی ، می توانید اتو کردن بدون نقص و صاف را تجربه کنید.

« حتما بخوانید  مونوپاد ؛ راهنمای خرید monopod « خویش انداز»

اما چرا این صفحات سرامیکی اولویت دختران در سراسر جهان هستند ؟ این صفحات برای موهای نازک و شکننده بسیار ایمن و ایده آل هستند. اتوهای تخت سرامیکی به راحتی گرم نمی شوند. دما براساس نیازهای خاص همه به راحتی قابل کنترل است. این بدان معناست که در اتو های سرامیکی ، شما طیف گسترده ای از کنترل دما را پیدا خواهید کرد ، بنابراین می توانید گرمای مناسب موهای خود را تنظیم کنید.

این اتو مو چقدر به مو آسیب وارد می کند؟

 

با این حال ، اتو موهای سرامیکی به دلیل تأمین گرمای ثابت شناخته شده اند در نتیجه موهای شما آسیب کمتری می بینند. علاوه بر این ، برای اتو کردن مو به زمان کمتری نیاز دارید ، بنابراین محافظت بیشتری از مو های ظریف شما می شود. ” فن آوری یونی ” اتو مو های سرامیکی می توانند موهای شما را بدون وز نگه داشته و با خنثی سازی یون های مثبت رطوبت را حفظ کنند.
و آخرین اما نه کمترین ، اتوهای تخت سرامیکی اقتصادی ترین گزینه ها در میان سایر گزینه ها هستند. اگر بدنبال اتوی تخت عالی برای موهای ظریف یا نازک خود هستید ، فقط به دنبال اتو مو های سرامیک بروید.

اتو مو یونیک : راهنمای خرید بهترین اتو مو

یونیک به معنای تولید یون های منفی و خنثی سازی یون های مثبت است. موهای ما به طور کلی از محتوای آب (H2O +) و هوای مرطوب بار مثبت می گیرند. یون های مثبت باعث ایجاد آسیب ، شکستگی و سایر آسیب های موی ما می شوند. بنابراین ، باید یون های مثبت را از بین ببرد تا سلامت موهای ما در شرایط خوبی حفظ شود. بنابراین ، متخصصان مو پیشنهاد می کنند از ابزارهایی استفاده کنید که یون های منفی کافی ایجاد کنند و به صاف ، براق و بدون وز شدن مو های شما کمک کند.

اتو مو های یونی برای مو های خشک ، مستعد شکستگی ، موج دار یا ضخیم ، بهترین حالت را دارند. شما می توانید از اتو مو یونی بر روی موهای ظریف خود استفاده کنید اما باید مراقب باشید و اتو را در دمای  پایین قرار دهید. اتو مو های یونی رطوبت موهای شما را نگه میدارند و آن را صاف ، نرم و براق می کنند. اگر موهای شما خیلی خشک ، آسیب دیده یا در معرض شکستگی است ، می توانید اتوی موی 1 اینچی Bio 10x Pro را امتحان کنید تا موهای شما 3 برابر نرم و براق باشد.

اتو مو خشک کن

این اتو مو ها مخصوص استفاده برای موهای مرطوب یا خیس ساخته شده اند. سیستم تخلیه به شما امکان می دهد فقط در یک مرحله موهای خود را صاف کنید. اگر موهای شما سنگین است یا موهای بسیار ضخیم و بلندی دارید ، این اتوی مو برای شما مناسب است. همچنین می تواند مانع از وز شدن مو شود.

اما اگر می خواهید موهایتان به همان اندازه اتو های یونی یا سرامیکی صاف و براق باشد ، ممکن است کمی ناامید شوید. اما این اتوها جایگزین عالی سشوار هستند. اگر وقت زیادی برای خشک کردن موهایتان ندارید یا می خواهید موهای خود را به سرعت صاف کنید ، این اتوها می توانند به شما کمک کنند.

با این حال ، هرچند که این اتوها معمولاً از کیفیت بالایی برخوردار هستند ، به اندازه سایر اتوهایی که در مورد آن ها صحبت کردیم قابل اعتماد نیستند .علاوه بر این ، عدم وجود فناوری ایمن وجود دارد. همانطور که گفته شد ، مدل های دیگری نیز با فناوری های پیشرفته و جدید وجود دارد که روی موهای مرطوب واقعاً خوب کار می کنند. اما هیچ یک از اتو مو های دیگر روی موهای مرطوب یا خیس شما عملکرد خوبی ندارند .

راهنمای خرید بهترین اتو مو

اتو مو حرفه ای

این نام نشان دهنده اتو مو هایی است که توسط متخصصان حرفه ای مو توصیه می شود. می بینید که از این اتو مو ها در سالن های زیبایی استفاده می شود. این اتو ها دارای کیفیت فوق العاده عالی و ظریف هستند و طول عمر بالاتری نسبت به سایر اتو مو های خانگی خود دارند.

این اتو مو ها می توانند به موهای شما بافت نرم ، درخشش و هر سبک حرفه ای که می خواهید بدهند. اما به خاطر داشته باشید که این اتوها بسیار گران هستند و برای استفاده از این اتوها در خانه باید حرفه ای باشید. در بین برخی از اتو مو های حرفه ای محبوب ، ما کارمین G3 Salon Professional Ceramic Flat Iron و RUSK Engineering CTC Technology Professional Straight Iron را پیشنهاد می کنیم.

 

راهنمای خرید بهترین اتو مو

در این راهنمای خرید بهترین اتو مو گزینه دیگری هم هست ؟

اتو مو های دیگری وجود دارد که می توانید در بازار پیدا کنید اما همه آن ها خوب یا مناسب برای استفاده نیستند. برخی از آن ها نیز قدیمی هستند. برخی از اتوها را می توان با قیمت کمتری با روکش های تفلونی که صفحات آن ها بسیار کوچک است ، پیدا کرد. اتو مو های فلزی و شیشه ای نیز وجود دارد. اما اینها محبوب نیستند زیرا این اتوها بسیار کم کیفیت هستند و صفحات آهنی آن ها می توانند گرمای زیادی داشته باشند که می تواند مو های شما را بسوزاند ، شکسته یا آسیب برساند. ما همیشه به خوانندگان خود توصیه می کنیم که از خرید این اتو مو ها اجتناب کنند .

 

نتیجه

اگر اتو مو خریداری کرده اید اما نمی توانید نتیجه دلخواه خود را از آن بگیرید ، سپس اتو مو خود را عوض کرده و دیگری را خریداری می کنید اما همان نتیجه را میگیرید ؛ بسیار مهم است که آنچه برای موهای شما بیشتر مناسب است را خریداری کنید. ما سعی کرده ایم در طول این مقاله به شما در تصمیم گیری کمک کنیم و امیدواریم اکنون بتوانید نیازهای خود را بررسی کنید. بنابراین ، مطابق با انواع موهای خود اتو مو بخرید تا هرگز هنگام صاف کردن موهایتان خسته نشوید.

بیشتربخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .