مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه استفاده از اتو بخار ؛ راهنمای اتو کردن صحیح لباس ها

0 63
زمان مطالعه : 4 دقیقه

نحوه استفاده از اتو بخار ؛ راهنمای اتو کردن صحیح لباس ها

نحوه استفاده از اتو بخار ؛ راهنمای اتو کردن صحیح لباس ها ؛ همیشه شما با ظاهری آراسته و مرتب در مهمانی های حضور خواهید داشت . دستگاه های بخارگر لباس ابزاری سریع و مؤثر برای از بین بردن چین و چروک های لباس ، ملافه ، دمپایی مخصوص مبلمان و پارچه ای هستند. استفاده از بخارها آسان است و رعایت نكات فقط باعث می شود كه شما مانند یك حرفه ای به نظر برسید. حتی ممکن است راه هایی برای استفاده از آن در تمام خانه پیدا کنید.

نحوه استفاده از اتو بخار ؛ قبل از خرید  

قبل از خرید دستگاه بخار لباس ، به مرور این نکات بپردازید تا به شما در تصمیم گیری درست کمک کند. همانطور که پاک کننده های حرفه ای می دانند ، بخار روشی ملایم و مؤثر برای از بین بردن چین و چروک ، از بین بردن بو و پارچه های تازه است. بخار سریعتر از اتو کردن است و بیشتر پارچه ها را خراب نمی کند و به آن آسیب نمی رساند.
نوع: بیشتر از همه در هنگام خانه یا هنگام مسافرت از بخار استفاده می کنید؟ انتخاب یک بخار خانگی یا بخار مسافرتی مناسب برای نیازهای خاص شما ساده است.

قیمت خود را تنظیم کنید: بخار در طیف گسترده ای از قیمت ها قرار می گیرند. بودجه خود را تعیین کنید؛ ممکن است مجبور شوید هنگام مقایسه ویژگی ها و قیمت ها ، معاملات را جبران کنید.
رتبه بندی عملکرد: رتبه بندی عملکرد هر مدل با سایر مدل ها تفاوت دارد یعنی هر چقدر سریع بخار گرم شود می توان اتو کردن لباس ها را سریع تر انجام داد همچنین  ، ظرفیت مخزن ، حجم خروجی بخار و ثبات آن برای جلوگیری از ریزش و سوختن لباس با آب گرم است.

ویژگی ها :

ویژگی های هر مدل اتوبخار ، مانند برس ، دستگیره قابل جمع شدن و گرما و تنظیمات بخار را بررسی کنید.
توجه به ولتاژ: برچسب مربوط به ولتاژ ، wattage و مصرف انرژی اتوبخار  را بخوانید. برخی از مدل های بزرگ اتو برای استفاده از آنها به قدرت قابل توجهی نیاز دارند.

راهنمای حل مشکل داغ نشدن اتو

 

با استفاده از Steamer

نحوه استفاده از اتو بخار ؛ اتوکشی صحیح لباس ها برای هر فرد شیک پوشی مهم است . قبل از کار بر روی هر پارچه ، اجازه دهید بخار کاملاً گرم شود. این کار باعث جلوگیری از ریختن آب می شود که می تواند قبل از پدید آمدن بخار ، نشانه هایی از آن بگذارد. روی حوله آشپزخانه تست کنید تا مطمئن شوید سر بخار کامل دارید.همیشه پارچه ها را در حالت عمودی و عمودی بخار کنید. لباس ها را از قلاب آویزان کنید و پرده های آویزان را روی میله بگذارید. فشار پایین روی یک پوشاک به رهاسازی چین و چروک کمک نمی کند. همچنین اجازه می دهد تا چگالش در شیلنگ بخار جریان پیدا کند ، نه دریبل شود.

برای استفاده از دستگاه اتوبخار ، مواد را به آرامی با سر بخار لمس کنید و چین و چروک ها فوراً از بین می روند. این کار اجازه می دهد تا بخار نفوذ کرده و الیاف مواد را شل کند و به این ترتیب چین و چروک ها را از بین ببرد. به طور مستقیم مخمل را با سر بخار لباس لمس نکنید. برخی از پارچه ها ، از جمله ابریشم ، باید از قسمت زیرین بخار بخورد تا از لکه دار شدن یا علامت های سفید جلوگیری شود. هرگز دست خود را به طور مستقیم در بخار نگه ندارید. سوختگی می تواند سریعتر از آنچه فکر می کنید رخ دهد. آن را از کودکان دور نگه دارید. هرگز از بخار خود را پر نکنید و اجازه ندهید که خشک شود و باعث خشک شدن عنصر گرمایش شود.

کاربرد انواع بخارشوی تی بخارگر پوشاک تجاری و ویپور و سیلندر و دستی

تمیز کردن بخار « نحوه استفاده از اتو بخار »

بهترین راه برای ثابت نگه داشتن بخار در شرایط کاری مناسب، استفاده از آب مقطر است. این امر مانع از ساختن سنگ آهک و مواد معدنی در مخزن و محل های خروجی بخار یا جت ها می شود. اگر از شیر آب استفاده کرده اید ، احتمالاً باید بخار را تمیز کنید تا عملکرد آن به خوبی ادامه یابد و از جلوگیری از لکه دار شدن جلوگیری شود.

سرکه مقطر سفید بهترین چیز برای تمیز کردن بخار است. آن را درون مخزن آب بریزید و بگذارید کاملا گرم شود. سرکه داغ را درون یک سینک خرد کنید تا تمام سرکه از بین برود. این کار باعث می شود سنگ آهک و مواد معدنی که احتمالاً مانع سر چوب گرگ و بخار می شوند ، از بین بروند. هنگامی که سرکه از بین رفت ، مخزن را با آب مقطر پر کنید و بگذارید آن کاملاً گرم شود. تمام آن آب را درون یک ظرف سینک شلیک کنید. با آب مقطر تازه پر کنید و خوب است که بروید.

 

« حتما بخوانید  laptop ، راهنمای خرید انواع لپ تاپ بر اساس کارایی
خوشحالیم که مطلب نحوه استفاده از اتو بخار ؛ راهنمای اتو کردن صحیح لباس ها نکات مفید و لازم را به شما منتقل کرده است . اگر سوال یا نظری می توانید آن را در بخش نظرات بنویسید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .