مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

سشوار چرخشی چیست و چه کاربردی دارد؟ راهنمای نحوه استفاده

0 167
زمان مطالعه : 7 دقیقه

سشوار چرخشی چیست و چه کاربردی دارد؟ راهنمای نحوه استفاده

موها را با شامپو و نرم کننده مخصوص نوع مو خود بشویید.

یک سشوار چرخشی چیست و چه کاربردی دارد؟ راهنمای نحوه استفاده ؛ در اینجا نحوه استفاده از سشوار چرخشی برای صاف کردن مو های خود در زمان کمتر ارائه شده است. قبل از استفاده از سشوار چرخشی ، باید موهای خود را مرطوب کنید. از یک شامپو و نرم کننده مناسب برای نوع مو استفاده کنید. آن را به خوبی توزیع کنید ، از بالای سر تا قسمت نزدیک پشت گردن. موهای سالم ممکن است محصولی را با خاصیت حجم دهنده ترجیح دهند در حالی که برای موهای وز محصولات مرطوب کننده مناسب است. هر کاری که انجام می دهید ، حتماً هر بار از نرم کننده استفاده کنید ، به خصوص اگر موهای آسیب دیده یا سوخته داشته باشید. این مرحله مو های شما را برای استایلی که پیش رو دارد تقویت می کند. مدتی آن را بگذارید روی مو و اگر عجله دارید ، بیش از 10 ثانیه کافی است.

مو را خشک

پس از بیرون آمدن از حمام ، موهای خود را به آرامی با حوله خشک کنید. یادتان باشد ، مالش ندهید. فقط کافی است آب را از مو خارج کنید و فشار کافی وارد کنید. صبر کنید تا موهای شما 80٪ خشک شود. موهای شما نباید کاملاً خشک باشند بلکه باید کمی مرطوب باشد. اگر عجله دارید ، از سشوار استفاده کنید تا موهای خود را به آستانه خشک و مرطوب برسانید. حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ” آیا می توانید از سشوار چرخشی روی موهای خشک استفاده کنید؟ ” پاسخ منفی است . سشوار چرخشی ابزاری برای حالت دهی هستند و بهتر است در موهای مرطوب استفاده شوند زیرا وقتی موها خشک هستند ، موهای شما حالت گرفته و فرم دادن آن ها دشوار است. موهای شما باید بیشتر خشک و در عین حال به اندازه کافی مرطوب باشد تا بهترین اثرات را از سشوار چرخشی خود بگیرید.

سشوار چرخشی چیست ؛ اسپری محافظ حرارت بزنید

بعد از این که موهایتان کمی خشک شد ، باید هر وقت موهایتان را گرم می کنید ، از یک محافظ گرما استفاده کنید. اینها معمولاً به صورت اسپری تهیه می شوند. محافظ گرما را روی موهای خود اسپری کنید و روی کل مو ها پخش کنید. محافظ های حرارتی به صورت پوشاندن تارهای موی شما عمل می کنند و به عنوان سدی بین ابزارهای حالت دهی و ساقه موهای شما عمل می کنند.

موها را شانه بزنید

بعد ، موهای خود را شانه بزنید. زودتر گره ها را باز کنید تا سشوار چرخشی بتواند به راحتی از بین موهای شما سر بخورد. به یاد داشته باشید که ملایم باشید زیرا موها فقط 80٪ خشک و در نتیجه شکننده هستند.

سشوار چرخشی چیست ؛ مو ها را تقسیم کنید

موها را تقسیم کنید و آن ها را با گیره های مو محکم کنید. بهتر است حداقل سه قسمت مساوی از بالا به پایین داشته باشید. گرچه کار بیشتری می خواهد ، اما تقسیم مو بهتر از این است که موهایتان به طور تصادفی برداشته شود زیرا تکه های کوچکتر مو می تواند به برس شما بچسبد. همچنین بهتر است قسمت بالا را ببندید زیرا ابتدا از قسمت پایین مو شروع می کنید.

سشوار چرخشی چگونه کار می کند؟

ساده ترین راه برای توصیف نحوه کار سشوار چرخشی این است که از آن به عنوان ترکیب سشوار و برس مو در یک وسیله فکر کنید. صاف ، فر می شود . در افزودن حجم به مو نیز بسیار خوب است.
ویژگی عالی دیگر این است که به جای استفاده از دو دست برای حالت دادن به موهای خود ، فقط به یکی نیاز دارید. سشوار چرخشی در دو دسته اصلی قرار دارد : برس گرد و برس تخت. یک برس گرد اغلب دارای عملکرد چرخشی است که باعث راحتی کار شما می شود. برس تخت نمی چرخد ​​اما برای کسانی که می خواهند موهای صاف داشته باشند بسیار مناسب است. معمولاً سشوار چرخشی تنظیمات گرمایشی متعددی دارد بنابراین می توانید دما را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

سشوار چرخشی

آن را روشن کنید و چند ثانیه به آن فرصت دهید تا گرم شود

بنابراین موهای خود را شسته و آن ها را تقسیم کنید. در این مرحله ، زمان آن فرا رسیده است که سشوار چرخشی خود را متصل کرده و قبل از حالت دادن به مو ها ، آن را تا سطح حرارت مناسب گرم کنید. بسته به سشوار چرخشی ، این کار ممکن است چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد.
موهای خود را بردارید و آن ها را روی برس سشوار چرخشی بپیچید (اما نه کاملاً دور آن) و به آرامی به سمت پایین برس بزنید. هر بار 2 اینچ مو بردارید و آن را دور برس بپیچید (اما کاملاً آن را محاصره نکنید) تا موهای آن را بگیرد. مصرف بیش از حد مو به صورت هم زمان نتایج خوبی به شما نمی دهد.

وقتی به سمت پایین کار می کنید ، موهایتان را کمی محکم بکشید

با فشار ملایم اما محکم برس را به سمت پایین روی آن دسته از موها بکشید. به یاد داشته باشید که هنگام کشیدن به سمت پایین ، باید موها را محکم بکشید. این مرحله را تکرار کنید بدون این که تمام قسمت پایین مو را پوشانده باشید.

سشوار چرخشی چیست ؛ خشک کردن بخش بالا

اکنون که نیمه کاره است و قسمت های پایین آن خشک است ، می توانید موهای بالای سر خود را باز کنید. این جایی است که مشهودترین قسمت از یک ظاهر طراحی شده شما رخ می دهد.

« حتما بخوانید  مونوپاد ؛ راهنمای خرید monopod « خویش انداز»

قسمت کوچکی از مو را بردارید و دوباره آن را دور برس بپیچید ، این بار از ریشه بلند شوید. این یک ترفند دقیق برای حجم بیشتر است. هر بار که بلند می شوید ، موها را به سمت بالا بکشید. بنابراین ، در حین حرکت موها را بپیچید ، بلند کنید و بکشید.

با فشار فشرده و ملایم این کار را برای کل قسمت مو تکرار کنید.

رفتن به یک سبک مستقیم یا فرفری

این راهنمای کلی تری برای خشک کردن موهایتان با برس هوای گرم بود. اگر می خواهید موهای براق یا موج های پرشویی بدست آورید ، می توانید با استفاده از برس هوای گرم این روش را به دست آورید. با تغییرات کوچک در هنگام یک ظاهر طراحی ، می توانید موهای صاف یا موج دار پیدا کنید.

موی صاف

برس هوای گرم به شکل دست و پا زدن همان چیزی است که برای موهای صاف و واقعی به آن احتیاج دارید اما می توانید از برس گرد هم استفاده کنید. انتظارات خود را فقط با یک برس گرد تعدیل کنید زیرا به اندازه سنجاق نخواهد بود.

موهای خود را با استفاده از مراحل بالا آماده کنید. وقتی برس هوای گرم آماده شد ، موهای خود را دور بدنه برس بپیچید. موها را از ریشه بلند کنید و حجم بیشتری بگیرید ، قبل از کشیدن برس به پایین موها ، آنها را به سمت بالا بکشید.

اگر می خواهید در انتهای آن یک حرکت سریع انجام دهید ، وقتی به ته آن رسیدید ، برس را حلقه بزنید.

سشوار چرخشی چیست ؛ موی مجعد

برس گرد هوای گرم همان چیزی است که شما برای یک مدل فر نیاز دارید. موهای خود را از قبل خوب آماده کنید و مطمئن شوید برس هوای گرم شما به دمای مطلوب رسیده است. یک قسمت 1 اینچی از موهای خود را شانه کنید. آن قسمت کوچک را بگیرید و آن را روی برس قرار دهید ، تا آنجا که می توانید نزدیک ریشه ها باشد.

برس را با استفاده از فشار محکم از خود دور کنید و از مو به سمت پایین بروید ، در حالی که برس به آرامی به داخل می چرخد.

هنگامی که به انتهای آن رسیدید ، برس را با موهای خود دور آن بچرخانید ، تا زمانی که به پوست سر برسید. این وضعیت را به مدت 10 ثانیه حفظ کنید.

سپس ، حلقه را با کشیدن برس هوای گرم به سمت بیرون رها کنید. بعد از اتمام هر بخش ، هر فر را با اسپری اسپری کنید تا فرها را در جای خود نگه دارید و حجم آنها را حفظ کنید.

سشوار چرخشی

تمام کردن

بگذارید پس از اتمام موها خنک شوند

بعد از حالت دادن ، بگذارید موهایتان کاملا خشک شود. اگر برس هوای گرم شما حالت خنک دارد ، پس از حالت دادن به هر قسمت ، هوای خنک را منفجر کنید تا موهای شما بیشتر محکم شود. فراموش نکنید که برس هوای گرم را از برق بکشید. مهم نیست که مو یا خانه خود را بسوزانید.

کار را با مقداری سرم تمام کنید و یا با کمی اسپری مو آن را تنظیم کنید تا ماندگار بماند

برای تقویت درخشش یا تنظیم فرهای خود ، از یک سرم پایان دهنده روی موهای خشک استفاده کنید. با استفاده از مقدار سرم به اندازه نیکل ، تمام موهای خود را بزنید تا ظاهری صیقلی و تمیز پیدا کنید. یک جایزه: موخوره را نیز از بین می برد. اگر می خواهید مدل موهای شما تمام روز طول بکشد ، قطعاً از لاک استفاده کنید. برای دادن حجم بیشتر به موهای خود ، سر خود را زیر و رو کنید و به ریشه ها اسپری کنید. در صورت نیاز موها را با برس یا شانه مسواک بزنید.

چگونه از برس یک مرحله ای هوای گرم استفاده می کنید؟

استفاده از برس یک مرحله ای هوای گرم ساده است. فقط آن را مانند یک برس معمولی نگه دارید و آن را از طریق موهای خود هدایت کنید ، البته آهسته تر از حد معمول ، بنابراین در واقع می تواند روی افزایش حجم و صاف شدن موها کار کند. نکته جالب در این مورد این است که شما به سشوار و برس گرد جداگانه ای احتیاج ندارید ، و فقط با استفاده از یک دست کنترل بیشتری بر روی برس هوای گرم خواهید داشت.
بیایید به تکنیک های خاص بپردازیم تا بتوانید هر بار که از برس هوای گرم خود استفاده می کنید بیشترین بهره را ببرید.

سشوار چرخشی چیست ؛ خلاصه:

دیدن؟ استفاده از برس هوای گرم چندان سخت نیست. می توانم موهایم را حتی در نیمه خواب نیمه صبح سشوار بزنم و حالت دهی کنم. این ابزار تجویز من برای روزهای تنبل یا هنگام نیاز به انجام وظایف است.
برای استفاده صحیح از برس هوای گرم ، به یاد داشته باشید که همیشه باید موها را آماده کرده و از رطوبت آنها اطمینان حاصل کنید. مو ها را به صورت مو به مو شانه بزنید تا کار شما راحت تر شود. برای حجم ، موها را از ریشه بلند کنید. همیشه پس از حالت دادن موهایتان را خنک کنید. همچنین خوب است که با سرم یا اسپری کار خود را تمام کنید تا ثمره کار سخت خود را مهر و موم کنید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .