مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی ؛ پودر، قرص و مایع

0 249
زمان مطالعه : 3 دقیقه

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی .


مواد شوینده مایع و پودر ماشین ظرفشویی اصلی ترین مواد شوینده مورد استفاده در ماشین های ظرفشویی هستند.
انتخاب مواد شوینده ماشین ظرفشویی معمولاً یک اولویت شخصی است ، اما بین این مواد تمیز کننده تفاوت های خاصی وجود دارد. خرید نوع جدیدی از مواد شوینده ظروف تصمیم آسانی نیست .

 

با استفاده از مواد شوینده ارزان و بی کیفیت به جای اینکه ظرف های شما کاملاً تمیز شوند ، ذرات مواد غذایی و حتی مواد شوینده روی آن ها باقی می ماند. هنگام انتخاب مواد شوینده ماشین ظرفشویی ، باید تصمیم بگیرید که نوع مایع یا پودر را می خواهید. در حالی که هر دوی آن ها برای تمیز کردن موثر ظروف شما استفاده می شود ، تفاوت های قابل توجهی بین این دو وجود دارد.

 

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی

مایع شوینده ماشین ظرفشویی

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی ؛ پودر، قرص و مایع

 

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی .


اگرچه آنها معمولاً ارزانتر هستند ، اما مواد شوینده مایع می توانند تجربیات نگران کننده ای به برخی از کاربران بدهد.
در گذشته ، بیشتر مردم برای شستن ظرف های خود از مواد شوینده مایع استفاده می کردند ، زیرا آنها ارزان ، موثر و آسان برای استفاده بودند. با این وجود ، مشکل استفاده از آنها این است که می توانند به چرخ دنده ها و قطعات داخل ماشین ظرفشویی بچسبند و باعث خراب شدن آن ها شود. البته بیشتر افراد احتمالاً هرگز این مشکل مایع شوینده را تجربه نکرده اند ، اما می تواند اتفاق بیفتد. من شخصاً توصیه نمی کنم وقتی گزینه های بسیار ایمن تر و مؤثرتری وجود داشته باشد ، از شوینده مایع استفاده کنید.

پودر شوینده ماشین ظرفشویی

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی ؛ پودر، قرص و مایع

 

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی .

بهترین انتخاب برای تمیز کردن ظرف هایتان شوینده پودری است. شما باید کمی بیشتر از مواد شوینده مایع هزینه كنید ، اما ارزش آن را دارد. هنگامی که آب گرم با مواد شوینده پودر مخلوط شد ، یک کوکتل تمیز کننده مضراب ایجاد می کند که باعث می شود حتی کثیف ترین ظروف ها هم تمیز شوند. بر خلاف مواد شوینده مایع ، مارک های شوینده پودری ، باقیمانده چسبنده را روی قطعات ماشین باقی نمی گذارند و به ماشین ظرفشویی شما آسیب نمی رساند ، که این یکی از مزایای استفاده از مواد شوینده پودری است.

قرص های شوینده

در حالی که اکثر مردم در ماشین ظرفشویی خود از پودر یا مواد شوینده مایع استفاده می کنند ، اما مواد شوینده از نوع قرص هم موجود است. آن ها بسته های کوچکی هستند که شما به راحتی قبل از روشن کردن در ماشین ظرفشویی خود قرار می دهید . مزیت استفاده از مواد شوینده از نوع قرص، سهولت در استفاده آنهاست ، زیرا آن ها را به راحتی در ماشین ظرفشویی قرار می دهید.

 

« حتما بخوانید  ماشین لباسشویی بوش ؛ آشنایی و بررسی امکانات و مشخصات

تفاوت شوینده های ماشین ظرفشویی ؛ پودر، قرص و مایع

نکته منفی در استفاده از قرص ها ، هزینه ای است که معمولاً بیشتر از مواد شوینده مایع و پودر است. اگر در مورد هزینه مشکل ندارید و به دنبال راهی سریع و آسان برای شستن ظرف های خود هستید ، ممکن است قرص ها همان چیزی باشند که شما نیاز دارید. از طرف دیگر ، اگر می خواهید پس انداز کنید و پول کمتری خرج کنید میتوانید از مواد شوینده نوع پودری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :

 10 نکته برای افزایش کارایی ماشین ظرفشویی
نکات مهم در هنگام خرید ماشین ظرفشویی
ظرفشویی ؛ راهنمای خرید ماشین ظرفشویی
راهنمای خرید ظرفشویی و استفاده ی صحیح از آن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .