مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

همزن دستی یا همزن کاسه دار ؟ میکسر کاسه دار یا بدون کاسه بخریم؟

0 737
زمان مطالعه : 4 دقیقه

همزن دستی یا همزن کاسه دار ؟ میکسر کاسه دار یا بدون کاسه بخریم؟ یک همزن دستی و یک همزن ایستاده هردو می توانندکرم یا کره را هم برنند ، اما این وسیله ها قابل جایگزینی نیستند. اگر نمیدانید کدام یک را خریداری کنید ، قبل از این که اقدام به خرید کنید ، به نیاز ها و عادت های خود بیاندیشید. بعضی از افراد هرگز از مخلوط کن ایستاده استفاده نمی کنند ، همانطور که بعضی از آن ها هرگز از نوع دستی آن استفاده نمی کنند. با این حال ، اکثر مردم ابتدا میکسر دستی را خریداری می کنند . در نحوه عملکرد این وسیله ها تفاوت های چشمگیری وجود دارد. در اینجا ما تفاوت ها ، مزایا و اشکالاتی که در استفاده و نگهداری از هر دو وجود دارد را توضیح می دهیم.

همزن دستی یا همزن کاسه دار ؟ میکسر کاسه دار یا بدون کاسه بخریم؟

همزن های دستی

همزن های دستی یک مورد اصلی لوازم خانگی است . گرچه برخی از مدل ها می توانند گران باشند ، اما یک میکسر دستی نباید بیش از 30 دلار قیمت داشته باشد. حتی اگر از مخلوط کردن مواد با دست لذت می برید ، ممکن است برای روز هایی که انرژی لازم برای هم زدن کرم را ندارید ، بخواهید یک همزن ارزان قیمت بخرید . این وسیله ها نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند ، بلکه کار بهتر را هنگام مخلوط کردن خمیر کیک یا خمیر شیرینی انجام می دهند . معمولاً کار با همزن های دستی و همچنین تمیز کردن آن نیز ساده تر از همزن های کاسه دار است .

همه همزن های دستی قابل حمل با یک جفت میله همزن تمام فلزی قابل استفاده هستند که می توانید برای هم زدن سفیده تخم مرغ ، خامه یا کره از آن استفاده کنید. برخی از همزن های مخصوص سطح بالا همچنین ممکن است شامل یک میله مخصوص خمیرزن باشند . همچنین همه همزن های دستی می توانند در سرعت های مختلف کار کنند.

همزن دستی بخریم یا همزن کاسه دار

میکسر کاسه دار

یک همزن کاسه دار ، شما را به یک سطح کاملاً جدید منتقل می کند ، اما شما نباید آن ها را بدون فکر خریداری کنید. ابتدا از خود چند سؤال بپرسید : چقدر فضا را می توانید به یک وسیله بزرگ اختصاص دهید ؟ چند بار و البته چه چیزی را می پزید ؟ از یک طرف ، حتی کوچکترین همزن کاسه دار از همزن دستی بهتر عمل می کند و در مدت زمان کمتری مواد را هم میزند . بیشتر همزن های کاسه دار دارای چندین میله همزن مفید ، از جمله میله خمیرزن هستند ؛ با این حال ، شما به طور قطع هزینه مزایای میکسر کاسه دار ، هم از نظر قیمت و هم فضای نگهداشتن آن را پرداخت می کنید. به علاوه آن ها واقعاً سنگین هستند.

شما با یک همزن کاسه دار سرعت و قدرت بیشتری خواهید داشت . اگر دوست دارید کیک های لایه ای ، کره ای یا نان درست کنید ، میکسر کاسه دار کار شما را آسان تر می کند.  این نوع همزن به شما امکان می دهد چندین کار را همزمان با آن انجام دهید .شما می توانید هنگام کار کردن با همزن کاسه دار ، آشپزخانه را تمیز کرده و یا بر روی کار های دیگر متمرکز شوید زیرا همزن کاسه دار بدون دخالت شما کار می کند. حتی بهترین کیک پز های خانگی هنگام استفاده از همزن دستی همیشه مواد را به اندازه کافی مخلوط نمی کنند ، بنابراین یک همزن کاسه دار احتمالاً کیفیت مواد پخته شده شما را بهبود می بخشد.

همزن کاسه دار

با این وجود ، یک میکسر کاسه دار گاهی اوقات جایگزین خوبی به نظر نمی رسد. می توانید یک همزن دستی سبک وزن را در یک کشو یا کمد ذخیره کنید ، اما به احتمال زیاد شما باید همزن کاسه دار خود را روی پیشخوان آشپزخانه خود نگه دارید. کوچکترین همزن کاسه دار در حدود 15 پوند وزن دارد و 200 دلار قیمت دارد ، در حالی که مدل های بزرگتر می توانند دو برابر وزن و هزینه داشته باشند . همچنین شایان ذکر است که یک مدل کاسه دار فقط می تواند در کاسه مخصوص خود عمل کند . یک همزن دستی قابل حمل ، در هر کاسه ای ، هر چند بزرگ یا کوچک باشد ، کار خواهد کرد.
همزن کاسه دار

آیا می توان از همزن دستی به جای نوع کاسه دار استفاده کرد ؟

جواب مثبت است . برای بسیاری از دستور العمل های موجود ، خمیر کیک و شیرینی و خامه را می توان با یک همزن دستی یا میکسر کاسه دار انجام داد. اما بعضی از دستورالعمل ها ، مانند خمیر نان وجود دارد که از همزن دستی به جای کاسه دار استفاده نمی شود. برای تهیه نان کشمش دارچینی ، استولن یا رول دارچین به یک میکسر کاسه دار احتیاج خواهید داشت. میکسر های کاسه دار دارای موتور بزرگتری نسبت به همزن های دستی هستند بنابراین آن ها قوی تر هستند و می توانند کار های بزرگتری مانند خمیر ورز دادن را انجام دهند.

چگونه انتخاب کنیم

 

« حتما بخوانید  تفاوت یخچال ساید و فرنچ یا درب فرانسوی ؛ ویژگی ها و مقایسه و فرق

بنابراین از کدام همزن باید استفاده کنید ؟ بهترین سناریو ، داشتن هر دو ی آن ها است. بعد از مطالعه مطالب بالا ، اگر تصمیم به خرید هرکدام گرفته اید ، به صفحه خرید همزن در تا خرید رجوع کنید و بهترین همزن ها را از ما خریداری کنید .

 


بیشتر بخوانید :

راهنمای خرید همزن کاسه دار برقی

معرفی و مقایسه مخلوط کن و همزن

راهنمای خرید همزن دستی hand mixer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .