مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

۵ راه بهتر خشک شدن ظروف در ماشین ظرفشویی ؛ نحوه خشک کردن

0 219
زمان مطالعه : 2 دقیقه

۵ راه بهتر خشک شدن ظروف در ماشین ظرفشویی ؛ نحوه خشک کردن ؛ ماشین های ظرفشویی مدرن در درجه اول برای راندمان انرژی و رتبه بندی سکوت بهتر طراحی شده اند که تولید کنندگان را ملزم به رعایت رتبه های خاص مصرف انرژی می کند. با توجه به استاندارد های پایین تر انرژی ، بعضی از ماشین های ظرفشویی خشک نمی شوند و تمیز نمی شوند.
در این مقاله خواهید آموخت که چرا ممکن است ماشین ظرفشویی شما به طور کامل ظروف را خشک نکند .

روش های خشک کردن ظروف در ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی ظروف را به چند روش خشک می کنند: با یک کویل برقی که هوا را گرم می کند ، پنکه ای که هوای گرم را به اطراف می وزد ، افزایش درجه حرارت آب در نزدیکی انتهای چرخه — یا ترکیبی از همه این روش ها. هیچ کدام از ظروف خشک را تضمین نمی کنند یا به عنوان یک روش خشک کن بهتر در آزمایشات ما ظاهر می شوند ، بنابراین ما نمی توانیم یکی دیگر را توصیه کنیم.

اشتباهات رایج استفاده ماشین ظرفشویی

۵ راه بهتر خشک شدن ظروف در ماشین ظرفشویی

حتی بدون درب پاپ باز ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای بهبود عملکرد خشک کردن بردارید. در اینجا توصیه هایی است که متخصصان ماشین ظرفشویی ما ارائه می دهند.

« حتما بخوانید  ماشین ظرفشویی هوشمند چیست ؟ ویژگی های ماشین ظرفشویی هوشمند
  1. فضای بین ظروف را مجاز کنید. آنها نباید لمس کنند و دستگاه شما را بیش از حد بار نکنند. ایده بهبود گردش آب و هوا است که باعث خشک شدن می شود.
  2. از دستگاه شستشو استفاده کنید. از لکه بینی جلوگیری می کند و باعث خشک شدن می شود. کمک شستشو پیوند بین مولکول های آب و ظروف را شکسته و باعث می شود آب ظروف ظرف شما از بین نرود.
  3. از ویژگی گرما استفاده کنید. هرچه گرما بیشتر باشد ، خشک شدن بهتر می شود. بسته به ماشین ظرفشویی شما ، ممکن است در چرخه شستشو ، شستشو یا خشک کردن ، گرما اضافه کنید.
  4. به محض پایان چرخه ، درب ماشین ظرفشویی را چند اینچ باز کنید. این اجازه می دهد تا هوای مرطوب به دام افتاده فرار کند.
  5. ابتدا قفسه پایین را خالی کنید. آب بر روی سطوح مقعر مانند لیوان و لیوان جمع می شود که در قسمت بالای قفسه قرار دارند. ابتدا قفسه پایین را خالی کنید تا از ریختن آب بر روی محتویات قسمت پایین قفسه جلوگیری کنید.خشک نکردن

بیشتر بخوانید:

علت جمع شدن کف در ماشین ظرفشویی و متوقف کردن آن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .