مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟

0 343
زمان مطالعه : 4 دقیقه

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ . تا کنون شده است که با خود فکر کنید که ای کاش می توانستید از راه دور و به راحتی ، وسایل هوشمند خانه ی خود را کنترل کرده . همچنین از ایمن سازی آن ها مطمعن شوید ؟؟.

اگر شما هم دچار این چالش ذهنی شده اید ، پس با ما همراه باشید تا در ادامه راه انجام این کار را برای شما معرفی کنیم.

سامسونگ اسمارت سینگ چیست؟

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ .
سامسونگ اسمارت سینگ خانه شما را به خانه هوشمند تبدیل می کند .


این امکان را به شما می دهد تا به طور بی سیم با طیف وسیعی از دستگاه های هوشمند ارتباط برقرار کنید . می توانید لوازم خانگی ، تلویزیون و سایر محصولات اینترنت اشیاء ( IoT ) سامسونگ را اضافه کنید . برنامه SmartThings طوری طراحی شده که به شما امکان می دهد دستگاه های اضافه شده را با یک نگاه مشاهده و پیکربندی کنید. برای کنترل رسانه ها ، چراغ های هوشمند ، استفاده از دستیاران صوتی مانند ( Amazon Alexa ) و ( Google Assistant ) ، یک مرکز ( Wi-Fi SmartThings ) را به شبکه Wi-Fi خود اضافه کنید.

برای تشخیص نشت آب از سنسور ها استفاده کنید .
ببینید که در ها و پنجره ها باز شده یا بسته شده اند .
می توانید قفل درب ، بلندگو ها ، کلید ها و سایر موارد سازگار را اضافه کنید .
برنامه اسمارت سینگ در سیستم عامل های اندرویدی و اپل کار می کند .
دستگاه هایی که می توانید کنترل کنید ، همیشه قابل اضافه شدن هستند .


سامسونگ به عنوان برندی مطرح و بزرگ در جهان ، هوش مصنوعی را از طریق دستیار صوتی دیجیتال بیکسبی با لوازم خانگی مدرن و هوشمند خود تلفیق کرده و در حال ارتقای آن نیز هست . سامسونگ هم چنین گفته است که در آینده ای نه چندان دور ، تمامی  دستگاه های خود را که مجهز به تکنولوژی اینترنت اشیاء هستند ، تحت پوشش اپلیکیشن SmartThings  قرار می دهد .
Smart_Thing

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ ؛ معرفی اسمارت سینگ

اسمارت سینگ در سال 2012 معرفی و شروع به کار کرد و موفقیت بزرگی کسب کرد .
این شروع بزرگی نسبت به ( Apple HomeKit ) و اصطلاحات در حال رشد در اطراف ( Google Assistant ) و ( Alexa’s Amazon ) داشت ، اما هم چنان برای رسیدن به جایگاه بالا ، مسیری درهم و پیچیده پیش رو داشت .
هنگامی که سامسونگ SmartThings را در سال 2014 خریداری کرد ، سعی کرد آن را با فن آوری های خاص خود تثبیت کند . روندی که طولانی تر و مبهم تر از آنچه لازم بود ، داشت . هنوز برخی سردرگمی های طولانی وجود دارد . خبر خوب این است که حتی اگر شما قبلاً اندکی در سیستم دیگری سرمایه گذاری کرده باشید ، تفاوت بزرگی نخواهد داشت. SmartThings می تواند همه چیز را با هم جمع کند . به عنوان ابزاری به آن فکر کنید که ، تمام دستگاه های خانه هوشمند شما را هماهنگ می کند .

سامسونگ با SmartThings تلویزیون های هوشمند خود را ، هوشمند تر می کند 

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ .
سامسونگ با شروع برنامه ریزی بودجه تلویزیون در دهه 1970 و ارائه صفحه نمایش در تمام محدوده های قیمت و اندازه های مختلف ، اکنون یکی از خلاق ترین تولید کنندگان تلویزیون به حساب می آید .
هنگامی که حرف از نوآوری تلویزیون به میان می آید ، سامسونگ قطعاً در ردیف اول قرار می گیرد . علاوه بر ویژگی های ویدئویی و پخش جریانی که این روزها در تلویزیون مشاهده می کنید . سامسونگ امتیاز دیگری نیز اضافه کرده است : کنترل خانه هوشمند با اسمارت سینگ.

به طور معمول ، کنترل خانه چیزی است که نیاز به یک زیرساخت فیزیکی و عملیاتی جداگانه دارد (در بسیاری از موارد ممکن است گران باشد) ، اما سامسونگ گزینه های ساده تر و مقرون به صرفه تر مانند « الکسا » و سیستم های مبتنی بر گوگل خانگی را اضافه می کند . هنگامی که برنامه اسمارت سینگ در هر دو تلفن هوشمند ( iOS یا Android ) فعال شده و تلویزیون های هوشمند سامسونگ را انتخاب کنید ، علاوه بر تلفن های هوشمند ، به ویژگی های کنترل منزل از طریق سیستم عامل شخصی تلویزیون نیز دسترسی پیدا می کنید .
برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ ؛ راهنمای استفاده

برنامه SmartThings سامسونگ چیست و چگونه کار می‌کند؟ .
می توانید در محیط اسمارت سینگ سامسونگ از دو روش تلویزیون خود استفاده کنید :

عملکرد های منتخب تلویزیون خود را از طریق برنامه SmartThings ( خاموش کردن ، انتخاب کانال ، صدا / قطع ) از طریق تلویزیون یا تلفن همراه خود کنترل کنید . بدون نیاز به استفاده از تلفن هوشمند ، وضعیت سایر دستگاه های SmartThings را از طریق تلویزیون خود کنترل و بررسی کنید . برای طرفداران سینمای خانگی ، اسمارت سینگ می تواند چندین عنصر از محیط تماشای شما را کنترل کند ( تلویزیون را روشن کنید و دستوراتی را تنظیم کنید که سایر دستگاه های صوتی و تصویری را کنترل کنند ، چراغ ها را کم نور کنید و / یا پرده ها را بکشید ) ، و شاید حتی دستگاه پاپ کورن ساز را روشن کنید ) .

SmartThings نقش تلویزیون شما را فراتر از سرگرمی و به عنوان ابزاری برای بهبود شیوه زندگی شما از طریق کنترل بسیاری از دستگاه های خانگی گسترش می دهد.


بیشتر بخوانید :

تلویزیون هوشمند «Smart TV» چیست
هوش مصنوعی ThinQ در تلویزیون ال جی
تلویزیون های هوشمند ؛ راهنمای خرید و معرفی آنها

« حتما بخوانید  استاندارد IP68 چیست ؟
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .