مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید مخلوط کن ؛ نکات خرید بهترین مخلوط کن حرفه ای

0 314
زمان مطالعه : 5 دقیقه

راهنمای خرید مخلوط کن ؛ نکات خرید بهترین مخلوط کن حرفه ای ؛ مخلوط کن دستگاهی است که امکان تهیه نوشیدنی ، معجون ، سس و … را در مدت زمانی بسیار کم برایتان فراهم خواهد کرد.به وسیله این دستگاه می توانید انواع میوه ، سبزی و یخ را خورد کنید، سوپ و سس و غذای کودک را نیز می توانید با استفاده از آن نرم کرده و آماده نمایید. مخلوط کن نیز در کنار چای ساز ، ساندویچ ساز ، قهوه ساز ، چرخ گوشت ، غذا ساز ، آبمیوه گیری ، خردکن ، بخاپز ، زود پز ، پلوپز ، سرخ کن ، گوشت کوب برقی و سایر وسایل آشپزخانه تولید شده تا با قرار گیری در دسترس استفاده کننده کارها را راحت تر کرده و سرعت را نیز بالاتر ببرد.

تا خرید بهترین و با کیفیت ترین مدل از این محصولات را در اختیار دارد و با ورود به این فروشگاه اینترنتی می توانید بهترین آنها را تهیه نمایید. با مطالعه کامل راهنمای خرید مخلوط-کن در تا خرید و کسب آگاهی مناسب ترین مدل را از دید خود انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

موتور مخلوط کن با بررسی بیشتر

از مهمترین اجزایی که در مخلوط کن مورد استفاده قرار گرفته و نیاز به بررسی اساسی دارد موتور این محصول است. لازم است این وسیله بر اساس نیاز و سرعت و مورد نظر شما در دستگاه قرار گرفته باشد. توجه داشته باشید اگر لازم است مواد زیادی را توسط مخلوط کن در زمان پایینی آماده کنید لازم است قدرت موتور بالا باشد، البته در این صورت میزان مصرف برق در وسیله بالا تر خواهد رفت. اگر قرار است مواد خوراکی کمی را در مخلوط کن بریزید نوع کم وات آن را خریداری نمایید، توجه داشته باشید که اگز توان موتور بسیار پایین باشد دستگاه به سرعت گرم خواهد کرد و با مصرف بالای انرژی از عهده آماده سازی مواد به خوبی بر نخواهد آمد.
مخلوط کن و فیلتر آن

راهنمای خرید مخلوط کن : جنس پارچ مخلوط کن و گنجایش آن

از اجزایی که در مخلوط بیش از همه در نظر می آید و در ظاهر این وسیله الکترونیکی تاثیر بالایی دارد، پارچ آن است. پارچ مخلوط کن ها در دو جنس شیشه ای و پلاستیکی تولید خواهند شد. نمی توان یکی از این دو جنس را نسبت به دیگری برتر دانست زیرا هر دو دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. پارچ پلاستیکی در جنس شفاف آن تولید خواهد شد و دارای وزن سبکی هستند ، مقاومت در این نوع بالاست و کمتر دچار شکستگی خواهد شد، عیبی که به این پارچ ها وارد است تغییر رنگ و کدر شدن آن مدتی پس از استفاده می باشد. 

پارچ های شیشه ای ظاهری زیباتر دارند و رنگ شفاف آنها تا مدتهای طولانی باقی خواهد ماند ، اما مقومت آنها به نسبت پلاستیکی کمتر است. میزان گنجایش پارچ با توجه به تعداد اعضای خانواده و میزان استفاده از آن اهمیت دارد. گنجایش را متناسب با خواسته یتان انتخاب نماییدو توجه داشته باشید که زمانی مواد غذایی را داخل پارچ ریختید در حدود 80% از حجم آن را پر نمایید ، در غیر این صورت ممکن است مواد غذایی بر روی بدنه مخلوط کن ریخته و به موتور آن آسیب وارد کند.
جنس پارچ مخلوط کن

تیغه های برنده با کدام جنس؟

مناسبترین جنس تیغه ها در مخلوط کن، تیغه ی استیلی در این محصولات است. برندگی و مقاومت جنس استیل بسیار بالاست و کارایی مناسب آنها نیاز مصرف کننده را فراهم خواهد کرد. جنس فولادی آن نیز با مقامت بالا در این دستاه استفاده شده است که خیال کاربران را از بابت مقاوت و استفاده برای همه ی مواد غذایی راحت خواهد کرد.
تیغه های برنده با کدام جنس؟

راهنمای خرید مخلوط کن : جنس بدنه اصلی

بدنه مخلوط کن ها از دو جنس آلومینیوم و پلاستیک تولید شده است. مزایایی که مخلوط کن های آلمینیومی را برتر از نوع دیگر کرده است . شامل مقاومت بالای بدنه و قابلیت تمیز سازی به راحتی و تنها با یک دستمال نمدار می باشد. البته زیبایی جنس پلاستیکی و رنگ و لعابی که می گیرد در زیبایی آشپزخانه تاثیر گذار خواهد بود. فقط باید با احتیاط بیشتری بتا آن کار شود تا دچار ضربه و آسیب نشود.  
جنس و گنجایش پارچ
اول ایمنی بعد کار...

اضافه کردن مواد جدید با دریچه بالای درب

برخی از مخلوط کن ها با بهره گیری از درچه کوچک جهت اضافه نمودن مواد خوراکی ، این امکان را برای استفاده کننده فراهم خواهد کرد . تا بدون برداشتن درب مخلوط کن ، مواد را به محفظه بیفزایید و این برایتان راحتی به همراه خواهد داشت.

راهنمای خرید مخلوط کن : اول ایمنی بعد کار…

با اضافه شدن قفل ایمنی به مخلوط کن ها می توانید با خیال راحت تری از این وسیله استفاده نمایید. این قفل تا قرار گیری پارچ به طور کامل و صحیح بر روی بدنه، به دستگاه اجازه نخواهد داد روشن شود. با این امکان می توانید با خیال راحت تری از مخلوط کن استفاده کنید. زیرا احتمال خطر و یا تکان خوردن پارچ و ریختن مواد درون آن بسیار پایین خواهد آمد.

آبمیوه گوارا بنوشید

با خریداری مخلوط کن های جدید می توانید از صافی و یا فیلتر این وسیله نیز استفاده نمایید. با وجود این صافی پالپ و یا هسته میوه ها در درون آبمیوه ریخته نخواهد شد. و شما می توانید به وسیله آن آبمیوه گوارایی را آماده کرده و میل کنید. طراحی این فیلتر در دستگاه های مختلف متفاوت است و با کارایی بالایی که دارند . به شما در درست کردن آبمیوه کمک خواهند کرد. این امکان را نمیتوانید در مخلوط کن های قدیمی ببینید.
در مخطوط کن هایی که محفظه به صورت پارچ است لازم است پارچ را از بدنه جدا کرده و اقدام به خالی کردن مواد خوراکی از دستگاه کنید. اما در برخی از مخلوط کن ها با استفاده از شیر تخلیه می توانید نسبت به تخلیه مواد از آن قسمت اقدام نمایید.
جنس پارچ مخلوط کن


مقایسه مخلوط کن و همزن یا میکسر و معرفی آن ها

« حتما بخوانید  قرار دادن فلزات داخل مایکروویو یا مایکروفر چه خطراتی دارد؟
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .