مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اتیکت لباس ؛ راهنمای شستشوی لباس

0 235
زمان مطالعه : 3 دقیقه

اتیکت لباس ؛ راهنمای شستشوی لباس 

 

اتیکت لباس ؛ راهنمای شستشوی لباس  : ما وقتی لباسی را خریداری می کنیم اتیکیتی در داخل لباس دیده میشود که دارای نقش های متفاوتی هستند، هر یک این علائم نشان دهنده ی یه چیز متفاوت است بعضی وقت ها پیش می اید که وقتی برای اولین بار پارجه ای را می شوییم خراب می شود فکر می کنیم جنس پارچه خراب است ولی همیشه به این معنی نیست که جنس پارچه خراب باشد بلکه بعضی وقت ها نحوه ی شستن پارچه است که لباس را خراب می کند.

طراحان لباس یک پارچه ی کوچک سفید رنگ را در داخل لباس ها دوختند که بر روی ان ئلائمی را کشیدند که هر کدام از این علائم معنی متفاوتی دارندکه اتیکت نام دارد . ما از  با توجه به آن می فهمیم که لباسی که خریداری کرده ایم را چگونه بشوریم .

درست شستن لباس ها اتیکت لباس ؛ راهنمای شستشوی لباس »

خیلی مهم است باید به ان خیلی توجه کنیم تا لباس ها بر اثر شستن خراب نشوند در آن نشان داده شده است که لباس ها را وقتی می شوییم ان را با ماشین لباس شویی بشوریم یا با دست اب ان در چه دمایی باشد چه جوری ان ها را پهن کنیم نحوه ی خشک کردن ان چگونه باشد . اگر لباس ها را داخل ماشین لباس شویی قرار دهیم بسته به نوع ان در چه دمایی باشد و به چه لباس هایی باید مواد سفید کننده اضافه کنیم.

« حتما بخوانید  ماشین لباسشویی بوش ؛ آشنایی و بررسی امکانات و مشخصات

اگر به بعضی از لباس ها مواد سفید کننده اضافه کنیم کلا رنگ ان ها تغیر میکند وخراب می شود مثل پارچه های کتان،یا پارچه های نخی که با سشتن تو هم می روند و کوچک می شوند.جنس پارچه ها فرق می کنند و با شستن هر پارچه نسبت به جنس خود تغیر میکند.

 راهنمای شستشوی لباس

باید ان ها را به گونه ای بشوریم که بعد از شستن هیچ تغیری نکنند و شکل اولیه یه ی خود را از دست ندهند . راهنمای شست و شوی لباسشویی هم می تواند برای بهتر شستن لباس کمک خوبی بکند .اتیکت هم راهنمای خوبی جهت شستن لباس هاست .

 

شست و شو  

 

لباس
لباس

 

 

شستن لباس ها

شست و شو با توجه به اتيکت لباس

 

سفید کننده  

سفيد کردن لباس ها به وسيله ي اتيکت لباس

 

خشک شویی  

خشک شويي لباس ها

 

اتو کشی و اتیکت لباس

 

اتیکت لباس

 

 

و در نهایت …

امیدورایم از مطلب «اتیکت لباس ؛ راهنمای شستشوی لباس » استفاده کافی را کرده باشید .

 

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .