مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

آموزش بستن چادر مسافرتی اتوماتیک ؛ نحوه جمع کردن

0 118
زمان مطالعه : 2 دقیقه

آموزش بستن چادر مسافرتی اتوماتیک ؛ نحوه جمع کردن

بسیاری از مردم از چادرهای مخصوص پاپ آپ به عنوان پناهگاه های سریع و آسان استفاده می كنند اما جمع كردن چادر را یك دردسر غیر منتظره می دانند. جمع کردن چادر شامل جمع شدن فنر ها روی یکدیگر است. این چادر را به صورت دایره ای در می آورد که می توانید آن را در کیسه ای قرار دهید تا زمانی که به آن نیاز داشته باشید بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. با کمی دانش از تکنیک های تاشو ، می توانید چادر خود را تا دفعه بعدی که به آن احتیاج دارید ، بسته کنید.

 

 1. قبل از جمع کردن ، چادر را تمیز کنید.
  بیشتر اوقات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که خاک ، شن و ماسه و … را از چادر بیرون بیاورید. در حالی که بعداً می توانید این کار را انجام دهید ، اما آوار ممکن است در چین های چادر گیر کند. نوک چادر را بزنید تا زباله ها بیرون بریزند. هنگامی که وقت دارید کمی با مواد شوینده و پارچه ای مرطوب چادر را پاک کنید. هرگز چادر مرطوب را جمع نکنید ، در غیر این صورت با کپک روبرو خواهید شد !
 2. دو قطب بالا را با هم تا کنید.
 3. کنار چادر بایستید. قطب ها برجستگی های بالای چادر در سمت چپ و راست شما هستند. هر دو طرف را بگیرید ، آن ها را به هم نزدیک کنید و هردو فنر را با یک دست بگیرید.

   

 4. بستن چادر مسافرتی اتوماتیک ؛ دو قطب پایین را با هم تا کنید.
  قطب های پایین لبه های بیرونی چادر را تشکیل می دهند که اکنون در چپ و راست شما قرار گرفته اند. هر دوی آن ها را بگیرید و آن ها را به سمت بالا و به سمت قطب های بالا جمع کنید. همین کار را با قطب پایین دیگر انجام دهید تا هر چهار قطب را به هم نزدیک کنید. در چادر را باز بگذارید تا هوا خارج شود
 5. باید چادر را در کنار خود بگیرید.
  چادر تا شده شبیه تاکو بزرگ است. آنرا حرکت دهید تا سمت باز شکل تاکو روی زمین قرار بگیرد.
 6. فنر بالایی را به عقب بزنید.
 7. در حالی که چهار قطب را به هم نزدیک کرده اید ، آن ها را با یک دست بگیرید و قسمت بالای چادر را به طرف زمین بکشید. چادر را به زمین بمالید تا صاف شود. فنر ها سبک هستند ، بنابراین برای پایین آوردن چادر به حداقل نیروی نیرو احتیاج خواهید داشت. فنر ها نیز انعطاف پذیر هستند ، بنابراین احتمال شکستن آنها وجود ندارد.
 8. نیمه های چادر را بهم بکشید. اگر چادر را به درستی تا کرده باشید ، به شکل دو دایره پارچه ای کنار هم به نظر می رسند. یکی را روی دیگری بیاورید تا بسته بندی چادر کامل شود.
 9. چادر را در کیف مخصوص خود قرار دهید. چادر های اتوماتیک به شکلی طراحی شده اند که به طور خودکار باز می شوند ، بنابراین فنر های تا شده را محکم بگیرید. می توانید با دست و زانو آن را فشار دهید تا هوای باقیمانده از آن خارج شود. سپس ، چادر را داخل کیف آن قرار دهید.

بیشتر بخوانید:

« حتما بخوانید  خرید دوربین عکاسی ؛ نکات مهم در هنگام خرید دوربین عکاسی حرفه ای
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .