مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

میرور کردن صفحه گوشی روی مانیتور ؛ اتصال گوشی به ماشین میرورلینک

0 10,850
زمان مطالعه : 2 دقیقه

میرور کردن صفحه گوشی روی مانیتور ؛ اتصال گوشی به ماشین میرورلینک. هر ساله علیرغم قوانین و سیاست های سختگیرانه اعمال شده توسط دولت ، به تدریج بر تعداد تصادفات ناشی از رانندگی افزوده می شود. دلیل این امر تا حدی این است که بیشتر ما به راحتی توسط چیزهای دیگر مانند تلفن های همراه خود حواسمان پرت می شود. برای پاسخ دادن به یک تماس تلفنی یا پخش موسیقی مورد علاقه خود نیاز است که توجه خود را از خیابان به تلفن هوشمند خود معطوف کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید با خیال راحت دستگاه خود را مدیریت کنید ، می توانید تلفن خود را در ماشین آینه کنید. به این ترتیب ، شما می توانید Android / iOS خود را از طریق ماشین خود کنترل کنید و به جای استفاده از دستگاه ، تمرکز خود را بر روی رانندگی حفظ کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا نحوه میرور کردن صفحه گوشی در دستگاه های اندروید را یادبگیرید.

نمایش اندروید در مانیتور ماشین با MirrorLink

 

کاربران اندروید می توانند از MirrorLink برای مشاهده دستگاه های تلفن همراه خود در اتومبیل خود استفاده کنند. این یک فناوری محبوب ماشین است که در صورت نیاز به برنامه میرورینگ می توانید به آن اعتماد کنید. در پس زمینه تلفن شما کار می کند و در حالی که صدا از بلندگوی اتومبیل شما پخش می شود ، صفحه نمایش را روی داشبورد خود خواهید دید. با کمک این میرور کردن صفحه گوشی، می توانید به راحتی ناوبری ، موسیقی و سایر برنامه های نصب شده روی تلفن خود را باز کنید در حالی که می توانید ایمنی خود را به درستی حفظ کنید.

« حتما بخوانید  چگونه دزدگیر خودرو کار می کند ؟ نحوه کارکرد سیستم دزدگیر ماشین

میرور کردن صفحه گوشی روی مانیتور ؛ اتصال گوشی به ماشین میرورلینک

مراحل میرور کردن صفحه گوشی روی مانیتور از طریق MirrorLink

MirrorLink در همه اتومبیل ها و گوشی های Android فعال نمی شود ، بنابراین قبل از ادامه ، بررسی کنید که آیا خودرو از این برنامه پشتیبانی می شود یا خیر. می توانید وب سایت رسمی MirrorLink را برای لیست موارد سازگار بررسی کنید. میرور کردن صفحه گوشی بسیار آسان است. کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. دستگاه تلفن همراه خود را با استفاده از کابل USB به پورت USB وسیله نقلیه خود متصل کنید.
  2. از صفحه اصلی دستگاه خود ، برنامه ها ( Apps ) را لمس کنید.
  3. تنظیمات ( Settings ) را لمس کنید.
  4. توجه داشته باشید : ممکن است لازم باشد با لمس کردن منو ( Menu ) > مشاهده به عنوان  ( View as )> نمای لیست (List view)، منوی تنظیمات را به  list viewتغییر دهید.
  5. NFC and sharing را لمس کنید.
  6. MirrorLink را لمس کنید.
  7. کادر اتصال به وسیله نقلیه از طریق USB ( Connect to vehicle via USB ) راعلامت گذاری کنید.

نکته

  • Mirrorlink به گواهینامه های ایمنی نیاز دارد تا هر ماه به روز شود. بنابراین ، حداقل یک بار در ماه ، شما نیاز به دسترسی به اینترنت در تلفن خود دارید. به روزرسانی باید به طور خودکار توسط سیستم شما انجام شود.
  • برای اینکه Sygic به درستی کار کند ، تلفن شما باید از سیگنال GPS پذیرایی خوبی داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که در فضای باز ، خارج از گاراژها و تونل ها هستید این امر می تواند مانع دریافت سیگنال شود.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .