مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی فنری ؛ آموزش نحوه بستن

0 230
زمان مطالعه : 3 دقیقه

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی فنری ؛ آموزش نحوه بستن

 

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی فنری ؛ آموزش نحوه بستن. چادرهای فنری سریعترین راه برای ایجاد سرپناه فوری در هنگام اردو زدن در فضای باز ، ساحل یا حتی در حیاط خانه خود هستند. به محض این که آن ها را از کیف مخصوص خود بیرون بیاورید ، به راحتی و در عرض چند ثانیه راه اندازی می شوند . آن ها معمولاً از نایلون مستحکم ساخته می شوند تا در برابر باد و باران مقاومت کنند و در انواع رنگ ها و سبک ها ارائه می شوند. چادرهای فنری معمولاً گنبدی شکل هستند. و به شکل دایره ای با قطر کوچک که برای حمل آسان درون کیف مخصوص قرار می گیرد ، جمع می شوند می شوند.

برای جمع کردن چادر های فنری لازم است تکنیک آن را یاد بگیرید . چندین روش برای جمع کردن چادر های فنری وجود دارد که ما در ادامه این مطلب یکی از این روش ها را به شما یاد می دهیم .

نحوه جمع کردن چادر مسافرتی فنری ؛ آموزش نحوه بستن

 

 

نکاتی که هنگام جمع کردن چادر باید رعایت کنید :

  • قبل از بسته بندی چادر را تمیز کرده و از خشک بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر چادر خیس باشد ، کپک می زند. اگر عجله دارید یا مجبور هستید آن را مرطوب بسته بندی کنید . مطمئن شوید که به محض رسیدن به خانه آن را باز کرده و خشک می کنید.
  • چادر باید تا شود به طوری که کمی از کیف کوچکتر باشد
  • برای محکم نگه داشتن چادر از کش استفاده کنید
  • توده ها و چین و چروک ها را از بین ببرید تا حجم غیرضروری را به حداقل برسانید.
  • همه درهای چادر را باز کنید. این اطمینان می دهد که هوای داخل چادر خارج می شود.
« حتما بخوانید  بهترین بازی های آندروید و اکشن ؛ معرفی 8 بازی برتر

مراحل نحوه جمع کردن چادر مسافرتی فنری

  1. قبل از جمع کردن چادر ، آن را تمیز کنید . سپس می توانید چادر را با کمی آب و شلنگ یا پارچه تمیز کنید. اگر اکنون وقت ندارید ، می توانید چادر را جمع کرده و این کار را در خانه انجام دهید. هنگام پاک کردن لکه های سخت ، کمی مواد شوینده پودر شده به شما کمک می کند.
  2. فنر پشت درب چادر را به داخل فشار دهید تا چادر به دو قسمت مسطح تبدیل شود سپس این دو قسمت را روی هم قرار دهید .
  3. دو طرف چادر را به هم نزدیک کنید و هردوی آن ها را با دست چپ بگیرید.
  4. سپس بالای چادر را با دست راست به طرف پایین و داخل چادر خم کنید ( مانند حالت رکوع ).
  5. اگر به درستی مرحله قبل را انجام دهید ، چادر به شکل دایره در می آید دایره ها را روی هم قرار دهید تا جمع شدن چادر کامل شود . در آخر چادر را محکم بگیرید تا باز نشود سپس آن را داخل کیف مخصوص خود قرار دهید .
همان طو که می بینید جمع کردن چادر کار دشواری نیست اما درصورتی که نحوه انجام این کار به شما آموزش داده نشود شما قادر به بستن چادر نخواهید بود . گاهی ممکن است لازم باشد چندین بار آن را انجام دهید تا به خوبی آن را یاد بگیرید . قبل از بیرون رفتن حتما چند بار چادر خود را در خانه جمع کنید تا اطمینان حاصل کنید که این مراحل را به درستی یاد گرفته اید . در غیر این صورت ممکن است آن را فراموش کنید و نتوانید چادر را جمع کنید .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .