مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

مقاسیه لباسشویی FlexWash سامسونگ و TwinWash ال جی ؛ توین واش

0 457
زمان مطالعه : 3 دقیقه

مقاسیه لباسشویی FlexWash سامسونگ و TwinWash ال جی ؛ توین واش

سامسونگ Samsung FlexWash 
Mini Wash در بالای ماشین لباسشویی قرار دارد. این لباسشویی ، دو درام است در یک دستگاه ، که آنها می توانند همزمان کار کنند. آنها از همان منبع آب استفاده می کنند. 

در یک فضا به اندازه ی یک پایه ، یک مینی درام در زیر درام اصلی معروف به SideKick  وجود دارد. می توان آن را در زیر بیشتر لودرهای ال جی ( ساخته شده از سال 2009 به بعد ) نصب کرد. همانند سامسونگ ، درام اصلی و SideKick  نیز می توانند همزمان کار کنند و از یک منبع آب استفاده می کنند. همچنین می توانید مینی درام را زیر هر خشک کن ال جی ( ساخته شده از سال 2017 ) نصب کنید.

مقاسیه لباسشویی FlexWash و TwinWash ؛ کارایی

سامسونگ Samsung FlexWash
Mini Wash سریع و ملایم است اما بسیار کارآمد نیست و با قدرت تمیز کنندگی لباسشویی اصلی قابل مقایسه نیست. این باعث می شود Mini Wash برای تمیز کردن سریع پارچه های ظریف و حساس و مواردی که زیاد کثیف نیستند ، ایده آل باشد. 
لباسشویی ال جی LG TwinWash
عملکرد Mini Wash شبیه به سامسونگ است و برای تمیز کردن پارچه های ظریف که خیلی کثیف نیستند سریع می باشد. ما از ال جی های جلو LG استفاده کردیم که نمره عالی در رتبه بندی های ما بسیار عالی است و بیشتر آنها لیست پیشنهادی را تشکیل می دهند. طبق نظرسنجی اعضای ما ، LG از نظر قابلیت اطمینان لودر در صدر است.
حکم

خوب ، این یک شستشو است اگرچه این واشرهای دوتایی در پیکربندی متفاوت هستند ، عملکرد مشابه است. ما متوجه شدیم که طراحی سامسونگ برای استفاده راحت تر است زیرا مینی واشر در بالا قرار دارد. با استفاده از ال جی ، برای بارگیری و تخلیه مینی واشر ، باید خم شوید. اما این یک خواننده بلند برای خوانندگان بلند قد ماست. همانطور که در یک پایه قرار دارد ، کشو واشر ال جی قد ارتفاع لودر جلوی آن را 14 اینچ یا بیشتر می کند و باعث می شود بارگیری و تخلیه لباسشویی از لودر جلو آسانتر شود. این ممکن است جذابیت کشو واشر ال جی را افزایش دهد.

هزینه ها و ظرفیت ها

سامسونگ Samsung FlexWash
FlexWash به شما امکان می دهد حجم زیادی از لباس ها را داخل آن شستشو دهید 
چراکه از ظرفیت بالایی بهره می برد و درام لباسشویی در اندازه ای بزرگ ساخته شده و امکان باز شدن کامل درب جلوی آن به گونه ای است که بتوانید به راحتی لباس ها را داخل آن بگذارید .

مقاسیه لباسشویی FlexWash و TwinWash ؛ امکانات

سامسونگ Samsung FlexWash
لباسشویی اصلی دارای 12 چرخه شستشو ، گزینه بخار برای لکه برداری بهتر و قابلیت اتصال WiFi است که به شما امکان می دهد هنگام شستشو در تلفن خود اعلان دریافت کنید. مینی واشر چهار چرخه دارد و می توانید از آب سرد یا گرم استفاده کنید. یک گزینه شستشوی اضافی نیز دارد که برای پوست های حساس به مواد شوینده مفید است. واشر موجود در آن از جنس ضد زنگ است . خشک کن برقی تطبیقی سامسونگ ( FlexDry DVE60M9900V ) است .

مقاسیه لباسشویی FlexWash و TwinWash ؛ ال جی LG TwinWash
بسته به اینکه کدام مدل را با Mini Wash جفت کنید ، ویژگی های لباسشویی اصلی متفاوت خواهد بود. واشر کوچک SideKick دارای شش چرخه است و شما می توانید با استفاده از آب سرد یا گرم لباس خود را بشویید.

بیشتر بخوانید:

« حتما بخوانید  چه مقدار لباس در لباسشویی بریزیم؟ بررسی اضافه بار ماشین لباسشویی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .