مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید دزدگیر خودرو ؛ انتخاب بهترین دزدگیر ماشین

0 274
زمان مطالعه : 4 دقیقه

راهنمای خرید دزدگیر خودرو ؛ اگر شما ماشین دارید ، قطعا می خواهید از آن محافظت کنید. اکثر اتومبیل های جدید دارای دزدگیر هستند ، اما اگر اتومبیلی قدیمی دارید که فاقد دزدگیر است . چیزی وجود ندارد که واقعاً جلوی ورود و رانندگی سارقان احتمالی را بگیرد ( یا حتی ضبط ماشین شما را بدزدند ) . یکی دیگر از مزایای نصب دزدگیر بر روی خودروتان این است که بسیاری از شرکت های بیمه در واقع برای خودرو هایی که دزدگیر نصب کرده اند ، نرخ بیمه کمتری در نظر گرفته اند .

یک سیستم امنیتی خوب نه تنها سرقت ماشین شما را دشوارتر می کند ، بلکه زندگی با آن را راحت تر می کند. ریموت کنترل کوچکی که با کلید های خود حمل می کنید ؛ به شما امکان می دهد زنگ هشدار را فعال یا غیر فعال کنید و یا درب های اتومبیل خود را قفل کرده و قفل آن ها را باز کنید. برخی از سیستم ها به شما امکان می دهند از تلفن هوشمند خود برای کنترل و نظارت بر امنیت خودرو استفاده کنید.

 


راهنمای خرید دزدگیر خودرو ؛ انتخاب بهترین دزدگیر ماشین

 برای اکثر مردم ، کار دزدگیر اتومبیل به سادگی این است که دزدگیر فقط برای خنثی کردن سارقان احتمالی وجود دارد. با این وجود ، سیستم هشدار اتومبیل معمولی شما علاوه بر این موارد واضح ، چیز های بیشتری دارد. افزودن دزدگیر ماشین به وسیله نقلیه شما همچنین می تواند زندگی شما را بسیار ساده تر کند . اکثر دزدگیر های اتومبیل شامل ویژگی هایی مانند حالت ترس ( panic mode ) هستند که به شما امکان می دهد زنگ هشدار را با ریموت خود تنظیم کنید .

 

ادغام با گوشی های هوشمند

اولین قدم در تصمیم گیری برای انتخاب نوع دزدگیر اتومبیل برای خرید ، وجود سیستمی است که با تلفن هوشمند شما قابل کنترل باشد . این سیستم ها دیگر نیازی به آن ریموت ندارند و به شما امکان می دهند سیستم خود را مستقیماً از طریق تلفن خود با بارگیری یک برنامه رایگان از سازنده ، کنترل کنید . این سیستم ها همچنین به محدوده یک ریموت سنتی محدود نمی شوند و تا زمانی که تلفن شما سیگنال داشته باشد. شما قادر خواهید بود سیستم دزدگیر اتومبیل خود را از هرجایی کنترل کنید. اکثر سیستم های سازگار با تلفن های هوشمند با دستگاه های iPhone  ، Android و Blackberry کار خواهند کرد.
راهنمای خرید دزدگیر ماشین

وجود ریموت کنترل اضافی

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید دزدگیر باید به آن توجه کنید این است که سیستم دزدگیر شما دارای دو ریموت کنترل باشد ( ریموت اصلی و اضافی ) . همیشه باید این مسئله را در نظر گرفت که ممکن است شما ریموت خود را گم کنید و یا آسیبی به آن برسد و اگر شما ریموت اضافه داشته باشید ، دیگر دلیلی برای نگران شدن وجود نخواه داشت .

 

« حتما بخوانید  دوربین دنده عقب یا سنسور پارکینگ ؛ مقایسه، تفاوت و مزایا و معایب

سنسور های شوک و شیب

یک ویژگی استاندارد در بسیاری از دزدگیر های اتومبیل ، یک سنسور شوک برای ایجاد زنگ هشدار در برابر ضربه و لرزش های سبک یا سنگین طراحی شده است . اساساً ، اگر کسی به هر طریقی به ماشین شما بخورد . ضربه بزند یا حرکت دهد ، سیستم می فهمد که این اتفاق می افتد و شدت حرکات چقدر است . بسته به شدت این ضربه ها ، سیستم برای جلوگیری از سارقان احتمالی هشدار یا زنگ خطر را برای شما ارسال می کند .
ردیاب های حرکتی دقیقاً همان چیزی را که از نامشان پیداست انجام می دهند . آن ها هر حرکتی را در اطراف وسیله نقلیه شما تشخیص می دهند. ردیاب های حرکتی یک ویژگی ایده آل برای جیپ های باز و هر وسیله نقلیه دیگری است که کاملاً محصور نشده است .

 

ورود بدون کلید ( راهنمای خرید دزدگیر خودرو )

ورود بدون کلید به شما امکان می دهد در های اتومبیل خود را با ریموت باز و قفل کنید ( با فرض اینکه وسیله نقلیه شما به در های برقی مجهز باشد ) و همچنین صندوق عقب خود را با فشار دادن یک دکمه باز کنید . این گزینه از ویژگی های بسیار خوبی است زیرا اگر هنگام رفتن به سمت ماشین خود دستان شما پر باشد ، دیگر نیازی به استفاده از کلید اتومبیل برای باز کردن قفل دستی ندارید و به راحتی با ریموت می توانید درب ماشین خود را باز کنید .

راهنمای خرید دزدگیر ماشین

سخن آخر 

نصب یک سیستم امنیتی ( دزدگیر ) اتومبیل می تواند یک پروژه بسیار پیچیده باشد .و به طور کلی توصیه می شود که به دنبال یک نصب کننده حرفه ای باشید تا مطمئن شوید سیستم به درستی در وسیله نقلیه شما نصب شده است.امیدواریم که مطلب راهنمای خرید دزدگیر ماشین برای شما مفید بوده باشد.

 

اگر هنوز هم سوالی در این باره دارید ، می توانید در بخش نظرات ، سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان تاخرید ، پاسخگوی پرسش شما باشند . همچنین اگر می خواهید یک دزدگیر مناسب برای ماشین خود تهیه کنید . می توانید بر روی خرید دزدگیر خودرو کلیک کرده و به صفحه مربوطه برای خرید هدایت شوید.

بیشتر بخوانید:

معرفی انواع مانیتور های مختلف خودرو 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .