مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

فناوری آنتی باکتریال یخچال فریزر چه فایده ای دارد ؟

0 752
زمان مطالعه : 4 دقیقه

فناوری آنتی باکتریال یخچال فریزر چه فایده ای دارد ؟ ؛ پوشش « ضد باکتری » در یخچال ها جایگزینی برای تمیز کردن یخچال نیست. بسیاری از مارک ها از عناصر ضد باکتریایی استفاده می کنند تا به شما در حفظ فضای سالم کمک کنند. این امر به معنای عدم نیاز به تمیز کردن یخچال یا رعایت قوانین بهداشت عمومی در هنگام دست زدن به غذا نیست. بنابراین ، یخچال های دارای پوشش ضد باکتریایی باید به طور مرتب با آب و مواد تمیز کننده معمولی تمیز شوند.


فناوری آنتی باکتریال یخچال فریزر چه فایده ای دارد ؟

مواد غذایی را با یخچال ضد باکتری مدت طولانی تری تازه نگه دارید.


اگر متوجه شدید که غذا های تازه شما به سرعت فاسد می شود یا به طور مرتب غذا را دور می ریزید ، ما به شما توصیه می کنیم یخچال های آنتی باکتریال خریداری کنید ؛ تا مطمئن شوید که غذا برای مدت طولانی تری باقی می ماند. یخچال و فریزر ، یک چیز ضروری در هر خانه است. مواد غذایی بعد از خرید ، اولین جایی که می روند یخچال است. اما شایان ذکر است که آیا می توان مواد غذایی را در این مکان امن نگه داشت یا خیر. هر روز مرتب کردن محصولات ، بیرون کشیدن وعده های غذایی آماده به جلو و عقب ، مردم متوجه نمی شوند که میکروب ها به دلیل تماس با دیوارها و قفسه های یخچال وارد می شوند. 

تولید کنندگان راهی پیدا کرده اند و یخچال هایی با پوشش ضد باکتریایی ایجاد کرده اند .
این ماده خاص شامل نقره است که روی دیواره های یخچال قرار می گیرد. این فلز میکروب ها و قارچ ها را از بین می برد ، از تکثیر بیشتر « میکروارگانیسم ها » در داخل دستگاه تبرید جلوگیری می کند و محیطی ایمن برای محصولات ایجاد می کند.

خطر باکتری ها

بسیاری از آن ها در یخچال باعث ایجاد بوی نامطبوع می شوند. مواردی وجود دارد که حتی با تمیز کردن یخچال هم بوی آن از بین نمی رود. این نشان می دهد که باکتری ها در داخل دستگاه پرورش یافته اند. میکروارگانیسم ها می توانند باعث تشکیل قارچ شوند که با هر شرایطی سازگار است و مستعد توسعه است. گوشت خام ، غذاهای دریایی ، ماهی ، سبزیجات نشسته هم می توانند باعث تولید باکتری شوند ؛ بنابر این نه تنها کیفیت محصولات مهم است بلکه نگهداری مناسب آن ها نیز مهم است. باید به خاطر داشت که این می تواند منجر به بیماری های جدی شود.

فناوری آنتی باکتریال یخچال فریزر چه فایده ای دارد ؟

 

خواص نقره به عنوان فناوری آنتی باکتریال یخچال

امروزه هزینه یخچال های دارای پوشش ضد باکتری بسیار گرانتر از هزینه یک یخچال معمولی است. نقره خاصیت ضد عفونی کننده دارد. به عنوان مثال ، در هندوستان ، کشوری با سنن خارق العاده ، پس از مرگ ، دفن جسد به شکلی غیر عادی است ؛ به این صورت که : جسد را روی کشتی قرار می دهند و اجازه می دهند در امتداد رود مقدس جریان یابد.

اما چه عواملی باعث می شود که در این رودخانه هیچ گونه عفونتی وجود نداشته باشد و آب آن برای نوشیدن مناسب باشد رودخانه پر از اکسیژن است ، بنابراین یک ماده اکسید کننده قوی است که نه تنها از تولید مثل انگل جلوگیری می کند بلکه منجر به مرگ آن ها می شود. و بستر رودخانه پر از رسوبات نقره ای است و وقتی یون ها وارد آب های رودخانه می شوند ، آن را از میکروارگانیسم های مضر تصفیه می کنند و به این ترتیب آب تمیز می شود.

چگونه ضد عفونی کننده میکروب ها را از بین می برد ؟

پودر نقره در قسمت داخلی دستگاه های برودتی باعث کاهش تعداد میکروب ها شده و از تولید مثل آن ها جلوگیری می کند. ضخامت پوشش تا 100 میکرون است. برند آلمانی ( Bosch ) فناوری ای به نام ( AgION ) را توسعه داده است. روکش ضد عفونی کننده به طور مساوی روی دیوار ( antibacterial ) محفظه یخچال و فریزر توزیع می شود. ذرات نقره باکتری های مضر را از بین می برد و از تکثیر آن ها جلوگیری می کند. این پوشش می تواند خطرناک ترین میکروب ها را از بین ببرد. هنگام تولید روکش های ضد باکتریایی ، تولید کنندگان در درجه اول به سلامتی شما اهمیت می دهند.

از این گذشته ، یخچال و فریزرهای پوشیده از نقره خطر ابتلا به بیماری های عفونی را کاهش می دهند. اما باید به یاد داشته باشیم که محصولات همچنین قبل از ورود به یخچال و فریزر باید به خوبی تمیز شوند. سبزیجات و میوه ها باید در آب داغ شسته شوند. گوشت ، ماهی و سایر فرآورده های را قبل از انقضاء آن ها ، دور بریزید. توصیه می شود محصولات را در ظروف مخصوص نگهداری کنید ، زیرا رسیدن باکتری ها به سطح محصولات دشوار است.

برای تهیه یخچال های با کیفیت از سایت از خرید روی خرید یخچال و آبسردکن کلیک کنید.

بیشتر بخوانید : 

Triple Cooling در یخچال سامسونگ Samsung
خرید یخچال فریزر و استفاده ی صحیح از آن
ساید بای ساید یا فریزر !!!چرا باید یخچال ساید بای ساید بخریم؟
راهنمای خرید بهترین یخچال های ساید بای ساید هیتاچی
یخچال ال جی « LG » و امکانات و ویژگیهایش
« حتما بخوانید  لیست قیمت یخچال فریزر بالا پایین خرید یخچال دوقلو قیمتهای روز
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .