مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

مزایا و معایب چادر مسافرتی ؛ آیا چادر مسافتی ارزش خرید دارد؟

0 463
زمان مطالعه : 4 دقیقه

۱۴ نکته مثبت و منفی چادرهای فوری: مزایا و معایب چادر مسافرتیمزایا و معایب چادر مسافرتی ؛ آیا چادر مسافتی ارزش خرید دارد؟ چادرهای بازشو ، که به آنها “چادرهای فوری” نیز می گویند ، یک قرعه کشی باورنکردنی دارند: چادر خود را ظرف چند ثانیه برپا کنید بدون اینکه با تیرها سر و صدا کنید و همچنین بدون مشورت با دستورالعمل ها شگفت انگیز به نظر می رسد!
یک چادر پاپ با نمای Diamond Head از جزیره جادویی در جزیره اوهو ، هاوایی.
اما ، ما می دانیم که هیچ چیز در زندگی کامل نیست ، بنابراین باید معایبی نیز داشته باشد. من قبل از این مقاله چیز زیادی در مورد چادرهای پاپ آپ نمی دانستم ، اما تصمیم گرفتم تحقیق کنم و دریابم چه مزایا و معایبی برای تحقیق در مورد چادر برای خرید به شما کمک می کند!

* توجه: اگر فکر می کنید چقدر باید برای یک چادر هزینه کنید ، به راهنمای قیمت چادر که من با هم آورده ام مراجعه کنید. این انواع چادرها را در محدوده قیمت های مختلف نشان می دهد تا تلاش شما را تطبیق دهد.

مزایا و معایب چادر مسافرتی : می تواند برای تنظیم کمتر از 10 ثانیه زمان ببرد

این جذاب ترین ویژگی برای چادرهای فنری است. راه اندازی همه آن ها بسیار آسان و سریع است. راه اندازی برخی از چادرهای فنری تقریباً 2 ثانیه زمان می برد ( به طور کلی برای چادرهای 2 نفره ) و باز شدن چادرهای بزرگتر ممکن است یک یا دو دقیقه طول بکشد. با این حال ، راه اندازی چادرهای میله ای با اندازه برابر همیشه وقت گیرتر و مشکل تر است.

راهنمای خرید چادر مسافرتی

کمتر از 1.5 دقیقه طول می کشد تا پایین بیاید

اگرچه جمع کردن چادرهای فنری کمی مهارت می خواهد ، اما اگر چند بار آن را تمرین کنید ، روند کار خیلی سریع پیش می رود.

چادرهای فنری چادرهای عالی برای مبتدیان می سازند

تا اینجای متن با مزایا و معایب چادر مسافرتی کم و بیش آشنایی پیدا کردید. اما اگر در کمپینگ مبتدی هستید ، چادرهای فنری گزینه فوق العاده ای هستند زیرا برای راه اندازی آن ها به یادگیری یک روش بسیار آسان احتیاج دارید. راه اندازی برخی از آن ها به راحتی کشیدن وسط چادر است ! در حالی که تعدادی از آن ها حتی ساده تر نیز است و چادر به طور خودکار گسترش می یابد.چادرهای فنری به دلیل وزن و حجم زیاد برای کوله پشتی ایده آل نیستند ، با این حال ، اگر فقط به دنبال چادر زدن برای کمپینگ های گاه به گاه ماشین هستید ، چادرهای فنری گزینه خوبی است. اگر برای یک رویداد به یک چادر احتیاج دارید ، یک چادر فنری کار را بسیار ساده تر می کند و معمولاً مجبور نیستید هزینه زیادی صرف کنید.

« حتما بخوانید  انتخاب سشوار با توجه به جنس مو

مزایا و معایب چادر مسافرتی ؛ آیا چادر مسافتی ارزش خرید دارد؟

فراموش کردن

چادرهای فنری جمع و جور هستند ، یعنی همه آنچه شما نیاز دارید خود چادر تا شده است و کارتان تمام است. این چادرهای فنری میله های چادر را از معادله خارج می کنند و بسته بندی چادر را بسیار ساده تر می کنند. چادرهای میله  ای از میله های چادر برای استحکام چادر استفاده می کنند که به صورت دستی کنار هم قرار می دهید. این تیرها اغلب کیف حمل مخصوص به خود را دارند. اگر میله های چادر را فراموش کنید در اصل چادر ندارید. چادرهای فنری چنین مشکلی ندارند! خوشحال می شویم ادامه مقاله ” مزایا و معایب چادر مسافرتی ” را تا آخر دنبال کنید.

بسته بندی بزرگ

برای مسافران اتومبیل ، شما واقعاً نگران این بحث نیستید ، اما برای کوله پشتی ها ، با دقت بخوانید!
از آنجا که سیستم های تعلیق چادرهای بازشو در چادر تعبیه شده اند ، چادرهای بازشو فقط می توانند جمع شوند. چادرهای پاپ آپ را نمی توان مانند چادرهای معمولی جمع کرد. این بدان معنی است که چادرهای پاپ آپ همیشه حجیم تر از چادرهای معمولی با اندازه معادل خواهند بود.

به عنوان مثال ، چادر پاپ آپ 2 نفره Lethmik Backpacking دارای اندازه بسته بندی شده 29.5 × 6.3 × 6.3 اینچ است ، در حالی که چادر 2 نفره Kelty Grand Mesa بسته بندی شده 12 × 15 اینچ است. چادر Quechua 2 Seconds Pop Up به صورت دیسک تا می خورد (مانند بسیاری دیگر از چادرهای پاپ آپ) به قطر حدود 2 فوت.

چادرهای بزرگتر می توانند سنگین باشند ( و حتی چادرهای کوچک نیز!)

چادرهای بزرگتر پاپ آپ دارای فلز بیشتری نسبت به چادرهای معمولی با همان اندازه هستند. تا شدن چادر بسیار پیچیده تر است و معمولاً به تعلیق به سبک چتر نیاز دارد. به همین دلیل ، وزن یک چادر بزرگ پاپ آپ می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از یک چادر با همان اندازه باشد.

مزایا و معایب چادر مسافرتی

این دو نوع چادر به دلایلی واقعاً عالی هستند. شما به سادگی باید از نوع اردوگاهی که انجام می دهید آگاه باشید تا بتوانید چادر مناسب را انتخاب کنید! اگر قصد دارید مرتباً به اطراف حرکت کنید و وسایل شخصی خود را حمل کنید ، پس یک چادر سبک وزن برای شما مناسب است!

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .