مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

جارو شارژی خوب چی بخریم ؟ نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد

0 103
زمان مطالعه : 3 دقیقه

جارو شارژی خوب چی بخریم ؟ نکاتی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد ؛ جاروبرقی های بی سیم که به عنوان جارو شارژی نیز شناخته می شوند . بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند یک تمیز کاری سریع انجام دهند تا در انجام کارهای دیگر وقت صرفه جویی کنند. جارو شارژی های بی سیم سبک هستند و از باتری استفاده می کنند.

بنابراین تقریباً در هر جایی می توانید از آنها استفاده کنید. وقتی نوبت به خرید جاروشارژی می رسد ، موارد مختلفی وجود دارد که باید آنها را در نظر گرفت. در زیر راهنمای خرید جارو شارژی بی سیم را آورده ایم تا در انجام این خرید به شما کمک کند.

کارایی

قدرت جارو شارژی های بی سیم بر حسب ولت (V) اندازه گیری می شود. هرچه ولتاژ جارو شارژی بیشتر باشد ، قدرت آن نیز بیشتر است و کثیفی بیشتری را نیز تمیز می کند.

مدت زمان شارژ شدن باتری

همه جارو شارژی ها قبل از استفاده باید در شارژ شوند. بیشترین مدت شارژ شدن جاروشارژی ها بسته به نوع ساخت جارو شارژی می تواند بین دو تا شانزده ساعت باشد.

جارو شارژی خوب چی بخریم ؟ ؛ کیسه

تمام جارو شارژی های بی سیم بدون کیسه هستند. با این کار هزینه تعویض کیسه ها در هنگام پر شدن کاهش می یابد. با این وجود ، تخلیه مخزن برای این نوع جارو ها باعث می شود آنها گزینه بدی برای مبتلایان به آلرژی باشند زیرا ممکن است با انجام این کار وضعیت آنها بدتر شود.

جارو شارژی خوب چی بخریم ؟ ؛ ظرفیت مخزن

ظرفیت جاروبرقی های بی سیم بر حسب لیتر (l) اندازه گیری می شود. مخزن جارو شارژی بی سیم ظرفیت آن را تعیین می کند. ظرفیت این نوع جارو شارژی ها در مقایسه با جاروبرقی های دارای سیم کمتر است.

ظرفیت جاروبرقی های معمولی حداکثر سه لیتر است در حالی که ظرفیت جارو شارژی ها حداکثر یک لیتر است. این بدان معناست که فرد مجبور است مخزن آنها را بیشتر خالی کند. جاروشارژی های دستی دارای ظرفیت کمتری نسبت به جاروبرقی های ایستاده یا سیلندر هستند زیرا برای تمیز کردن مناطق کوچکتر طراحی شده اند. این به این معنی است که آنها باید بیشتر تخلیه شوند.

« حتما بخوانید  مشکلات رایج پلوپز ها و تعمیر و رفع آن ها

 

راهنمای خرید جارو شارژی

 

وزن جارو

جارو شارژی های بی سیم سبک تر از موارد دیگر هستند. سبک ترین جارو شارژی در حدود دو کیلوگرم است در حالی که کمترین وزن جاروبرقی سیمی چهار کیلوگرم است. در صورت نیاز به جارو کردن مکان های مختلف ، باید سراغ موردی بروید که احساس می کنید می توانید وزن آن را تحمل کنید.

قدرت باتری

جارو شارژی های بی سیم از باتری های قابل شارژ برای تأمین انرژی استفاده می کنند که با کم شدن شارژ باتری ها باید دوباره شارژ شوند. مدت زمانی که فرد می تواند از جارو شارژی استفاده کند به باتری آنها و تنظیمات باتری بستگی دارد. مدت زمان استفاده از جارو شارژی های مختلف با توجه به مدل و حتی مارک تجاری متفاوت است.

زمان استفاده از جارو شارژی بین هر بار شارژ حداکثر از حدود ده دقیقه تا چهل دقیقه متغیر است. این بدان معنی است که اگر فضای بیشتری برای تمیز کردن داشته باشید ، ممکن است جارو شارژی برای شما کافی نباشد . نشانگر باتری کمک می کند تا کاربر میزان مصرف باتری را بداند.
جارو شارژی های دارای باتری لیتیوم مدت زمان طولانی تری دوام می آورند ، اما زمان باتری در مدل های مختلف متفاوت است. از دیگر مزایای جارو شارژی های دارای باتری لیتیوم این است که آنها خیلی سریع شارژ می شوند و پس از شارژ کامل “خاموش” می شوند تا در هنگام اتصال برق ، انرژی خود را هدر ندهید.

جارو شارژی خوب چی بخریم ؟ ؛ هزینه خرید

هزینه جارو شارژی های بی سیم ارزان تر از جاروبرقی های دیگر است. علی رغم ارزان بودن ، باید به دنبال موارد با کیفیتی بروید که ممکن است کمی هزینه بر باشد. مطالعات نشان داد که جارو شارژی های ارزان قیمت در کارایی ناموفق بودند. همچنین باید توجه داشته باشید که خرید جارو شارژی گران قیمت نیز تضمینی برای کیفیت نیست.

هنگام خرید یک جارو شارژی خاص ، باید نظرات کاربران مختلف را بخوانید و از تجربیات آنها برای قضاوت استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .