مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

برای خرید چرخ گوشت باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ بررسی و راهنمای خرید

0 100
زمان مطالعه : 6 دقیقه

برای خرید چرخ گوشت باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ بررسی و راهنمای خرید

برای خرید چرخ گوشت باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ بررسی و راهنمای خرید ؛ علی رغم این واقعیت که چرخ گوشت برای طیف گسترده ای از کارهای معمول تهیه غذا بسیار مفید است .

اما رایج ترین وسیله ای که ممکن است در آشپزخانه پیدا کنید نیست. این کمبود به این معنی است که اکثر مردم نمی دانند که با یک چرخ گوشت با کیفیت و قابل اعتماد چه چیزی را می توانند درست کنند و یا حتی چگونه یک واحد را با واحد دیگر مقایسه کنند. این راهنما برای ارائه برخی توصیه های مفید اینجا است تا بتوانید با اطمینان یک چرخ گوشت جدید شگفت انگیز خریداری کنید.

منبع تغذیه را انتخاب کنید

اولین چیزی که برای یافتن بهترین چرخ گوشت خانگی باید بررسی کنید منبع تغذیه است ، زیرا این امر می تواند بسیاری از عوامل دیگر را تحت تأثیر قرار دهد و همچنین ویژگی ها و مدل های خاصی را از لیست چرخ گوشت های انتخابی شما به طور کامل حذف می کند.

چرخ گوشت یا دستی است (یعنی برای چرخاندن آن باید از دستان خود استفاده کنید) یا برقی (جایی که تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک سوئیچ را بچرخانید تا روشن شود) ، هر یک از آنها دارای امتیازها و معایب مجزا هستند.

بدون اینکه زیاد شما را درگیر جزئیات کنیم ، برای انتخاب بین این دو باید به این نتیجه برسید که آیا می خواهید در هزینه و مکان صرفه جویی کنید یا در وقت و تلاش . آسیاب دستی ارزان تر و کوچکتر است . اما شما را ملزم به انجام همه کارها می کند. به همین ترتیب ، آسیاب های برقی بزرگتر و گران ترند ، اما چرخ کردن گوشت را به کاری ساده تبدیل می کنند. هنگامی که یکی از این دو گزینه را انتخاب کردید ، جزئیات و مشخصات خاص هر مدل را بررسی کنید.

خرید چرخ گوشت ؛ جنس تیغه

مهمترین جنبه بعدی هر چرخ گوشت تیغه برش آن است ، زیرا این بخشی است که وظیفه چرخ کردن گوشت را بر عهده دارد و به شما امکان می دهد گوشت و سبزیجات آسیاب شده تهیه کنید. شما همیشه باید به دنبال مدلی باشید که دارای تیغه های برش از جنس استنلس استیل باشد ، زیرا بسیار قابل اعتماد و محکم خواهد بود و همچنین می تواند در طول زمان سطح شفافیت خوبی را حفظ کند.

فولاد ضد زنگ همچنین در برابر زنگ زدگی مقاوم است ، که از نظر نظافت و بهداشت بسیار مهم است ، زیرا زنگ زدگی به سختی تمیز می شود و یا احتمالاً مواد غذایی شما را آلوده می کند.

عملکرد معکوس

هر چرخ گوشت معمولاً در بعضی از مواقع گیر می کند. به همین دلیل بسیاری از چرخ گوشت ها اکنون عملکرد معکوس ارائه می دهند. عملکردهای معکوس موتور را معکوس می کنند تا بتوانند هرگونه گرفتگی را پاک کنند.

قدرت موتور

قدرت چرخ گوشت شما بر حسب وات اندازه گرفته می شود. چرخ گوشتی که حدود 300-500 وات باشد حدود 100 دلار قیمت دارد. برای موتورهای قوی 800 وات ، قیمت آنها حدود 200 دلار هستند. موتورهایی که 800 وات هستند معمولاً برای اهداف تجاری مورد نیاز هستند. هرچه دستگاه چرخ گوشت قویتر باشد . در چرخ کردن حجم زیادی از غذا ، مرغ و گوشت کارآمدتر است. همچنین می توانید تکه های بزرگتری از گوشت را سریعتر برش دهید.

ظرفیت سینی چرخ گوشت

ظرفیت سینی چرخ گوشت به این معنی است که چه مقدار گوشت می تواند بطور همزمان از طریق دستگاه چرخ شود. برای چرخ گوشت های معمولی ، ضخامت سینی چرخ گوشت بیش از 2-4 اینچ است. اما اگر به دنبال چرخ گوشت برای پروژه های بزرگ و وعده های غذایی خانوادگی هستید ، ظرفیت 14 اینچ و بالاتر برای شما مناسب است.

 

Meat Grinder

 

خرید چرخ گوشت ؛ روی ماندگاری تمرکز کنید

مانند هر وسیله آشپزخانه دیگری ، شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که مدلی انتخاب کنید که بیشترین دوام را داشته باشد و بتواند دربرابر میزان استفاده ای که از آن می کنید مقاومت کند. در چرخ گوشت دستی ، شما معمولاً شاهد بدنه های پلاستیکی خواهید بود ، زیرا تولید آنها با هزینه کمتری انجام می شود.

اما همچنان با دوام هستند . مدل های برقی ممکن است شامل بدنه های پلاستیکی نیز باشند ، اگرچه برخی از آن ها دارای بدنه فلزی اند که به طور معمول محکم تر هستند. برای رسیدن به سطح نهایی مقاومت ، به دنبال یک چرخ گوشت با بدنه آلومینیومی باشید ، زیرا این یک فلز تجاری مقاومت است.

سهولت استفاده را در اولویت قرار دهید

این مورد بیشتر مربوط به سطح راحتی شخصی شما است تا عملکرد خاص چرخ گوشت ، اما این چیزی است که اکثر مردم فراموش می کنند یا از آن غافل می شوند. بسیار مهم است که چرخ گوشتی را انتخاب کنید که استفاده از آن برای شما آسان باشد ، مخصوصاً اگر قصد استفاده از آن برای هر نوع ماده غذایی در ظرفیت بالا را دارید. سهولت استفاده اهمیت بیشتری پیدا می کند.

« حتما بخوانید  تفاوت غذاساز و مخلوط کن چیست ؟

وقتی شروع به استفاده از چرخ گوشت دستی کنید  زیرا کار با آنها در مقایسه با مدل های الکتریکی به تلاش بسیار بیشتری نیاز دارد. به نحوه قرارگیری خروجی ، کلید برق در مدل های الکتریکی و همچنین اندازه و محل قرارگیری لوله تغذیه فکر کنید ، زیرا این امر بر راحتی و یا دشوار استفاده واقعی از چرخ گوشت تأثیر می گذارد. اگر استفاده یا نگهداری در آشپزخانه دشوار است ، بنابراین احتمال استفاده شما از آن کمتر است و در نهایت وقت و هزینه خود را هدر خواهید داد.

Meat-Grinder

اهمیت تمیز کردن را بخاطر بسپارید

هیچ کس دوست ندارد بعد از چند ساعت در آشپزخانه نظافت کند ، اما بهداشت و تمیز کردن مناسب هنگام کار با غذا بسیار مهم است و چرخ گوشت یکی از وسایلی است که هنگام تمیز کردن به بیشترین مراقبت و توجه نیاز دارد. از آنجا که قرار است با گوشت خام کار کنید ، باقی ماندن هرگونه گوشت منجر به تجمع کپک یا باکتری می شود که می تواند در طی استفاده بعدی به غذای شما منتقل شود و شما را بیمار کند.

فولاد ضد زنگ دوباره یک انتخاب عالی است زیرا تمیز کردن آن بسیار آسان است ، به خصوص اگر تیغه ها و صفحات قابل جابجایی باشد. برخی از مدل ها ممکن است در ماشین ظرفشویی نیز ایمن باشند ، که می تواند پاکسازی را حتی راحت تر کند.

بررسی لوازم جانبی

هنگامی که به چرخ گوشت نگاه می کنید ، اولین لوازمی که می خواهید تیغه های اضافی باشد ، زیرا با این کار می توانید در اندازه های مختلف گوشت را آسیاب کنید. برخی از مدل ها فقط دارای دو تیغه (چرخ کردن درشت یا ریز) هستند .

همچنین بسیار معمول است که چرخ گوشت ها دارای پیوست سوسیس و کالباس باشند ، که به شما امکان می دهد گوشت را آسیاب کرده و به یک پوشش دلخواه وارد کنید. برخی از مدل ها ممکن است پیوست هایی با قطرهای مختلف برای سوسیس های مختلف داشته باشند .

بنابراین در صورت امکان تعداد و اندازه این ابزار را بررسی کنید. سایر لوازم جانبی ها ممکن است شامل یک پیوست کوبه یا یک پیوست سازنده ماکارونی ، و همچنین یک سوراخ کن ، فشار دهنده غذا ، یا تیغه های اضافی برش باشد.
چرخ گوشت گوشت را چرخ  می کند ، اما مدل های متنوع تر ، کارهای مختلف دیگری را نیز انجام می دهند. بسیاری از آنها برای پر کردن برتورست و سایر پوسته های سوسیس به اتصالات پر کننده سوسیس مجهز هستند. برخی دیگر گوشت را به صورت مکعب خرد می کنند تا در دستور العمل هایی که به آن نیاز دارند استفاده کنند. بعضی از آنها شامل تیغه های مخصوص آسیاب سبزیجات برای سالسا و سس ها هستند .

اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید خرد کردن گوشت است ، یک چرخ با لوازم جانبی بسیار کم باید نیاز شما را برآورده کند. اما اگر می خواهید سوسیس درست کنید یا کارهای دیگری را با دستگاه چرخ گوشت خود انجام دهید ، وسیله ای با لوازم جانبی های بیشتر باید خریداری کنید .

خرید چرخ گوشت ؛ بررسی فضای آشپزخانه

همیشه مهم است که به میزان فضای خالی در آشپزخانه خود فکر کنید. تا مطمئن شوید که واقعاً می توانید یک چرخ گوشت جدید را به راحتی در آن جا دهید.

برای بعضی ها ، ممکن است آن را روی فضای پیشخوان آشپزخانه قرار دهند که همیشه دم دست باشد .اگر قصد استفاده مداوم از آن را دارید . می توانید به راحتی چرخ گوشت را در فضای باز ذخیره کنید. اگر استفاده کمی از آن می کنید باید اطمینان حاصل کنید که در کابینت یا انبار خانه خود برای چرخ گوشت جا دارید.

آسیاب های دستی به طور قابل توجهی کوچکتر از مدل های برقی هستند . بنابراین اگر آشپزخانه شما فضای کافی نداشته باشد چرخ گوشت های دستی انتخاب خوبی برای شما است.

توصیه آخر

وقتی صحبت از (برای خرید چرخ گوشت باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟ بررسی و راهنمای خرید؛ می شود باید چرخ گوشتی را انتخاب کنید که واقعاً زندگی شما را آسان تر کند. این به این دلیل است که شما یک دستگاه ساده و کوچک که در تهیه چند همبرگر و پاستای گاه به گاه به شما کمک کند می خواهید . در هر صورت ، اگر مراحل و دستورالعمل های ذکر شده در بالا را دنبال کنید ، انتخاب آسان تر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .