مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

اره مویی برقی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ آشنایی با اره منبت کاری

0 325
زمان مطالعه : 3 دقیقه

اره مویی برقی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ 

اره مویی برقی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ آشنایی با اره منبت کاری؛ اره مویی معمولا برای برش های منحنی و ظریف کاربرد دارد. با اره مویی می توانید چوب، فلز، کاشی و سرامیک را برش دهید. با استفاده از این ابزار قابل حمل می توانید منحنی هایی را بر روی موادی مانند چوب ، پلاستیک ، بتن ، سرامیک و موارد دیگر برش دهید. هیچ ابزار سازگار دیگری برای برش منحنی ها پیدا نمی کنید که به این اندازه کاربر و همچنین قابل حمل باشد.

قابل حمل ،  بدان معناست که می توانید منبت کاری اره موی خود را در هر جایی بردارید و منحنی ها را در مکانی که دوست دارید برش دهید. نگران نباشید ، اگر یک اره منبت کاری ارزان قیمت را خریداری نکنید ، با مشکل باتری روبرو نخواهید شد ، زیرا امروزه فناوری توسعه یافته است. برخی از آن ها دارای باتری لیتیوم یون هستند که بسیار سریع شارژ می شوند و مدت طولانی تر کار می کنند.

اره مویی برقی چیست؟

اره منبت کاری اره مویی می تواند بی سیم باشد

اره منبت کاری اره های بی سیم یک رویا برای استفاده است زیرا می توانید پیچ ​​و مهره را به سمت محتوای قلب خود بچرخانید و برش منحنی های دقیق را بدون اینکه مانع از بند نافی شوید و یا نگران قطع تصادف آن هستید. و اره منبت کاری اره مویی قبلاً کمی ناخوشایند بود اما نسل جدید ، به ویژه انواع باتری ، بسیار سبک و باریک است.

منبت کاری اره مویی بچه دوستانه هستند

طرح بدنه خودرو را در بلوک صنوبر علامت گذاری کنید. با استفاده از یک بیت 3/8 اینچی ، در گوشه های داخلی قطع محور عقب U شکل دو سوراخ را سوراخ کنید. با استفاده از یک اره برقی ، برش موازی را برای هر سوراخ ایجاد کنید. بین سوراخ ها برش بزنید تا U شکل بگیرد.
با دستورالعمل مناسب و نظارت بزرگسالان ، کودکان در سنین مختلف می توانند با خیال راحت از اره منبت کاری اره ای استفاده کنند. ابزار بر روی سطح برش بستگی دارد ، بنابراین برای نگه داشتن آن نیازی به قدرت بزرگسالی ندارد. انگشتان دست و دست را می توان به راحتی از تیغ پاک کرد. بنابراین ، اره منبت کاری اره مویی یک ابزار قدرتمند اول برای معرفی به کودکان است.

« حتما بخوانید  دریل نمونه بردار یا کرگیر چیست؟ کاربرد انواع دریل نمونه بردار

اره مویی برقی چیست؟ استفاده از اره منبت کاری اره مویی آسان است

خارج از جعبه ، Jigsaw ها صرف نظر از سطح تجربه شما آسان و ساده برای استفاده هستند. تیغه ، ابزار را وصل کنید (یا در صورت عدم سیم بودن باتری را پاپ کنید) و آماده هستید که برش را شروع کنید. اره منبت کاری اره مویی را می توان در کارگاه با هر اندازه استفاده کرد و فضای زیادی را در قفسه خود جای نداد.

 

اره منبت کاری اره مویی بهترین کارورهای کدو تنبل را می سازد. حکاکی کدو تنبل اره منبت کاری اره مویی. اگر با یک اره منبت کاری به دست رسید ، محبوب ترین فرد در مهمانی منبت کاری کدو تنبل خود خواهید بود. این کار باعث می شود کار سریع در برش توپ ها انجام شود و یک دست ماهر می تواند آن را از طریق حک کردن برخی چهره های پیچیده جک اولانترن راهنمایی کند.

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید اره گرد بر ؛ خرید اره دیسکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .