مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک چگونه است ؟ تنظیمات کارخانه

0 938
زمان مطالعه : 2 دقیقه

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک چگونه است ؟ تنظیمات کارخانه ؛ بدون این که نگران تغییر دائمی تنظیمات تلویزیون خود شوید ، تمام تنظیمات تلویزیون خود را آزمایش کنید. تلویزیون های پاناسونیک گزینه هایی را برای تنظیم مجدد یا ریست فکتوری دارند که به شما امکان می دهد تنظیماتی را که انجام می دهید به حالت پیش فرض کارخانه برگردانید.

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک چگونه است ؟ تنظیمات کارخانه

 هر شخص ترجیحات مختلفی دارد ، بنابراین شخصی سازی تنظیمات تلویزیون به شما امکان می دهد تلویزیون خود را به روشی که دوست دارید تنظیم کنید. با استفاده از برنامه تنظیمات ، فشار دادن کلیدهای خاص به صورت همزمان یا باز کردن ابزار Self Check ، تلویزیون Panasonic خود را بریست فکتوری کنید. بسته به مدل تلویزیون پاناسونیک ، برخی از روشها ممکن است کارایی نداشته باشند.

 

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک panasonic

 

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک

 

  1. ریست فکتوری تلویزیون ( Panasonic ) باعث از بین رفتن کلیه تنظیمات ، از جمله کالیبراسیون تصویر و جزئیات شبکه می شود. گرفتن عکس از تنظیمات یا یادداشت کردن آنها قبل از تنظیم مجدد به شما کمک می کند تا تلویزیون خود را دوباره تنظیم کنید.
  2. دکمه ( menu ) ریموت کنترل را فشار دهید . به گزینه ( Setup ) بروید و ( OK ) را فشار دهید. system را انتخاب کنید . به ( Factory Default ) بروید و ( OK ) را فشار دهید. جهت انجام ریست فکتوری ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
  3. روش دیگر ، تلویزیون خود را روشن کرده و دکمه ( VOL ) را در تلویزیون و دکمه منو روی ریموت را به مدت پنج ثانیه نگه دارید. پس از راه اندازی برنامه ( Self Check ) ، دکمه پاور را روی تلویزیون نگه دارید تا آن را خاموش کنید. تلویزیون را روشن کنید تا تلویزیون شما ریست فکتوری شده و به تنظیمات اولیه برگردد.
  4. اگر این روش ها در تلویزیون شما کار نمی کنند ، صبر کنید تا وارد حالت ( standby ) شود . آن را روشن کنید و یک کانال تصادفی را باز کنید. دکمه ” / ” ریموت کنترل را در حالی که کلیدهای عملکرد و ( Volume Down ) را در تلویزیون نگه داشته اید فشار دهید. وقتی تلویزیون وارد Self Check شد ، مراحل روش قبلی را برای ریست فکتوری کردن تلویزیون دنبال کنید.

نحوه ریست فکتوری تلویزیون پاناسونیک


بیشتر بخوانید : 

پاناسونیک ؛ تاریخچه ی شرکت پاناسونیک

« حتما بخوانید  مقایسه تلویزیون سونی X80K با X85K ، بررسی

نکات مهم در هنگام خرید تلویزیون

اتصال گوشی به تلویزیون از طریق WiFi

تلویزیون هوشمند «Smart TV» چیست

Aspect Ratio « نسبت تصویر » در تلویزیون چیست

راهنمای ورود به منوی مخفی تلویزیون ها

رزولوشن های تلویزیون بر اساس کیفیت 4K و FULL HD و HD

اندازه ی استاندارد تلویزیون برای شما چقدر است؟

پاناسونیک ؛ تاریخچه ی شرکت پاناسونیک

تکنولوژی Widi چیست

تکنولوژی« Slim Backlight Drive » در تلویزیون های سونی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .