مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر لباس

0 333
زمان مطالعه : 2 دقیقه

نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر لباس؛ قبل از کار بر روی هر پارچه ای ، اجازه دهید دستگاه کاملاً گرم شود. این کار باعث جلوگیری از ریختن آب می شود که می تواند قبل از تولید بخار ، روی لباس شما بریزد .
همیشه پارچه ها را در حالت عمودی و ایستاده بخار کنید. لباس ها را از قلاب آویزان کنید و پرده های آویزان را روی میله بگذارید.

 

فشار پایین روی یک پوشاک به رهاسازی چین و چروک کمک نمی کند. همچنین اجازه می دهد تا چگالش در شیلنگ بخار جریان پیدا کند ، نه دریبل شود.

برای استفاده از دستگاه بخار ، مواد را به آرامی با سر بخار لمس کنید و چین و چروک ها فوراً از بین می روند. این اجازه می دهد تا بخار نفوذ کرده و الیاف مواد را شل کند و به این ترتیب چین و چروک ها را از بین ببرد. به طور مستقیم مخمل را با سر بخار لباس لمس نکنید. برخی از پارچه ها ، از جمله ابریشم ، باید از قسمت زیرین بخار بخورد تا از لکه دار شدن یا علامت های سفید جلوگیری شود. نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر را در حین استفاده از این دستگاه را به خاطر بسپارید.

ادامه ی نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر لباس را دنبال کنید تا استفاده درست از آن را یاد بگیرید. هرگز دست خود را به طور مستقیم در بخار نگه ندارید. سوختگی می تواند سریعتر از آنچه فکر می کنید رخ دهد. آن را از کودکان دور نگه دارید. هرگز از بخار خود را پر نکنید و اجازه ندهید که خشک شود و باعث خشک شدن عنصر گرمایش شود.

« حتما بخوانید  چگونگی استفاده از عطر و روش صحیح ادکلن زدن ؛ 8 نکته

ظرف آب را به صورت قائم نگه دارید تا از ریختن آن جلوگیری شود. قبل از ذخیره سازی ، بخار آب را جدا کرده و آب اضافی را خالی کنید.

نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر لباس

نکات مهم هنگام استفاده و تمیز کردن بخارگر لباس

بهترین راه برای نگه داشتن بخار شما در شرایط کاری مناسب استفاده از آب مقطر تنها است. این امر مانع از ساختن سنگ آهک و مواد معدنی در مخزن و محل های خروجی بخار یا جت ها می شود. اگر از شیر آب استفاده کرده اید ، احتمالاً باید بخارپز را تمیز کنید تا عملکرد آن به خوبی ادامه یابد و از جلوگیری از لکه دار شدن جلوگیری شود. نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر حتما به کارتان می آید.

بعد از اینکه ” نکات مهم هنگام استفاده از بخارگر لباس ” را یاد گرفتید. بهتر است از موادی مانند سرکه برای تمیز کردنش استفاده کنید. سرکه مقطر سفید بهترین چیز برای تمیز کردن بخارپز است. آن را درون مخزن آب بریزید و بگذارید کاملا گرم شود. سرکه داغ را درون یک سینک خرد کنید تا تمام سرکه از بین برود. این کار باعث می شود سنگ آهک و مواد معدنی که احتمالاً مانع سر چوب گرگ و بخار می شوند ، از بین ببرد.

 

 

هنگامی که سرکه از بین رفت ، مخزن را با آب مقطر پر کنید و بگذارید آن کاملاً گرم شود. تمام آن آب را درون یک ظرف سینک شلیک کنید. با آب مقطر تازه پر کنید و خوب است که بروید.

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .