مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

روش تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ از تقلبی

2 444
زمان مطالعه : 11 دقیقه

روش تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ از تقلبی

روش تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ از تقلبی ؛ و استعلام شماره سریال ، امروزه در هر حرفه و شغلی، افرادی هستند که قصد سودجویی و اخاذی دارند . و به جای کالاهای اصلی، محصولات فیک و تقلبی را در قالب محصولات اصلی و با کیفیت به مردم می فروشند. یکی از محصولات پر فروشی که در معرض این خطر قرار گرفته است، تلویزیون ها می باشند. تلویزیون ها در سایز ها و برنده های مختلف عرضه می شوند و تقریبا تشخیص فیک یا بدل آن از اصلی برای همه قابل درک نیست. میخواهیم در مقاله پیش رو در مورد استعلام شماره سریال تلویزیون سامسونگ و روشهای تشخیص تلویزیون های سامسونگ اصلی از تلویزیون های فیککه با نام این شرکت به فروش می روند را بازگو کنیم. خرید یک تلویزیون اصلی ، علاوه بر خرید به صرفه، طول عمر مفید آن را به دنبال دارد.
بدیهی است که شرکت سامسونگ، یکی از بهترین شرکت های عرصه تولید و پخش لوازم خانگی و به خصوص تلویزیون است . که امروزه افرادی سودجو و کلاهبردار، در صدد فروش تلویزیون های تقلبی خود با نام این برند تجاری هستند. روش های زیادی وجود دارد تا شما بتوانید تلویزیون سامسونگ اصلی را از بدل آن تشخیص دهید. و هزینه هنگفتی را برای خریدن تلویزیون های تقلبی آن هم با نام سامسونگ خرج نکنید. در ادامه چندین روش کاربردی را مطرح خواهیم کرد تا از گزند این افراد در امان باشید و محصولی با کیفیت و اصلی را خریداری کنید.

مراجعه به قسمت تنظیمات در تلویزیون ها

اصالت تلویزیون سامسونگ ؛ این روش برای کسانی است که به شیوه حضوری برای خریدن تلويزيون ال اي دي سامسونگ اقدام می کنند. در این روش تلویزیون را روشن کرده و به قسمت تنظیمات آن مراجعه کنید. در تنظیمات، گزینه ای به نام Support وجود دارد که بخش پشتیبانی تلویزیون از این قسمت قابل شناسایی است. سپس بر روی گزینه Contact Samsung کلیک کنید.

به علاوه این گزینه، گزینه About This TV هم در برخی از مدل های تلویزیون سامسونگ وجود دارد. که به خوبی میتوانید از طریق این دو گزینه مدل نامبر محصول را بخوانید. در این مرحله توانایی شناسایی تلویزیون اصلی از تقلبی وجود دارد. مدل تلویزیون را پیدا کنید و به وسیله مدل تلویزیون خواهید توانست تشخیص دهید این محصول سامسونگ اصلی است یا تقلبی.

شماره سریال تلویزیون سامسونگ

مدل نامبر تلویزیون های سامسونگ اصلی

به دلیل اهمیت مدل محصولات سامسونگ، هر چه زودتر در مورد مدل های مختلف و کدهایی که این شرکت برای تشخیص کالاهایی اصلی خود تعریف کرده است می پردازیم. بدیهی است که مدل نامبر محصولات بیشتر مهندسی و مدیریت تولیدات شرکت هاست اما میتوان به وسیله آنها تشخیص اصالت تلویزیون را نیز چک کنید. در قسمت قبلی نحوه پیدا کردن مدل نامبر تلویزیون های سامسونگ را به اختصار توضیح دادیم. اما این مدل نامبر چطوری به ما توانایی تشخیص تلویزیونی اصلی از تلویزیون بدل را خواهد داد؟
مدل نامبر ها در هر تلویزیونی، به خصوص در تلویزیون های سامسونگ اصلی، یک سری کد مختلف اند که خواندن و بازگشایی این کدها، یکی از روشهای موثر در تشخیص اصالت تلویزیون های سامسونگ است. مدل های مختلفی که در تلویزیون ها مشاهده خواهید کرد، مجموعه ای 8 الی 12 کاراکتری اند که متشکل از اعداد و حروف مختلفی می باشند. برای مثال، یکی از تلویزیون های اصلی سامسونگ را با مدل نامبر UA55RU7100K داریم. اولین کاراکتری که داریم نشان دهنده دسته بندی تلویزیون می باشد.

دومین کاراکتر نشان دهنده کشوری می باشد که تلویزیون در آن ساخته شده است. به دلیل انشعابات گسترده شرکت سامسونگ که همه نمایندگی های مجاز این شرکت اند، کشورهای تولید کننده این شرکت زیاد اند. و هر کدام را با حرف خاصی به نمایش گذاشته اند. مثلا در این مدل نامبر نشان دهنده آفریقا است که مونتاژ این تلویزیون در کشور مصر می باشد و به دلیل وجود آن در قاره آفریقا از حرف A استفاده شده است.

استعلام شماره سریال تلویزیون سامسونگ

روش تشخیص اصالت تلویزیون سامسونگ ؛ دو عددی که بعد از دو حرف ابتدایی ترکیب نوشته شده است، نشانگر سایز صفحه نمایش تلویزیون می باشد. تلویزیون مثالی ما، 55 اینچی است. در ادامه مطلب به چگونگی سودجویی با سایز تلویزیون هم حرف خواهیم زد و به مهم بودن این موضوع اشاره خواهیم کرد. اولین حرفی که بعد از سایز تلویزیون می آید نشانگر سال تولید آن است.

حرف R نشان دهنده سال 2019 می باشد و حرف پس از آن نشان دهنده نوع کیفیت تلویزیون خواهد بود. S یعنی SUHD، U یعنی UHD، NO یعنی FULLHD و P هم به معنی PLASMA خواهد بود. اولین حرف بعد از این دوحرف سری ساخت تلویزیون، دومین حرف متغیر است و سومین و چهارمین عدد، امتیازی است که به تلویزیون داده شده است. آخرین حرفی هم در مدل نامبر خواهید دید اشاره به نوع تیونر خواهد بود که حرف K بدین معنی است که این تلویزیون گیرنده دیجیتال دارد.

شماره سریال تلویزیون سامسونگ

سریال نامبر تلویزیون های سامسونگ اصلی

یکی دیگر از اساسی ترین روش های تشخیص اصالت تلویزیون سامسونگ ، در تلویزیون های سامسونگ، مراجعه به سریال نامبر آن خواهد بود. سریال نامبر هم، همانند مدل نامبر، در برگیرنده تعداد زیادی از اطلاعاتی است که به وسیله کد به عموم مردم داده شده است. و همگان خواهند توانست به وسیله رمزگشایی این کدها، تلویزیون های اصلی را از تلویزیون های بدل تشخیص دهند.

تعدادی از سریال نامبرها دارای 15 کاراکتر می باشد و ترکیبی است از حروف و اعدادی که همگی نماد و بیانگر موضوع خاصی هستند. تقریبا این روش کاربردی ترین روش ممکن برای تشخیص اصالت تلویزیون ها در هر برند و شرکتی است. اما در این مقاله ما تنها به تشخیص دادن تلویزیون اصلی سامسونگ از بدل آن خواهیم پرداخت. برای درک هرچه بهتر این روش، 15 کاراکتر سریال نامبر را به هفت قسمت تقسیم خواهیم کرد.

استعلام شماره سریال تلویزیون سامسونگ

 • استعلام شماره سریال تلویزیون سامسونگ ؛ همیشه چهار کاراکتر ابتدایی سریال نامبر، کد کارخانه ای می باشد که آن تلویزیون در آن ساخته یا مونتاژ شده است. به دنبال آن، میتوان بازگشایی سریال نامبر را شروع کرد و به درک صحیح اعداد یا حروف رسید.
 • پنجمین کاراکتر موجود در سریال نامبر هر تلویزیون، اشاره به کد محصول سامسونگ توسط این کمپانی خواهد کرد که اغلب عدد 3 نشانگر کد تلویزیون می باشد.
 • کد کشورهای سازنده تلویزیون در کاراکتر ششم نمایش داده خواهد شد. قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم که تعداد کشورهای تولید کننده محصولات به دلیل پراکندگی نمایندگی های سامسونگ، زیاد است. هر کشوری کد خاص خود را دارد و شاید این کد، حرف یا عدد باشد. اعداد 1، 3، 4 و 8 به ترتیب نماد کشورهای کره(1و3 باهم)،رومانی و هند( حرف N هم نماد هند می باشد) است. مکزیک C ، مجارستان H ، روسیه L ، مالزی M ، اسلونی S و کشور چین کد W دارد. البته کدهای دیگری هم وجود دارند اما کدهای نامبرده شده، پر استفاده ترین ها می باشند.

حروف اختصاری تلویزیون سامسونگ

 • کاراکتر هفتم به خط مونتاژ کارخانه ای که تلویزیون در آن ساخته شده است اشاره می کند.
 • سال ساخت تلویزیون را در هشتمین کاراکتر سریال نامبر خواهند نوشت. معمولا این کاراکتر با حرف نوشته خواهد شد و هر حرف نشان دهنده سال معینی است. از سال 2017 تا 2021 به ترتیب حروف J، K، M، N و T نوشته شده است.
 • در قسمت نهم کاراکترهای یاد شده اشاره به ماه تولید تلویزیون شده است و هر عدد نشان دهنده ماهی خواهد بود که تلویزوین در آن تولید شده است.
 • شش کاراکتر پایانی سریال نامبر، به نوعی سریال نامبر حقیقی و نهایی تلویزیون است. که در آن پلتفرم محصول و کد شرکتی که تاییدیه نهایی کیفیت تلویزیون را صادر کرده را خواهید دید.

تشخیص اصالت تلویزیون سامسونگ با سرچ در گوگل

کاربردی ترین راه حل برای تشخیص اصالت تلویزیون سامسونگ ، سرچ در گوگل است. این روش برای هر نوع خریدی اعم از حضوری و اینترنتی میتواند پاسخگو باشد. ابتدا مدل نامبر تلویزیون را (که در قسمت های قبل توضیح دادیم چگونه آن را پیدا کنید) پیدا کرده و سپس در مرورگر خود سرچ کنید. با تایپ کردن مدل نامبر تلویزیون، یک لینک برای شما باز خواهد شد که لینک تمامی مشخصات را به زبان انگلیسی نمایش خواهد داد.

اگر مدل نامبر تلویزیون توسط سرچ گوگل پیدا نشود، پس این موضوع نشان دهنده این است که محصول تقلبی بوده و توسط هیچ کدام از نمایندگی های شرکت سامسونگ ساخته نشده است.

بسته بندی تلویزیون های سامسونگ اصلی

شاید یکی از مهم ترین روش های تشخیص تلویزیون های اصلی سامسونگ از بدل آنها، توجه به بسته بندی و کارتن آن باشد که احتمالا کمتر کسی به آن توجه می کند. بسته بندی تلویزیون های اصلی سامسونگ را دست کم نگیرید؛ شرکت سامسونگ به همه زوایای قضیه نگاهی موشکافانه دارد. مدل درج شده روی کارتن را با مدل درج شده پشت تلویزیون و همچنین مدلی که از قسمت تنظیمات به آن مشاهده خواهید کرد باید یکی باشد. در صورت مغایرت هر کدام از آنها، نشان دهنده بدل یا فیک بودن تلویزیون است. با اشاره به این نکته میتواند تا مقدار زیادی از سو استفاده های کلاهبرداران در امان باشید. پیشنهاد ما برای خرید بهترین تلویزیون سامسونگ اصل کره کلیک بر روی خرید تلویزیون کیولد سامسونگ بانه دات کام است سپس وارد اولین مورد شوید.

اصل بودن تلویزیون سامسونگ

سیستم عامل تلویزیون های سامسونگ اصلی

اطلاعات تلویزیون سامسونگ ؛ یکی دیگر از شیوه های تشخیص اصلی بودن تلویزیون های سامسونگ از بدل آن، توجه به طراحی آن هاست. رابط کاربری عامل و محیط اجرایی در تلویزیون های اصلی سامسونگ، تقریبا به یک سبک خاص است و در مدل های متنوع همچنان تغییری نخواهد کرد. اگر بپرسید چگونه محیط اجرایی اصلی را ببینیم، میتوانید به سایت اصلی سامسونگ مراجعه کنید. در سایت اصلی سامسونگ طراحی و سبک خاص مربوط به تلویزیون های اصلی سامسونگ آپلود شده است که به راحتی میتوانید آن را با تلویزیونی که میخواهید بخرید مقایسه کنید. در صورت مغایرت با محیط اجرایی اصلی، تلویزیون مورد نظر شما بدل خواهد بود.
علاوه بر محیط اجرایی، یکی دیگر از روشهای تشخیص تلویزیون اصلی از بدل آن، مربوط به سیستم عامل آن است. سیستم عامل طراحی شده و کارگذاشته در تلویزیون های سامسونگ، تایزن و لینوکس می باشد. برای تلویزیون های قدیمی تر که قبلا تولید شده اند و سیستم عامل ندارند ما به ناچار مجبوریم سریال نامبر و مدل نامبر آن را چک کنیم. اما در تلویزیون های جدیدتر سامسونگ که در ساخت آنها از سیستم عامل استفاده شده ؛ با توجه به سیستم عامل تلویزیون میتوان به تشخیص اصلی بودن آن از تلویزیون های بدل پرداخت.

« حتما بخوانید  لیست قیمت دی وی دی پلیر ال جی در تاخرید

سیستم عامل لینوکس برای تلویزیون های قدیمی و تایزن برای تلویزیون های جدید سامسونگ طراحی شده اند تا بتوان به دلیل وجود آنها، کاربران شرکت سامسونگ، امکانات بیشتری را در اختیار داشته باشند.

شماره سریال تلويزيون سامسونگ

بررسی لوگوی تلویزیون های سامسونگ اصلی

در خرید حضوری امکان بررسی کردن انواع مشخصات تلویزیون ها برای خریدار وجود دارد. یکی از راه های تشخیص تلویزیو نهای اصلی سامسونگ، بررسی اتیکت های روی تلویزیون است. توسط اتیکت ها میتوانید نوشته های اتیکت و اطلاعات داخلی تلویزیون را چک کنید. بیشتر افراد کلاهبردار با استفاده از اتیکت های کپی شده از شرکت سامسونگ که بر روی تلویزیون های جعلی نصب می کنند، سعی در فروش تلویزیون های تقلبی با نام سامسونگ را دارند. ویژگی های روی اتیکت ها را با مشخصات مدل نامبری که تلویزیون نشان میدهد چک کنید و از اصلی بودن تلویزیون اطمینان حاصل فرمایید.
توجه به لوگو و برند اصلی شرکت سامسونگ هم یکی دیگر از راه های تشخیص اصالت تلویزیون های سامسونگ است. برخی از فروشگاه ها، تلویزیون های تقلبی را با برندها و لوگوهای تقلبی داخل کارتن های اصلی تلویزیون های سامسونگ خواهند گذاشت. در این حالت شما با توجه و دقت به قسمت پایینی و پشت محصول و حتی روشن کردن آن هم میتوانید اصلی بودن تلویزیون را تشخیص دهید و گرفتار دام افراد سودجو نشوید. علاوه بر این به غلط املایی های چاپ شده و یا حک شده روی کارتن و بدنه تلویزیون دقت کنید، آنرا با نحوه درست آن که SAMSUNG است مقایسه کرده و از اصلی بودن آن مطمئن شوید.

نوع نمایشگر در تلویزیون های سامسونگ اصلی

با توجه به نوع نمایشگر تلویزیون که به وسیله مدل نامبر قابل دریافت است و در قسمت های قبلی به آن اشاره کردیم هم میتوان تلویزیون اصلی سامسونگ را از بدل آن تشخیص داد. شرکت سامسونگ، امروز تلویزیون های بی کیفیت را تولید نمی کند؛ به همین دلیل تلویزیون های اصلی سامسونگ، همگی دارای نمایشگرهای باکیفیتی هستند که از طریق شناسایی آن ها میتوانید بدانید تلویزیون شما تقلبی یا ساخت خود شرکت سامسونگ می باشد. پیشنهاد ما برای خرید تلویزیون های ارزان قیمت سامسونگ این است که در گوگل جمله روبرو را سرچ کنید و روی اولین نتیجه کلیک نمایید = خرید تلویزیون ارزان سامسونگ از بانه دات کام

گفتیم که با توجه به مدل نامبر تلویزیون، میتوانیم به اطلاعات زیادی دست پیدا کنیم و دومین حرف بعد از عدد نمایانگر سایز صفحه نمایش، نشان دهنده نوع نمایشگر آن است. سامسونگ تنها از چهار نوع نمایشگر استفاده می کند: SUHD با نماد S، UHD با نماد U، FULLHD یا 4K با نماد NO و PLASMA با نماد P. اگر در مدل نامبر نمایشگر هر کدام از این نماد ها وجود داشت. نشان دهنده اصلی بودن تلویزیون است و در غیر اینصورت، تلویزیون مورد نظر تقلبی می باشد.

ResolutionOther NamesPixel WidthPixel Heigh
720PHD Ready or HD1280720
1080PFull HD or FHD19201080
4K2160P، UHD، or Ultra HD34802160
8KUHD-2 or 8K UHD76804320

فهمیدن مدل تلویزیون سامسونگ

تشخیص اصالت تلویزیون سامسونگ از طریق ریموت کنترل

فراموش نکنیم سامسونگ برای همه قسمت های تلویزیون خود، قطعات اصلی و منحصر به فرد به کار برده است. در عکس زیر یک نمونه از کنترل های اصلی تلویزیون های سامسونگ را آورده ایم. این ریموت کنترل ها، اغلب قسمتی لمسی دارند و با لوگوی اصلی شرکت سامسونگ نیز شناخته خواهند شد.

اصالت تلویزیون سامسونگ

دفترچه راهنما در تلویزیون های سامسونگ اصلی

همه تلویزیون های اصلی و تقلبی دارای دفترچه راهنما هستند. اما به این موضوع باید توجه کرد، تلویزیون های اصلی سامسونگ حتی دفترچه راهنمای مخصوص به خود دارند. در دفترچه های راهنما تمامی امکانات و ویژگی های تلویزیون وجود دارد و میتوان با مراجعه به مشخصات آن تشخیص داد که تلویزیون اصلی است یا نه. اطلاعاتی از قبیل نوع صفحه نمایشگر ( که گفتیم چند مورد نمایشگر منتخب سامسونگ هست)، سیستم عامل تلویزیون( که گفتیم تنها سیستم عامل کنونی برای همه تلویزیون های جدید سامسونگ، تایزن هست)، مدل نامبر و حتی لوگو و برند سامسونگ نیز چندین بار تکرار شده است. با بررسی این موضوعات در دفترچه راهنما، میتوان اصلی بودن تلویزیون سامسونگ از تلویزیون های بدل تشخیص داد.

فروشنده یا فروشندگان معتبر تلویزیون های سامسونگ اصلی

بهترین روش برای خرید یک تلویزیون اصلی سامسونگ از بین روش هایی که بیان کردیم؛ این است که از فروشگاه های معتبر نسبت به خرید تلویزیون های اصلی اقدام کنید. فروشگاه های معتبر و اصلی معمولا وارد کننده عمده و اصلی تلویزیون هایی هستند که اصلی و بدون تقلب هستند. این فروشگاه ها پروانه کسب و اجازه قانونی برای پیج ها و کانالهای خود دارند و راهکار قانونی در تهیه و ساخت سایت های خود دارند.

بازاریابی این فروشگاه ها توسط سایتهایی است که چندین مشاور دارند و برای سایت خود وقت میگذارند. فروشندگان معتبر نیز اسناد و مدارک معتبری برای فروش های قبلی خود دارند و گواهی اصالت کالا نیز ارائه خواهند کرد. در غیر اینصورت فروشنده ها تقلبی اند و با چند خط تلفن خالی و بدون هیچ سابقه کاری مشغول به اخاذی و فروش های خود هستند.

تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ از طریق گارانتی

امروزه به دلیل محدودیت ها در واردات تلویزیونهای سامسونگ ، افراد وارد کننده تلویزیون قادر به ارائه گارانتی تلویزیون‌های سامسونگ نیستند. به همین دلیل شرکتهایی که در زمینه خدمات پس از فروش فعالیت دارند، در مقابل دریافت وجه از خریداران ، تلویزیون تان را گارانتی می‌کنند. اما این به این معنا نیست که فقط تلویزیون‌های اصلی سامسونگ گارانتی می‌شوند بلکه امکان دارد تلویزیون های تقلبی نیز گارانتی داشته باشند.

 

بررسی کد کیو آر
با استفاده از کد کیو آر در کمترین زمان می توانید اصل بودن تلویزیون سامسونگ را مشخص کنید. با استفاده از گوشی همراه، کد کیو آر روی کارتن را اسکن کرده و از طریق آن وارد سایت اصلی سامسونگ شوید.

سخن پایانی

در مباحثی که مطرح شد، بر آن بودیم تا مواردی را که به مشتریان عزیز کمک خواهد کرد تا بتوانند با استعلام شماره سریال تلویزیون سامسونگ ، تلویزیون های اصلی را از نمونه های تقلبی این شرکت تشخیص دهند. این روش ها، بهترین روشهای اجرایی هستند که می توانید با بکارگیری هر یک از آنها تلویزیونی اصلی از شرکت سامسونگ را خریداری کنید. در کنار تمامی مطالبی که بیان کردیم، اگر سوال دیگری در رابطه با اصالت تلویزیون سامسونگ داشتید که ما به آن اشاره نکرده باشیم. میتوانید از طریق مشاورین ما یا در قسمت پرسش و پاسخ بیان کنید، تا مشاورین مجرب ما نسبت به پاسخ دادن به آن اقدام کنند و ابهامات ایجاد شده توسط شما رفع شود. امید است مطالب فوق مفید باشد تا بتوانید تلویزیونی اصلی خریداری کنید و با عزیزان خود از دیدن محتواهای دلخواه خود نهایت لذت را ببرید.

امیدواریم که با مطالعه این مطلب تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ پاسخ سوال خود را گرفته باشید. در صورتی که مایل به خرید تلویزیون سامسونگ اصل با قیمت ویژه تخفیفدار هستید به سایت بانه دات کام baneh.com مراجعه کنید مشاوره خرید رایگان بگیرید ؛ و با کد تخفیف baneh-com با ثبت خریدتان تخفیف دریافت کنید .

مطالب مرتبط :

جدیدترین تلویزیون های سامسونگ 2022 و 2023

آموزش نصب برنامه تلویزیون سامسونگ ، راهنمای دانلود نرم افزار

سیستم عامل WEBOS چیست ؟بررسی سیستم عامل تلویزیون الجی

پرفروش ترین تلویزیون های سامسونگ اصل کره

تمیز کردن صفحه تلویزیون سامسونگ ، نحوه آموزش پاک کردن


سوالات متداول

از کجا بفهمیم تلویزیون سامسونگ ماهواره دارد ؟

یکی از روش ها برای تشخیص تلویزیونهای ماهواره دار مشاهده اطلاعات و مشخصات درج شده بر روی بسته بندی تلویزیون می باشد . که در صورت مجهز بودن به رسیور بر روی کارتن تلویزیون DVB/S یا DVB/S2 نوشته میشود که به معنی ماهواره دار بودن آن است.

چگونه کد تلویزیون سامسونگ را پیدا کنیم ؟

برای پیدا کردن کد تلویزیون سامسونگ یا رمز آن ابتدا باید منوی تنظیمات را باز کنید. سپس پشتیبانی یا گزینه Support را انتخاب کنید. در این مرحله گزینه درباره این تلویزیون را انتخاب نمایید. حالا کد مدل تلویزیون ، شماره سریال و نسخه نرم افزار تلویزیونتان بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

از طريق راهنمای قیمت خرید
2 نظرات
 1. نیما سماک می گوید

  بنده یکی از تلویزیون های کیولد سامسونگ رو پارسال خریداری کردم ضخامت کم این تلویزیون خیلی به چشم میاد. مشخصات قویی داره، کیفیت قطعات هم عالی

 2. رضا فرزانه می گوید

  به عنوان کسی که چند سالی هست از برند سامسونگ استفاده می کنه میتونم بگم که تلویزیون های سامسونگ از هر نظر عالیه.کیفیت صدا و تصویر عالیه دوتا کنترل داره که یکیش مخصوص راه دور طراحی شده. تلویزیون سامسونگ رو برای کسایی که یک تلویزیون بی نقص میخوان پیشنهادش میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .