مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

راهنمای خرید میز اتو مناسب ؛ نکاتی که باید در انتخاب میز اتو بدانیم

0 125
زمان مطالعه : 4 دقیقه

راهنمای خرید میز اتو مناسب ؛ نکاتی که باید در انتخاب میز اتو بدانیم : نحوه انتخاب هیئت اتو

راهنمای خرید میز اتو مناسب ؛ نکاتی که باید در انتخاب میز اتو بدانیم ؛ اگر در خانه اتو دارید ، اغلب اوقات به میز اتو نیاز پیدا خواهید کرد . هنگامی که به دنبال لباس های چروکیده ، پرده یا سایر بافت ها هستید ، میز اتو و اتو مناسب زندگی را آسان می کنند. میز اتو تجهیزات ضروری برای حفظ لباس و حفظ ظاهر حرفه ای آن است. اگر می خواهید اتو را سریعتر و آسان تر کنید ، یک تخته اتو بخرید.

راهنمای خرید میز اتو : میز اتو انتخاب کنید

اگر فکر می کنید همه میز های اتو یکسان هستند ، پس شما در اشتباه هستید. تخته های اتو در اندازه و جنس های مختلف و سایر ویژگی های اضافی ارائه می شوند. بنابراین ، چگونگی انتخاب میز اتو ، از بین سایرین به میزان اتو کردن شما و به اندازه اتاقی که در خانه دارید بستگی دارد. همه افراد شرایط لازم برای میز اتو را ندارند. برخی از افراد هر روز لباس هایشان را اتو میکنند ، درحالی که بعضی ها فقط برای مراسم های مهم لباس هایشان را اتو می کنند.

راهنمای خرید میز اتو  : نحوه انتخاب هیئت اتو

صرف نظر از شرایط مورد نیاز شما ، خرید تخته اتو می تواند متفاوت باشد. بازار پر از گزینه های مختلف در اندازه ها و شکل های مختلف است و محدود کردن انتخاب شما می تواند مشکل باشد. اگر می خواهید انتخاب کنید که اتو اتو برای شما ایده آل است ، به مکان ایده آل رفته اید!

اندازه های استاندارد اتو

تخته های اتو در اندازه های مختلفی قرار می گیرند تا برای انواع مختلف لباس ها مناسب باشند . اگر مجبورید دکمه های چند مرد را فشار دهید ، ممکن است یک تخته بزرگتر نسبت به نسخه کوتاه تر مطلوب باشد. در امتداد این خطوط ، بسته به آنچه باید فشار دهید ، اندازه تابلو عنصری خواهد بود که قبل از خرید باید در نظر بگیرید.

برای تخته های اتو مستقل ، چند واحد می تواند به اندازه 13 اینچ نازک باشد در حالی که سایرین می توانند تا 18 اینچ برسند. بدیهی است هرچه تخته هر چه گسترده تر باشد ، فشار دادن لباس های بزرگتر از مزیت بیشتری برخوردار است. با توجه به طول ، چند واحد از اتو کوتاهتر در 48 اینچ برخوردار هستند و برخی دیگر می توانند تا 54 اینچ حرکت کنند.

اگر فضای کافی برای میز اتو با اندازه کامل دارید ، میز اتویی را انتخاب کنید که می توانید برای اتو کردن کمتر خواستار و با دوام تر پیدا کنید. تخته اتو تمام سایز از ابعادی است که کمتر از 4 فوت طول و 12 تا 18 اینچ عرض ندارد.

یک مدل کوچک تبلت برای ساخت پروژه ها و لمس های سریع بسیار مفید است اما برای تکه های اندازه لباس یا ملافه مفید نیست.
ابعاد صفحه اتو با اندازه کامل
میز اتو با اندازه کامل شناخته شده ترین نوع است و بیشترین انتخاب را ارائه می دهد. این نوع تخته اتو می تواند در اندازه از 15 54 54 اینچ تا 19 63 63 اینچ باشد ، با این حال ، برخی از تخته های اتو با بررسی حرفه ای بسیار بزرگتر هستند.

پوشش و روکش : اندازه استاندارد پوشش اتو استاندارد

بیشتر تخته های اتو با کاور فروخته می شوند اما ممکن است بخواهید در این نسخه بهتر شوید. روکش های تخته اتو در طیف وسیعی از پارچه ها از پارچه های ساده تا پارچه های طراح موجود است. پوششی را امتحان کنید و از پوشش مناسب استفاده کنید ، زیرا این کار هنگام اتو کردن نتیجه بهتری به شما می دهد. .

« حتما بخوانید  قرار دادن فلزات داخل مایکروویو یا مایکروفر چه خطراتی دارد؟

روکش تخته اتو با بالشتک عالی برای دستیابی به نتایج عالی ضروری است. بیشتر تابلوها دارای یک پوشش درج شده در خرید هستند. ممکن است بخواهید دوباره طراحی کنید.

چند پوشش سطوح غیر چوب یا هوشمند را برجسته می کند. خصوصیات غیر چسبنده مانع از چسبیدن لباس به صفحه می شود. سطوح هوشمند گرما را به داخل لباس ها منتقل می کنند که فعالیت را ساده تر می کند. پوشش باید صاف و قابل نفوذ در گرما و بخار باشد. پوشش های نخی پوشیده از تفلون به لباس های شما پایبند نیستند و تمیز کردن هر گونه توسعه نشاسته یا اندازه آن ساده است. بهترین کوسن یکی روکش شده با نمد قابل توجهی است. این شکل خود را از هر کوسنی که دارای پارچه باشد ، برتری دارد.

راهنمای خرید میز اتو مناسب ؛ نکاتی که باید در انتخاب میز اتو بدانیم

راهنمای خرید میز اتو  : طول تخته اتو

با توجه به تخته های اتو ، عرض سهم بیشتری در سهولت استفاده نسبت به طول دارد. با این وجود ، این دو مؤلفه برای عملکرد کلی صفحه اتو اهمیت دارند.
تابلوهای گسترده تر شما را قادر می سازد تا بیشتر از هر موقعیتی اتو بزنید. طول اثر چندانی نخواهد داشت مگر اینکه شما یک فاضلاب باشید. اگر مجبور به تخلیه های الکتریکی شوید ، طول و عرض برجسته تر این امکان را به شما می دهد تا اتو را سریعتر انجام دهید.

ارتفاع استاندارد تخته اتو

در حالت ایده آل ، شما باید یک تخته اتو با ارتفاع متحرک بخرید ، به خصوص اگر بیشتر از یک عضو در خانه داشته باشید. خوشبختانه ، اکثریت قریب به اتفاق آن ها دارای این عنصر هستند و از نظر مسافت گسترده آنها از 28 تا 36 اینچ ارتفاع غیر انعطاف پذیر است. فکر محدوده ارتفاع درج شده در صفحه اتو است. برخی از آن ها کوچکتر هستند ، در حالیکه برخی دیگر دامنه گسترده تری دارند.

بیشتر بخوانید:

معرفی و مقایسه انواع اتو بخار و مخزن دار و پرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .