مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

سنسور حضور 3D iSee سه بعدی کولر گازی هیتاچی Hitachi

0 114
زمان مطالعه : 3 دقیقه

سنسور حضور 3D iSee سه بعدی کولر گازی هیتاچی Hitachi ؛ تحولات در زمینه الکترونیک باعث شده است تا از حسگرهای متنوع برای وسایل برقی سنگین استفاده شود. بسیاری از مارک های برتر AC از ترکیبی از سنسورها و فناوری های حسگر برای انتقال هوای خنک به صورت هوشمند استفاده می کنند. « هیتاچی » از فناوری انقلابی ( iSee ) استفاده می کند که در مدل های جدید هیتاچی ( به عنوان مثال سری Kashikoi ) عرضه می شود. این مدل ها با استفاده از فناوری حسگر تصویر هوشمند ، با توجه به محل قرار گرفتن افراد داخل اتاق ، نسبت به راحتی و در ضمن به حداقل رساندن اتلاف انرژی به شما اطمینان می دهند.

سنسور تصویر تعداد افراد موجود در اتاق ، محل قرارگیری ، فعالیت آن ها و همچنین شکل و اندازه اتاق را تشخیص می دهد. و مطابق با آن محیط را خنک می کند تا از حداکثر راحتی و خنک کنندگی اطمینان حاصل شود. یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر این است که عدم حضور انسان در اتاق را برای مدت مشخص تشخیص می دهد. و برای جلوگیری از اتلاف سرما ، AC را به طور خودکار خاموش می کند. با توجه به توضیحات هیتاچی ، AC های جدید Daikin AC با یک حسگر انسانی هوشمند نیز حضور دارند که حتی حضور انسان ( و تعداد آن ها ) را برای خنک کردن بهینه اتاق تشخیص می دهد.

سنسور حضور 3D iSee سه بعدی

سنسور حضور 3D iSee کولر گازی هیتاچی

فناوری سنسور 3D iSee کولر گازی هیتاچی .
سنسور سه بعدی i-See گرمایش و سرمایش سفارشی نهایی را ارائه می دهد.

این سنسور با تجزیه و تحلیل مشخصات دمای اتاق و تهیه مقدار مناسب گرمایش یا سرمایش بر اساس اولویت راحتی بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد.

سنسور حضور 3D iSee کولر گازی هیتاچی چگونه کار می کند؟

سنسور حضور 3D iSee کولر گازی هیتاچی .
این سنسور هوشمند به طور مداوم اسکن حرارتی از اتاق را انجام می دهد. و آن را در 752 ناحیه سه بعدی تقسیم می کند. و دما را در هر یک اندازه می گیرد تا دقیقاً جایی که افراد در یک اتاق هستند را تشخیص دهد . سنسور سه بعدی i-See با امکان تشخیص حضور و جایگاه افراد در اتاق ، دما و جریان هوا را تنظیم می کند تا همه راحت باشند. این سنسور به اندازه ای هوشمندانه است که حتی  بتواند تشخیص دهد کدام قسمت از بدن گرم یا سرد است. سنسور 3D i-See با کنترل جریان هوای قابل تنظیم سطح جدیدی از راحتی کاملا شخصی را امکان پذیر می کند.

فناوری سنسور 3D iSee کولر گازی هیتاچی

پره اسپلیت دوتایی

سنسور حضور 3D iSee کولر گازی هیتاچی .


سنسور سه بعدی i-See با طراحی پره اسپلیت دوتایی ، قادر است گرمایش یا سرمایش سفارشی را در جایی که بیشتر مورد نیاز است هدایت کند. در نتیجه ، با اطمینان از عدم گرمایش یا سرمایش غیر ضروری در مناطقی که به آن نیاز ندارند می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کند. سنسور 3D i-See قادر به ارائه امکاناتی از قبیل جریان هوای غیر مستقیم یا مستقیم ، پنکه ، خاموش کردن خودکار و حالت صرفه جویی در مصرف انرژی است.

 

« حتما بخوانید  لیست قیمت کولرگازی ال جی در تاخرید فروشگاه اینترنتی

بیشتر بخوانید :

لیست قیمت کولر گازی هیتاچی و قیمت کولر
انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و BTU
کولر گازی فقط سرد و لیست قیمت کولر گازی فقط سرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .