مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

امکانات یخچال های Maytag ؛ بررسی ویژگی های یخچال فریزر مای تگ

0 254
زمان مطالعه : 2 دقیقه

امکانات یخچال های Maytag ؛ قابلیت های یخچال فریزر مای تگ


Maytag بیش از 100 سال در تجارت بوده است . این شرکت مثل همیشه متعهد است که ویژگی های عالی و قابل اعتماد یخچال و فریزر را به مشتریان خود ارائه دهد. به عنوان مثال ، در اینجا برخی از ویژگی های خوب یخچال و فریزر Maytag آورده شده است.

امکانات یخچال های Maytag ؛ Evaporators دوگانه سرد

اگر غذای شما تا زمانی که لازم باشد تازه نمی ماند ، این ویژگی برای شما مناسب است. یخچال و فریزر با داشتن دو تبخیر کننده جداگانه ، هر یک آب و هوای خاص خود را دارند. این امر به شما امکان می دهد تا مواد غذایی داخل یخچال مدت طولانی تری در هوای خنک و مرطوب تازه بمانند و مواد غذایی داخل فریزر در بهترین حالت در هوای خشک ( و سردتر ) قرار بگیرند.

 

تنظیم PowerCold

وقتی در حال جستجوی مواد غذایی داخل یخچال یا فریزر هستید یا در حال گذاشتن مواد غذایی جدید داخل یخچال و فریزر هستید ، ویژگی PowerCold بهترین راه حل برای شما است . تنها با لمس دکمه PowerCold ، یخچال شما فوراً خنک می شود تا سریعاً آن را به دمای مطلوب خود برگردانید.

بهترین ویژگی های یخچال و فریزر Maytag

محفظه چیلر نوشیدنی

بهترین ویژگی های یخچال و فریزر Maytag .
با محفظه چیلر نوشیدنی ، شما همیشه یک نوشیدنی خنک آماده برای لذت بردن دارید. این محفظه 4 درجه سردتر از بقیه یخچال نگهداری می شود.

امکانات یخچال های Maytag ؛ سیستم توزیع یخ Store-N-Door

برای به حداکثر رساندن ظرفیت فریزر side-by-side  ، این شرکت یخ ساز Store-N-Door را ارائه می دهد. این سیستم دارای سطل یخی باریکی است که در درب فریزر نصب شده است. بدون سطل یخی که به طور سنتی در بالای فریزر نصب شده است ، فضای بیشتری برای وسایل بلند در فریزر وجود دارد.

نمای بیرونی از جنس استیل ضد زنگ مقاوم در اثر انگشت

به ویژه مادرانی فرزندان کوچک دارند از این ویژگی قدردانی می کنند.
دیگر لازم نیست نگران پاک کردن لکه های اثر انگشت روی یخچال باشید. نکته بهتر این است که این ویژگی برای اکثر مدل های یخچال و فریزر Maytag ارائه شده است. بنابراین مهم نیست که کدام مدل را انتخاب کنید .

قفسه های فلزی با روشنایی LED در زیر قفسه

قفسه های فولادی این یخچال ها به اندازه کافی محکم هستند تا بتوانند قابلمه ها سنگین را نگهه دارند.
ناگفته نماند که این قفسه ها به داخل یخچال ظاهری جسورانه و متمایز می بخشد. چراغ های LED زیر قفسه ها یکی دیگر از ویژگی های خوب این یخچال ها است ؛ که پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید در هنگام تاریکی  با این LED ها بسیار آسان تر می شود.

 

« حتما بخوانید  فناوری Super Cool و SuperFrost در يخچال چيست؟ قابلیت سوپر کول

بیشتر بخوانید :

 خرید یخچال فریزر و استفاده ی صحیح از آن
راهنمای خرید یخچال بر اساس فوت(28-30 foot)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .