مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

10برنامه برتر عکاسی اندروید ؛ اپلیکیشن حرفه ای آیفون

0 71
زمان مطالعه : 8 دقیقه

10برنامه برتر عکاسی اندروید ؛ اپلیکیشن حرفه ای آیفون برای عکاسی. کاربران همیشه گوشی ای را انتخاب می کنند که بهترین کیفیت را از جهات مختلف از جمله عکس گرفتن داشته باشد. اپل یکی از بهترین تولید کنندگانی است که محصولاتش را با بهترین کیفیت تولید می کند. اپل گوشی هایش را با بهترین کیفیت و بنا به درخواست کاربران تولید کرده است. ایفون گوشی مورد علاقه ی بسیاری از کاربران ، این بار هم در بازار با دوربینش غوغایی به پا کرد و از رقبایش جلو افتاد .اگر به دنبال گوشی ای هستید که عکس های با بهترین کیفیت را بگیرد ما به شما گوشی آیفون را معرفی می کنیم.

دلایل مختلفی پشت عکس های جذاب و قشنگ آیفون است. از جمله این دلایل تشخیص چهره، فوکوس خودکار، و کاهش نویز است، که یک عکاسی عالی را برای شما فراهم می کند.طراحان اپل گوشی های ایفون را به گونه ای طراحی کرده اند که بهترین کیفیت را در عکس گرفتن دارند. اما اپلیکیشن هایی هم وجود دارند که اگر آن را نصب کنید این کیفیت را به چندین برابر می رسانند. شما با این اپلیکشن ها می توانید به قابلیت های خیلی بیشتری از جمله سفید کردن عکس، سرعت شاتر و … دست پیدا کنید.

 

ما در این جا می خواهیم بهترین اپلیکشن ها را بر اساس استفاده ی زیاد کاربران، امکانات ان ها ، و رابط کاربریشان به شما معرفی کنیم .امیدواریم با نصب این اپلیکیشن ها بهترین و زیباترین عکس هایتان را بگیرید.

1- 10برنامه برتر عکاسی اندروید : اپلیکیشن +Camera

همه ی ما به یاد داریم که چند سال پیش اپل ، اپلیکیشن +Camera را به همراه ایفون چهار در نمایشگاه بین المللی گوشی معرفی کرد و تشویق همگان را برانگیخت . در آن زمان این اپلیکیشن به یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای عکاسان تبدیل گشت. خیلی زود جای خود را در بین دارندگان ایفون باز کرد . یکی از راز های موفقیت این اپلیکیشن جلوگیری از لرزش و نور دهی عالی به مکان هنگام گرفتن عکس است .

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فردش قابلیت شخصی سازی است.  با استفاده از ان شما ان گونه که می خواهید عکس هایتان را می گیرید هر عکس را با توجه به سلیقه تان دستکاری می کنید . این اپلیکیشن با وجود این که خیلی وقت است به بازار امده اما هنوز هم جایگاه ویژه ای در بین کاربران دارد و همواره یکی از محبوب ترین هاست .

اپلیکیشن ایفون برای عکاسان

سازندگان رابط کاربری این اپلیکیشن را برای این که کاربران مشکلی نداشته باشند همانند اپل ساخته اند .هنگامی که می خواهید عکس بگیرید در صفحه ای که برای گرفتن عکس باز می شود می توانید هر تنظیماتی را انجام دهید . در این صفحه تنظیمات از جمله حساسیت iSO ، تنظیمات نور دهی و سفیدی عکس نمایان می شود . هرچه مقدار ISO کم تر باشد عکس زیبا تر است. شما در همان جا می توانید فلش دوربین های عقب و جلو، لغزندگی عکس و خیلی چیز های دیگر را نیز دستکاری کنید.

رابط کاربری اپلیکیشن +Camera نیز بسیار اسان است.

_اپلیکیشن های برتر

در هنگام عکس گرفتن در اطراف دکمه ی شاتر گزینه های زیادی وجود دارد که با استفاده از ان ها شما می توانید هر تنظیماتی را در عکستان انجام دهید . شما می توانید به دلخواه تمامی این تنظیمات را دستکاری کنید و عکسی بسیار زیبا با میل خود بگیرید. شما با استفاده از این اپلیکیشن همه کاره و انعطاف پذیر می توانید زیباترین عکس های سریع و سلفی را بگیرید.

2- زیباترین عکس ها با اپلیکیشن VSCO Cam

Visual Supply Coاز جمله کمپانی هایی است که از iOS پشتیبانی می کند. این کمپانی این بار اپلیکیشن VSCO را برای گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و iOS تولید کرده است . شما با نصب این اپلیکیشن در ایفون خود می توانید عکس هایتان را به گونه های مختلف ویرایش کنید و ان ها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

_ با اپلیکیشن VSCO Cam عکس های باکیفیت بگیرید

با استفاده از این اپلیکیشن دیگر جای نگرانی نیست. پس شما می توانید بدون این که در عکستان احساس لرزش یا تاری کنید زیباترین عکس ها را بگیرید. این کمپانی در زمینه ی عکاسی بسیار موفق است و هر روز اپلیکیشن های جدید و به روزی تولید می کند. که گرفتن عکس های زیبای کلاسیک را برای شما فراهم می کند . شما با این اپلیکیشن با احساس هیجان و شادی زیاد عکس هایتان را می گیرید.اپلیکیشنVSCO camیکی از 10برنامه برتر عکاسی اندروید و ایفون می باشد.

 

اپلیکیشن ایفون برای عکاسان

VSCO دارای رابط کاربری بسیار اسان است. این اپلیکیشین یکی از جذاب ترین اپلیکیشن ها برای عکاسی محسوبی می شود و در بازار حرف اول را می زند. این اپلیکیشن هم همانند اپلیکیشن قبل در قسمت شاترش می توانید هر تنظیماتی را اعمال کنید. البته VSCO از +Camera قابلیت های بیشتری دارد. شما با استفاده از VSCO هم می توانید میزان نور دهی تصویر، سرعت عکس گرفتن،فوکوس و خیلی از موارد دیگر را تنظیم کنید و عکسی با زیبایی و کیفیت خیلی بالا بگیرید .

اپلیکیشن قبلی خیلی از تنظیماتش قابل رویت بود اما این اپلیکیشن این طور نیست و باید خودتان تمامی این تنظیمات را با هوش خود پیدا و ان ها را در تصاویرتان نمایان کنید .

_ اپلیکیشن VSCO Cam

به صورت استاندار مقدار iSO صد است.

با نصب این اپلیکیشن بر روی ایفونتان می توانید با گوشیتان مانند یک دوربین عکاسی پیشرفته عکس بگیرید. اما با انجام دادن تنظیماتش عکس های گوشی تان از یک دوربین پیشرفته هم زیباتر می شود . هم چنین دارای سرعت خیلی بالایی است و این امکان را برای شما فراهم می کند که از چیز های که خیلی سریع می گذرند مانند پرندگان در یک لحظه با یک کلیک عکس بگیرید بدون ان که تار یا نامفهوم باشد .

« حتما بخوانید  راهنمای خرید پاور بانک و نکاتی که قبل از خرید باید بدانید

 

اگر به عکاسی علاقه دارید با این اپلیکیشن و قابلیت های منحصر به فردش به یک عکاس حرفه ای تبدیل می شوید. VSCO با وجود داشتن قابلیت های عالی اش مشکلاتی نیز به همراه دارد البته مشکلاتش خیلی هائز اهمیت نیست. مثلا نمی توانید عکسی را که گرفته اید برش دهید.

 

به جای این که بعد از گرفتن عکس ان را برش دهید می توانید با این اپلیکیشن یک نقطه ی خاص را مشخص کنید و فقط از ان جا عکس بگیرید .شما با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تمامی عکس هایتان را در هر جایی که دوست داشته باشید به اشتراک بگذارید و همه ان ها را ببینند .

3- اپلیکیشن های برتر عکاسی: عکاسی با اپلیکیشن TADAA

اپلیکیشن TADAA که برای گوشی های ایفون تولید شده است یکی از بهترین اپ ها محسوب میشود. با نصب ان شما می توانید با تنظیمات فیلتر عکس هایتان را به کلی تغییر دهید. ان ها را سیاه و سفید، رنگی، سایه روشن، توهم و … نشان دهید. با ورود به تنظیمات فیلترها می توانید به دلخواه میزان روشنایی هر کدام را تنظیم کنید. اگر این فیلتر ها تمام خواسته ی شما را بر اورد نمی کند می توانید هر فیلتر دیگری که دلتان می خواهد خریداری کنید.

در قسمت شاتر گزینه هایی وجود دارد که با ورود ان ها می توانید اندازه ی تصویر، میزان شفافیت ان ، نمایش دقیق جزئیات، ژرفانمایی عکس تان را تنظیم کنید و عکس های مورد نظر تان را با بهترین کیفیت بگیرید . یکی دیگر از قابلیت های عالی TADAA قابلیت شخصی سازی است.

 

اپلیکیشن ایفون برای عکاسان

4- 10برنامه برتر عکاسی اندروید : عکاسی با اپلیکیشن ProCamera  

پرو کمرا یکی دیگر از برنامه ها برای عکاسی گوشی های ایفون است که دارای رابط کاربری بسیار عالی و زیبا می باشد. شما با نصب این اپلیکیشن می توانید عکس هایی را که در جاهای تاریک گرفته اید و تصاویر به طور واضح دیده نمی شود را به خوبی نشان دهید .

5- عکاسی با اپلیکیشن Photoforge2

برای این که یک عکس خیلی عالی را به نمایش بگذارید نیازی نیست ساعت ها در فتوشاپ روی ان کار کنید بلکه با چند برنامه ی ساده می توانید زیبا ترین عکس ها را از ان خود کنید . اپلیکیشن Photoforge2 یکی دیگر از برنامه های منحصر به فرد برای طراحی عکس است. شما با استفاده از ان می توانید تنظیماتی از جمله تغیر اندازه ی عکس ها، تعادل در رنگ ها، تغیر تصاویر با فیلترهای متعددی که در ان وجود دارد و … را انجام دهید. شما می توانید با این اپلیکیشن در چند ثانیه عکس هایتان را چند برابر فتوشاپ زیباتر ویرایش کنید.

01_photoforge-2

6- عکاسی با SimplyB&W « 10برنامه برتر عکاسی اندروید »

اکثر مردم عکس های سیاه و سفید را دوست دارند و می خواهند عکس هایی را به ان صورت بگیرند. SimplyB&W یکی از بهترین برنامه ها برای گرفتن عکس های سیاه و سفید است. هر چند در برخی از اپلیکیشن های دیگر این امکان وجود دارد اما هیچ کدام از ان ها مانند این برنامه کار سیاه و سفید کردن عکس ها را برای شما انجام نمی دهد .

7- عکاسی با اپلیکیشن KitCam

اپلیکیشن ایفون برای عکاسان

KitCam یکی دیگر از اپن های ایفون است که به کاربران این امکان را می دهد با استفاده از ان در قسمت شاتر گوشی شان تنظیماتی فراتر از حد انتظار از جمله میزان روشنایی تصویر، تنظیم ISO، تعادل رنگ ها، کنتراست . درخشندگی، کم رنگ و پر رنگ نشان دادن رنگ ها انجام دهند و لحظات خیلی خوبی را با عکاسی سپری کنند . شما می توانید با این اپلیکیشن زمانی که طول بکشد تا یک عکس گرفته شود را تعین کنید و بدون این که عجله کنید عکس های زیبا از خود ، طبیعت یا هر چیز دیگری بگیرید .

8- اپلیکیشن Manual

Manual همانند خیلی از اپلیکیشن های دیگر تنظیماتی از جمله فوکوس، میزان نور، میزان سرعت و … را در اختیار شما قرار می دهد.شما می توانید تمامی این تنظیمات را به صورت دستی انجام دهید و لحظه های خوشی را سپری کنید.

9-اپلیکیشن های برتر عکاسی: عکاسی با Photoshop Touch

می توان گفت Photoshop Touch یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای ویرایش عکس است.یکی از قابلیت های این اپلیکیشن چند لایه بودن است به زبان ساده تر شما می توانید عکستان را مات کنید و یک یا چند عکس دیگر را بر روی ان قرار دهید . می توانید به دلخواه تنظیماتی مانند کم و زیاد روشنایی، رنگ و … را تنظیم کنید و عکس هایی وا به میل خود درست کنید.

10- 10برنامه برتر عکاسی اندروید ؛ عکاسی با اپلیکیشن Facetune

خیلی از اوقات وقتی عکاسی می کنیم جایی که در ان قرار داریم تار می شود یا اگر زخم یا خطوطی در دور چشم داریم نمایان می شود که احساس ناخوشایندی به ما می دهد .اگر می خواهید از همه ی این مشکلات رهایی یابید ما به شما نصب اپلیکیشن Facetune را توصیه می کنیم. این اپلیکیشن تمام معایب را محو می کند و با تنظیم نور محیط عکسی بسیار زیبا را به شما می بخشد. و شما را از گرفتن عکس منصرف نمی کند بلکه اشتیاقتان برای عکاسی چندین برابر می شود.

 

دوست داریم که تا اینجا که با ما همراه بودید مطلب 10برنامه برتر عکاسی اندروید ؛ اپلیکیشن حرفه ای آیفون اطلاعات کاملی به شمار داده باشد . لطفا نظرات و سوالات را در نظرات زیر مطلب درج نمایید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .