مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

امکانات یخچال هیتاچی ؛ تکنولوژی ها و ویژگی ها

0 473
زمان مطالعه : 5 دقیقه

امکانات یخچال هیتاچی : اینورتر و فن خنک کننده دوگانه  « inverter AND dual fan cooling »

امکانات یخچال هیتاچی ؛ تکنولوژی ها و ویژگی ها ؛ با بهره گیری از فناوری خنک کنندگی دوگانه در دو محفظه یخچال به صورت جداگانه در یخچال هیتاچی مهیا شده است. سیستم خنک کنندگی دوگانه دما جریان یافته در محفظه ها یخچال به صورت جداگانه ایجاد خواهد شد . عدم تداخل دمای محفظه یخچال و فریزر سبب خواهد شد طعم و بوی مواد غذایی موجود در این دو قسمت مخلوط نشوند و تازگی بیشتری را در مواد غذایی خواهید یافت. یک موتور به تنهایی این هوا را با درجه مشخص شده ایجاد خواهد کرد. در این حالت هوای سرد در قسمت فریزر و هوایی مطلوب در قسمت یخچال هیتاچی ماندگاری و تازگی میوه و سبزی را بالا خواهد برد.

در یخچال های هیتاچی که از موتور اینورتر سود برده شده است ، تنها یک موتور با حجم نچندان زیاد دمای درونی یخچال هیتاچی را کنترل خواهد کرد. کمپرسور اینورتر با توجه به دمای خارجی یخچال عملکرد متفاوتی از خود نشان خواهد داد و دما را با توجه به آن تنظیم خواهد کرد. عملکرد بالای این موتور با تولید صدای بسیار پایینی همراه است و مصرف پایین این موتور به نسبت سایر مدل ها قابل توجه است. سازگاری با محیط زیست و وجود استهلاک پایین در بین قطعات و عمر طولانی تر قطعات از سایر ویژگی های این موتور است.
inverter AND dual fan cooling

نوسان گیر در یخچال های ساید بای ساید هیتاچی

یخچال های هیتاچی که مجهز به این امکان باشند و شامل اکثر این محصولات خواهند شد، بدون نیاز به محافظ و یا نوسان گیر قابل استفاده هستند و مشکلی از بابت تغییر و نوسانات برق برایشان ایجاد نخواهد شد. این نوسانات می تواند از 130 ولت تا 300 ولت باشد.

امکانات یخچال هیتاچی : بهره گیری از گاز مبرد R-600a

 استفاده از گاز CFC تاثیر مخربی بر روی لایه اوزون دارد. اکنون که لایه اوزون در خطر است شرکت های بزرگ و تولید کنندگان در تولید محصولاتشان این قضیه را در نظر دارند و گازهای دیگر را جایگزین آن کرده اند. یکی از پیشتازان در این عرصه شرکت هیتاچی است ، این شرکت بزرگ با استفاده از گاز مبرد R-600a در یخچال هایش به حفظ محیط زیست و نجات لایه اوزون کمک بالایی کرده است. این گاز که به دوستدار محیط زیست هم لقب گرفته است ، قدرت بالایی در سرمادهی دارد و با مصرف پایین انرژی عملکرد مطلوبی را از خود نشان خواهد داد.
R-600a refrigerant Refrigerator

فناوری نانوتیتانیوم

Nano Titanium Refrigeratorاز فناوری های جدید به کار رفته در یخچال های هیتاچی که اوج سلامت را برای محفظه داخلی یخچال پدید خواهد آورد، نانوتیتانیوم می باشد. فناوری نانو تیتانیوم از کاتالیزور TiO2 برای ضد قارچ ساز ، آنتی باکتریال و بو ردای قوی در یخچال مورد استفاده قرار می گیرد. کاتالیزور اکسید تیتانیوم جهت عملکرد مطلوب به انرژی اضافی و بررسی های دوره ای و نگهداری خاصی نیازمند نیست. ذرات نانوتیتانیوم در حد قابل تجهی کوچک اند و اندازه ای برابر 5 نانو متر دارند. این اندازه بسیار کوچک در جذب تمامی ذرات و میکروب ها تاثیر بسیار بالایی دارد. بو و قارچ های موجود در قفسه های داخلی یخچال توسط این ذرات فوق العاده ریز جذب شده و حل می شوند. توسط فیلتر نانوتی تانیوم باکتری ها به میزان 99.99% از بین خواهند رفت و محیطی سالم در داخل یخچال به وجود خواهد آمد.

نحوه عملکرد یخساز

سیستم یخ ساز و آبریرز  در یخچال های هیتاچی و در مدل های دارای این امکان ، بدون نیاز به سیستم لوله کشی است . در این یخچال ها تنها لازم است آب در مخزن آن ریخته شود، سپس به طور خودکار یخ تولید خواهد شد.
یخساز

محفظه مخصوص سبزیجات « aero care vage zone »

وجود محفظه سوم در برخی از مدل های یخچال هیتاچی از امکانات جذاب به کار رفته در آن هاست. این محفظه به صورت مجزا در این یخچالها قرار گرفته است و در یخچال های سه درب می توان ازاین امکان استفاده کرد. با بهره گیری از فیلتر نانوتیتانیوم این محفظه سرشار از هوای پاک خواهد بود و هیچ بویی در بین سبزیجات و میوه های موجود در این محفظه ایجاد نخواهد شد. این محفظه مخصوص میوه و سبزیست و رطوبت این مواد را تا 90 درصد حفظ خواهد کرد و در نتیجه آن میوه ها و سبزیجات برای مدت طولانی سالم و تازه باقی خواهند ماند.
امکانات یخچال هیتاچی : محفظه مخصوص سبزیجات « aero care vage zone »

نمایشگر ال ای دی لمسی در یخچال هیتاچی

نمایشگر ال ای دی در تولیدات جدید یخچال هیتاچی به صورت لمسی است و سطح صاف این نمایشگر زیبایی خاصی به درب این محصولات داده است. این سطح یک دست و صاف تمیز سازی نمایشگر را نیز راحت تر کرده است. تنظیمات یخچال توسط این نمایشگر به راحتی صورت خواهد پذیرفت و راحتی را برای کاربران و استفاده کنندگان به همراه خواهد داشت.
inverter AND dual fan cooling

امکانات یخچال هیتاچی ؛ تکنولوژی ها و ویژگی ها : VIP

فناوری VIP که مخفف « vacuum insulation panel » می باشد و به معنای پنل های عایق خلا می باشد، به کارایی مطلوب تر محصول در خنک کنندگی بالا کمک خواهد کرد. این پنل با عملکرد بالایش سرمای منحصر به فردی را ایجاد خواهد کرد.
امکانات یخچال هیتاچی ؛ یخچال VIP

قابلیت باز شدن درب تنها با یک لمس AutoDoor

با لمس محل تعیین شده و به راحتی درب یخچال هیتاچی باز خواهد شد. در این مدل یخچال ها نیازی نیست که دسته را کشید تا در باز شود بلکه با لمس مکان در نظر گرفته شده ، در باز خواهد شد. در واقع دسته ای بر روی محصولات مجهزبه این امکان تعبیه نشده است و درب ها و کشوها به راحتی باز خواهند شد.
 یخچال هیتاچی قابلیت باز شدن درب تنها با یک لمس Auto

صرفه جویی در مصرف انرژی

استفاده از امکاناتی که میزان مصرف انرژی را در یخچال هیتاچی کم خواهد کرد بسیار مهم است. از وسایل به کار رفته در این محصولات که میزا ن مصرف را کاهش خواهد داد ، لامپ های ال ای دی در این محصولات است. این لامپ ها با وجود مصرف پایینی که دارند نور بالایی را ایجاد خواهند کرد و محفظه ای پرنور به وجود خواهند آورد.


علائم نشت گاز در یخچال و فریزر ؛ چگونه بفهمیم گاز یخچال کم شده

« حتما بخوانید  فیلتر بهداشتی هایژن فرش چیست ؛ کاربرد های تکنولوژی Hygiene Fresh
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .