مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

معرفی بهترین اپلیکیشن های سفر برای کاربران ios

0 154
زمان مطالعه : 9 دقیقه

معرفی بهترین اپلیکیشن های سفر برای کاربران ios  ؛ در دنیای امروز اپلیکیشن ها زندگیمان را در اختیار گرفته اند، ما هم باید حداکثر استفاده را از آنها ببریم. این دنیا با وجود اینکه می تواند نقاط منفی نیز داشته باشد ، اما بی انصافیست اگر نقاط قوت را ندید. در هنگامی که به سفر می رویم به این اپلیکیشن سفر احتیاج خواهیم داشت و به عنوان یاری دهنده ای می توانند همراه ما باشند.

هنگامی که نام اپلیکیشن سفر با هم می آیند اولین نرم افزاری که در ذهن اکثر افراد نقش می بندد، مسیر یاب ها هستند. اما در واقع این حوزه بسیار وسیع تر است و تنها به مسیر یاب ها ختم نخواهد شد. با وجود این برنامه ها می توانید قبل از حرکت تا هنگام برگشت به خانه را مدیریت کنید و کمترین مشکلات را در راه تجربه کنید. گروه “تا خرید” گروهی از اپلیکیشن ها را برای سفر، در این پست معرفی خواهد کرد.

Audible ؛ در طول سفر کتاب فراموش نشه!! معرفی بهترین اپلیکیشن های سفر برای کاربران ios

برای قشری از جامعه که به مطالعه علاقه شدید دارند، دور شدن از کتاب در طول سفر نارحت کننده است. اما بدونه شک این طیف محبوب دل بسیاری از افراد و کمپانی ها هستند. این محبوبیت باعث شده برای این طیف افراد اپلیکیشنی تولید شود که میزان دلتنگیشان را به حداقل برساند. Audible یکی از بهترین اپلیکیشن ها در این زمینه است. این نرم افزار برای کسانی طراحی شده است که در طول سفر قادر به مطالعه نیستند.

کاربران iOS و اندرویدی می توانند با دانلود و نصب Audible از امکان گنجانده شده در آن استفاده کنند. مجموعه ای از متنوع ترین و عالی ترین کتابهای صوتی در اپلیکیشن Audible گنجانده شده است و افراد با توجه به نظر و سلیقه خود می توانند با استفاده از یک هندزفری کتاب مورد علاقیشان را گوش دهند و از آن لذت ببرند. این اپلیکیشن برای کسانی که در طول روز سفرهای شهری، حتی کوتاهی دارند نیز مناسب است.
Audible

اپلیکیشن Pocket مخصوص علاقمندان به اخبار روزPocket

Pocket مخصوص کسانی است که می خواهند از آخرین اخبار و مقالات روز دنیا با خبر شوند، اما سفر باعث می شود که وقت کافی نداشته باشند و بسیاری از خبرهایی که از وب سایتهای مختلف به دستشان می رسد نتوانند مطالعه نمایند .

اگر شما هم از آن دست کاربران هستید که به علت نداشتن وقت کافی عده ای از اخبار و مقالات روز را از دست می دهید، اپلیکیشن Pocket این امکان را به شما می دهد که هر چه را که در وب سایت های مختلف می خواهید ذخیره کنید و در زمان مناسب آنها را مطالعه نمایید. برای بسیاری از افراد این اپلیکیشن سفر ضروری است و لذت سفر با آن بالا خواهد رفت.

بهترین اپلیکیشن های سفر : اپلیکیشن مسیر یاب MAPS.ME

زمان سفر از اپلیکیشن هایی که بیش از همه مورد توجه اند و بیشترین نیاز به آنها احساس می شود ، اپلیکیشن های مسیر یاب هستند. در این پست کاربردی ترین اپلیکیشن های این دسته را برای شما کاربرانی که نیاز به آن ها دارید معرفی می کنیم. یکی از بهترین اپلیکیشن هایی که در این دسته قرار می گیرد ، اپلیکیشن MAPS.ME است. اولین باری که این برنامه را روی گوشیتان نصب می کنید، نقشه ها موقعیت فعلیتان را ارزیابی کرده و نقشه اطافتان نیز دانلود خواهد شد و در مراجعات بعدی نیازی به اینترنت برای استفاده از این نرم افزار ندارید.

بعد از اینکه مبدا و مقصد مشخص شدند ، راهنمای مسیر با مدل Auto-follow مسیر رامشخص خواهد کرد و کاربران می توانند مسیرشان را مشاهده نمایند. سرعت بالای این اپلیکیشن در هنگام استفاده ثابت خواهد شد. این اپلیکیشن سفر رایگان به صورت متخصصانه ای طراحی شده است و کمترین میزان دیتا را در هنگام استفاده مصرف خواهد کرد.

با داشتن این اپلیکیشن سفر کاربران می توانند موقعیتشان را به آشنایان و دوستانشان گزارش دهند، این کار از طریق ایمیل و اس ام اس امکان پذیر است.اطلاعات محلی با جزئیات قابل قبولی برای کابر به نمایش درخواهند آمد. اپلیکیشن MAPS.ME ملیون ها نقطه از 345 کشور جهان شناسایی می کند ، این نقاط شامل ایستگاه مترو، مکان های تفریحی و توریستی، رستوران ها و … می شوند. پشتیبانی کنندگان و به روز رسانان این اپلیکیشن کاربران آن هستند که در سراسر این کره خاکی پراکنده شده اند.
MAPS.ME

با Iran Offline GPS Navigation & Maps دسترسی به تمام نقاط ایرانIran Offline GPS Navigation & Maps

Iran Offline GPS Navigation & Maps یکی از اپلیکیشن سفر پیشرفته است که ایرانیان را در مسیر سفر و در شهرهای یاری می دهد. کاربران برای استفاده از این نرم افزار نیازی به اینترنت نداردن و می توانند به صورت آفلاین نیز از این نرم افزار استفاده نمایند و از امکانات گنجانده شده در آن سود برند. در این اپلیکیشن اماکن با دقت بالایی مشخص شده اند و نقشه های دقیقی موجوداند.

کاربران می توانند در هر مکانی آن را به روز کنند و موتورهای جست و جوی قوی آدرس ها پیدا می کنند؛ پس از یافتن آدرس، نزدیک ترین مسیر را برای کاربر مشخص خواهند کرد. این نرمک افزار برای افرادی که قصد پیاده روی در شهر را نیز دارند فکر کرده است و نزدیک ترین راه را برای این دسته نیز مشخص می کند.

در هنگام استفاده از اپلیکیشن Iran Offline GPS Navigation & Maps هیچ مشکلی برای کاربر به وجود نخواهد آمد، اگر مشکلی نیز پیش آمد می توانند با استفاده از راهنمای موجود در آن مشکل را برطرف کنند و به راحتی از Iran Offline GPS Navigation & Maps استفاده کنند.

اگر مهمانی از خارج از کشور نیز بخواهد از این نرم افزار استفاده کند ، مشکلی برایش به وجود نخواهد آمد، این نرم افزار از زبانهای انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و … پشتیبانی می کند. مسافران می توانند از طریق این اپلیکیشن سفر هتل نیز رزرو کنند. با تمام این ویژگی می توان گفت این نرم افزاتر برای کاربرانش به صرفه است، با وجود این نرم افزار لازم نیست تردد در سطح شهر زیاد شود.

“چمدان” ها را ببندید

پس از اینکه تصمیم گرفتید به سفر بروید، کارهای زیادی هستند که لازم است برای آماده سازی برای سفر انجام دهید. اما احتملا یکی از مهمترین چیزهایی که لازم به آماده سازی است چمدان سفر است. احتمالا برای بسیاری از شما این مشکل پیش آمده که پس از رسیدن به مقصد یادتان آمده که وسیله ای را با خود ندارید فراموش کرده اید آن را نیز در چمدان قرار دهید. مشکل اینجاست که لیست نیازهایتان را به صورت ذهنی مرتب کرده اید.

« حتما بخوانید  گلکسی S8 سامسونگ ؛ با رابط کاربری جدید Samsung experience

نرم افزار “چمدان” برای این مواقع بسیار مفید است. در هنگام آماده سازی برای سفر اگر این اپلیکیشن را دارا باشید به راحتی می توانید بدونه نگرانی مشغول آماده سازی وسایل برای رفتن باشید . این نرم افزار گزینه های زیادی را به شما پیشنهاد می کند، شما می توانید گزینه ای را از لیست حذف کنید و یا اینکه گزینه ای را بیفزایید . هر وسیله ای را که برداشتید، تیک آن را فعال کنید تا زمانی که تمامی اقلام موجود در لیست تیک دار شده باشند. تقویم شمسی از امکانات دیگر این اپلیکیشن است.
اپلیکیشن چمدان

بهترین اپلیکیشن های سفر : اتمام سوخت، یاری iBenzin

در طول مسیر ممکن است اتفاقاتی بیفتد که کمی شما را نگران کنند. یکی از این مشکلات چشمک زدن چراغ بنزین است. مطماناً مواجه شدن با این صحنه کمی از انرژی شما را می گیرد ، مخصوصا اگر با مکانی که قرار گرفته اید آشنایی نداشته باشید. به شما پیشنهاد می کنم قبل از راهی شدن از محل سکونتتان اپلیکیشن “آی بنزین” را نصب نمایید . این نرم افزار را در هر جایی که با این مشکل مواجه شدید استفاده کنید. استفاده از این نرم افزار تقریبا ساده است.

کافیست تنها به اینترنت متصل شوید و GPS گوشیتان را فعال نمایید. مکان جغرافیایی شما مشخص خواهد شد و با توجه به آن نزدیک ترین پمپ بنزین ها برایتان مشخص خواهند شد. ردیف های بالایی نزدیک ترین ها و به طرف پایین پمپ بنزین های دورتر مشخص خواهند شد. کاربران پس از مشخص کردن پمپ بنزین  مورد نظرشان می توانند با استفاده از iBenzin مسیر یابی را نیز انجام دهند.اپلیکیشن iBenzin یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر است
iBenzin

Check-in ؛ نظرتان را بر اساس نظر دیگران سازماندهی کنید!!

بدونه شک پس از ورود به یک شهر پیدا کردن موزه، فروشگاه، کافه ، رستوران و … از ملزومات است. با اپلیکیشن Check-in می توانید تمامی این اماکن را پیدا کنید . در زمانی که در شهری مهمان هستید بدونه شک نمی دانید چه رستورانی سرویس بهتری را ارائه می دهد، یا اینکه چه غذایی که در این رستوران سرو می شود، بهترین کیفیت را دارد؟ با این نرم افزار می توانید از نظرات سایرین را در این باره مطلع شوید. این امکان برای سایر اماکن و دیدنی ها نیز صادق است. کاربران در این زمینه فعالیت بالایی داشته اند و اطلاعات مفید و تقریبا کاملی در باره ی بسیاری از اماکن ثبت شده است. شما می توانید از نظراتشان سود ببرید و بهترین ها را در شهر مورد نظرتان تجربه کنید.

بهترین اپلیکیشن های سفر: چطوری پرواز چارتر مناسبم را پیدا کنم؟

دغدغه بسیاری از افراد هنگام سفر این است که کمترین هزینه را در هنگام سفر متحمل شوند. این افراد از تورهای لحظه آخر برای سفر کردن استفاده می کنند. البته این نوع بلیت ها برای کسانی که قصد سفر دارند و موفق به تهیه بلیت در زمان مورد نظرشان نشده اند نیز می توانند از این نوع بلیت ها استفاده کنند . البته شرایط دیگری نیز موجود است که استفاده از این نوع بلیت ها خارج از لطف نیست. اما پیدا کردن آژانس هواپیمایی که این بلیت ها را به مقصد مورد نظر داشته باشد کمی دشوار است و وقت گیر. برای صرفه جویی در وقت و پیدا کردن پرواز چارتر اپلیکیشن ” چارترز ” طراحی و تولید شده است.

این نرم افزار پرواز چارتر تمامی آژانس هایی را که با آن قرار دارد، بررسی می کند. این پروازها در حدود 6000 پرواز می باشند. نرم فزار چارترز تمامی آنها را بررسی کرده و با توجه به اطلاعات مبد ، مقصد و زمان حرکت که شما برایش تعیین کرده اید، پیشنهاداتی را به شما ارائه خواهد کرد. با توجه به نام آژانسی که اپلیکیشن به شما معرفی می کند، پس از تصمیم گیری ، می توانید به وب سایت آژانس مورد نظر رفته و نسبت به تهیه بلیت اقدام کنید. نسخه آزمایشی اپلیکیشن چارترز رایگان است، اما اگر می خواهید برای همیشه از آن استفاده کنید لازم است قیمتی در حدود 4500تومان پول بپردازید.

چارترز
بهترین اپلیکیشن های سفر : هتلتان را در Trivago انتخاب کنید، بعد برید سفر…

انتخاب هتل با قیمت مناسب که امکانات قابل قبولی دارد و رزرو کردن هتل از کارهای اصلی است که اگر حتی قبل از حرکت به مقصد مورد نظر انجام گیرد، خالی از لطف نخواهد بود. با این کار آرامش خاطر خواهید یافت، این کار بدون شک در لذت بردن بیشتر از سفر نیز موثر خواهد بود. اپلیکیشن Trivago با دیتابیس قدرتمند خود ، که حدود 700.000هتل را در خود جای داده است. هتل های گنجانده شده در Trivago تمامی نقاط زمین را در بر می گیرد و کاربران می توانند در کشور خود نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند.

شمایی که احساس می کنید نمی توانید از دور مکانی را برای سکونت چند روزیتان انتخاب کنید ، می توانید از نظر افرد دیگر که قبلا در آنجا حضور داشته اند و نظر داده اند استفاده کنید. عکس هایی از نماهای مختلف هتل ها نیز در این اپلیکیشن موجود است تا از انتخابتان حداکثر رضایت را داشته باشید. شما می توانید انتخاب کنید که لیست موجود بر اساس کیفیت ، قیمت ، مکان و یا … مرتب شود. این اپلیکیشن برای سفرهای خارجی شما را در انتخاب و رزرو هتل بی نیاز می کند.
اپلیکیشن سفر

MegaWeather HD ؛ «اپلیکیشن سفر» هواتونو داره!!

MegaWeather HDدر هنگام سفر به نقاط مختلف ، از قبیل داخلی و خارجی داشتن اطلاعات هواشناسی لازم و ضروری است. اگر شما از این وضعیت اطلاع داشته باشید برنامه ریزی را متناسب با همان هوا انجام خواهید داد و پوششتان را نیز با آن آب و هوا هماهنگ خواهید کرد. MegaWeather HD از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه است. شما به طور لحظه ای می توانید از آب و هوای منطقه مطلع شوید .

MegaWeather HD بیش از 40000 شهر را در سراسر دنیا پشتیبانی می کند و آب و هوایشان را در دسترس کاربران قرار می دهد. زبان هایی که در این نرم افزار گنجانده شده اند بیشترین تنوع را دارد. تمامی اطلاعات هواشناسی را تا 15 روز آینده می توانید مشاهده نمایید. مکان شما در این نرم افزار در نقشه هوایی موجود مشخص است و می توانید محل سکونتتان را شناسایی کنید.

 

 

 

با امید به اینکه از اپلیکیشن های معرفی شده در این پست حداکثر استفاده را ببرید و سفرهای خوشی را با آنها تجربه کنید. شما هم اگر اپلیکیشن خاصی را مورد نظر دارید و تجربه ی استفاده ی کارآمد را از آن داشته اید به سایر کاربرانمان در میان بگذارید.

 

بیشتر بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .