مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

دستیار هوشمند Bixby ؛ آموزش استفاده از بیکسبی Galaxy S8

0 222
زمان مطالعه : 3 دقیقه

دستیار هوشمند Bixby ؛ آموزش استفاده از بیکسبی Galaxy S8 ؛ با معرفی گلکسی اس 8 سامسونگ Samsung Galaxy S8  در 10 فروردین امسال شایعاتی که در مورد این مدل مطرح شده بودند پایان یافتند . ویژگی های بی نظیر به کار رفته در این مدل ، اس 8 را به قوی ترین گوشی موبایل موجود در بازار تبدیل کرده است . وجود دستیار هوشمند در  S8 از ویژگی هایی است که بر کیفیت بالای این مدل می افزاید.

این دستیار هوشمند که Bixby نام گذاری شده است ، امکان جستجو را برای کاربران راحت خواهد کرد . این ویژگی تنها به جستجوی ساده تر خلاصه نخواهد شد و با استفاده از دوربین اصلی و سلفی به کار رفته بر روی موبایل این امکان را فراهم خواهد کرد تا لوازم و وسایل اطراف را اسکن کرده و اطلاعاتی را در مورد شی مورد نظر در اختیار کاربر قرار خواهد داد . شرکت سامسونگ با ادغام Bixby در برنامه های موجود بر روی اس 8 ، این منشی هوشمند را در مقابل اپلیکیشن Google Goggles قرار داده است و رقیبانی قوی برای یکدیگر محسوب خواهند شد . جستجو از طریق تصویر ویژگی هیجان انگیزیست که در هر دو برنامه موجود است.

آموزش استفاده از دستیار هوشمند Bixby
آموزش استفاده از دستیار هوشمند Bixby

این اپلیکیشن با اجرا کردن دوربین قابل دسترسی است . لازم است پس از قرار گیری بر روی برنامه دوربین گزینه Bixby که مربوط به این دستیار هوشمند را فعال کرد . پس از اجرای Bixby در صفحه پیش رو تغییراتی ایجاد خواهد شد و با استفاده از منوی جدیدی که ظاهر خواهد شد و با امکانات اضافه تری که در منو گنجانده شده است . اطلاعات تصویر پردازش خواهند شد و برای کاربر به نمایش درخواهند آمد.

تجربه ای جذاب از طریق منشی هوشمند Bi
تجربه ای جذاب از طریق منشی هوشمند Bixby

سوژه ای که در داخل کادر قرار می گیرد ، جستجو خواهد و اطلاعات مربوط به آن درج خواهند شد. اگر سوژه خوراکی باشد نام و مواد به کار رفته و تمام ویژگی های در دسترس مربوط به ماده غذایی و خوراکی به نمایش در خواهند آمد . یا اگر جزو لوازم زینتی باشد جنس ، ساختار، طراحی ، سازنده و اطلاعاتی از این دست در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت . برای لوازم خانگی و وسایل دیگر نیز وضعیت به همین طریق خواهد بود.

« حتما بخوانید  اپلیکیشن Yahoo Answers Now آندرویدی ؛ برنامه پرسش و پاسخ یاهو

البته پس از مشاهده اطلاعات مربرط به سوژه، این امکان نیز فراهم خواهد شد تا در فروشگاه آن را سفارش داده و خریداری کرد . فروشگاه هایی که محصول مورد نظر را دارند به کاربران پیشنهاد خواهند شد تا یکی از آنها را انتخاب کرده و نسبت به خرید اقدام نمود . منشی هوشمند به صورت خودکار مراحل خرید را انجام خواهد داد و خرید را راحت تر خواهد کرد.

گلکسی اس 8 سامسونگ Samsung Galaxy S8

آینده Bixby در سامسونگ چگونه است ؟

دستیار هوشمند Bixby ؛ آموزش استفاده از بیکسبی Galaxy S8

این منشی هوشمند که قرار است به زودی در سایر لوازم الکترونیکی این شرکت نیز مورد استفاده قرار گیرد . این قابلیت را دارد که از طریق صوت نیز با کاربر خود ارتباط برقرار کند و جستجو انجام دهد. توجه سامسونگ به این منشی هوشمند ، نشان دهنده توجه بیشتر سامسونگ به حوزه هوش مصنوعیست. در آینده ای نچندان دور این تکنولوژی تنها در تصاحب پرچمداران نخواهد بود بلکه تمامی محصولات از آن بهره خواهند برد.
از امکانات دیگری که Bixby فراهم خواهد کرد، ارائه محتواهای به روز شده است که شامل یادآوری ، هشدار ، ارائه اپلیکیشن های جدید و جذاب به کاربر ، گزارش وضغیت آب و هوایی و … خواهد بود.

 

امید واریم از خواندن مطلب « دستیار هوشمند Bixby ؛ آموزش استفاده از بیکسبی Galaxy S8 » لذت برده باشید . خوشحال می شویم نظرات و سوالات خود را ، در قشمت نظرات با ما به اشتراک بگزارید .

بیشتر بخوانید :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .