مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

تفاوت ساعت هوشمند و هیبریدی

0 52
زمان مطالعه : 4 دقیقه

ساعت های هیبریدی چه تفاوتی با ساعت های هوشمند دارند ؟

تفاوت ساعت هوشمند و هیبریدی ؛ شما احتمالاً از ساعت های هوشمند و تفاوت آن با ساعت معمولی کاملاً آگاه هستید. اما شاید در مورد ساعت های هوشمند هیبریدی نیز مطالعه کرده باشید. گیج کننده است که ساعت هیبریدی چه کاری انجام می دهد. ما در اینجا هستیم تا همه چیز را توضیح دهیم ، این که ساعت هوشمند هیبریدی چیست ؟ چه کاری می تواند انجام دهد و تفاوت آن با ساعت های هوشمند چیست ؟

ساعت هوشمند هیبریدی چیست ؟

ساعت هوشمند هیبریدی تلفیقی بین یک ساعت مکانیکی معمولی و یک ساعت هوشمند است ، به این دلیل که برخی از ویژگی های متصل با مکانیک ساعت سنتی را ترکیب می کند. این نوع ساعت صفحه نمایش لمسی ندارد ، معمولاً نیازی به شارژ روزانه ندارد و به نظر می رسد یک ساعت معمولی است. با وجود همه ابزارهای جالب و طراحی آینده نگرانه ، ساعت های هوشمند برای افرادی که عاشق ساعت اند جذابیتی ندارد. دلایل زیادی در پشت آن وجود دارد ، اما ساده ترین توضیح ممکن است فقط این باشد که افراد می خواهند ساعتشان مانند ساعت به نظر برسد.

اگر به دنبال پاسخی سریع در مورد اینکه ساعت هوشمند هیبریدی چیست هستید ، تعریف اصلی یک ساعت است که ویژگی های متصل شده ساعت هوشمند را با حفظ زیبایی ظاهری ساعت سنتی آنالوگ ترکیب می کند. ساعت های هوشمند هیبریدی ساعت های متصل به تلفن های هوشمند هستند اما فاقد صفحه لمسی هستند. یک ساعت هوشمند هیبریدی ردیابی تناسب اندام ، هشدارهای لرزش و سایر ویژگی های ساعت هوشمند را از دستگاهی که به نظر دقیقاً مانند یک ساعت سنتی و نه یک قطعه از فناوری می رسد ارائه می دهد .

ساعت های هوشمند هیبریدی از طریق لرزش های ملایم اعلان های مکالمه و تماس را برای شما ارسال می کنند. آن ها همچنین به شما امکان می دهند موسیقی خود را کنترل کنید ، عکس بگیرید و فعالیت های خود را ردیابی کنید. مخاطبین اصلی خود را به شماره های خاص ساعت اختصاص دهید و هنگامی که کسی در تلاش است با شما تماس بگیرد ، حرکت عقربه ها را به سمت آن شماره بفرستد.

ساعت هوشمند چیست؟

بیشتر ساعت های هوشمند ، چه برای استفاده روزمره ( مانند اپل واچ ) و چه برای اهداف خاص ( مانند Garmin Fenix ) در نظر گرفته شده اند , مجموعه ای از ویژگی های استاندارد را ارائه می دهند :

اعلان ها : تلفن های هوشمند اعلان ها را نمایش می دهند تا از وقایع یا فعالیت های مهم مطلع شوند. انواع اعلان ها متفاوت است. دستگاه های متصل به تلفن هوشمند ممکن است اعلان های تلفن را روی مچ دست شما منعکس کنند ، اما ساعت های هوشمند دیگر اعلان هایی را نمایش می دهند که فقط یک پوشیدنی می تواند ارائه دهد. به عنوان مثال ، جدیدترین اپل واچ شامل یک سنسور سقوط است. در حالی که ساعت را پوشیده اید بیفتید ، ساعت حرکت بعدی شما را حس می کند. اگر هیچ حرکتی را شناسایی نکند ، یک سری اعلان های تشدید شده را ارسال می کند. اگر به اعلان پاسخ ندهید ، ساعت تصور می کند که شما آسیب دیده اید و از طرف شما به مقامات هشدار می دهد.

« حتما بخوانید  آموزش انتقال فایل با ایردراپ ؛ انتقال بین دستگاه های اپل با AirDrop

 

برنامه ها :

فراتر از نمایش اعلان ها از تلفن ، ساعت هوشمند به اندازه برنامه هایی که پشتیبانی می کند خوب است. اکوسیستم های برنامه متفاوت هستند و به محیط های اپل یا گوگل گره خورده اند.

مدیریت رسانه : بیشتر ساعت های هوشمند جفت شده با تلفن های هوشمند می توانند پخش رسانه را برای شما مدیریت کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که با استفاده از AirPods اپل به موسیقی در iPhone گوش می دهید ، می توانید از Apple Watch خود برای تغییر میزان صدا و آهنگ استفاده کنید.

پاسخ صوتی پیام ها : کمیک های قدیمی دیک تریسی را به یاد دارید ، جایی که کارآگاه از ساعت به عنوان تلفن استفاده می کرد ؟ ساعت های هوشمند مدرنی که سیستم عامل های watchOS یا Wear OS را اجرا می کنند از دیکته صدا پشتیبانی می کنند.

ردیابی تناسب اندام : اگر شما یک ورزشکارهستید ، ساعت های هوشمند دارای یک ضربان سنج و یک گام شمار برای کمک به پیگیری تمرینات شما هستند.

GPS : بیشتر ساعت های هوشمند دارای GPS برای ردیابی موقعیت مکانی شما یا دریافت هشدارهای خاص مکان هستند.

ماندگاری خوب باتری : ساعت های هوشمند مدرن دارای باتری هایی هستند که با استفاده معمولی ، شما را در طول روز راحت می کند. استفاده از باتری متفاوت است. اپل واچ معمولاً با یک بار شارژ 18 ساعت استفاده عادی دارد .

 

تفاوت ساعت هوشمند و هیبریدی

تفاوت ساعت هیبریدی و هوشمند

ساعت های هیبریدی تقریباً با تمام تلفن های هوشمند مدرن سازگار هستند و می توانند از طریق اتصال بلوتوث به راحتی متصل شوند. برخلاف تلفن های هوشمندی که دارای مجموعه ای از ویژگی های ابتکاری هستند ، یک ساعت هیبریدی فقط چند مورد دارد. ساعت های هیبریدی برای افرادی که به ساعت علاقه خاص دارند گزینه بهتری نسبت به ساعت هوشمند است زیرا دقیقا همان ظاهر استاندارد ساعت را دارند در صورتی که بسیاری از ویژگی های ساعت هوشمند را نیز دارا می باشند . ساعت های هوشمند نیز انقلابی در فناوری هستند و طرفداران خاص خود را دارند . این نوع از ساعت ها امکانات زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد با این حال از شکل استاندارد ساعت بسیار فاصله گرفته اند .

کدام را بخریم ؟

اگر به دنبال چیزی کلاسیک و در عین حال شیک هستید ، یک ساعت هوشمند هیبریدی بخرید. با این حال ، برای کسانی که به دنبال یک برنامه هوشمند هستند که کارهای دیگری بیش از گفتن زمان صحیح به شما انجام دهد ، یک ساعت هوشمند انتخاب خوبی خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .