مشاوره و راهنمای خرید
09188888534_09188888546_09188888957

بهترین زمان خرید کولر گازی و نصب آن ؛ راه کار پس انداز پول

0 190
زمان مطالعه : 3 دقیقه

بهترین زمان خرید کولر گازی و نصب آن ؛ راه کار پس انداز پول ؛ فصلی است که تقاضا برای خرید کولر گازی در کمترین حد خود قرار دارد. بنابراین ، دقیقاً چه زمانی برای خرید کولر گازی بهتر است؟ 

بهترین زمان خرید کولر گازی و نصب آن ؛ راه کار پس انداز پول ؛ تخفیف های کولر گازی در ماه های زمستان

هیچ کس نمی خواهد هزینه ای برای ذخیره کالاهایی که فروشی ندارند ، بپردازد ؛
تقاضا برای کولر گازی در ماه های سردتر در کمترین حد است ، بنابراین خرده فروشان و فروشگاه های لوازم خانگی اکثرا برای ترغیب خریداران به خرید کولر گازی ،  به طور مرتب تخفیف هایی را برای مشتریان خود در فصل های سرد ارائه می دهند.

بهترین زمان برای خرید کولر گازی و نصب آن ؛ بهترین زمان برای نصب کولر گازی

بهترین زمان برای خرید کولر گازی و نصب آن .
اگر کولر گازی جدید را در پاییز یا بهار انجام دهید ، به احتمال زیاد معامله بهتری انجام می دهید.

نصب کنندگان کولرگازی در ماه های زمستان و تابستان که دمای هوا در شدید ترین حالت خود قرار دارد ، کار زیادی دارند. از این اوقات مشغول خودداری کنید تا قدرت چانه زنی بیشتری داشته باشید .

پرفروشترین کولرگازی های سامسونگ لیست قیمت

چه اندازه ای نیاز دارید؟

یکی دیگر از مهمترین فاکتورهایی که بر هزینه کولر گازی شما تأثیر می گذارد ، میزان توان مصرفی آن است.
اگر در حال خرید واحد پنجره هستید ، می خواهید یکی را انتخاب کنید که دارای یک منبع تغذیه متناسب با اندازه اتاق باشد که نیاز به خنک کننده دارد. توان دستگاه کولر گازی در واحدهای حرارتی انگلیس یا BTU اندازه گیری می شود. تعداد BTU بالاتر یک واحد قدرتمندتر را نشان می دهد ، اما همچنین بدان معنی است که خرید و بهره برداری از آن گران تر خواهد بود. به همین دلیل ، هوشمندانه است که سعی کنید آنچه را که لازم دارید خریداری کنید و نه بیشتر. در زیر دستورالعمل های کلی برای کمک به شما در انتخاب صحیح توان خروجی برای اتاق شما ذکر شده است :

 

« حتما بخوانید  لیست قیمت کولرگازی بوش در سایت تا خرید
  • اتاق کوچک ( 100 – 300 فوت مربع ) : 5,000 – 6,000 BTU
  • برای اتاق متوسط ​​( 250 – 550 فوت مربع ) : 7,000 – 8,200 BTU
  • اتاق بزرگ ( 350 – 950 متر مربع فوت ): 9,800 تا 12,500 BTU

 

راه های کاهش مصرف برق کولر گازی

راهکار های بیشتر برای پس انداز پول

بهترین زمان برای خرید کولر گازی و نصب آن .

 

علاوه بر خرید یک واحد با قیمت مناسب و انتخاب اندازه مناسب ، روش های دیگری نیز برای صرفه جویی در هزینه و حفظ دمای خنک و راحت در خانه شما وجود دارد. ابتدا در ماه های گرم سایه ها و پرده ها را در روزهای آفتابی بکشید و از این طریق از ورود گرمای اضافی به خانه خود جلوگیری کنید. همچنین در صورت عدم استفاده ، تهویه های هوا در فضای حمام و آشپزخانه باید خاموش شوند. در غیر این صورت ، آن ها هوای خنک را از خانه خارج می کنند.

راه آسان دیگر برای صرفه جویی در مصرف انرژی در خانه های شما ، تنظیم دمای مطلوب فقط کمی بالاتر از عادت شماست. حتی چند درجه می تواند کمی در صورتحساب ماهانه شما صرفه جویی کند. مهم است که اطمینان حاصل کنید که فیلترهای کولر گازی شما به طور مرتب تمیز یا تعویض می شوند. پنکه های سقفی می توانند یک روش نسبتاً ارزان برای بهره‌مندی بیشتر از هوای خنک ناشی از کولر گازی شما باشند ، زیرا آن ها یک کار عالی در گردش هوا انجام می دهند. در آخر ، به دنبال تهویه هوا با نماد Energy Star بگردید. 
برای راهنمایی های بیشتر در مورد چگونگی کاهش هزینه های کولر گازی خانه خود ، صفحه ( راه های کاهش مصرف برق کولر گازی )  را مطالعه کنید .


بیشتر بخوانید : 

کولر گازی فقط سرد و لیست قیمت کولر گازی فقط سرد
کولر گازی ؛ راهنمای خرید کولرگازی و بهترین انتخاب
قیمت کولر گازی اجنرال و لیست قیمت کولر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
برای مشاوره و خرید ؛ شروع کنید
سلام !  برای چت در واتساپ پشتیبانی را انتخاب کنید .